Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 10:46 pm

Majkel je napisao/la:
ned jul 18, 2021 10:33 pm
Senad1921 je napisao/la:
ned jul 18, 2021 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 18, 2021 8:30 pm


Ova sada 160 000 - 170 000 BAM bruto.

Da nisi fulio? Nesto mi to puno bas...
I meni je puno, s obzirom da su 70% rostera djeca.
Zavisi je li brojite tu onoga sto je na papiru u strucnom stabu. I sa njim moguce da sam fulio, ali ne mislim da sam previse. Bruto iznos naravno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 10:52 pm

Au sta je ovaj iz Sirokog odbranio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:04 pm

"Željezničar me pozitivno iznenadio. Mlada ekipa, dosta promjena u odnosu na prošlu sezonu, ali imaju glavu i rep. Prijatno sam iznenađen, borbenost je ono što ih krasi. I vjerujte, drago mi je radi toga. Željezničar je moj klub, porodično se navija za Željezničar. Naravno, sada sam u Borcu i meni je uspjeh Borca najvažniji. Nadam se da ću nastaviti pružati dobre partije, da ću znati iskoristiti svaku ukazanu priliku. Željezničaru želim sve najbolje, a nadam se da ću sa Borcem na kraju sezone imati razloga za slavlje", zaključio je Kulašin.

Za mene je Кулашин Енвер od sinoć prestao biti navijač Želje, svojom voljom. Ova priča niko ga nije obavijestio o njegovom statusu ne pije vode, isto tako nije obavijestila ni Gasala, Durakovića, Beću, Drinu pa su svi čekali i eto dočekali svoju priliku da odigraju utakmicu pred najboljom publikom u BiH. Prvo ga proslavio ko da mu je zadnji u životu, pa podigao ruke. To nema nikakvog značaja, to što je digao ruke bar za mene.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:08 pm

Evo, odgledah Siroki - Zrinjski, nista posebno, ni jedni ni drugi. Ako mi uspijemo zadrzati onaj nivo
adrenalina, borbenosti, jedinstva, pozitivne energije kao sto smo imali juce, kako na terenu, tako i
na tribinama, mogli bi mi vrlo ugodno iznenaditi sebe, a neugodno sve ostale.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:17 pm

Daj, ba, pustite vise Kulasina, dijete od 17 godina, postiglo prvi gol u zivotu. Zabijali su nama golove
i izbijali bodove i mnogo, mnogo stariji, koje su neki smatrali i legendama , kao npr, Zeba ili Bekric i
mnogi drugi...Proslavio, ne proslavio, to je nekada mahinalna reakcija, narocito kod ovako mladog
igraca. Ne znam, mozda je do mene, ja mu ne mogu nista zamjeriti..
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:18 pm

Ma ne zmjeram mu ni ja. Balavac, ponijelo ga kada je zabio gol i digao ruke, izvinuo se odmah. Meni su vise krivi ovi nasi sto ga nisu zadrzali, jer bi Juricic imao zamjenu, a ne ovako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:23 pm

Zrinjski ih ubio realno.

Kvalitet lige nikad lošiji, to je jedino sigurno. A nije da je do sad bio nešto aman zaman.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:26 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 18, 2021 11:18 pm
Ma ne zmjeram mu ni ja. Balavac, ponijelo ga kada je zabio gol i digao ruke, izvinuo se odmah. Meni su vise krivi ovi nasi sto ga nisu zadrzali, jer bi Juricic imao zamjenu, a ne ovako.
upravo tako ali mi smo imali draguljceta koji je gurao svoje igace i guzne priljepke i to je tako nazalost.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:51 pm

Pod utiskom sam jos atmosfere na stadionu od juce, nadam se da ce potrajati ova energija i da cemo sa sve tri tribine nositi ove mladice da daju sto posto od sebe pa sta god da bude.
Samo se ne mogu oteti utisku da Jug nije prozvao nijednom sudiju ,savez se nesto prozivao veoma stihijski i Vico skoro nikako.
Onaj sudija samo na Grbavici moze otici kuci nerazbijene glave.
Mi Bosnjacki klubovi bi uskoro mogli biti u manjini ako se ne budemo sada drzali zajedno, pa ako treba i odstupiti jer ocigledno da Vico nece birati sredstva.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:54 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 18, 2021 11:51 pm
Pod utiskom sam jos atmosfere na stadionu od juce, nadam se da ce potrajati ova energija i da cemo sa sve tri tribine nositi ove mladice da daju sto posto od sebe pa sta god da bude.
Samo se ne mogu oteti utisku da Jug nije prozvao nijednom sudiju ,savez se nesto prozivao veoma stihijski i Vico skoro nikako.
Onaj sudija samo na Grbavici moze otici kuci nerazbijene glave.
Mi Bosnjacki klubovi bi uskoro mogli biti u manjini ako se ne budemo sada drzali zajedno, pa ako treba i odstupiti jer ocigledno da Vico nece birati sredstva.
Zeljo nije, niti je ikad bio, niti ce ikada biti bosnjacki klub. :palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 18, 2021 11:58 pm

Upravo tako. Zeljo moze biti samo pro-bosanskoheregovacki klub, ali je uvijek bio i bice iznad svih nacionalnih predznaka. Klub obicne, pitome, fine, radnicke, plemenite raje. Dom za sve neopterecene ljude. Rasterecene, slobodne. Izbjeglice u danasnjim nacionalnim etiketiranjima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4132
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 12:22 am

Mi smo Željini, ŽELJO JE NAŠ!

Ko god tu krilaticu osjeća i nosi u srcu, on je Željin i Željo je njegov.

I Dimitrijev, i Sulejmanov, i Marcelov, i Velijin, i Mišin, i Enverov, i Ivicin, i Mehmedov, i Nikolin, i Hadisov i svih onih koji su svoju ljubav utkali u stogodišnju historiju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 12:30 am

Do Tuzle bi trebao biti rijesen problem sa strancima.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 12:49 am

Dalo bi se o tome pisati ali hajde neka bude kako vi kazete 🙂
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 9:27 am

U srijedu prijateljska protiv Slavije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 9:32 am

Prelijepo je bilo na našoj ljepotici! Napokon, vratili smo se tamo gdje i pripadamo, Biće ovo dobro i bolje nego li što smo se nadali, ako se po jutru dan poznaje. Neću izdvajati nikoga, jer se vidjelo da dišemo svi ko jedan! Igrači, stručni štab, navijači. Zato rezultat nije mogao izostati! Tomo nemaš neki roster, ali si ih fino postavio dok je bilo snage. I niko me ne može ubijediti da ne bi dobili tekmu da je umjesto Luke ušao Zec, a pogotovo ex kapiten Štila. Šta je sa Zecom, zna li iko? Pa igrao je prijateljske. Jednostavno, Tomo nije imao koga uvesti da održi rezultat i pobjedi tekmu. Idemo jako, jer ste pokazali kako se voli i izgara za plavi dres! :zeljeznicar1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 9:44 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 18, 2021 11:51 pm
Pod utiskom sam jos atmosfere na stadionu od juce, nadam se da ce potrajati ova energija i da cemo sa sve tri tribine nositi ove mladice da daju sto posto od sebe pa sta god da bude.
Samo se ne mogu oteti utisku da Jug nije prozvao nijednom sudiju ,savez se nesto prozivao veoma stihijski i Vico skoro nikako.
Onaj sudija samo na Grbavici moze otici kuci nerazbijene glave.
Mi Bosnjacki klubovi bi uskoro mogli biti u manjini ako se ne budemo sada drzali zajedno, pa ako treba i odstupiti jer ocigledno da Vico nece birati sredstva.
Aj sve, ali gdje ces izvaliti da smo mi Bosnjacki klub, ne mogu da vjerujem
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1243
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 10:23 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 18, 2021 11:58 pm
Upravo tako. Zeljo moze biti samo pro-bosanskoheregovacki klub, ali je uvijek bio i bice iznad svih nacionalnih predznaka. Klub obicne, pitome, fine, radnicke, plemenite raje. Dom za sve neopterecene ljude. Rasterecene, slobodne. Izbjeglice u danasnjim nacionalnim etiketiranjima.
!!!!!!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5149
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 10:29 am

U ovoj (na veliku žalost) nakaradnoj državi tako se sve i dijeli, gdje je ko brojniji, u taj tor ga i svrstavaju. Nema ništa ili gotovo ništa BOSANSKO. A upravo mi smo to, klub svih dobrih ljudi koji vole svoje ali ne mrze tuđe.
Zato je meni izuzetno drago što na tribinama vidim ljude koji su "i prvi, i drugi, i treći" ali prije svega normalni neopterećeni situacijom koja se nameće kao jedina ispravna.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 19, 2021 10:41 am

teteac8684 je napisao/la:
pon jul 19, 2021 9:44 am
Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 18, 2021 11:51 pm
Pod utiskom sam jos atmosfere na stadionu od juce, nadam se da ce potrajati ova energija i da cemo sa sve tri tribine nositi ove mladice da daju sto posto od sebe pa sta god da bude.
Samo se ne mogu oteti utisku da Jug nije prozvao nijednom sudiju ,savez se nesto prozivao veoma stihijski i Vico skoro nikako.
Onaj sudija samo na Grbavici moze otici kuci nerazbijene glave.
Mi Bosnjacki klubovi bi uskoro mogli biti u manjini ako se ne budemo sada drzali zajedno, pa ako treba i odstupiti jer ocigledno da Vico nece birati sredstva.
Aj sve, ali gdje ces izvaliti da smo mi Bosnjacki klub, ne mogu da vjerujem
Sok i nevjerica

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, dzulijano_pike, Google [Bot], MATORI, svabo i 249 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija