Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 10:30 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon nov 01, 2021 10:07 pm
Simply Blue je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:56 pm
Sta ce Starovlah..i njemu fali Faxa izgleda...
Odgirao par utakmice za nas i sad ona kao nešto relevantan..Javi se majstore kad odigraš 200 utakmica za Želju i goloruk na povulremenu sastaviš taktiku i pobjediš Zrinjskog 4:0 u gostima..ili te možda zulja 17 trofeja kojih nikad nećeš osvojiti
Jest ti babuka ispro mozak,bez faxa...
Ne shvatas ironiju, bezveze momka napadas.

Podrska Ivkovicu, najmanje je ovdje tvoje bruke...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 10:47 pm

Nije upitno da je Zrinjski puno bolji od nas, ali večeras pola igrača nije dalo sve od sebe, ako ne i više. Svaki od nas na tribinama bi bio motivisaniji nego Beća koji dobije priliku u ovakvoj tekmi i ne potrudi se da je iskoristi, a kamo li nešto više.

I pravimo od sebe ekipu sa luzerskim mentalitetom, aplaudiramo ekipi na 0:3 na Grbavici sa jednim ozbiljnim šutem u 80+ minuti utakmice iz slobodnog udarca. Niko te iz ove lige ne može na Grbavici s ovom atmosferom i maksimalnim zalaganjem dobiti 0:3, ali kad se vučeš kao Ermin, kad petljaš kao Mustafa, kad si nesiguran kao Hajdarević onda sve može.

Tomu ne treba tjerati, ali treba i on malo otvoriiti oči, kad god je malo stisnuo, izašao hrabrije mi smo bili puno bolji i opasniji, ali kad od prve minute brinemo brigu samo o svom golu, protivnik onda ssmo brine kako će nama dati gol..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 10:55 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon nov 01, 2021 10:47 pm
Nije upitno da je Zrinjski puno bolji od nas, ali večeras pola igrača nije dalo sve od sebe, ako ne i više. Svaki od nas na tribinama bi bio motivisaniji nego Beća koji dobije priliku u ovakvoj tekmi i ne potrudi se da je iskoristi, a kamo li nešto više.

I pravimo od sebe ekipu sa luzerskim mentalitetom, aplaudiramo ekipi na 0:3 na Grbavici sa jednim ozbiljnim šutem u 80+ minuti utakmice iz slobodnog udarca. Niko te iz ove lige ne može na Grbavici s ovom atmosferom i maksimalnim zalaganjem dobiti 0:3, ali kad se vučeš kao Ermin, kad petljaš kao Mustafa, kad si nesiguran kao Hajdarević onda sve može.

Tomu ne treba tjerati, ali treba i on malo otvoriiti oči, kad god je malo stisnuo, izašao hrabrije mi smo bili puno bolji i opasniji, ali kad od prve minute brinemo brigu samo o svom golu, protivnik onda ssmo brine kako će nama dati gol..


SUŠTINA
FCŽ
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 10:56 pm

Ma ljudi su za nas liverpool
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 10:58 pm

Ma mi ne mozemo stisnuti NIKOGA. Kretanja igraca Zrinjskog su fenomenalna. Na 2:0 ljudi pokrivaju SVE, ne samo igrace vec svaki pedalj livade... trka i snaga... nas niko nije izdominirao kao oni... doslovno svu nemoc smo pokazali veceras.... svaki duel su dobili, svaku "niciju" loptu pokupili, pritisli nas na 20m od gola, mi nismo mogli dahnuti....

Mozemo pisati u futbooolu sada, klab nam se raspada i to treba biti nas fok.us.... Nazif ili nek radi ili nek se goni u pizdu materinu...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 11:03 pm

Jos jednom, mnogo je bitnija bitka na drugim poljima. Futbol je marginalan i nemojte se sekirati zbog istog. Kako sada stvari stoje, egzistencijalna je borba pred Zeljom.

gg.ba na svojim rukama nosi najmanje 40% odgovornosti za ovo sve i navijaci to znaju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 11:18 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:45 pm
RIKI je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:43 pm
Govno govno sto tjerate trenera,napusite se kurca i svega sto se moze,mame vam ***** dusmanske placenicke kamatarske lutvovske ublehaške
Sta ti je dijete drago, smiri se
Da se smiriš na rušenje kluba kojeg voliš
Pa daBogda im svakom za lijekova trebalo a prvo njihovom kolovođi kamataru iz Trebinja
A ti se smiri...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 11:21 pm

Riki dragi, klub je vec urusen i haram im svima bilo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 11:27 pm

Nas Zeljo ide putem propaliteta, na zalost. Mozemo se mi ljutiti koliko hocemo.Mozemo, ili mogu negirati da ne ide ali on ide tim putem i na zalost sve se to dešava zbog imovine kluba. Siguran sam da se svjesno ide u lose poslovanje, da se sve radi samo da se nabije sto veci dug i da imovina ode po sto manjoj cijeni. Pa pogledajte gdje se sad zgradurina pravi.... Neko je dao dozvolu za gradnju, neko je izglasao regulacioni plan... dugo to traje....
Uz sve to imamo klub sa jako losim rezultatima, interes ljudi za klub u velikom opadanju.... Sve ide ka tome da za nekoliko godina ostane Zeljo i bez stadiona....
Mene te stvari rastuzuju, zabrinjavaju....ovog puta igra me ne dotiče nesto, znam da smo losi i to je to, doci ce nekad bolji trener, bolji igraci... Kako i sa kim na zelenu granu u poslovanju? E to je pitanje na koje nemamo odgovora....
Država Željo
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 01, 2021 11:30 pm

Pa ja bih ovako postavio stvari, šta nam je donijela nova skupština? Jesmo li osjetili ikakav pomak, jesu li izašli s nekim zahtjevima prema vodećim u Klubu?

Zašto se neke stvari ne iznesu na vidjelo, zašto se ne natjera Nazif da izađe i kaže koliki su nam dugovi, ima li plan da se to riješi i ako nema neka ga Skupština skloni. Uz dužno poštovanje svima, ali koliko mi aktivnih članova UO i NO imamo, gdje su njihovi doprinosi i rad.

Imamo najbolju posjetu u ligi, sigurno i naš fan shop najviše zarađuje od svih u ligi, imamo najbolju atmosferu, ne znam šta mi više možemo dati.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 12:18 am

Grbavica je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:40 pm
RIKI je napisao/la:Evo prilike Leoneee,handaraj 7 dana
Jes vala jedva doceko da ga hoce storm banovati jer kvari atmosferu
Eto šta da mu čovjek kaže, nakačio se i neće da sjaše.

Dobro si rekao, daj banuj me da ne lajem :D
 
Avatar
gavran
Postovi: 7556
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 5:55 am

Simply Blue je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:56 pm
Sta ce Starovlah..i njemu fali Faxa izgleda...
Odgirao par utakmice za nas i sad ona kao nešto relevantan..Javi se majstore kad odigraš 200 utakmica za Želju i goloruk na povulremenu sastaviš taktiku i pobjediš Zrinjskog 4:0 u gostima..ili te možda zulja 17 trofeja kojih nikad nećeš osvojiti
Rođen je u Sarajevu. Nogometnu karijeru počinje u Željezničaru. Za tim sa Grbavice potpisuje 1972. godine. Igrao je narednih deset godina. Zabilježio je 137 ligaških nastupa, te postigao 4 gola. Za nogometnu reprezentaciju Jugoslavije je upisao dva nastupa. Nije 200,ali nije ni par.....narednih 10 je bio kao trener u klubu.Ukupno 20 godina u Zelji
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 6:55 am

Senad1921 je napisao/la:
pon nov 01, 2021 10:24 pm
Na stranu sve, trener se mora istrpiti, ali onaj ko treba da leti je definitivno predsjednik klub... Covjek nije kapacitet za Zelju, lijepe price neka ostavi za kafane. Problemi pristizu a on nije u stanju da ih rijesi, tesko vrijeme dolazi...
Upravo tako....
Problemi kao na traci pristizu jedan za drugim,cak je i odigravanje nekih od utakmica bilo u pitanju ,a samo angazmanom nekih ljudi iz skupstine kluba one su odigrane.
Zaista su jako teska vremena pred klubom,tako da trenutno stanje sa ekipom i trenerom i nije bas neki prioritet.
Bitno je opstanak osogurati a to smo na dobrom putu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 6:58 am

RIKI je napisao/la:
pon nov 01, 2021 11:18 pm
AsharaK je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:45 pm
RIKI je napisao/la:
pon nov 01, 2021 9:43 pm
Govno govno sto tjerate trenera,napusite se kurca i svega sto se moze,mame vam ***** dusmanske placenicke kamatarske lutvovske ublehaške
Sta ti je dijete drago, smiri se
Da se smiriš na rušenje kluba kojeg voliš
Pa daBogda im svakom za lijekova trebalo a prvo njihovom kolovođi kamataru iz Trebinja
A ti se smiri...
Dobro ti je napisao,smiri mallo strasti...
Neki dan sam ti rekao,znamo jako dobro ko,sta,gdje i kako.....
Nemas potrebe za ponovnim potenciranjem price o anamo onom portalu....
Ziv bio....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 8:23 am

Zrinjski je tu gdje jeste jer je istrpio trenera koji nije napravio rezultate cim je dosao, onda je i njima korona bila, otislo im je 6-7 glavnih igraca, dosli su neki manje vise anonimusi ali planski dovedeni i sad imaju ovo sto smo vidjeli juce. Djeluje da ce osvojit titulu vec na polusezoni kako igraju ...
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 8:57 am

Prije svega treba reći da je HŠK posložen igrački i da imaju možda jednu lošu kariku i to je to. Njihova fizička sprema se ne može porediti sa našom i evidentno je kada pogledaš prije početka kada stoje na terenu koliko su fizički nadmoćni u sredini.
Ne hvalim često, ali su moćna ekipa i osvojit će prvenstvo bez ikakvih problema.

Što se nas tiče, mi se borimo za zrak, da preživi Klub u ovakvim poganim vremenima nametnutim od strane Lutve&co. Jasno je svima da imamo 3 igrača i ostalo propali pokušaji fudbalera.

Ali i pored činjenice da nam je preživljavanje prioritet, ja stvarno ne mogu da shvatim da ekipa u dvije utakmice primi 4 identinčna gola, preko jedne te iste strane, gdje lijevi bek prolazi jednog od najgorih igrača u istoriji FKŽ Mustafu Mujezinovića, odigrava prizemnu povratnu loptu i vezni igrač iz drugog plana zabija gol. Ponavljanje ovakvih golova su plod glupih igrača i njihovog postavljanja na terenu. Meni je ovo jednostavno neshvatljivo, ne mogu čudom da se načudim kakvi imbecili igraju football i to po pehu za FKŽ!
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 10:06 am

Šta reći, kakvu posluku porati, rekao bi jedan naš forumaš ovdje! Pustio sam da prenoći i da hladne glave koju nabacim na komp. Gdje smo mi trenutno, govori krajnji rezultat sinoćnje tekme. Ne sjećam se da nas je neko ovako razvalio! Čim sam vidio one "macane" u sredini svinjskog, znao sam da je mrka kapa! Sad nam je svima jasno zašto tako malo golova primaju. Razočaran sam neškolovanošću pojedinih igrača. Neko je dobro konstatovao ovdje, da bi raja s tribina od pojedinih bolje odigrala. Malo je falilo da od jada uđem na onu našu desnu stranu s istoka, al sam se suzdržao, naravno, što će mi ta bruka! Imam osjećaj da smo panj stavili da bi spriječio bar jedan njihov napad po toj famoznoj desnoj strani. Ko s djecom su se igrali, a mi nikakvu prijetnju nismo predstavljali. Ne mogu da shvatim, pa dijete drago, dobiješ šansu i ništa ne napraviš, još pritom vučeš se ukrug i ne znaš jesi li pošao ili došao! Vezni red ne pomaže ekipi nikako! One perfektne dijagonale ko u Engleskoj ligi Mekićeve (za mene jedini ima prolaznu ocjenu sinoć), bi onaj Tičinović iskoristio i od dvije bi bio bar jedan gol. Kome sad pričati. Dobro kažete, nije problem u treneru, njega je najlakše zamijeniti, nama klub tone, zgradurina će nam najvjerovatnije niknuti pred ulazom na istok, pomoćni teren visi da se da pod hipoteku (piši izgubljen), možda dobiješ dva-tri miliončića, i onda ponovo neplaćanje i ode na bubanj za male pare, a to odgovara ovima koji su nas srozali gotovo do dna, a znamo koji su, jako dobro. Znači od 15 milki, napravićeš možda dva, u vrh glave tri! To je naša poslovna strategija! Aferim! Nazifeeeeeeeeeeeeeeeeee, šta je sa investitorima! Heeeeeeeeeeeeeeeej, probudi seeeeeeeeeeeeeeeeee! Tonemo sve više, a ti ni mukajet! Šta je sa onom pričom, stabilni smo, sve plaćamo na vrijeme. Ljudi, ne mogu više pisati, muka mi je od svega, ali, uvijek ostaje bar za mene ona: JEDNOM ŽELJO, ZAUVIJEK ŽELJO! Bez obzira šta i kako se dešavalo u i oko kluba! Još jednom da se u svoje ime zahvalim svima koji su juče došli da podrže našeg Želju! To su pravi "bolesnici" plave boje! Do nekih boljih vremena, nadam se, gledajmo i pratimo ovaj čemer od ekipe!

:zeljeznicar1:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 10:22 am

Kako mi kao klub trenutno funkcionisemo.
Ako su nam racuni blokirani kako vrsimo uplate i isplate.
Mozemo li zbog blokiranih racuna doci u situaciju da nam zabrane odigravanje utakmica
Sta je sa novim sazivom Skupstine, radi li se ista konkretno.
Sta radi Upravni odbor
Alea iacta est!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 10:31 am

Ne znam što se ljudi sikiraju oko rezultata kad u ekipi imamo dva igrača koji liče na profesionalne fudbalere (Vrhovac i Bojo) i još dva koja bi možda bili rezerve u jačim timovima lige (Mekić i Crnčević). Ostalo su ili juniori ili škart koji ni u Prvoj ligi FBiH ne bi mogli igrati. Tako je kako je, ovako smo tražili, gledajmo.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 02, 2021 10:56 am

Razumijem da smo u teskoj situaciji ali fkt mi nije jasno ko dovede Visticu ...Kovacevic sta je sa tim deckom,zasto Jahic ne dobije sansu i Stjepanovic koji je sigurno bolji od Zdunica i Mujezinovica.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija