Moderator/ica: storm_raider

 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:12 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 08, 2021 4:20 pm
Ljudi vi bas zivite u oblacima.
Nema nikoga to vam mora biti jasno.
Ima nekoliko ljudi u skupstini koji pokusavaju nesto uraditi i to je to....
Zaboravite na Vukotice,Gredice,Misomovice i ostale...
To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:14 pm

Sta je bilo sa ovom incijativom? Haris Zahiragic 19. Septembar.

Podnosim inicijativu: 100.000KM za 100 godina!

Danas je Željin rođendan, veliki jubilej, 100 godina - nije šala. Iako sam od rođenja vatreni navijač Sarajeva, čestitam komšijama od srca! Iskreno, malo sportskih kolektiva na svijetu se može pohvaliti takvom tradicijom. Nažalost, ovu svečanost je malo zasjenila loša finansijska situacija u kojoj se nalazi Željo, a sve radi improvizacija i izostanaka sistemske podrške države (tj. Kantona) sportu.

S tim u vezi, na posljednjoj sjednici Skupštine KS na Dnevnom redu bile su Izmjene Zakona o sportu KS. Pokušao sam govoriti o pravim problemima u profesionalnom sportu, ali nažalost sam spriječen! Uzeta mi je riječ jer, zamislite paradoksa, kršim Poslovnik i ne govorim o temi (Zakon o sportu), jer govorim o Želji, KK i RK Bosni, Sarajevu?
Iako iskreno ne znam o čemu bih drugo govorio, to jeste šta je preče u sportu od definisanja klubova i sportskih kolektiva od interesa za Kanton Sarajevo?

Iako sam na sjednici grubo cenzurisan dok sam govorio o problemima u Želji, to nije spriječilo donosioce odluka u Kantonu Sarajevo (koji me i jesu cenzurisali, jer ne žele valjda da slušaju istinu o KK Bosni) da se sinoć nađu na tribinama, to jeste VIP loži, stadiona Grbavica!
Malo mi je to izgledalo licemjerno.
Ne znam da li su sinoć oni navijali za Želju ili Velež - jer su ranije isticali da navijaju za Velež, nisu nam to ni rekli, ali nema veze, političari k'o političari...

Međutim, da ne bude da im nisam dao šansu za popravni, na narednoj sjednici Skupštine KS podnijet ću inicijativu da Vlada KS odmah dodijeli Želji 100.000KM.

Simbolično, 100 hiljada za 100 godina!

Osim simbolike, taj novac će, siguran sam, dobro doći da barem malo, privremeno, olakša tešku finansijsku situaciju u Želji. Želim da vjerujem da će kolege iz Skupštine ipak proći na ovom popravnom ispitu:

Acta non verba!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:14 pm

Početni sastav Željezničara u Prijedoru imao je prosjek godina 22.2 i to je najmlađi prvih 11 ove sezone u m:tel Premijer ligi BiH 🔵⚪

Od prve minute igralo je čak šest igrača mlađih od 21 godinu, Vedad Muftić, Omar Beća, Amar Drina, Hamza Gasal, Luka Malić, Sedad Subašić.

Pored pomenutih, s klupe su u igru ušli i U-21 igrači Zdunić, Vištica, a u rosteru su bili Duraković, Hrelja, Jahić, Milićević, Mujić.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:15 pm

Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:12 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 08, 2021 4:20 pm
Ljudi vi bas zivite u oblacima.
Nema nikoga to vam mora biti jasno.
Ima nekoliko ljudi u skupstini koji pokusavaju nesto uraditi i to je to....
Zaboravite na Vukotice,Gredice,Misomovice i ostale...
To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
Sta tacno nije istina ovdje? Napisao je da nekoliko ljudi pokusavaju nesto uraditi i to jeste istina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:15 pm

Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:12 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 08, 2021 4:20 pm
Ljudi vi bas zivite u oblacima.
Nema nikoga to vam mora biti jasno.
Ima nekoliko ljudi u skupstini koji pokusavaju nesto uraditi i to je to....
Zaboravite na Vukotice,Gredice,Misomovice i ostale...
To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
Vrh skupstine je?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:16 pm

kvalitet je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
pon nov 08, 2021 6:21 pm
kvalitet je napisao/la: Zato što bi neki, u to sam siguran, voljeli da se ugasimo ili da prođemo kao Čelik, pa da kažu "eto rekli smo".

Gdje su silni Željovci? Telibećirović, Kozarić, Misimović? Gdje su nam legende, od Meše do Džeke? Hoćete li se i dalje ponašati kao uvrijeđene mlade, ignorisati klub bez kojeg mnogi ne bi bili niko i ništa? Znamo krivca, jasno kao dan, ali šta dalje? Do kad ćete pisati "govorili smo", "upozoravali smo", "e moj Željo"...? Hoćemo li se vraćati nazad ili ćemo početi gledati prema naprijed? Hoćemo li pustiti da se ugasimo?
Nece vise niko normalan uci da spasava klub pa da mu klosari za godinu dana opet sabotiraju rad, podmecu, spletkare, prijete, huskaju navijace...da neko dodje, krv propisa 2 godine da sve sredi i da opet neko dodje i kaze sklonite se, eto mene sa mojim ljudima.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
I šta sad? Pustiti da se ugasimo? Koji su prijedlozi?

Na greškama se uči. Promijeni Statut, prilagodi ga, ako neko dobro radi imat će podršku navijača za to. Ali ako radi kao Nazif - neće. Evo primjer Senada, iako ja uvijek tražim dlaku u jajetu i kritikujem, vjerujem da bih bio jedan od bar 90% Željovaca koji bi ga podržali, s nadom da će ovoga puta ispraviti greške koje su bile. Da se razumijemo, nije on jedini, ali eto najsvježiji nam je primjer on. Pa hebemu majku, kad bih znao da mogu pomoći, a navijači me žele, bez obzira na sve ponudio bih se. Željo je to, svetinja, to je obaveza svih nas…
Pa imali smo nekog ko je radio dobro, ustvari radio je vrhunski posao. I gdje je bila ta podrska navijaca? Kako je zavrsio? S kakvim se sve opstrukcijama susretao? Sta se to promijenilo od tad? Navijaci postali pametniji? Evo pred pocetak sezone je bilo upitno uopste hocemo li igrati, jedva se skupili, katastrofalan igracki kadar, pobijedili par utakmica i odmah krenulo mastanje. Prvi sljedeci poraz i naravno nista ne valja, tjeraj trenera, kritike prema igracima...pogledajte samo komentare na drustvenim mrezama. Ogromna vecina nas nema blage veze od zivota a kamoli od fudbala. I mi cemo kao biti garant nekome ko ce dociti da spasava klub i da sebi unistava zivot sljedece dvije-tri godine?

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:18 pm

svraka je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:15 pm
Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:12 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 08, 2021 4:20 pm
Ljudi vi bas zivite u oblacima.
Nema nikoga to vam mora biti jasno.
Ima nekoliko ljudi u skupstini koji pokusavaju nesto uraditi i to je to....
Zaboravite na Vukotice,Gredice,Misomovice i ostale...
To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
Vrh skupstine je?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/edin- ... /210424029

Šta je od ovog do danas urađeno?
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:24 pm

Kako ces se ugusiti u vlastitim rijecima..
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:26 pm

maxum1921 je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:24 pm
Kako ces se ugusiti u vlastitim rijecima.. slika
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:49 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:26 pm
maxum1921 je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:24 pm
Kako ces se ugusiti u vlastitim rijecima.. slika
:palacgore:
Nemojte molim vas te šifrirane i zagonetne poruke, jer poznajete te momke. Koji su konkretni potezi rukovodstva ali i članova Skupštine Kluba napravljeni od kako su započeli novi mandat? Zašto ne sazovu Vandrednu skupštinu kada je svima jasno da je stanje alarmantno? Zašto ne izađu sa saopštenjem, zašto ne učine nijedan vidljiv i vrijedan potez?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:50 pm

Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:18 pm
svraka je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:15 pm
Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:12 pm


To nije istina, vrh skupštine je nesposoban i neće to da prizna. Vrhunac njihov je Nazif, ubleha koja je preko godinu dana u Klubu ništa nije uradio i sada im je teško priznati da su nesposobni. Kao i Nazif. Ispadaju veće ublehe od njega.
Vrh skupstine je?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/edin- ... /210424029

Šta je od ovog do danas urađeno?
Drzi se govnovoda
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:55 pm

Bice skupstina u decembru. Nema tu nista zagonetno, ljudi se bore. Na sta ce izaci, vidjecemo..., ali barem ako ne ucestvujete aktivno, nemojte ih pljuvati. Ovdje to necemo dozvoliti. Mislite li da mozete bolje, slobodno se prijavite. Sad za sad, bolje nemamo i to je jedina istina. Svi pametuju sta treba da se radi, a na prste jedne ruke se mogu nabrojati oni koji zele da rade u ovim okolnostima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 8:57 pm

Minjore je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:50 pm
Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:18 pm
svraka je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:15 pm

Vrh skupstine je?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/edin- ... /210424029

Šta je od ovog do danas urađeno?
Drzi se govnovoda
Ne držim se ja nikog i nisam nikada. Nema strana ovdje osim jedne. Sve što je rečeno je super, samo što su sve kontra napravili. Nikad više laži iz kluba nije dolazilo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:00 pm

@Philosophy, grijesis u startu

Ovaj UO radi cijelo vrijeme pod pritiskom nove skupstine koja je podjeljena u radne grupe. To sto oni nisu zamjenjeni je samo razlog toga sto niko nece da udje u klub pod ovakvom situacijaom, al i to ce se uskoro promjenuti.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:05 pm

Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:57 pm
Minjore je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:50 pm
Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:18 pm


https://www.klix.ba/sport/nogomet/edin- ... /210424029

Šta je od ovog do danas urađeno?
Drzi se govnovoda
Ne držim se ja nikog i nisam nikada. Nema strana ovdje osim jedne. Sve što je rečeno je super, samo što su sve kontra napravili. Nikad više laži iz kluba nije dolazilo.
Rekli su da ce biti transparentni, tu vidim gresku.
Probleme koje su ostavili prosli sazivi su preveliki. Nazif je gluposti i lazi pricao. Rekli su ti da su skupstinari podijeljeni u radne grupe, vidjet cemo rezultate. Nadam se da ce se sto prije naci rjesenje za poreznu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:13 pm

ja ne znam na osnovu cega bi Zelji neki nivo vlasti dao 1 km.
da se plati dug jer je neko trosio vise nego ima??? jer je neko trosio pare bez plana?? prije bilo cega nam vlast samo treba poslati dobre tuzioce i sipu. te istraziti i podici optuznicu proiv svakog ko je doprinjeo 1 km duga poreza
Država Željo
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:16 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon nov 08, 2021 7:03 pm
kvalitet je napisao/la:
pon nov 08, 2021 3:16 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pon nov 08, 2021 2:20 pm


brate ja govorim o poreznoj upravi, znamo svi ko nas je povalio. znači neko ti duguje 300 miliona i ti ni habera, a neko ti duguje oko 2 miliona i ti mu nedas nikakve solucije.
krivce znamo, al to što se zahvaljujemo amaru i ostalim lešinarima nas neće iz problema izvući
Zato što bi neki, u to sam siguran, voljeli da se ugasimo ili da prođemo kao Čelik, pa da kažu "eto rekli smo".

Gdje su silni Željovci? Telibećirović, Kozarić, Misimović? Gdje su nam legende, od Meše do Džeke? Hoćete li se i dalje ponašati kao uvrijeđene mlade, ignorisati klub bez kojeg mnogi ne bi bili niko i ništa? Znamo krivca, jasno kao dan, ali šta dalje? Do kad ćete pisati "govorili smo", "upozoravali smo", "e moj Željo"...? Hoćemo li se vraćati nazad ili ćemo početi gledati prema naprijed? Hoćemo li pustiti da se ugasimo?
Kad si tako fino pobrojao njih, sto nisi i svog drugara Amara, nek nam oprosti sve svoje dugove i nek vrati sto nas je zavalio i bice nam bolje, a ne da nam i kamate potrazuje mimo dugova.. pa da dođe neko od tih prozvanih pa da mu moraju to vraćati, odvratno.
Kakav ba drugar, nabijem ga na k... ne želim više da ga vidim blizu Grbavice.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:48 pm

svraka je napisao/la:
pon nov 08, 2021 9:05 pm
Philosophy je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:57 pm
Minjore je napisao/la:
pon nov 08, 2021 8:50 pm


Drzi se govnovoda
Ne držim se ja nikog i nisam nikada. Nema strana ovdje osim jedne. Sve što je rečeno je super, samo što su sve kontra napravili. Nikad više laži iz kluba nije dolazilo.
Rekli su da ce biti transparentni, tu vidim gresku.
Probleme koje su ostavili prosli sazivi su preveliki. Nazif je gluposti i lazi pricao. Rekli su ti da su skupstinari podijeljeni u radne grupe, vidjet cemo rezultate. Nadam se da ce se sto prije naci rjesenje za poreznu.
Ma rješenje se zna, jedno jedino je moguće, reprogram na 5 godina. Drugih opcija nema. Pa taj Nazif optuži poresku da je protiv Želje danas u saopštenju, a oni ti mač nad glavom drže. Zamisli koja je to pamet.
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 9:51 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 08, 2021 9:00 pm
@Philosophy, grijesis u startu

Ovaj UO radi cijelo vrijeme pod pritiskom nove skupstine koja je podjeljena u radne grupe. To sto oni nisu zamjenjeni je samo razlog toga sto niko nece da udje u klub pod ovakvom situacijaom, al i to ce se uskoro promjenuti.
Kojim ba pritiskom, znam šta ljudi iz skupštine pričaju, nemaju pojma šta Nazif i Co. rade. Pitaju al odgovora nema, od ponedeljka do ponedeljka. A niko neće da ulazi sa hoštaplerima, treba ih rastjerati, osim ovih novih njih ne znamo. Al ovo staro što je bilo ni za šta nisu.
 
neroazzuro
Postovi: 1918
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 08, 2021 10:31 pm

Bolan, NAVIJAČI skandirali da se ovo desi. Tu činjenicu ništa neće promijeniti.
Al eto, de da vidimo krije li se stvatno nešto iza Maxumove zagonetnosti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija