Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 14, 2021 11:25 pm

Grbavica je napisao/la:
uto sep 14, 2021 7:41 pm
AsharaK je napisao/la:Jel sad ljudima jasno zasto se ne prave izmjene? Izgubis od Glasinca 3:2, izgubis od Takova 3:0, odigras 2:2 sa Ilijasom i ljudi se cude sto covjek ne mjenja. Hahahahahhahahahahah
Upravo sam sebe ruzim sto sam kuko oko izmjena. Kontam ja ima nekog kuveta u njima, kad me oni brze bolje demantovase i pokazase za koji su nivo fudbala.
Niko ne kaže da zamijeni cijelu ekipu i da ova igra.
Apsolutno nikakav ovo nije reper.
Bismo li dobili Ilijaš da je Luka igrao? Ili možda Zdunić? Ili bilo kog od prvih 11 da ubaciš umjesto bili kog ovdje.
U obje pripremne tekme je igrao Bekrić koji je protiv Slobode bio najbolji. :r

Dakle niđe veze. Ne može se tako gledati. :doktor:

Pogotovo kad neko odigra tekmu kako su odigrali Mustafa, Zdunić... Tj. Odigraju ravno nuli, koga god da je ubacio ne bi bio gori od one njihove partije.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto sep 14, 2021 11:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 14, 2021 11:27 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto sep 14, 2021 10:03 pm
AsharaK je napisao/la:
uto sep 14, 2021 5:49 pm
Jel ko na tekmi?
Hamze malog mi žao što nema s kim u ovakvim utakmicama gdje bi trebao da se pokaže, ali kako kada, uz dužno poštovanje, Hajdar 6 metara pas svaki treći uputi ispravno... Ja ne znam taj momak 4-5 puta se Tomo derao, dzaba nekako pogubljen. Ovaj zadnji sto je dosao, Kovacevic jel ono, ne smrdi, a ni ne mirise, ako je on bio 9ka danas, neka potvrdi neko ako je bio. Sve u svemu, loše. Kod nekih momaka ima kvaliteta ali u ovom danas sklopu i ekipi to sve pada u vodu, nemaš s kim pas odigrati.
To je to. :palacgore:
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 12:24 am

Zdunić igro, dao gol, jedini se nervirao i imo daleko najveću želju za igrom. Drina dobar. Hrelja ima mnoga šta u njemu al mu mnogo i fali na samopouzdanju i bezobrazluku u igri. Hajdar vidi se da nije potrčo a ne igro zadnjih par mjeseci - možda vremenom nadođe.
Jedino Beća se vidi da je pravi igrač, em zna em kad hoće može, danas malo bezvoljno al se vidi klasa.
Igrač utakmice 9-ka u Ilijašu, bolji od svih naših krila. A kad uvedoše 17-ku ko da nas podcjenjuju čoek 130kg.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 2:03 am

"Dragi moji Manijaci, dragi moji Željovci u subotu svi na Grbavicu, hram fudbala, da dostojanstveno kako to samo umiju veliki i najbolji, a to smo mi proslavimo ovaj zlatni jubilej. Sve je prolazno, Željo je vječan. Volim te Željo", poručio je Nikić.

:zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 3:31 am

E cuj odjela 🥴
Valjda svi obuchi dres, kapu, ponjeti shal, zastavu, bilo kakav navijacki rekvizit iz Zeljine 100-godisnje istorije.

E chuj obuchi odjelo, kravatu na utakmicu izvinite 😂😂😂

btw Zeljo je RADNIČKI KLUB i u tom duhu zivi "gospodo" draga!

Ima li shta da se kupi u shopu povodom 100 godina????
Mozda odjelo, cipele za bal, mislim da je odlicna ideja da napravite repluku antena sa sjevera sa Zeljinim grbom imaju bar dva lika koja bi to kupila od kojih bar jedan misli da je to super marketing prica (ovaj sto je doshao u odjelu).
TM87
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 7:51 am

HajrA je napisao/la:
sri sep 15, 2021 3:31 am
E cuj odjela 🥴
Valjda svi obuchi dres, kapu, ponjeti shal, zastavu, bilo kakav navijacki rekvizit iz Zeljine 100-godisnje istorije.

E chuj obuchi odjelo, kravatu na utakmicu izvinite 😂😂😂

btw Zeljo je RADNIČKI KLUB i u tom duhu zivi "gospodo" draga!

Ima li shta da se kupi u shopu povodom 100 godina????
Mozda odjelo, cipele za bal, mislim da je odlicna ideja da napravite repluku antena sa sjevera sa Zeljinim grbom imaju bar dva lika koja bi to kupila od kojih bar jedan misli da je to super marketing prica (ovaj sto je doshao u odjelu).
Brate, ako nemaš odijelo posudit ćemo ti ili dati, samo nemoj negativu širiti sviju ti. :rofl:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 8:15 am

HajrA je napisao/la:
sri sep 15, 2021 3:31 am
E cuj odjela 🥴
Valjda svi obuchi dres, kapu, ponjeti shal, zastavu, bilo kakav navijacki rekvizit iz Zeljine 100-godisnje istorije.

E chuj obuchi odjelo, kravatu na utakmicu izvinite 😂😂😂

btw Zeljo je RADNIČKI KLUB i u tom duhu zivi "gospodo" draga!

Ima li shta da se kupi u shopu povodom 100 godina????
Mozda odjelo, cipele za bal, mislim da je odlicna ideja da napravite repluku antena sa sjevera sa Zeljinim grbom imaju bar dva lika koja bi to kupila od kojih bar jedan misli da je to super marketing prica (ovaj sto je doshao u odjelu).
Dajte raja da skontamo čovjeku košulju :D
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 8:18 am

slika
hajmo rajice prljave stolice
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 8:23 am

S obzirom da se radi o tekstu na ovom portalu i da se radi o Želji, moram se osvrnuti na nepismenost novinara u ovom članku.

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... ija-690404

Dakle, "novinar" nije znao ni prepisati tekst sa klixa na koji se poziva, pa je na kraju riječ "državnih institucija", zamjenio sa "zajedničkih institucija" što je podvala koja dolazi iz RS koju su smislili kao da je BiH zajednica entiteta, a ne država u kojoj unutrašnjim uređenjem postoje dva entiteta. Dakle "novinaru" s obziorm da pišeš na vrlo psojećenom portalu, potrudi se bar da ono što ne razumješ prepišeš, kako treba.

@Hajra: Nema veze što si radnički klub, kada je neka svečanost u radničkoj porodici recimo rodjendan djetetu, iako si rudar , radnik na željeznici, taksista, građevinac, ne proslavljaš rodjendan djetata u pidžami ili radnom odjelu, već u nekoj svečanoj odjeći. Poenta je bila da je to svečanost.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 8:45 am

@Hajra, slazem se sa vecinom tvojih postova, ali sa ovim ne mogu nikako. Lijepo ce biti vidjeti to za promjenu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 8:48 am

Jedno je otici u restoran, hotel, kafić... pa sta treba da mi neko bakljom progori odjelo od 150KM!
Fula teska!!!
Al evo da ne sirim negativu ja cu doci u odjelu.
TM87
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 9:20 am

Ujko je napisao/la:
sri sep 15, 2021 2:03 am
"Dragi moji Manijaci, dragi moji Željovci u subotu svi na Grbavicu, hram fudbala, da dostojanstveno kako to samo umiju veliki i najbolji, a to smo mi proslavimo ovaj zlatni jubilej. Sve je prolazno, Željo je vječan. Volim te Željo", poručio je Nikić.

:zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja:
:baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 10:24 am

Pa svecano ti nije samo odjelo. Svecano ti je i obicna kosulja.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 10:25 am

HajrA je napisao/la:
sri sep 15, 2021 8:48 am
Jedno je otici u restoran, hotel, kafić... pa sta treba da mi neko bakljom progori odjelo od 150KM!
Fula teska!!!
Al evo da ne sirim negativu ja cu doci u odjelu.
Ma brate nije nigdje spomenuto da se mora doći u odjelu, za jug su rekli da se dođe u košulji i da se ispoštuje ovo.
Košulje, pantole, šal i svi na Grbavicu! :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 10:31 am

Odavno generalno u svijetu sporta nisam cuo bolju ideju od ove za svecano oblacenje. Nadam se da ce raja ispostovati. Ne znaci to da mora odijelo ali da si lijepo obucen. Najljepse sto imas. Mislim da tako treba napisati da ljudi shvate (ker vidim i po drustvenim mrezama da se krivo shvatilo) i da ih ne odvrati od dolaska, a i da ipak ispostuju dress code. Ipak ima dosta raje koja jedva skocka za karte a ne da kupi odijelo. Ideja je vrh vrhova. Vjerujem da ce sa ovom informacijom brojni mediji i u evropi i u svijetu prenijeti detalje i dogadjaje sa utakmice. Neobicno, i uz simapticno, a gospodki. Gospoda nisu bili nilad imucni nego oni koji su imali takve manire, tako da ne nasjedajte na pitarske provokacije tipa potkosulje zamijenili odijlima i sl. I slike iz svih godina postojanjanZelje govore kakva su gospoda bili ljudi koji su cinili Zeljeznicar.
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 87
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 10:55 am

Da smo pametniji bili, 100 godina gospodina na novom bi jugu slavili.

Zdenko Jelić institucija i legenda.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 11:20 am

Eeee da smo bili pametniji. Nadam se da ce ova ekipa biti transparentnija od Misimoviceve. Moramo ako zwlimo naprijed. Eno onaj Cernica je jos na prosloj sjednici kad je izabran pricao o tome i nista. Vecinu tij info kojendobiju clanovi skupstine moraju dobiti i svi clanovi
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 11:35 am

ponosannavas je napisao/la:
sri sep 15, 2021 10:31 am
Odavno generalno u svijetu sporta nisam cuo bolju ideju od ove za svecano oblacenje. Nadam se da ce raja ispostovati. Ne znaci to da mora odijelo ali da si lijepo obucen. Najljepse sto imas. Mislim da tako treba napisati da ljudi shvate (ker vidim i po drustvenim mrezama da se krivo shvatilo) i da ih ne odvrati od dolaska, a i da ipak ispostuju dress code. Ipak ima dosta raje koja jedva skocka za karte a ne da kupi odijelo. Ideja je vrh vrhova. Vjerujem da ce sa ovom informacijom brojni mediji i u evropi i u svijetu prenijeti detalje i dogadjaje sa utakmice. Neobicno, i uz simapticno, a gospodki. Gospoda nisu bili nilad imucni nego oni koji su imali takve manire, tako da ne nasjedajte na pitarske provokacije tipa potkosulje zamijenili odijlima i sl. I slike iz svih godina postojanjanZelje govore kakva su gospoda bili ljudi koji su cinili Zeljeznicar.
Bas tako. Originalno za 100. rodjendan. Idemo svi ispostovati. Volim te Željo!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 12:02 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri sep 15, 2021 11:20 am
Eeee da smo bili pametniji. Nadam se da ce ova ekipa biti transparentnija od Misimoviceve. Moramo ako zwlimo naprijed. Eno onaj Cernica je jos na prosloj sjednici kad je izabran pricao o tome i nista. Vecinu tij info kojendobiju clanovi skupstine moraju dobiti i svi clanovi
Govorilo se i o transaprentnosti za članove na ovom sazivu skupštine, mislim da će se riješiti na pravi način, neko je spominjao slanje mailom informacija članovima posebno.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 15, 2021 12:42 pm

“Naravno, odazvali smo se – zahvaljujem na pozivu i ovim putem. S pažnjom sam pratio rad Skupštine na kojoj je izabran novi skupštinski odbor te proširen Upravni odbor… Moram istaknuti i to da nikad nisam čuo stravičniji izvještaj, kada su u pitanju egzaktni podaci. Dakle, cjelokupna situacija koju je ostavio prethodni Upravni odbor – u zadnje dvije godine, dovela je klub na rub propasti, do haosa, do svega ovoga“, rekao je Jelić za A.vaz.

Selam za šetača Lutve

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], TheBlue i 107 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija