Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 9:23 pm

Ma ovo se odavno kupi i sad je puklo.
Na pauzi poslije 5-2 protiv Sarajeva mislim da je reprezentacija igrala su isli igrali dvije prijateljske utakmice u Orasje i sa Kalesijom.I imao sam priliku da ih vozim i ne znajuci da sam bolesnik sa Zeljom onako sam slusao njihove price jer su sjedili iza mene.
Memic, Gušo, i Raif Zeba.
Sto mi je ostalo u sjecanju kad Raif Zeba govori da su radnice u klubu morale pitati Misimovica kad hoce da idu da pisaju metaforicki objasnjavajuci kolika je disciplina vlada i koliko ih je tjerao da rade i nastavio da se sad svi zaje.bavaju u klubu.
Prvi put imam priliku da slusam Memica i Gusu i ljudi moji svaka cast na postignutom al vece dvije seljacine nisam vidio u zivotu, psovke i price koje sam slusao izmedju njih su bile u rangu kafane "kod Fehre", i skontas da su pni clanovi strucnog staba.
Igraci su bili cijelo vrijeme nadrkani jer je Amar odlucio da se ide u Orasje njima je to bilo daleko i prvi put sam vidio koja su igraci stoka i koji su to bolikur.ci
Amar je isao sa svojim autom.
Prvi put sam dosao u priliku da budem medju igracima i ljudima u klubu i ne mogu vam opisati koliko sam se razocarao koliko je sve neozbiljno bilo.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 9:23 pm

Cujem amar sutra sa advokatom na sadtanak sa uo, treba ga malo podsjetiti da su njegovr neke aktivnosti iz proslosti kriminalno djelo recimo od kud novac od bekrica da se isplacuje na njegov racun ili pitati curjucicia za sta mu je osim pare davao dok jos nije bio u klubu itd itd
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 9:32 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned apr 04, 2021 9:16 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned apr 04, 2021 6:57 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned apr 04, 2021 5:57 pm


Nije bas tako.Nisu bili najjaci u finansijskom smislu ali jesu u politickom.Samo je jedan bio Alfa i Omega svega,mozak svih operacija ostali su bili samo servis.
Nijaz Brkovic.
:palacgore: :palacgore: :palacgore: ko zna zna
Amaravo hajmo reci lutanje je pocelo kada je pukla tikva izmedju njih dvojice.Pokusalo se tada prikazati kako se Nijaz naljutio jer amar nije htio povesti Nijazovog sina na pripreme u mesdugrje,a istina je sasvim drugacija.
Nijaz je otisao i digao ruke od kluba kada mu je ovaj na jednom sastanku sa vrlo jakim ljudima rekao bukvalno"Sta ces ti ovdje idi gore kod melihe tamo ti je mjesto"
Amar je poduzeo sve da ga Nijaz (čitaj Željo) popuši u savezu. Nakon što je uspio, Beus je sav ushićen izjavio" nikada neću dozvoliti da se drugi Nijaz pojavi u svezu". a malo je reći da ih je Nijaz žego i da su sve pačići za njega bili. Ali eto vlasnik kluba (i tada kao i sada) nas je naguzio momački.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 9:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned apr 04, 2021 9:23 pm
Cujem amar sutra sa advokatom na sadtanak sa uo, treba ga malo podsjetiti da su njegovr neke aktivnosti iz proslosti kriminalno djelo recimo od kud novac od bekrica da se isplacuje na njegov racun ili pitati curjucicia za sta mu je osim pare davao dok jos nije bio u klubu itd itd
Samo dokazuje da ga jedino pare zanimaju i kako opeljušiti Želju.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 9:39 pm

Kada se sjetim pisanja lazi ovog portala, a onda gle cuda i povlacenja tuzbe

https://infor.adar.ba/nakon-pola-godine ... -urednika/
Krivina Jug
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 10:12 pm

Ukoliko Amar dobije otkaz a mora prva opcija mi je Edis Mulalic,druga Admir Adzem..ukoliko ne bi oni raja spominje da treba dati sansu Mulaosmanovicu i Joldicu mada po meni nisu za prvog tima..ima dosta imena koji bi mogli nesto napraviti:Jovic,Sliskovic,Akrapovic,Nalic,
Sablic,Krunic..ni pod razno Alispahic Kemo,Dino Djurzbuzovic,Slaven Musa..nerealne opcije Mesa Bazdarevic i Fedja Dudic koji nas je trebao preuzeti prije tjeranja Misimovica,sve bilo dogovoreno i Brkati grobar se vratio.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:08 pm

Kad je sastanak taj sutra ?
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:22 pm

Pogledajte dobro ove ispod videe.

phpBB [video]


phpBB [video]


Pa onda pogledajte dobro ovaj.

phpBB [video]
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:31 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned apr 04, 2021 9:23 pm
Cujem amar sutra sa advokatom na sadtanak sa uo, treba ga malo podsjetiti da su njegovr neke aktivnosti iz proslosti kriminalno djelo recimo od kud novac od bekrica da se isplacuje na njegov racun ili pitati curjucicia za sta mu je osim pare davao dok jos nije bio u klubu itd itd
Cuj sa advokatom???
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4122
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 04, 2021 11:36 pm

Treba zguzit i njega i advokata. Smece neokupano.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
milanribar
Postovi: 682
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 12:17 am

Amar927 je napisao/la:
ned apr 04, 2021 10:12 pm
Ukoliko Amar dobije otkaz a mora prva opcija mi je Edis Mulalic,druga Admir Adzem..ukoliko ne bi oni raja spominje da treba dati sansu Mulaosmanovicu i Joldicu mada po meni nisu za prvog tima..ima dosta imena koji bi mogli nesto napraviti:Jovic,Sliskovic,Akrapovic,Nalic,
Sablic,Krunic..ni pod razno Alispahic Kemo,Dino Djurzbuzovic,Slaven Musa..nerealne opcije Mesa Bazdarevic i Fedja Dudic koji nas je trebao preuzeti prije tjeranja Misimovica,sve bilo dogovoreno i Brkati grobar se vratio.
Mulalic je drugi u crnogorskoj ligi sa Dečićem i ide u evropu. Zašto bi se sad vratio, nakon što su ga ismijali iako je imao užasnu ekipu i skroman budžet. Ne bi volio opet da gledam u suzama jednu od rijetkih legendi kluba nakon rata...
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 12:39 am

Dragan Jović sjeda na užarenu klupu FK Željezničar ?

Kako je najavio gg.ba smjenu šefa stručnog štaba FK Željezničar Amara Osima i njegovog stručnog štaba pokrenut će novoizabrani predsjednik Samir Cerić.

Kako je naveo u svom obraćanju članovima upravnog odbora smatra da je ovaj potez neophodan jer smatra da je Amar Osim izgubio povjerenje navijača a i same svlačionice.

Navodno će sutra biti sastanak upravnog odbora i da predsjednik Samir Cerić ima podršku ljudi koji su zajedno sa njim ušli u upravni odbor Dine Husaka Osmanovića i Sam. X Lija.

Za smjenjivanje Amara Osima i njegovog stručnog štaba potrebno je pet od devet glasova ljudi koji čine upravni odbor.

Navodo će na stranu Samira Cerića stati podpredsjednik kluba Jasmin Badžak ali i Daver Balić.

U svakom slučaju bit će zanimljivo pratiti situaciju iz Zvorničke ulice.

Neslužbeno su se pojavile mnoge špekulacije ko bi mogao na užarenu klupu Željezničara .

Navijači priželjkuju povratak Admira Adžema ili Edisa Mulalića a još se spominju trenutni član stručnog štaba Adin Mulaosmanović te trener juniora ekipe sa Grbavice Omer Joldić.

Kako naš portal saznaje ukoliko sutra dođe do smjene Amara Osima na klupu bi mogao sjesti bivši trener Sarajeva,Zrinjskog i Borca - Dragan Jović. On je u svojoj karijeri osvojio titulu prvaka Bosne i Hercegovine te kup Bosne i Hercegovine u sezoni 08/09,07/08.

Dragan Jović je prije par dana raskinuo ugovor sa egipatskim prvoligašem Ismaily SC te je slobodan u izboru nove sredine.

Navodno su već čelnici Željeničara stupili u kontakt sa Jovićem ali prije toga trebaju riješiti status Amara Osima.

U slučaju dogovora sa Jovićem na klupu Željeničara stižu Nedžad Selimović,Nermin Bašić i Dževad Šarić kao njegovi pomoćnici.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 12:58 am

kokoška je napisao/la:
ned apr 04, 2021 5:12 pm
kvalitet je napisao/la:
ned apr 04, 2021 1:22 pm
hardwell je napisao/la:
ned apr 04, 2021 12:37 pm


Nama u ovom trenutku treba dobra uprava koja će stabilizovati klub finansijski, srediti dugovanja i fokusirati se na finansije i infrastrukturu.

Trebamo definisati stil igre i to ponavljam kod Ivice Osima i Baždarevića. Otići kod njih, moliti za savjete i definisati stil igre statutom!

Unaprijediti omladinski pogon i davati šansu mladim igračima.

Dovesti sportskog direktora i šefa stručnog štaba koji će raditi skupa. Sportski direktor ima određeni iznos koji može trošiti na igrače i time rukuje. Šef stručnog štaba mora igratu stil fudbala koji definišemo statutom. Ako smo izglasali da igramo katenacio, od svakog trenera zahtjevamo da igra katenacio. Šef struke u ugovoru se obavezuje da ce igrati stil igre koji je predefinisan. Osloboditi šefa stručnog štaba bilo kakvog pritiska o titulama i evropi već striktno tražiti od njega da igra fudbal koji se od njega traži. Nakon sto stvorimo stabilan klub i dovedemo ozbiljne i moderne igrače tek onda tražiti rezultate.

Ja sam za to da se igra moderan fudbal i visoki presing. Ekipa može da trpi samo jednog igrača tipa Štilić koji će biti oslobođen tolike trke, ali opet bi morao da trči mnogo više nego što to sada radi.
Ne možeš ništa stavljati u kalup, pa tako ni stil igre. On zavisi od igrača koje imaš. Ok je težiti nečemu, ali opet ne možeš biti isključiv. Tu je ključan sportski direktor (kojem MORAŠ dati bar 5 godina da bi sve što je zamislio sproveo u djelo). Trenera možeš mijenjati.

Npr. jedan Bayern je od 2000. godine imao više sistema u kojima je igrao. Nije to problem uopće. Postoje bitnije stvari, a o njima možemo sad samo maštati...
Haj sto branis sampanjac, haj sto nemas veze sa futbolom, al si... BEZ UVREDA!
Zato si ti veliki znalac... sve znaš, sve pogađaš i predviđaš. Nešto kao analitiĆarka Marić.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4122
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 12:59 am

Jovic i Nermin Basic, dobra kombinacija. Ako ima imalo istine u tome, naravno.

Ovaj Nedzad Selimovic je ako se ne varam igrao za nas u generaciji Vazde, Zubana, Bukija...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 1:05 am

I ne zanosite se da će neko sudski odgovarati zbog ovog što se dešava(lo) u Želji.

Samo je jedna garnitura bila spremna da to izgura. A završilo je, kako neko reče, prijavom protiv NN lica.

Ko ne zna kako to ide u bh. pravosuđu, evo samo jedan podatak - zanemariv je broj prijava protiv NN lica koja rezultiraju optužnicom protiv nekoga konkretnog, a o osuđujućim presudama da ne govorim.

Niko sretniji od mene ako bude drugačije, ali...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 2:05 am

fcz je napisao/la:
pon apr 05, 2021 12:59 am
Jovic i Nermin Basic, dobra kombinacija. Ako ima imalo istine u tome, naravno.

Ovaj Nedzad Selimovic je ako se ne varam igrao za nas u generaciji Vazde, Zubana, Bukija...
KO GOD DA DOĐE MORA SE LJUDIMA SKINUTI TERET TITULE SA VRATA, AKO BUDEMO RADILI VRIJEDNO I SISTEMSKI MI TITULU MOZEMO OCEKIVATI TEK NAKON 3 SEZONE!

UKOLIKO DOĐE TRENER I OBECA TITULU NAREDNE SEZONE,OTJERAT CE GA PRITISKOM BEZ DA I DOCEKA TU SEZONU!
 
Meha87
Postovi: 609
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 2:38 am

Samo Sliskovic ovi ostali par dobrih kola i opet ista situacija
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 5:00 am

Joj, majko moja. Svako jutro,kada se probudim, prvo sto pomislim je - ovo je samo bio neki ruzan san...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 6:59 am

fcz je napisao/la:
pon apr 05, 2021 12:59 am
Jovic i Nermin Basic, dobra kombinacija. Ako ima imalo istine u tome, naravno.

Ovaj Nedzad Selimovic je ako se ne varam igrao za nas u generaciji Vazde, Zubana, Bukija...
Ništa ako se ne otjera Kosorić, Zec, Bekrić, Lendrić, Veseli i sva ova starudija i jarani koje je Amar navaljao.

Usput, ako otjeraju Amara, Cerić će zauzeti mjesto odmah ispod Senada :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 05, 2021 7:13 am

Nerealno i prerano je pisati o drugim trenerima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bozidar Radosevic, fanaticZeljin, Google [Bot], igla, Jacksparrow, SamoNapad i 233 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija