Moderator/ica: storm_raider

 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 07, 2021 11:35 pm

Prije početka prvenstva svi smo znali i pisali da će biti ovakvih utakmica i sad kao razočarenje.
Malo nas ponijela tekma i borba protiv Borca, igra do70-te protiv TC i bodovi protiv Posušja pa se ponadali da može i protiv Zrinjskog a ljudi nas vratiše na fabričke postavke. Protiv Borca, Zrinjskog, TC, Veleža, Sarajeva kad bod uzmemo nogom u guzicu se udariti od sreće.
Naše utakmice su ove kao prošla protiv Posušja kad smo zajedno igrači i navijači osvojili bodove.
E to nam treba sledeću protiv Rudara - svi zajedno za boljeg Želju.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 07, 2021 11:39 pm

Tačno kad je rekao bit će to šahovska partija ja sam znao da će nas nabiti. Kakva bolan šahovska partija, igramo jednolično na neku agresivu mladih igrača i to je to. Ljudi nam sakrili loptu i pretrčali.

slika

Ovo je sramota ko god da nam igra. Ne sjećam se da smo nekad ovako nadjebani, možda ni u Evropskim katastrofama a kamoli u našoj ligi.

Svaka čast Zrinjskom, potpisali su kandidaturu za titulu. A nama nek je Bog na pomoći, bit će mnogo teško. Preloša nam je taktika bila i prvih 11.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 07, 2021 11:42 pm

Brzo smo zaboravili da smo u prošloj polusezoni bili najgora ekipa, sa samo 8 bodova u 15 posljednjih utakmica. Ta ekipa je selektovana i pripremljena po željama trenera i to par prelaznih rokova.

Ne treba tražiti opravdanje za večeras u tome, ali ovi momci iz 2 domaće tekme imaju 4 boda, imali su gostovanja kod 2 ekipe u najboljoj formi i u jednoj su možda zaslužili više od poraza, a u drugoj su zakazali i potpuno su nadigrani.
Tomo je večeras mogao vidjeti i druge strane kod nekih igrača i to je očekivano, ali i dobro za ubuduće.

Možda smo mogli i okrenuti stvari na svoj mlin da je Bruno zabio nakon prodora sredinom prvog poluvremena. Mene raduje njegova brzina i mislim da će biti pojačanje za našu ekipu.

Naš zadatak je da nastavimo sa sjajnom posjetom i atmosferom na Grbavici, a nadam se da će Klub još više animirati raju.

Željo mi te volimo kako god završio!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 07, 2021 11:51 pm

Opet počelo prizivanje Amara na gg xd
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:04 am

Ujko je napisao/la:
sub avg 07, 2021 10:25 pm
Ma, nek crknu dusmani, protiv Rudara treba napuniti stadion i napraviti atmosferu zapamcenje. Mi smo Zeljo !
Takp će i biti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:14 am

Narednu utakmicu Željezničar igra u ponedjeljak protiv Rudar Prijedora. Susret na Grbavici počinje u 18 sati.

Šta je razlog ovome? Zašto ponedjeljak? Pa sjebat će nas za posjetu mamu im *****...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:16 am

Da smo sinoć, a ne jutros otišli u Mostar, možda bi i bilo malo drugačije. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:20 am

Ma ja, bilo bi 2 i mozda bi izašli na 6 minuta igre :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:22 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 08, 2021 12:20 am
Ma ja, bilo bi 2 i mozda bi izašli na 6 minuta igre :D
Bar bi uputili neki šut :D
Samim postupkom znao si šta te slijedi :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:23 am

thierryhenry21 je napisao/la:
sub avg 07, 2021 11:51 pm
Opet počelo prizivanje Amara na gg xd
Nek odu u Trebinje pa nek mu sapunjaju mlohavog od jutra do sutra. Smrdljvi buhokot u Dolinu vise nece.
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 08, 2021 12:14 am
Narednu utakmicu Željezničar igra u ponedjeljak protiv Rudar Prijedora. Susret na Grbavici počinje u 18 sati.

Šta je razlog ovome? Zašto ponedjeljak? Pa sjebat će nas za posjetu mamu im *****...
Zbog derpaske setnje, tako sam barem cuo. Nedjelja je vjerovatno ranije dogovorena za jufkice.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:36 am

Evo nakon 4 utakmice navijaci rade ono sto nikako ne bi smjeli u ovoj nasoj situaciji. Idu kritike igraca, trenera, prica se o losoj taktici, kako je trener nadmudren. Ljudi, jeste li vi svjesni da je ova ekipa imala pripreme na nivou nekog kantonalca, da ima strasno limitiran sastav, da ima nekoliko igraca kojima su ovo prve ozbiljnije utakmice u karijeri, da na gostovanja ides na dan utakmice??? Do prije 4 sedmice nismo znali hocemo li uopste imati trenera, sastav, hocemo li moci igrati utakmice. Od ove sezone ne treba nista ocekivati, dati podrsku igracima, treneru a bice uspjeh ako matematicki obezbijedimo opstanak 3-4 kola prije kraja. Ko god je ocekivao da se sa ovim sastavom mozemo nositi sa Zrinjskim u gostima, nema blage veze od fudbala. Realno mi sad nemamo ni jednog igraca koji moze igrati kod njih u prvih 11 a skontajte koliko bi njihovih igralo kod nas.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:38 am

"i rezultatski i igrom najlošije izdanje Željezničara u dosadašnjem dijelu sezone, da li je ovo lekcija u pravo vrijeme za nastavak prvenstva" -novinar gg.ba na pressu poslije tekme

Pritisak je počeo, Ivkovic ovo neće trpiti niti podnijeti jer pljuvanja botova i nepismenih navijača su počela.

Momci glavu gore, bit ce ovakvih tekmi još mnogo, nama koji nismo ovisni o rezultatu je bilo sve jasno na pocetku sezone.

Ivkovicevom ocu želim brzo ozdravljenje, Tomo drži se!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:42 am

santakuruz je napisao/la:
ned avg 08, 2021 12:36 am
Evo nakon 4 utakmice navijaci rade ono sto nikako ne bi smjeli u ovoj nasoj situaciji. Idu kritike igraca, trenera, prica se o losoj taktici, kako je trener nadmudren. Ljudi, jeste li vi svjesni da je ova ekipa imala pripreme na nivou nekog kantonalca, da ima strasno limitiran sastav, da ima nekoliko igraca kojima su ovo prve ozbiljnije utakmice u karijeri, da na gostovanja ides na dan utakmice??? Do prije 4 sedmice nismo znali hocemo li uopste imati trenera, sastav, hocemo li moci igrati utakmice. Od ove sezone ne treba nista ocekivati, dati podrsku igracima, treneru a bice uspjeh ako matematicki obezbijedimo opstanak 3-4 kola prije kraja. Ko god je ocekivao da se sa ovim sastavom mozemo nositi sa Zrinjskim u gostima, nema blage veze od fudbala. Realno mi sad nemamo ni jednog igraca koji moze igrati kod njih u prvih 11 a skontajte koliko bi njihovih igralo kod nas.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
20% navijaca uistinu prate klub van zvanicnih tekmi i ne zna pravo stanje u klubu, ovo ostalo je postalo tipicni balkanski seljacki mentalitet koji je spreman samo za pljuvanje. Moras biti svjestan da mnogima ne odgovara ovo kako se krenulo raditi, pitari komentarisu svuda, ponovo se javlja onaj sindrom koji nas je pogodio prije par godina. Stoka sitnog mentaliteta ce otjerati i ovo sto se pokusava skupiti oko kluba, jer normalni šute a oni preglasavaju.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:45 am

Nema šta, idemo dalje ali ne valja.
Ne može se samo trkom i ložionom nešto učiniti. Valjda nećemo ispasti. :D
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:48 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned avg 08, 2021 12:38 am
"i rezultatski i igrom najlošije izdanje Željezničara u dosadašnjem dijelu sezone, da li je ovo lekcija u pravo vrijeme za nastavak prvenstva" -novinar gg.ba na pressu poslije tekme

Pritisak je počeo, Ivkovic ovo neće trpiti niti podnijeti jer pljuvanja botova i nepismenih navijača su počela.

Momci glavu gore, bit ce ovakvih tekmi još mnogo, nama koji nismo ovisni o rezultatu je bilo sve jasno na pocetku sezone.

Ivkovicevom ocu želim brzo ozdravljenje, Tomo drži se!
Nece trpiti ako mu (im) mi okrenemo ledja. Pod "mi" mislim na 95% navijaca, na sve one koji vole Zeljeznicar i samo Zeljeznicar. Ne budimo vise ovce, evo i stadion nam je otvoren - niko nam ne brani da iskazemo misljenje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 1:23 am

phpBB [video]
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 1:52 am

Bice to dobro.
VTZ
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 6:51 am

Teska sezona je pred nama.
Ko se i malo razumije u fudbal svjestan je da ce ovakvih utakmica biti i vise.
Na kraju i pricali smo o tome ovdje,te ne znam cemu kolektivna depresija.
Ekipa sklepana na vrat na nos,sa neodradjenim kompletnim pripremama i ne moze bolje.
Sjetim se Ratka Ninkovica i njegovih "beba" apsolutno je ista situacija.
Momci trebaju podrsku i to je jedini fakt koji treba da nas interesuje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
gavran
Postovi: 7557
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 6:55 am

Dzezvar je napisao/la:
ned avg 08, 2021 6:51 am
Teska sezona je pred nama.
Ko se i malo razumije u fudbal svjestan je da ce ovakvih utakmica biti i vise.
Na kraju i pricali smo o tome ovdje,te ne znam cemu kolektivna depresija.
Ekipa sklepana na vrat na nos,sa neodradjenim kompletnim pripremama i ne moze bolje.
Sjetim se Ratka Ninkovica i njegovih "beba" apsolutno je ista situacija.
Momci trebaju podrsku i to je jedini fakt koji treba da nas interesuje.
Pisi cesce
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 8:20 am

Ujko je napisao/la:
sub avg 07, 2021 10:25 pm
Ma, nek crknu dusmani, protiv Rudara treba napuniti stadion i napraviti atmosferu zapamcenje. Mi smo Zeljo !
Tako je. Sada smo mi navijaci na velikom ispitu. Njima ce puno pomoci nasa podrska, a Rudar nije bezveze ekipa ako je neko gledao protiv Veleza, mogao je to vidjeti.

Volim te Željo :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, gavran, Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija