Moderator/ica: storm_raider

 
Analitičar1921
Postovi: 296
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 10:13 am

Mišljenja mogu bit podjeljena, ali moje mišljene je da im ne bih dopistio da igraju. Zrinjski ne igra europu u Mostaru, a ni on im ne da da igraju. ali eto...
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 10:45 am

Mislim da se trebamo kloniti tih dječijih priča, oni nas povalili za titulu. Sami smo sebi krivi, sve je to sport i bilo bi glupo da su nas pustili. Nemojmo bit kao pitari, njima su svi krivi od Želje do Olimpika što su od Borca gubili. Smatram da niko nikog nije dužan puštat, nit bi trebao, i yebem ti ja tu titulu u kojoj mi neko mora pustit da je osvojim
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 10:55 am

Pa politika se uvukla u sve tako da nek igraju ljudi, sportski ih ne volim , ovako ljudski mi ne smetaju.... Nek ovim "našim " daju koji savjet kako se vodi klub.
Država Željo
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 11:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 31, 2021 7:59 pm
Gasal nikada neće biti ozbiljan fudbaler, ali eto. :D
Mogu da dijelim mišljenje s tobom, a i ne moram, jel'de?

Pročitaj molim te ovaj citat koji stavljam sa Index.hr i reci da li si se našao barem 1% u njemu?!

"Hrvatska je zatucana sportska kultura u kojoj je Mario Vušković prevara od igrača jer je napravio grešku s 19 godina nakon prve prave seniorske sezone i u kojoj je Luka Ivanušec precijenjen jer ne može 90 minuta dobivati duele i stvarati višak onako kako je to radio u prvih 45 minuta. Ime i prezime nisu bitni, poanta i princip su isti. Brzinu kojom su ljudi na ovim meridijanima spremni pokopati mlade igrače teško je objasniti. Takva klima generira ne samo negativan imidž igrača u javnosti nego i tendenciju da negativno poimaju sami sebe.

Apsolutno je čudo da Hrvatska uz ovakve demografske kapacitete izbacuje toliko talenata. A još je veće čudo da u takvoj klimi ijedan od njih postane igrač."


Svi mi sve znamo, ali realno i objektivno govoreći, veze nemamo...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 11:17 am

Ludvig Leple je napisao/la:
uto jun 01, 2021 11:08 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 31, 2021 7:59 pm
Gasal nikada neće biti ozbiljan fudbaler, ali eto. :D
Mogu da dijelim mišljenje s tobom, a i ne moram, jel'de?

Pročitaj molim te ovaj citat koji stavljam sa Index.hr i reci da li si se našao barem 1% u njemu?!

"Hrvatska je zatucana sportska kultura u kojoj je Mario Vušković prevara od igrača jer je napravio grešku s 19 godina nakon prve prave seniorske sezone i u kojoj je Luka Ivanušec precijenjen jer ne može 90 minuta dobivati duele i stvarati višak onako kako je to radio u prvih 45 minuta. Ime i prezime nisu bitni, poanta i princip su isti. Brzinu kojom su ljudi na ovim meridijanima spremni pokopati mlade igrače teško je objasniti. Takva klima generira ne samo negativan imidž igrača u javnosti nego i tendenciju da negativno poimaju sami sebe.

Apsolutno je čudo da Hrvatska uz ovakve demografske kapacitete izbacuje toliko talenata. A još je veće čudo da u takvoj klimi ijedan od njih postane igrač."


Svi mi sve znamo, ali realno i objektivno govoreći, veze nemamo...
Nit ima neko ko zna sve nit je ovo neko mjesto na kojem ne smiješ pogriješiti.

Samo komentarišemo, valjda je to svrha foruma.
Naše pisanje apsolutno nikom ništa ne znači.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 11:26 am

Naravo da im treba dozvoliti. I Velezu i konama.

Kakav smo mi narod... svi su krivi osim nas... da nas Amar ne je.ba, mi bi sad igrali evropu... treba im dati da igraju i to dzaba...

Zaboravljate da smo mi ZELJEZNICAR!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 11:37 am

Analitičar1921 je napisao/la:
uto jun 01, 2021 9:52 am
Ne mogu da vjerujem da smo im dopustili da igraju na Grbavici svoje europske utakmice, ne tako davno, a nas se večina sjeća kao da je juče bilo povalili su nas za titulu kada su nas pobijedili 4:2 u Vrapčićima. Ja te stvari ne zaboravljam, a još su prethodne godine govorili da su bratski klub sa Sarajevom pa ih evo na našem stadionu. Još da Sarajevo pustimo da igra... pa fakat...
Nisu nas oni povalili, nego smo mi izgubili. Da su prodali tekmu Zrinjskom, onda bi nas povalili. Travnik nikad nisam mrziš što zapnu protiv nas, nego zato što se naguze protivnicim.
RA ne volim zbog mnogo stvari, počevo od onog hinjskog kamenjanja u Mostaru, pa do skandiranja biće Željo k.... šampion kada je Zriski uzeo titulu, ali ovdje se radi o dogovoru klubova, a ne navijačkih grupa. Osim toga, nama je sada svaka marka važna, pa zašto nešto i ne zaraditi.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 11:57 am

Vezano za Velež i Grbavicu.

Ja lično na Grbavicu ne bi dao nikome. To je moj neki osjećaj, da je to naše i nije za rentanje. To je osjećaj mene kao navijača.

Sa druge strane radi se o klubovima FK Velež i FK Željezničar. Oba kluba su prošla jako teško u periodu 92-95 i sličnu sudbinu dijele. Nekad je veličina pomoći drugom. Uzimajući sve u obzir i skandiranja i razna izležavanja i zapinjanja na terenu to nije osnov za relaciju dva kluba. Moje mišljenje je da FK Veležu treba pomoći i dati mu stadion na korištenje, uz ugovor o zaštiti od oštećenja i troškove koji će proizaći iz korištenja (čišćenje, osiguranje, struja..), a nikako iznajmiti za pare isti. To nema cijenu, samo ima taj odnos da smo spremni pomoć nekome u nevolji. Ako bilo šta naplatimo da zaradimo, to gubi smisao.

Naravno za one gurbete sa Kobilje glave, ni jedan kriteriji ne vrijedi i njima ni pod kojem uslovu ne bi dao da se primaknu svetinji. Iako su ta oba kluba nastala na isti način, direktivom komunističke partije, ipak FK Velež je imao malo drugačiji put, a evo i poslije rata spremni su da daju dio sebe i prave taj stadion, bore se i pokazuju neku želju. Ovi kobiljari, gledaju i dan danas samo da nekoga ogule i popljuju. Nikad ništa sami nisu napravili. FK Velež ipak ima neku svoju čar i navijače koji su spremni da se žrtvuju za svoj klub. Takvi zaslužuju pomoć.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 12:53 pm

Previše smo kamenja i cigli dobili od te pizdunske bagre, da bi im bilo šta dali, a kamoli NAŠ stadion.
ZA može biti samo onaj ko ne ide na gostovanja i ne zna kakvo nas stanje tamo SVAKI put dočeka - nimalo prijateljski.

ODJEBAUS !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 1:06 pm

Durgo je napisao/la:
uto jun 01, 2021 11:26 am
Naravo da im treba dozvoliti. I Velezu i konama.

Kakav smo mi narod... svi su krivi osim nas... da nas Amar ne je.ba, mi bi sad igrali evropu... treba im dati da igraju i to dzaba...

Zaboravljate da smo mi ZELJEZNICAR!!!!
Evo i za trenutnu situaciju u klubu su svi drugi krivi samo Amar nije.
Takva se prica provlaci medju rajom,ne mislim na ovaj forum.
I na kraju ce ispasti tako .....

SAMO NAS TITULA INTERESUJE
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 2:15 pm

Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 2:24 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:15 pm
Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Bolji igrač PUTA OSAM od svih koje mi imamo trenutno. Zaja kad je zalomi imao si bar 50-70 posto sansu da prolazi, a ovi mamlazi sad nit znaju nit umiju
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 2:25 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:15 pm
Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Kad smo kod Zaima moram reći da je za sva naša krila igračina. Je li čvaka ili ne u to ne bih ulazio. Samo kada se sjetim onog njegovog gola Krupi petom...ma svi golovi su mu bili mala remek djela. Ne trebam ni spominjati da ih je volio uvaliti Torpedu više, nego se hljeba najesti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 2:44 pm

Sve ste u pravu i ja sam misljenja da je on mogao daleko vise, sve predispozicije je imao. Visok, brz, jak, nije sklon povredama, odlican dribling, prvi korak, sut solidan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 2:48 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:25 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:15 pm
Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Kad smo kod Zaima moram reći da je za sva naša krila igračina. Je li čvaka ili ne u to ne bih ulazio. Samo kada se sjetim onog njegovog gola Krupi petom...ma svi golovi su mu bili mala remek djela. Ne trebam ni spominjati da ih je volio uvaliti Torpedu više, nego se hljeba najesti.
Tačno. Koliko smo mi u žalosnoj situaciji. Prije 2019 smo mogli pričati o igračima, sad samo strahujemo o opstanku kluba. Sada razmišljat o igračima djeluje kao luksuz. Da sam znao da ako ostanemo bez Zaima, da će doći deset puta gori ili nikakav, šutio bih. Kada smo pisali nešto loše o njemu mislili smo da će dođi bolji, a vidi nas sad. Na ovome se vidi koliko smo mi pali u svakom smislu. Onu pominjanu ljestvicu nismo ni pokušali dostignuti i prebaciti. Sad je toliko daleko da je ni dvogledom ne vidimo.

E moj Željo!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 4:27 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:15 pm
Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Je li njeg nama i doveo Dudić ili da je imao neke dodire s tim?
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 5:28 pm

Zasto pridavat paznju primitivnim manjinama kojih je svugdje pa i kod nas, mnogo je vise normalnih ljudi... nek igra i Velez i Sarajevi i ko hoce u nasoj dolini... ako mognem i pogledat utakmicu zasto da ne...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 5:32 pm

Qooler je napisao/la:
uto jun 01, 2021 11:57 am
Vezano za Velež i Grbavicu.

Ja lično na Grbavicu ne bi dao nikome. To je moj neki osjećaj, da je to naše i nije za rentanje. To je osjećaj mene kao navijača.

Sa druge strane radi se o klubovima FK Velež i FK Željezničar. Oba kluba su prošla jako teško u periodu 92-95 i sličnu sudbinu dijele. Nekad je veličina pomoći drugom. Uzimajući sve u obzir i skandiranja i razna izležavanja i zapinjanja na terenu to nije osnov za relaciju dva kluba. Moje mišljenje je da FK Veležu treba pomoći i dati mu stadion na korištenje, uz ugovor o zaštiti od oštećenja i troškove koji će proizaći iz korištenja (čišćenje, osiguranje, struja..), a nikako iznajmiti za pare isti. To nema cijenu, samo ima taj odnos da smo spremni pomoć nekome u nevolji. Ako bilo šta naplatimo da zaradimo, to gubi smisao.

Naravno za one gurbete sa Kobilje glave, ni jedan kriteriji ne vrijedi i njima ni pod kojem uslovu ne bi dao da se primaknu svetinji. Iako su ta oba kluba nastala na isti način, direktivom komunističke partije, ipak FK Velež je imao malo drugačiji put, a evo i poslije rata spremni su da daju dio sebe i prave taj stadion, bore se i pokazuju neku želju. Ovi kobiljari, gledaju i dan danas samo da nekoga ogule i popljuju. Nikad ništa sami nisu napravili. FK Velež ipak ima neku svoju čar i navijače koji su spremni da se žrtvuju za svoj klub. Takvi zaslužuju pomoć.
:palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 5:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 01, 2021 4:27 pm
storm_raider je napisao/la:
uto jun 01, 2021 2:15 pm
Kad smo kod Veleza, Zajmovic bi im mogao potpisati.

Kakav je to komad cvake...
Je li njeg nama i doveo Dudić ili da je imao neke dodire s tim?
Jeste.
Spoiler:
"Tako je. Generalno malo ekipa fokusirano je na igrače koji potencijalno mogu eksplodirati. Niko nije u stanju kod nas dovesti pet Vranješa, a to bi bilo najlakše. Tako da je po meni ta skauting služba veoma bitna. Evo, reći ću Vam da sam ja 'otkrio' i Želji preporučio Dženana Zajmovića, iako se od predsjednika Želje na pressici moglo čuti da je on to učinio. Zajmovića sam trenirao, gledao svaki dan i tačno znam koliko može. Kada se vratio u Želju trebalo je proći tri mjeseca da ga uopće neko primjeti. Kako sam gledao Željine utakmice i vidio ostale igrače, tako me živo zanimalo i pitao sam Adžema zar je stvarno moguće da Zajmović nije ni blizu tih koji su u fokusu. Kazao mi je da zna da bi mogao biti kvalitetatn, ali eto... I onda protiv Slavije u nekoj trening utakmici momak pokaže ne da je u rangu s tim koji su imali prednost, nego da je kvalitetniji. U prošloj polusezoni uz Zakarića mislim da je on bio najbolji igrač Želje, i u jednom i u drugom derbiju, i u Tuzli u Kupu. Čak je možda konstantniji bio od Zakarića."
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 01, 2021 6:50 pm

Vidjao sam ga da trenira samostalno par puta, igracina za sve i jednog naseg igraca i takav kakav je bio. Vrati se molim te.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija