Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:49 pm

Pogresno si protumacio, ne prozivam ja tebe ni Amarovcem niti Misketovcem, **** to. Nego mi tvoj post isao na to kao da je Ivkovic kriv sto su ovi lagali iskreno. Eto to sam zakljucio iz tvog posta.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:52 pm

AsharaK je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:45 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:43 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:31 pm
Pa kako će biti plate kad ti je račun mjesec i više blokiran. A nas predsjednik ponavlja uskoro
Sve je to kanta obična.
Frajer ispao lažljivac samo takav.

Ja ne kontam kako je moguće da se sve to može sakrivati mjesecima. Evo iskreno.

Valjda se nećemo ugasiti, pogotovo ne u pola prvenstva.
Pa znas kako, fazon je sto su oni govorili da placaju, i uplatili su par rata reprograma, ali placali nista novo nisu, a kako su govorili ispalo je da placaju i reprogram i novi porez. I onda propustis dva mjeseca reprograma i samo te ljudi ugase. A kako su sakrivali, pa lagano. Bivsi direktor Nurko je u upravnom odboru. Covjek koji je bio odgovoran za ova placanja, pa eto sad ti je jasno kako su surovali i sakrivali te informacije.
:palacgore:

Bože sačuvaj.

I opet mjesec dana su blokirani računi i niko ništa.
**** ti ovo, ovdje je izgleda i Bog digao ruke..
AsharaK je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:49 pm
Pogresno si protumacio, ne prozivam ja tebe ni Amarovcem niti Misketovcem, **** to. Nego mi tvoj post isao na to kao da je Ivkovic kriv sto su ovi lagali iskreno. Eto to sam zakljucio iz tvog posta.
Ma jok, nisam to mislio. AKo je ispalo tako ja se izvinjavam.
Spoiler:
Hajmo se sad izljubit. :D
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:54 pm

pa nije taj kurko jedini clan U.O. gdje su ostali. sta bi sa pricom ovo su posteni radni ljudi jes da nemaju para al treba ih podrzati
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:55 pm

Bod zlata vrijedan. Dvije bitke vodimo, da se ne ugasimo i da zadržimo status premijerligaša.
Dosta raje sa zvanične treba malo spustit loptu i pogledat realno situaciju. Realno stanje je da mi nismo ni protiv koga trenutno favoriti, zato nemojte da vam bude krivo nakon boda iz Prijedora, bod iz Prijedora je TRENUTNO zlata vrijedan i hvala Bogu pa smo uzeli bod.
FCŽ
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:57 pm

Kospa je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:54 pm
pa nije taj kurko jedini clan U.O. gdje su ostali. sta bi sa pricom ovo su posteni radni ljudi jes da nemaju para al treba ih podrzati
Jedini koji se trenutno bore jesu momci iz skupstine, ima ih par na ovom forumu, pa bih iskreno volio da nesto napisu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:59 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:40 pm
PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:33 pm
E čuj Skupštini lagali, pa nismo osnovna škola. Provjeriš, tražiš dokaz za uplatu, izađeš pred navijače i kažeš to, a ne preko foruma braniš stavove.
Gdje su ti silni Željovci iz Skupštine da izvuku sve prevare i greške prethodne strukture, da natjeraju trenutni UO da radi, sta nam je sa NO koji je navodno veoma dobar i jak?
Brate ima jedno 20-tak dana kako su trebali izdati saopštenje vezano za trenutnu situaciju. Nazif i Kerim koce i neće. Zašto i po cijem nalogu?
Ma meni je jasno šta Nazif radi i zašto to radi. Apsolutno treba prozvati njega i njegovog havera iz Trebinja ili Resnika zavisi odakle sad namišlja..
Ali, nije mi jasno što Skupština i NO šute i ne oglase se javno, prozovu sve koji zaslužuju to i kako dopuste da ih Nazif vara. Valjda NO nadzire rad Kluba, a njih su mnogi hvalili kad su došli, ja još uvijek ne vidim nijedan njihov potez.
Nema više guranja pod tepih, nemamo vremena ni prostora za to. Mora se sve otvoreno iznijeti da znamo na čemu smo i kako djelovati dalje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 3:59 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:40 pm
PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:33 pm
E čuj Skupštini lagali, pa nismo osnovna škola. Provjeriš, tražiš dokaz za uplatu, izađeš pred navijače i kažeš to, a ne preko foruma braniš stavove.
Gdje su ti silni Željovci iz Skupštine da izvuku sve prevare i greške prethodne strukture, da natjeraju trenutni UO da radi, sta nam je sa NO koji je navodno veoma dobar i jak?
Brate ima jedno 20-tak dana kako su trebali izdati saopštenje vezano za trenutnu situaciju. Nazif i Kerim koce i neće. Zašto i po cijem nalogu?
Jao cirkusa.

Guranje pod tepih nam nikad nije donijelo ništa dobro.
Ne bi nama garant ništa bolje bilo i da su prije 20-ak dana to saopštili, ali stvarno ovo je dno.

Šta sad nama treba nekih miliona na kamari da uplatimo?
Ako je to ista ona situacija sa Sarajevom kad su oni sjebali reprogram pa jedino mogli isplatiti sve i nisu imali mogućnost novog?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 4:02 pm

A ja mislim da Ivkovic ide uskoro, svojom voljom. Radi u nemogucim uslovima. Nemam informacije takve, vise moj neki osjecaj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 4:12 pm

Ma pun mi je kufer više I Osima ,Misimovica i svih tako zvani Željovaca ,jer da su to svi bi se uključili i svu sujetu ostavili sa strane , i krenuli da spase klub koji ide iz dana u dan prema dnu jer znam kako bi mi obični smrtnici i koliko i sad smo u mogućnosti svi pomažemo klubu ,od Željezničara je očigledno ostalo ime i istinski navijaci to jest obični smrtnici koje srce boli zbog stanja a sve te bivše uprave isto zaboli ali kur.c za Željom... Nema tog čovjeka i imena zbog kojeg ja ne bi pomogao klubu da sam u mogućnosti!!!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 4:26 pm

AsharaK je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:16 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:14 pm
KLIS je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:08 pm


Ugasio sam ranije, šta je rekao?
Pa eto drugačiju nego prije par sedmica kad ih je hvalio.
Pa hvalio ih jer su isplacivali plate. I skupstina je mislila da placaju poreze pa su slagali. Pa nema nam trener uvid u knjige. Cuj eto malo drugaciju nego kad ih je hvalio. Fakat ti post malo dismr i nigdje veze je tvoja konstatacija.
Plata se dobiva za nešto što je neko radio mjesec dana, dakle na mjesečnom nivou. Ako ih je hvalio prije nekoliko sedmica, šta se toliko drastično promijenilo u tih nekoliko sedmica pa sad ide ova priča? Možda se očekuju isplate na semičnom nivou? Meni je jasno kakva je situacija, ali ništa se drastično ne može promijeniti ni na bolje ni na gore za nekoliko sedmica. Onda mu priča prije nekoliko sedmica kad ih je hvalio nije bila iskrena. I neću nikog slijepo braniti taman da mi je otac, ako negdje griješi.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 5:58 pm

ja bi napravio jos jedan plavi zid na stadionu na kojem bi pisalo: "za sve ti hvala Amare"...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:05 pm

Nepotrebno je sada sekirati se i medjusobno prepucavati oko prikazane igre, broja osvojenih bodova, nekvaliteta
i volje, kako prve postave, tako i slabasnog rostera, kalkulacija oko zone ispadanja ili sredine tabele, taktike ili izjava
trenera, jer trenutno balansiramo i kao da hodamo po ostrici noza, pa nikada ne znas da li ces skliznuti na ovu ili onu
stranu. Sve to ce postati apsolutno nevazno ukoliko nam se desi da se utakmice pocnu registrovati sluzbenim rezultatom
3:0 u korist naseg protivnika, bez obzira gdje i protiv koga igramo. Dosao neki gadan, najgori vakat pa svaki dan pocinjemo
sa strepnjom jesmo li jos uvijek tu, ili nas vise nema, pa kad vidimo da jos uvijek disemo, makar i ovako, boreci se za
vazduh, to donese, makar i privremeno olaksanje, do novoga dana i nove strepnje. Kako nam je, tako nam je, ali kao sto
Sablja jednom rece " Ako ginemo, ginemo zajedno ". Gospodaru famElije, hvala ti, gdje cuo, gdje ne cuo.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:19 pm

Gdje Miske zivi, skupit ce se nas hiljadu, minimalno.
Miske vrati se
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:27 pm

PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:59 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:40 pm
PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:33 pm
E čuj Skupštini lagali, pa nismo osnovna škola. Provjeriš, tražiš dokaz za uplatu, izađeš pred navijače i kažeš to, a ne preko foruma braniš stavove.
Gdje su ti silni Željovci iz Skupštine da izvuku sve prevare i greške prethodne strukture, da natjeraju trenutni UO da radi, sta nam je sa NO koji je navodno veoma dobar i jak?
Brate ima jedno 20-tak dana kako su trebali izdati saopštenje vezano za trenutnu situaciju. Nazif i Kerim koce i neće. Zašto i po cijem nalogu?
Ma meni je jasno šta Nazif radi i zašto to radi. Apsolutno treba prozvati njega i njegovog havera iz Trebinja ili Resnika zavisi odakle sad namišlja..
Ali, nije mi jasno što Skupština i NO šute i ne oglase se javno, prozovu sve koji zaslužuju to i kako dopuste da ih Nazif vara. Valjda NO nadzire rad Kluba, a njih su mnogi hvalili kad su došli, ja još uvijek ne vidim nijedan njihov potez.
Nema više guranja pod tepih, nemamo vremena ni prostora za to. Mora se sve otvoreno iznijeti da znamo na čemu smo i kako djelovati dalje.
NO je i inicirao to, al UO je nadležan po Statutu za ta oglasavanja. Po cijem diktatu to neće stvarno neznam
 
Philosophy
Postovi: 37
Pridružen/a: sri nov 03, 2021 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:36 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 6:27 pm
PlaviVlak je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:59 pm
cvrle_jedanesterac je napisao/la:
ned nov 07, 2021 3:40 pm


Brate ima jedno 20-tak dana kako su trebali izdati saopštenje vezano za trenutnu situaciju. Nazif i Kerim koce i neće. Zašto i po cijem nalogu?
Ma meni je jasno šta Nazif radi i zašto to radi. Apsolutno treba prozvati njega i njegovog havera iz Trebinja ili Resnika zavisi odakle sad namišlja..
Ali, nije mi jasno što Skupština i NO šute i ne oglase se javno, prozovu sve koji zaslužuju to i kako dopuste da ih Nazif vara. Valjda NO nadzire rad Kluba, a njih su mnogi hvalili kad su došli, ja još uvijek ne vidim nijedan njihov potez.
Nema više guranja pod tepih, nemamo vremena ni prostora za to. Mora se sve otvoreno iznijeti da znamo na čemu smo i kako djelovati dalje.
NO je i inicirao to, al UO je nadležan po Statutu za ta oglasavanja. Po cijem diktatu to neće stvarno neznam
Ali može predsjednik skupštine, Cernica Transparentni, pogotovo kad imaju odmetnuti UO koli laže i manipuliše.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:42 pm

BrUDA je napisao/la:
ned nov 07, 2021 5:58 pm
ja bi napravio jos jedan plavi zid na stadionu na kojem bi pisalo: "za sve ti hvala Amare"...
Treba jedan zid sa njegovim likom gore kod onih wc-a na jugu, kad izađeš iz wc-a da ga hrakneš momentalno.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3568
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 6:57 pm

Ahmede Mufticu, Violina.... jebe.mo ti mamu... i orginaije po zvanicnoj i za sipanje sampaca....

Je.bo ti Lutvin gazda majku i tebi i svima sto se okoristili na ime naseg kluba....

Govno nepismeno i krezavo....
Zadnja izmjena: TheBlue, dana/u ned nov 07, 2021 7:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 7:06 pm

E moj Zeljo... halali sto nismo ucinili vise. Toliko je zle krvi tu bilo, da je to neshvatljivo. Sve nas koji volimo Zelju i zelimo Zelji dobro ovo istinski boli. Svako svoj obraz ili ono sto je ostalo od njega neka nosi, a nije to bas lako.

Ne znam kako cemo zimu pregurati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 7:33 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 07, 2021 4:02 pm
A ja mislim da Ivkovic ide uskoro, svojom voljom. Radi u nemogucim uslovima. Nemam informacije takve, vise moj neki osjecaj.
Imam osjecaj da te osjecaj vara😁
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 07, 2021 7:40 pm

gavran je napisao/la:
ned nov 07, 2021 7:33 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 07, 2021 4:02 pm
A ja mislim da Ivkovic ide uskoro, svojom voljom. Radi u nemogucim uslovima. Nemam informacije takve, vise moj neki osjecaj.
Imam osjecaj da te osjecaj vara😁
Imam osjecaj da ne smijes u janje da me osjecaj ne vara. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, BrUDA, Eisenbahner1921, Eldar, Google [Bot], igla, kontranogama, Maestro_1921, Majkel, PlavaDobrinja1921, SkenderijaTM87 i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija