Moderator/ica: storm_raider

 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:31 pm

w0st je napisao/la:
čet mar 18, 2021 7:51 pm
Policijski od 21:00 sutra u Sarajevu, nadam se da nece dirat ligu dok se sve ne zavrsi, to bi nam najmanje sad trebalo
Neće dirat ligu sigurno, jer je to samo u Sarajevu, mada kakve veze ima kad nećemo u Europu.

PS: Čestitke Dinamu, najbolji klub na balkanu, ubjedljivo.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:37 pm

kakva jebena senzacija u komsiluku, a kriminal u klubu potvrdjen. da li je moguce da je neko krao i napravio nesto ovakvo, nek se nasi politicari i sportski radnici ugledaju :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:43 pm

A, nekada smo i mi ovako harali Evropom. E, tugo moja...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:45 pm

ISB87 je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:37 pm
kakva jebena senzacija u komsiluku, a kriminal u klubu potvrdjen. da li je moguce da je neko krao i napravio nesto ovakvo, nek se nasi politicari i sportski radnici ugledaju :D
Nije problem obaviti dobar posao i uzeti pare. Kod nas se ne obavlja posao, a pare se svejedno uzimaju.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:46 pm

Maminjo hajde kod nas 😂
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:47 pm

ma kriminal je kriminal, u pravim drzavama ce se to uvijek kazniti. kod nas niko nikad nije konkretno odgovarao za takve stvari. miki maus drzava, zato i slavimo 11 kilometara autoputa.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:56 pm

kvalitet je napisao/la:
sri mar 17, 2021 9:13 pm
Nisam se slagao s brojnim Senadovim odlukama dok je bio u Želji, ali drago mi je da je dobro. Veliki Željovac.
Al zato se sa ovima sve slazes jel tako? dje sampanjac?
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 9:57 pm

**** vas sampanjac vise dossadni ste
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 10:09 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:57 pm
**** vas sampanjac vise dossadni ste
A nije ti dosadno sto smo propali ko zeton i sto nas svako trpa, to ti je zanimljivo jelde...dje sampanjac?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 10:34 pm

Durgo je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:29 pm
Kada ULICA ne vodi klub = Dinamo
Uskoro bi mogla.
To im je plan sada. Jedan clan jedan glas.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 11:13 pm

kokoška je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:56 pm
kvalitet je napisao/la:
sri mar 17, 2021 9:13 pm
Nisam se slagao s brojnim Senadovim odlukama dok je bio u Želji, ali drago mi je da je dobro. Veliki Željovac.
Al zato se sa ovima sve slazes jel tako? dje sampanjac?
Koliko si ograničen, nevjerovatno, da mi je tvoj mozak da odmorim malo.

Ako se nisam slagao s Misketom u svemu, znači da su mi ovi sad ok? Imaš na desetine mojih postova gdje kritikujem ove nesposobnjakoviće.

Ali džaba, tebi i takvim kao ti koji ne vidite dalje od Senada, svi koji su iole kritikovali njega sad su na drugoj strani, odnosno na strani onih koji su slavili šampanjcem.

Moja greška što želim da Željo bude ozbiljan evropski klub i što smatram da se može puno više nego što je to bilo pod Senadom. Ali to vi ne kontate, nažalost. Jbg, bit će da puno tražim ako kažem da bi Željo trebao biti klub koji redovno igra grupne faze nekog evropskog takmičenja. A ne da nas Izraelci, Kiprani i slični s pola snage izbacuju.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 18, 2021 11:14 pm

Navijaci su i sutnuli Mamice radi nedovoljno velikog kolaca koji su htjeli da ide njima. Jahte, avioni a ulici minimalac. Cak i stadion rupcaga.

Mi tmo dluga plita. 'To godina ponota i tlave. Imamo tve 'to nam tleba.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 1:19 am

Bosanac1993 je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:43 am
Glas Razuma je napisao/la:
čet mar 18, 2021 9:06 am
Vratit' ce se, neka to bude moja poruka.
Citiraš kamatara ili su ovo tvoje rijeci.
Pametnom je i isaret dovoljan.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6009
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 5:23 am

Blizi se kraj mjeseca,vrijeme kada se mora dostaviti dokumentacija za licencu.
Hocemo li je dobiti?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 7:06 am

Ljudi, ja mislim da je ovaj @kvalitet nas lojavi babuka.
:DD:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 8:47 am

Nemojte tako, ok covjek je imao svoj stav...
Na kraju se ispostavilo da je greska i covjek je to rekao...

Sta sada da ga razapnemo, hocemo nesto promjeniti?

Mi smo Zeljo, daj da ovdje postujemo to ime i filozofiju...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 9:31 am

Durgo je napisao/la:
pet mar 19, 2021 8:47 am
Nemojte tako, ok covjek je imao svoj stav...
Na kraju se ispostavilo da je greska i covjek je to rekao...

Sta sada da ga razapnemo, hocemo nesto promjeniti?

Mi smo Zeljo, daj da ovdje postujemo to ime i filozofiju...
Nije problem u stavu i mišljenju, ali je problem u načinu prezentacije tog istog stava/mišljenja. Ja nisam dugo na ovom forumu, ali ovo koliko sam do sada vremena proveo, njegov način pisanja je provokatorski i iritantan (Plava porodica isto tako). Vidi se iz aviona za koga tipuje i na koji način, Hinjski pokušava da opere Idola, a pokušava da i svima ostalima barem malo pokaže kako je ipak bilo dobrih stvari u doba Građevinaca. Stilom pisanja me strašno podsjeća na jednog člana tm.org foruma, koji je pravdao sve poteze Natrofejnijeg trenera svih vremena i to na raznorazne načine, ali dobro ostavimo to za neka druga vremena, neka čovjek piše šta želi. Ko želi neka pročita, ko ne želi, preskoči i mirna Bosna.

Ono što treba svima nama da je jasno u ovom trenutku, to je da se mi polako gasimo. Na našu žalost, forumi ne mogu mnogo toga uraditi i mi ovdje samo iznosimo ekspresije i naprđavamo šta bi bilo kad bi bilo, ali stvarno treba svima da je jasno da su ispod nas samo rudari i prosvjetni radnici. Kao što znamo, jedini način za oporavak Kluba je odlazak Najtrofejnijeg trenera, koji je zaostao u vremenu i njegovo viđenje football-a je na niskom nivou, a dio oko finansija više i ne spominjem, jer ste već više puta sve rekli. Nadam se njegovom skorom odlasku, pa da se probamo dići iz pepela (igrači nastavite ovako, dobro vam ide i vi ste jedina nada da gospodin "bolje izgubiti jednom 3:0 nego tri puta po 1:0" napokon ode).

ŠTILIĆ SEMIR, UNOSI NEMIR!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 9:45 am

Racional87 je napisao/la:
pet mar 19, 2021 7:06 am
Ljudi, ja mislim da je ovaj @kvalitet nas lojavi babuka.
:DD:
Ne ulazeći u razloge njegovog ulaska u klub, jesi li, iskreno, očekivao da ćemo ovako loše igrati pod Amarom? Mislim da to niko nije mogao predvidjeti. Kad god nas je vodio, borili smo se za titulu.

Ali nešto ne štima očito. Kompletan restart nam treba, bez Amara tu. Isplatiti ga i to je to. Samo i dalje tvrdim da je ono što je radio Senad dosta limitirajuće. Ja mu se divim što je htio svojim parama graditi tribinu, ali to nije rješenje. Mi moramo biti klub koji će svojim parama graditi. A te pare možemo osigurati dobrim izlaznim transferima i dobrim euro nastupima.

I nemojte mi govoriti da je nemoguće. Ako je jedan albanski klub mogao ući u grupe EL, što ne bismo mogli mi? Mogu i druge primjere nabrojati...

Pod Senadom nije bilo značajnijeg pomaka u omladinskom pogonu. Nismo investirali u igrače. Nismo u sportskom segmentu napredovali. Ok, bili smo bolji nego sad, to je jasno, ali nismo napredovali, štaviše nazadovali smo u posljednjoj godini.

Mogu ja ovdje pisati sve šta smo trebali raditi, a nismo. Isto tako pišem mjesecima da ovo što se radi ne valja nikako, grohnuli smo.

Evo samo jedna stvar. Jedno je graditi klub u administrativnom smislu. To smo imali, realno. Ali istovremeno duplo više se trebalo raditi na sportskom segmentu, a nije. Bilo je nekih pokušaja, ali skromno je to bilo.

Ne znam ni što ovo pišem kad većina vas gleda na ovu situaciju kao da je sve “crno-bijelo”, a nije tako. Nije baš sve “ili si za ove ili si za one”. Isto tako ne znači ako je neko bio za odlazak Senada, da je kriv za ovo stanje i da je htio ovo.

Ja želim moderan evropski klub jer znam da ovako, ma ko da je u klubu, nećemo napraviti značajan iskorak. Ostat će ona “mi smo Željini, Željo je naš”, ali ćemo biti relevantni kao Hajduk u Hrvatskoj. Prema komentarima, mislim da većina navijača ne želi to.

Dok ljudi idu ogromnim koracima naprijed, vi pravite kultove ličnosti od Senada i Amara. Eh Željo...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 10:46 am

I ja sam bio za odlazak uprave i ulazak novih ljudi u klub. Moj jedini problem je što sam možda bio naivan u iskrenost i planove nekih ljudi i u onu Misketovu recenicu: Ljestvica je visoko postavljena. Kontao sam da je klub postavljen da radi na jedan nacin, ko god da dođe treba samo da nastavi sa tim radom. Sve je transparentno, a i ljudi koji uđu u klub će brzo pokazati drže li tu ljestvicu ili ne. Ovi su ispod te ljestvice nenormalno, ali mene boli što je svima ovo okej. Što niko ne poredi ovu upravu sa prošlom. Sva poređenja 99% navijača su vezana za tabelu, derbi i utakmice. Ja sam mislio da će doci neko jednako dobar proslima, ali ocigledno da sam bio naivan kao mađarska sobarica.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 19, 2021 10:51 am

19.03.1996.

NIKOM TE NE DAMO :bih:
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija