Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 10:37 pm

Neka jedna radna grupa sjedne za stol sa gospodinom Misimovićem, druga radna grupa sa gospodinom Gredićem, treća sa gospodinom Vukotićem, nek naprave neki "zajednicki" model kako izvuci klub iz ovog blata. Svi oni vole klub i svi bi pomogli ali se moraju "osigurati" na neki nacin.
Evo im u ruke gospodin, njima vjerujemo pa ako oni ne uspiju onda nam ne znaci nista ni da nas Bin Salman kupi jer nije to to...(barem meni).

U nekom idealnom scenariju Amar Osim oprasta dugovanja prema njemu i pokazuje barem malo obraza.
Ali da se ne lažemo, otislo je ovo sve daleko kao u državi, svak se za svoju guzicu zabrinuo i samo nas "pamet" ljudi koji su upoznati sa cinjenicnim stanjem moze polahko dizati na noge.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 10:43 pm

Pod uslovom da postoji neki izvodiv način da se spasi klub.
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 10:59 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 08, 2021 9:00 pm
@Philosophy, grijesis u startu

Ovaj UO radi cijelo vrijeme pod pritiskom nove skupstine koja je podjeljena u radne grupe. To sto oni nisu zamjenjeni je samo razlog toga sto niko nece da udje u klub pod ovakvom situacijaom, al i to ce se uskoro promjenuti.
Na šta ce se promjenit?
Dug PU između 1 milion i 1 milion i 800 hiljada
Računi blokirani
Ne možemo otplaćivat dugove
Tužbe će stizati
Preživljavamo od ulaznica i fan shopa.....
Ja sam najveći pozitivac bio,Nazif me kupio lijepim pričanjem,a ustvari tek sad vidim kakva je to ubleha
Zadnja izmjena: RIKI, dana/u pon nov 08, 2021 11:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 11:00 pm

rjesenja ima milion, ali nas najveci problem je hronicni nedostatak liderstva. I u tom smislu je Senad bio kapitalan, bio je lider. Nesavrsen ko i svaki drugi insan ali neizmjerno volio Zelju i ubijedjen sam kada bi se on vratio ili neko njegovog gravitasa da bi Zeljo dozivio renesansu u smislu podrske.
Ima nas bruku sto volimo Zelju ko zivot svoj. Samo treba neko da stane ispred nas i danas povede
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 11:03 pm

Mozda ja zbog viska godina...ali....
Mnogo je brate ovdje naivnih..kao...treba neko da s'nekim sjeda, dogovara....
Ljudi...mi smo u minusu min. 10 miliona, minimum!
Sta bolan da ko dogovara?
Plus...svaki drugi dan ovdje izranjaju "dobronamjerni" forumasi koji se ibrete kako ova uprava nikako da sanira tih tricavih 11,12,13, ili 14 miliona?
Ali nikako se ne sjete ko je min 60% tih miliona zavalio klub.
Jeb.o vas Lutvo, koji vas salje ovdje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 11:35 pm

Kada vec pricamo o Skupstini, onda ne mogu da se ne sjetim kako sam se osjecao pored jednog decka koji je danas Skupstinar. Mnogi od vas me znaju i znaju da zaista nemam ni potrebe, niti razloga da se ikome dodvoravam, a volim da vjerujem da sam okruzen ljudima koji takodjer na taj nacin funkcionisu. Zasto ovo pisem?

Naime, prije par godina, preko naseg foruma smo odlucili da tada rekordan broj godisnjih ulaznica podijelimo navijacima Zelje. Najvise privatnim linijama sam osigurao oko 160 sezonskih ulaznica za Zeljine navijace. Kasnije je to bilo i vise, ali za pricu bitno je ovo sljedece. Za podjelu ulaznica kao sto znate vi koji ste dugogodisnji clanovi, a samim tim i prijatelji nase zajednice, bio je zaduzen nas Minjore. Prvi put sam ga upoznao tada na kafi sa nasim @gavranom i nakon sto smo popili kafu, pogledao sam ga u oci i predao mu sve ulaznice. Tek tako. Toliko sam mu vjerovao. Nisam mu nikada to rekao, a mozda sam trebao, ali pred tim deckom sam se postidio. Nikada nikome ne bih dozvolio da moze reci da Zelju voli vise od mene, ali on me je tada postidio. Njegova iskrena ljubav prema nasem Zelji i sve neprilike koje je prosao da podjeli ulaznice (znalo se desiti da ljudima bude mrsko i da izadju van zgrade da im se predaju ulaznice), mada sam siguran da mi nije ni 50% stvari ispricao, su nesto sto za mene jeste Zeljeznicar.

Vidjali smo se u medjuvremenu dosta puta, popili kafa i pricali o Zelji. Medjutim, kako to obicno biva, zivot covjeka odnese u neke druge tokove, kontakti se malo prorijede, obaveze uzmu svoj danak i nismo se vidjeli neko vrijeme. Prije par noci, bas onu noc kada je bio onaj veliki pljusak koji je sutradan potopio Otes, dogovorili smo se da se vidimo kratko. Mozda smo desetak minuta po kisi stajali i pricali o Zelji, ali ja sam se tih desetak minuta divio njegovoj odlucnosti, a i hrabrosti da bude u Skupstini u ovakvom vremenu za nas dragi Klub. Ja sam iskusniji, trebao sam biti tu pored njega, mozda i prije njega i pomagati klubu na taj nacin, a nisam. Tada sam se drugi put postidio pred njim.

Zato, podrzite Skupstinu, to je najmanje sto mozete uraditi, ako vec niste dio nje. To je jedino sto mozete uraditi. I nazalost, sve se svelo na tih par ljudi u Skupstini koji pokusavaju nesto da urade.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 11:47 pm

Moj je lični stav u svemu pa i za Želju, tražim i zahtjevam da svako radi u skladu sa svojim namjerama i mogućnostima. Ja sam svjestan da je UO nesposoban i da dio njih nema dobre namjere za Želju. U Skupštini znam da ima grupa momaka koji su iznad svega Željovci i zato od njih tražim i očekujem neke korake, ljude u NO ne znam ali mnogi su ih hvalili zato i od njih očekujem neke stvari da poduzmu.

Tako je i na terenu, ne mogu ja biti razočaran Višticom kad je jasno da nije kalibar Premier lige BiH, ali mogu biti razočaran Subašićem koji ima 22 godine, znanje u nogama, ali i totalnu letargičnost na terenu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 12:06 am

storm_raider je napisao/la:
pon nov 08, 2021 11:35 pm
Kada vec pricamo o Skupstini, onda ne mogu da se ne sjetim kako sam se osjecao pored jednog decka koji je danas Skupstinar. Mnogi od vas me znaju i znaju da zaista nemam ni potrebe, niti razloga da se ikome dodvoravam, a volim da vjerujem da sam okruzen ljudima koji takodjer na taj nacin funkcionisu. Zasto ovo pisem?

Naime, prije par godina, preko naseg foruma smo odlucili da tada rekordan broj godisnjih ulaznica podijelimo navijacima Zelje. Najvise privatnim linijama sam osigurao oko 160 sezonskih ulaznica za Zeljine navijace. Kasnije je to bilo i vise, ali za pricu bitno je ovo sljedece. Za podjelu ulaznica kao sto znate vi koji ste dugogodisnji clanovi, a samim tim i prijatelji nase zajednice, bio je zaduzen nas Minjore. Prvi put sam ga upoznao tada na kafi sa nasim @gavranom i nakon sto smo popili kafu, pogledao sam ga u oci i predao mu sve ulaznice. Tek tako. Toliko sam mu vjerovao. Nisam mu nikada to rekao, a mozda sam trebao, ali pred tim deckom sam se postidio. Nikada nikome ne bih dozvolio da moze reci da Zelju voli vise od mene, ali on me je tada postidio. Njegova iskrena ljubav prema nasem Zelji i sve neprilike koje je prosao da podjeli ulaznice (znalo se desiti da ljudima bude mrsko i da izadju van zgrade da im se predaju ulaznice), mada sam siguran da mi nije ni 50% stvari ispricao, su nesto sto za mene jeste Zeljeznicar.

Vidjali smo se u medjuvremenu dosta puta, popili kafa i pricali o Zelji. Medjutim, kako to obicno biva, zivot covjeka odnese u neke druge tokove, kontakti se malo prorijede, obaveze uzmu svoj danak i nismo se vidjeli neko vrijeme. Prije par noci, bas onu noc kada je bio onaj veliki pljusak koji je sutradan potopio Otes, dogovorili smo se da se vidimo kratko. Mozda smo desetak minuta po kisi stajali i pricali o Zelji, ali ja sam se tih desetak minuta divio njegovoj odlucnosti, a i hrabrosti da bude u Skupstini u ovakvom vremenu za nas dragi Klub. Ja sam iskusniji, trebao sam biti tu pored njega, mozda i prije njega i pomagati klubu na taj nacin, a nisam. Tada sam se drugi put postidio pred njim.

Zato, podrzite Skupstinu, to je najmanje sto mozete uraditi, ako vec niste dio nje. To je jedino sto mozete uraditi. I nazalost, sve se svelo na tih par ljudi u Skupstini koji pokusavaju nesto da urade.
Sve stoji, al njihov posao nije da rade u klubu, njihov posao je da odrede smjernice kluba, statut, odluke i izaberu operativan UO. Da ga kontrolišu i gledaju ispunjenje zadanog. Ako to neko neće ili nije sposoban onda treba da nađu ko može. Čast je biti u skupštini ali i obaveza na pravi način da pomogneš klubu a to je postaviti prave ljude na pravo mjesto. Tako funkcioniše u normalnim organizacijama.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 12:10 am

Philosophy je napisao/la:
uto nov 09, 2021 12:06 am
storm_raider je napisao/la:
pon nov 08, 2021 11:35 pm
Kada vec pricamo o Skupstini, onda ne mogu da se ne sjetim kako sam se osjecao pored jednog decka koji je danas Skupstinar. Mnogi od vas me znaju i znaju da zaista nemam ni potrebe, niti razloga da se ikome dodvoravam, a volim da vjerujem da sam okruzen ljudima koji takodjer na taj nacin funkcionisu. Zasto ovo pisem?

Naime, prije par godina, preko naseg foruma smo odlucili da tada rekordan broj godisnjih ulaznica podijelimo navijacima Zelje. Najvise privatnim linijama sam osigurao oko 160 sezonskih ulaznica za Zeljine navijace. Kasnije je to bilo i vise, ali za pricu bitno je ovo sljedece. Za podjelu ulaznica kao sto znate vi koji ste dugogodisnji clanovi, a samim tim i prijatelji nase zajednice, bio je zaduzen nas Minjore. Prvi put sam ga upoznao tada na kafi sa nasim @gavranom i nakon sto smo popili kafu, pogledao sam ga u oci i predao mu sve ulaznice. Tek tako. Toliko sam mu vjerovao. Nisam mu nikada to rekao, a mozda sam trebao, ali pred tim deckom sam se postidio. Nikada nikome ne bih dozvolio da moze reci da Zelju voli vise od mene, ali on me je tada postidio. Njegova iskrena ljubav prema nasem Zelji i sve neprilike koje je prosao da podjeli ulaznice (znalo se desiti da ljudima bude mrsko i da izadju van zgrade da im se predaju ulaznice), mada sam siguran da mi nije ni 50% stvari ispricao, su nesto sto za mene jeste Zeljeznicar.

Vidjali smo se u medjuvremenu dosta puta, popili kafa i pricali o Zelji. Medjutim, kako to obicno biva, zivot covjeka odnese u neke druge tokove, kontakti se malo prorijede, obaveze uzmu svoj danak i nismo se vidjeli neko vrijeme. Prije par noci, bas onu noc kada je bio onaj veliki pljusak koji je sutradan potopio Otes, dogovorili smo se da se vidimo kratko. Mozda smo desetak minuta po kisi stajali i pricali o Zelji, ali ja sam se tih desetak minuta divio njegovoj odlucnosti, a i hrabrosti da bude u Skupstini u ovakvom vremenu za nas dragi Klub. Ja sam iskusniji, trebao sam biti tu pored njega, mozda i prije njega i pomagati klubu na taj nacin, a nisam. Tada sam se drugi put postidio pred njim.

Zato, podrzite Skupstinu, to je najmanje sto mozete uraditi, ako vec niste dio nje. To je jedino sto mozete uraditi. I nazalost, sve se svelo na tih par ljudi u Skupstini koji pokusavaju nesto da urade.
Sve stoji, al njihov posao nije da rade u klubu, njihov posao je da odrede smjernice kluba, statut, odluke i izaberu operativan UO. Da ga kontrolišu i gledaju ispunjenje zadanog. Ako to neko neće ili nije sposoban onda treba da nađu ko može. Čast je biti u skupštini ali i obaveza na pravi način da pomogneš klubu a to je postaviti prave ljude na pravo mjesto. Tako funkcioniše u normalnim organizacijama.
Kao sto napisah, ukljuci se ili predlozi bolje koji zele i svi ce se skloniti u stranu da ti bolji dodju. Daleko smo od normalne organizacije i normalne situacije. Pri tom, ne branim nikoga u UO, niti tu treba ikoga braniti, pisem o Skupstini iskljucivo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 12:20 am

storm_raider je napisao/la:
uto nov 09, 2021 12:10 am
Philosophy je napisao/la:
uto nov 09, 2021 12:06 am
storm_raider je napisao/la:
pon nov 08, 2021 11:35 pm
Kada vec pricamo o Skupstini, onda ne mogu da se ne sjetim kako sam se osjecao pored jednog decka koji je danas Skupstinar. Mnogi od vas me znaju i znaju da zaista nemam ni potrebe, niti razloga da se ikome dodvoravam, a volim da vjerujem da sam okruzen ljudima koji takodjer na taj nacin funkcionisu. Zasto ovo pisem?

Naime, prije par godina, preko naseg foruma smo odlucili da tada rekordan broj godisnjih ulaznica podijelimo navijacima Zelje. Najvise privatnim linijama sam osigurao oko 160 sezonskih ulaznica za Zeljine navijace. Kasnije je to bilo i vise, ali za pricu bitno je ovo sljedece. Za podjelu ulaznica kao sto znate vi koji ste dugogodisnji clanovi, a samim tim i prijatelji nase zajednice, bio je zaduzen nas Minjore. Prvi put sam ga upoznao tada na kafi sa nasim @gavranom i nakon sto smo popili kafu, pogledao sam ga u oci i predao mu sve ulaznice. Tek tako. Toliko sam mu vjerovao. Nisam mu nikada to rekao, a mozda sam trebao, ali pred tim deckom sam se postidio. Nikada nikome ne bih dozvolio da moze reci da Zelju voli vise od mene, ali on me je tada postidio. Njegova iskrena ljubav prema nasem Zelji i sve neprilike koje je prosao da podjeli ulaznice (znalo se desiti da ljudima bude mrsko i da izadju van zgrade da im se predaju ulaznice), mada sam siguran da mi nije ni 50% stvari ispricao, su nesto sto za mene jeste Zeljeznicar.

Vidjali smo se u medjuvremenu dosta puta, popili kafa i pricali o Zelji. Medjutim, kako to obicno biva, zivot covjeka odnese u neke druge tokove, kontakti se malo prorijede, obaveze uzmu svoj danak i nismo se vidjeli neko vrijeme. Prije par noci, bas onu noc kada je bio onaj veliki pljusak koji je sutradan potopio Otes, dogovorili smo se da se vidimo kratko. Mozda smo desetak minuta po kisi stajali i pricali o Zelji, ali ja sam se tih desetak minuta divio njegovoj odlucnosti, a i hrabrosti da bude u Skupstini u ovakvom vremenu za nas dragi Klub. Ja sam iskusniji, trebao sam biti tu pored njega, mozda i prije njega i pomagati klubu na taj nacin, a nisam. Tada sam se drugi put postidio pred njim.

Zato, podrzite Skupstinu, to je najmanje sto mozete uraditi, ako vec niste dio nje. To je jedino sto mozete uraditi. I nazalost, sve se svelo na tih par ljudi u Skupstini koji pokusavaju nesto da urade.
Sve stoji, al njihov posao nije da rade u klubu, njihov posao je da odrede smjernice kluba, statut, odluke i izaberu operativan UO. Da ga kontrolišu i gledaju ispunjenje zadanog. Ako to neko neće ili nije sposoban onda treba da nađu ko može. Čast je biti u skupštini ali i obaveza na pravi način da pomogneš klubu a to je postaviti prave ljude na pravo mjesto. Tako funkcioniše u normalnim organizacijama.
Kao sto napisah, ukljuci se ili predlozi bolje koji zele i svi ce se skloniti u stranu da ti bolji dodju. Daleko smo od normalne organizacije i normalne situacije. Pri tom, ne branim nikoga u UO, niti tu treba ikoga braniti, pisem o Skupstini iskljucivo.
Uključen sam i znam da dio skupštine želi novi UO ali isto tako ima dio koji drži ljestve Nazifu. Ja mislim da ako on da ostavku i ako se ne bude kreirao UO mora biti ovaj ili onaj onda će se javiti neka ekipa s planom. Al mora biti prazno mjesto. Niko neće nikog da tjera. A mnogi i ne znaju da se traži novi UO.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 5:24 am

Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:12 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 08, 2021 4:20 pm
Ljudi vi bas zivite u oblacima.
Nema nikoga to vam mora biti jasno.
Ima nekoliko ljudi u skupstini koji pokusavaju nesto uraditi i to je to....
Zaboravite na Vukotice,Gredice,Misomovice i ostale...
To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
Sta ba nije istina?
Lupetas gluposti samo tako ocigledno po necijim instrukcijama.
To sto se ne pise po forumima ne iskacu svako malo u javnosti ne znaci da se nista ne radi.
Radi se itekako.A kako se radi mogu ti navesti primjer utakmice sa Tuzla sitijem koju smo dobili a koja je bila upitna da se odigra uopste i samo angazmanom ljudi iz skupstine ista je odigrana.
O svakdnevnim sastancima radnih grupa da ne govorimo.
Ljudi daju sve od sebe da ovu situaciju okrenu u nekom pozirivnom smjeru.
Nailaze na opstrukcije na svakom koraku.....
Najvece razocarenje po meni sto se tice skupstine je Amil Hota,lik koji svojim konekcijama i savjetima moze itekako pomoci da se ovo sve prevazidje ali ga nema ni na mapi....nit se javlja niti dolazi....
A ilustracije radi,kolika je zainteresovanost za klub najbolje govori broj prijavljenih potencijalnih kandidata za istu....Na kraju je ispalo kako ie ispalo i to nam je sto nam je.
Ovim momcima apsolutna podrska jer zaista pokusavaju da nas izvade iz govana i ocigledno da su na dobrom putu cim se ti i tebi slicni javljaju....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 6:50 am

Zna li iko sta se dešava ako odemo u stečaj i kanton, sta se događa sa dugovima, naplaćuju li se od imovine ? Da se ne sekiramo više ako je tako , ti bi nam i kraj bio. Kad nam zasjednu za vrat stručnjaci...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 8:18 am

I kakva je situacija, treba li kog hraknuti? :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 8:38 am

blueheart je napisao/la:
pon nov 08, 2021 9:13 pm
ja ne znam na osnovu cega bi Zelji neki nivo vlasti dao 1 km.
da se plati dug jer je neko trosio vise nego ima??? jer je neko trosio pare bez plana?? prije bilo cega nam vlast samo treba poslati dobre tuzioce i sipu. te istraziti i podici optuznicu proiv svakog ko je doprinjeo 1 km duga poreza
Trebaju direktno na babukin račun uplatiti.
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 8:50 am

Sve je to super kako vi ovdje raspravljate o (ne)funkcionisanju Kluba, ali svi smo mi svjesni da samo privatizacija Kluba donosi prosperitet i napredak, sve ostalo je neozbiljno. Svaka čast tim momcima što se bore k'o lavovi u Skupštini i podržavam ih u potpunosti, ali možda je i došlo vrijeme da se uradi restart, da se pogledamo u oči i kažemo da ovo više ne ide ovako. Evo prodaće ovi uhljupi i pomoćni teren i šta onda? Kako dalje? Vratiti Lutvinom gazdi njegove imaginarne novce, isplatiti sva dugovanja (ako bude toliko vrijedio teren), šta onda? Iz kojih priliva će vraćati kredit, koji su to trenutni stalni prihodi Kluba i koliko oni iznose? Hiljade pitanja, a niti jednog odgovora.

Identična je sada priča kao i 2014/2015 kada nismo trebali odigrati prvo kolo protiv Travnika na Grbavici, jer tadašnji Direktor nije uplatio struju Elektroprivredi, pa se onda ivolviralo barem 5 ljudi da se riješi hitno problem, jer je utakmica sutra poslijepodne i to noćna, a nama struja isključena (zamislite samo kakva je to opstrukcija i kako se smišljeno radilo na srozavanju Kluba). Moli, kumi tadašnjeg direktora EP, koji je btw., zakleti pitar i na kraju ispao jedan veliki gospodin. Čovjek na sebe preuzeo odgovornost, naredio puštanje struje, utakmica odigrana. a Uprava izvršila uplatu u ponedeljak (dan nakon utakmice) cca 30HKM. Ovo je bila prva stvar koja je dočekala tada nove ljude u Upravi, da ne granam dalje, do legendi Kluba, itd.

Otvorite oči i razmišljajte svojom glavom, ne dozvolite da vam se podvaljuju priče za malu djecu. Večina nas je ovdje odraslih/starijih ljudi (osim Gavrana, on je vječno mlad), znamo šta se dešavalo i šta će se i dalje dešavati, sve dok nekakve ViJoline budu u i oko Kluba.

Što se tiče ekipe, tu se i nema nešto posebno reći. Silom prilika guramo tu neku djecu, od koje realno neće biti nikakve koristi, jer ne vidim kvalitet niti kod jednog mladog igrača. Ali da ne počinjem tu temu, nema potrebe, ako se ne ugasimo u međuvremenu, osigurat će opstanak i to je to.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 9:13 am

Francuski nogometni klub St. Etienne objavio je danas da tuži kambodžanskog princa Norodoma Ravichaka nakon što je otkrio “lažni bankovni dokument” u ponudi za preuzimanje.

Advokati slavnog kluba, kojem prijeti ispadanje iz Ligue 1, rekli su da je bankovna garancija vrijedna 100 miliona eura u Ravichakovoj ponudi za kupnju lažna.

Klub je najavio da će tužiti unuka bivšeg kambodžanskog kralja Norodoma Sihanouka za pokušaj prevare.

Dioničari kluba od aprila traže novog vlasnika, a advokatsko društvo koje je nadziralo postupak pozvalo je zainteresovane da dostave ponude do ponedjeljka.

St. Etienne, kojeg trenira bivši trener Monaca, Lyona, Lillea, Nice, Leicestera i Southamptona Claude Puel, trenutno je na pretposljednjem mjestu s jednom pobjedom u 13 utakmica.

Sreca pa imaju dobre advokate.Ne treba napominjati da smo i mi lahka meta za mesetarenje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 9:28 am

Dan pobjede...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 9:33 am

Hadzija vakat je da otjeras bagru!!!

slika
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 9:41 am

Senade pomagaj, tvojim povratkom bi se stvorila atmosfer povjerenja. Animiro bi i druge željovce, nama je potreban samo sposoban i posten covjek a ti si jedan od njih.

Vrati se postavi svoje ljude i odjebi sve ove hostaplere. Imat ces podrsku kao ni jedan predsjednik do sada, znaj da su pravi navijaci uvijek bili uz tebe i tvoje ljude.
Sad je ti Duvnjak, Marko ima tu tvojih starih ljudi i vjerujem da bi veoma brzo sve doslo na svoje
Alea iacta est!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 09, 2021 10:05 am

Durgo je napisao/la:
uto nov 09, 2021 9:33 am
Hadzija vakat je da otjeras bagru!!!

slika
Pusti snovi pravih Zeljovaca.Nama je nasusna potreba naci kakvog takvog stranog investitora da nas vadi iz govana u koja nas je uvalio draguljce trebinjac s sampanj timom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija