Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:21 pm

Pa jel ovo neka zajebancija lozenje neko...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:31 pm

Ako ovaj Mandal misli da je Amar Osim u Zelji bio trener, neka se zamandali, namah.
I sta je navalio sa ovim toaletom, sta ga briga koliko cesto idem.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:33 pm

Haj molim vas te neke ultra furke ostavite za djecu. Previse mrznje i nekog nazor furanja huliganstva.
Ja sam se prvi osjetio njihovo slavlje titule laznih itd.

Al isto tako znam 10 pitara, koji svaku utakmicu idu i vole sarajevo zivotom. Dosta njih su mi istinski, kucni prijatelji koji rezonuju stvari ispravno. Bas kao i ja kada su oni u pitanju. Neki od njih isli samnom na zeljine tekme, zdrava sala i zajebancija...

To sto saka huligana, debila, maloumnika pise gluposti i nosi tabut po gradu, ne znaci da su svi takvi.

Ja sam siguran da bi isti ti pitari koje znam, zivot dali za ovaj grad, ilidzu, otoku, grbavicu, kosevo... jer svi mi koji smo odrasli u ovom gradu, zivimo ovaj grad...

Poredjenje sa cetnicima je odvratna i gadna... i administracija mora reagovati na ove stvari...

Pretjerujte, kao i uvijek... i previse nisko padate...

Malo je podjela u drzavi, pa se hajmo podjeli po gradovima, pa i to malo, pa se hajmo podjeliti u gradu, pa i to malo, pa hajmo se podjeliti u gradu.... da ima jos jedan klub u NS i u opstini bi se podjelili...


I onda se pitate sto nas Vico i Lale jebu... neka jebu... zasluzili smo...

Nas klub, drzava u malom...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:37 pm

Odlazite ublehe iz kluba. Cuj Nalić.

Odlazite i pokupite sve iz Skupštine.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:41 pm

Zna li se koga je ovaj nazovi skaut koga doveo ili preporucio ?'??nesto necuh za njega u zadnje vrijeme.je li on draguljcetova pudlica ili mi se cini???
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 10:46 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 10:19 pm
black64 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 10:12 pm
Ja sam trazio na sastanku sa bivsom upravom da udju moji ljudi u strukture kluba a svemu tome je prisustvovao Zubanovic.Ja sam slavio uz sampanjac nije Amar.Ja sam sa ekipom sa Juga dogovarao bacanje baklji i tjeranje ljudi koji su nudili za Duljevica 200 000 eura.Nije Amar nista kriv.Krivi smo mi sto smo cutali.
Zbog svega navedenog i tacnog treba draguljceta nabiti nogom u ziagu sto dalje od Grbavice i Zelje i odmah cemo prodisati.A slijedece je promjena statuta i onda od Cerica i kompanije traziti sponzore i investitore.
Ljudi zaboravljaju kad krece ovo sve.Krece onog momenta kad su ljudi najavili podizanje krivicnih prijava protiv NN osoba.Tada se spominjalo nezakonito poslovanje i pravljenje visemilionskog duga.Pocinju pritisci prvo preko raznih inspekcija onda se ukljucuju placeni portali a kao slagvort je bilo ukljucivanje nekolicine sa Juga koji su bili na sastanku sa Amarom.Naravno mnogim sitnim dusama i lobijima se odgovaralo da se tada jedna lijepa prica koja je obecavala srusi.Famozni Plavi zamak jesmo li to zaboravili,prostorije na sjevernoj tribini te razni gradjevinari su zdusno podrzali svu ujzdurmu koja je bila u najavi.Sad nije Amar kriv jok ja sam.Ja sam se sastajao po Malti u raznim bastama sa svim ovim lobistima i pripremao scearij.Misim pa nemamo pamcenje riba pa da ne znamo sta je predhodilo ovom sto danas nam se desava klubu.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 20, 2021 11:43 pm

Samo vi pljujte po Amaru i ljutite ga, kad podigne tuzbu kmecat cete nemoj Amare i sl... Covjek 2,5 godine nije plate dobio i jos posudio svoje pare a vi izmisljate razne price i lazi, sram vas bio...
Krivina Jug
 
Avatar
Sportski Segment
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 17, 2018 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 12:44 am

Što je onda dolazio uopšte u klub sa neformalnom grupom? Predstavio ih je ko spasioce Želje od mrskih okupatora, a bez marke u džepu. Onda sve sam morao finansirati. Valjda htio ponovo kamatu na kamatu, al nema više ko da nas vrati na nulu, jedino mu je ostao taj pomoćni da tušne.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 12:48 am

Senad1921 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 11:43 pm
Samo vi pljujte po Amaru i ljutite ga, kad podigne tuzbu kmecat cete nemoj Amare i sl... Covjek 2,5 godine nije plate dobio i jos posudio svoje pare a vi izmisljate razne price i lazi, sram vas bio...
To je njegov cilj da mi njemu dugujemo i ovisimo o njemu i da on proda pomocni, da nije to to i da on voli klub nebi vise bio na platnom spisku. Amar sam sebi odredio kolika ce mu plata biti, nabio je sebi platu, nabio je platu gusi, memi itd i naravno doveo je skupe igrace od kojih korist nemamo i za koje para nemamo i tako smo dosli do ove situacije. Nisu nam dugovi sa neba pali nego ih je Amar napravio.
Doveo nesposobnu upravu koja nije u stanju marke unjeti u klub nego su nam jos i stetu pravili (npr. CAS) i nabili nam trosak.
A sad ti smetaju igraci jer fol bojkotuju, pa sad ti smeta sto nema para, pa smeta ti corona jer je ocigledno samo nas zapala, pa uprava koju si doveo lafo radi protiv tebe pa Savez hoce da oslabi Zelju i da nam zgadi Amara pa Sudije sude protiv nas jer je Misimovic naredio itd svi krivi a Legenda Amar nije.

Sad da te pitam
Kako mogu Velez i Siroki sa manjim budzetom biti ispred nas i boriti se za evropu?
Kako mogu pitari biti 2 mjesto a i oni duguju igracima plate, zar ne bojkotuju?
Kako nas mogu pobjedzivati Krupa, Mladost, Olimik i Radnik a nemaju ni pola od naseg Budzeta?
Kako mogu ti svi klubovi imati bolje a jeftinije igrace od nas?
Kako moze Anel Hajric oprostiti veliki dug a Amar ne moze ni raskinuti ugovor i dogovoriti da bude samo placen za onaj period dok je bio trener?
Kako mozes biti Trener jednog kluba i dobivati platu a ne dolaziti na treninge to jest raditi svoj posao za koji si placen?
Imam jos najmanje milion ovakvih pitanja ali odgovora od strane tvojih istomisljenika nema.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 8:51 am

zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm
Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.

Nije patka, istina.. njega sam spomenuo u kontekstu velikog imena na ovim prostorima..
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 8:57 am

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet maj 21, 2021 8:51 am
zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm
Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.

Nije patka, istina.. njega sam spomenuo u kontekstu velikog imena na ovim prostorima..
Ima li ta ambiciozna grupa milion dva brzinski da nas zakrpi u hodu pa onda da dalje furamo ili? Jer dovesti Guardiolu, a ove bogalje drzati neisplacene je beskorisno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 9:25 am

Tare1921 je napisao/la:
pet maj 21, 2021 12:48 am
Senad1921 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 11:43 pm
Samo vi pljujte po Amaru i ljutite ga, kad podigne tuzbu kmecat cete nemoj Amare i sl... Covjek 2,5 godine nije plate dobio i jos posudio svoje pare a vi izmisljate razne price i lazi, sram vas bio...
To je njegov cilj da mi njemu dugujemo i ovisimo o njemu i da on proda pomocni, da nije to to i da on voli klub nebi vise bio na platnom spisku. Amar sam sebi odredio kolika ce mu plata biti, nabio je sebi platu, nabio je platu gusi, memi itd i naravno doveo je skupe igrace od kojih korist nemamo i za koje para nemamo i tako smo dosli do ove situacije. Nisu nam dugovi sa neba pali nego ih je Amar napravio.
Doveo nesposobnu upravu koja nije u stanju marke unjeti u klub nego su nam jos i stetu pravili (npr. CAS) i nabili nam trosak.
A sad ti smetaju igraci jer fol bojkotuju, pa sad ti smeta sto nema para, pa smeta ti corona jer je ocigledno samo nas zapala, pa uprava koju si doveo lafo radi protiv tebe pa Savez hoce da oslabi Zelju i da nam zgadi Amara pa Sudije sude protiv nas jer je Misimovic naredio itd svi krivi a Legenda Amar nije.

Sad da te pitam
Kako mogu Velez i Siroki sa manjim budzetom biti ispred nas i boriti se za evropu?
Kako mogu pitari biti 2 mjesto a i oni duguju igracima plate, zar ne bojkotuju?
Kako nas mogu pobjedzivati Krupa, Mladost, Olimik i Radnik a nemaju ni pola od naseg Budzeta?
Kako mogu ti svi klubovi imati bolje a jeftinije igrace od nas?
Kako moze Anel Hajric oprostiti veliki dug a Amar ne moze ni raskinuti ugovor i dogovoriti da bude samo placen za onaj period dok je bio trener?
Kako mozes biti Trener jednog kluba i dobivati platu a ne dolaziti na treninge to jest raditi svoj posao za koji si placen?
Imam jos najmanje milion ovakvih pitanja ali odgovora od strane tvojih istomisljenika nema.

Opusteno brate, bio sam ironican... Sta se primas...
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 9:46 am

Covjek je direktor skauting sektora. Odnosno, direktor sam sebi. Pola direktor, pola skauting sektor.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 9:48 am

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet maj 21, 2021 8:51 am
zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm
Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.

Nije patka, istina.. njega sam spomenuo u kontekstu velikog imena na ovim prostorima..
Hoce li opet postaviti uslov da mu se obezbjedi 500 000 za ekipu?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 9:59 am

Vardar ispao iz lige, na nešto me strašno podsjeća...
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 10:10 am

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet maj 21, 2021 8:51 am
zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm
Hare79 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 12:59 pm
Evo pišu da Željo hoće Bazdarevic na klupi....
Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.

Nije patka, istina.. njega sam spomenuo u kontekstu velikog imena na ovim prostorima..
Baždarević, odličan igrač bio, nikakav čovjek i nikakav trener.

Imajući u vidu da ćemo, ako nekim čudom preživimo ovo stanje, naredne sezone okrenuti se mladim igračima, stoga, bitno je da nađemo trenera koji će tu djecu nešto naučiti i dati im moralnu podršlu da nije smak svijeta kada pogriješiš ili kada ti Sjever jbe majku zbog toga. Ne trebaju nama neka imena koja nemaju gdje da rade, pa će ko biva u "svog Želju", jbt ih, nisu zanimljivi, a da ne spominjem da će raditi samo uz pravu naknadu.

Naredni korak treba da bude sklanjanje Lutvinog gazde sa njegovom neformalnom grupom. Sve dok je on prisutan, mi možemo qrcu svirati, a muuda da nas slušaju. Naravno ostaje samo "malo" pitanje, ko će biti taj koji će doći i nogirati Lutvinog gazdu, a ko zna šta se iza brda valja...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 10:25 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pet maj 21, 2021 10:10 am
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet maj 21, 2021 8:51 am
zeka_tm87 je napisao/la:
čet maj 20, 2021 2:49 pm


Zelimo mi i Dzeku ali od toga nista pa nije takva legenda luda damu neka tamo moruzgva draguljce gura pipke u posao i minira rad.nasa realnost su memic i slicni znalci footballa.dok je draguljce tu imati cemo trenere volentere.

Nije patka, istina.. njega sam spomenuo u kontekstu velikog imena na ovim prostorima..
Baždarević, odličan igrač bio, nikakav čovjek i nikakav trener.

Imajući u vidu da ćemo, ako nekim čudom preživimo ovo stanje, naredne sezone okrenuti se mladim igračima, stoga, bitno je da nađemo trenera koji će tu djecu nešto naučiti i dati im moralnu podršlu da nije smak svijeta kada pogriješiš ili kada ti Sjever jbe majku zbog toga. Ne trebaju nama neka imena koja nemaju gdje da rade, pa će ko biva u "svog Želju", jbt ih, nisu zanimljivi, a da ne spominjem da će raditi samo uz pravu naknadu.

Naredni korak treba da bude sklanjanje Lutvinog gazde sa njegovom neformalnom grupom. Sve dok je on prisutan, mi možemo qrcu svirati, a muuda da nas slušaju. Naravno ostaje samo "malo" pitanje, ko će biti taj koji će doći i nogirati Lutvinog gazdu, a ko zna šta se iza brda valja...
Zizovic haha😂?

Evo opet nas uvjeravaju po intervjuima da je sve ok...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 10:34 am

storm_raider je napisao/la:
pet maj 21, 2021 9:46 am
Covjek je direktor skauting sektora. Odnosno, direktor sam sebi. Pola direktor, pola skauting sektor.
Pola skaut, pola 'eto u takvim je uslovima Amar Osim radio' 🤣
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 11:01 am

Eh da vidimo kakvi smo na djelu, hoće li navijači iz FBiH doći na stadione
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 21, 2021 11:07 am

Napokon navijaci na tribinama, nadam se da ce i krizni stab federacije popustiti malo.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija