Moderator/ica: storm_raider

 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2021 10:24 pm

Ako je Sinan bio los od povrede sta su onda drugi bili,
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2021 10:26 pm

phpBB [video]


Lijepi nas Zeljo. Grbavice moja, pozelio sam te kao najrodjenijeg!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2021 10:29 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub feb 20, 2021 9:54 pm
Sinan je u Švici odigrao 15 utakmica u ligi i jednu u kupu. U ligi je odigrao 671 minuti, ili otpilike poluvrijeme po utakmici. Samo jednu tekmu je odigrao svih 90 minuta. Postigao je 1 gol i imao dvije asistencije. Interesantno je da je zaradio samo jedan žuti karton..
Nije to interesantno. Kod nas se očajno sudi. Neki "presing faulovi" se samo ovdje sude.

To vidimo i po Evropi kad naši granaju i traže glupe faulove koje se kod nas sude.

A i kako kažeš nije odigrao svih 90 više od jednom, pa vjerovatno i zbog tog.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 20, 2021 11:02 pm

Ja sam cuo da u ponedjeljak potpisuje igrac,nisam znao koje u pitanju ali eto vjerovatno Ramovic.U drugom djelu prosle polusezonu par utakmica sto je odigrao na krilu bio je medju najboljim nasim igracima.Ono sto me jako raduje jeste povratak Ermina Zeca..kako sam cuo na treninzima je medju najboljim,cak se bolje pokazuje od Stilica..uz Semira je klasa za ovu ligu ako ga zaobidju povrede i da uhvati ritam
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 12:01 am

Odlicno ako je istina
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 12:15 am

Veterane, sad okrećeš priču. Kao, ti nisi bio za tadašnju opciju, ali se ne sjećam da si predlagao neku drugu. Ako si predlagao unaprijed se izvinjavam. Ali znam da je jedini prijedlog bio no amar no party. A ljudi ucjenama i tjeranjem ušli u klub. Poslije slave, zaljevaju se se violinom i bugonajskim govn.etom. Dalje je sve istorija.
Što se revolvinga tiče, dao bih nekakav komentar kad bih se razumio u te stvari, ali nažalost radim u potpuno drugoj branši pa sam slab s tim stvarima. Sjećam se da su izdavali neka saopštenja o tom kreditu. Nemoj me držat za riječ, u smislu da je trebao pokriti troškove samo dok ne dođu sigurne pare od Šabana, Evrope ili šta već. Suština je da je SVAKI potez tadašnje ekipe jednostavno ulivao povjerenje, znao si da je Željo u sigurnim rukama. To je u ovim uslovima neprocjenjivo. Ovaj dio kako države lobiraju, šta bi oni uradili u doba korone ne bih komentarisao.
Ovo o dočekivanju Cerića i co. na nož isto ne bih plaho komentarisao. Pogledaj moje postove na tu temu i vidjećeš.
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 12:55 am

ublehas je napisao/la:
sub feb 20, 2021 10:21 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 20, 2021 7:11 pm
Klasika, da je dosao kod nas bio bi Zidane, ali posto ce gore izgleda onda vodi nesportski zivot. Nismo imali para za njega i to je to. Jel morao bas na Kromolj? Ne znam. Meni se cini da ja ne bih za milion, ali ja ne zivim od fudbala.
Realno solidan igrač i nista vise. Sigurno slabiji od Arezine, vidjeli smo sta je bilo od njega i u Zrinjskom i kod nas. Svakako ce malenima vise valjati nego nama obzirom da tu igra Stila. Sto se tiče Mesanovica za mase uslove odličan igrač. Za njega sam nazalost siguran da ce im biti pravi pojačanje.
Sto se tiče toga eventualnog dolaska Sinana, nisam pretjerano odusevljen. Do povrede je bio odličan, poslije nista posebno.
Po meni Hiros bolje pojacanje od Mesanovica. Ovaj da valja ne bi ga Maribor dzaba dao, za dvije godine 5 golova u ekipi koja pravi 5 zicera po utakmici.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 1:21 am

Veteran1965 je napisao/la:Sinan je u Švici odigrao 15 utakmica u ligi i jednu u kupu. U ligi je odigrao 671 minuti, ili otpilike poluvrijeme po utakmici. Samo jednu tekmu je odigrao svih 90 minuta. Postigao je 1 gol i imao dvije asistencije. Interesantno je da je zaradio samo jedan žuti karton..
Jesi mu se natovario
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 10:44 am

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 11:07 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 21, 2021 10:44 am
https://www.federalna.ba/ceric-uprava-j ... ecna-yaksm


...ca je zivot vengo fantazija...
promjenio odjelo jbt :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 11:37 am

Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 11:42 am

Kako je nerealno vidjeti skoro punu Rod Laver arenu. Sad će godina kako smo bili na utakmici Želje...
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 12:03 pm

hardwell je napisao/la:
ned feb 21, 2021 11:42 am
Kako je nerealno vidjeti skoro punu Rod Laver arenu. Sad će godina kako smo bili na utakmici Želje...
Fali Grbavica...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 3:08 pm

Jel to Ikic ne moze igrat derbi ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 3:43 pm

Moci ce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 4:06 pm

Pitari se u ovoj generalci protiv Goražda pate izgleda.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 4:44 pm

Mogu misliti golcine...
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 5:11 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/zelje ... /210221071

Odlicna generalka, ulijeva nadu u nastavak sezone. Mesa golcina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 5:19 pm

Haman smo dobro odigrali danas
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 21, 2021 5:20 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned feb 21, 2021 12:15 am
Veterane, sad okrećeš priču. Kao, ti nisi bio za tadašnju opciju, ali se ne sjećam da si predlagao neku drugu. Ako si predlagao unaprijed se izvinjavam. Ali znam da je jedini prijedlog bio no amar no party. A ljudi ucjenama i tjeranjem ušli u klub. Poslije slave, zaljevaju se se violinom i bugonajskim govn.etom. Dalje je sve istorija.
Što se revolvinga tiče, dao bih nekakav komentar kad bih se razumio u te stvari, ali nažalost radim u potpuno drugoj branši pa sam slab s tim stvarima. Sjećam se da su izdavali neka saopštenja o tom kreditu. Nemoj me držat za riječ, u smislu da je trebao pokriti troškove samo dok ne dođu sigurne pare od Šabana, Evrope ili šta već. Suština je da je SVAKI potez tadašnje ekipe jednostavno ulivao povjerenje, znao si da je Željo u sigurnim rukama. To je u ovim uslovima neprocjenjivo. Ovaj dio kako države lobiraju, šta bi oni uradili u doba korone ne bih komentarisao.
Ovo o dočekivanju Cerića i co. na nož isto ne bih plaho komentarisao. Pogledaj moje postove na tu temu i vidjećeš.
Nisam bio u pravu si, ali sam isto tako bio stava da trebaju ostati dok se bolji ne nađu. Zakuhao sam sa svima koji su bili za dolazak Amara, i sve sam predviđao da će ovako biti, osim korone naravno.
I postavio sam par pitanja, i oko trenutnih dešavanja, skupštine i Cerića, niko nije ponudio odgovor. Svi komentarišu samo ono što im odgovara, napadaju, one koji kontra napišu, ali kada se napišu konkretne stvari, to olako prešute i pređu preko toga bez komentara.
Ja otvoreno ovdje napišem šta mislim, napišem kritiku onako kako je ja vidim, ali i pohvalu ako je napravljeno nešto pozitivno. Nemam problem ni sa čim, ni sa kim. Ne zamotavam, i ne svrstavam se niti na jednu stranu, osim Željinu, jer interesa nemam...
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija