Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 2:44 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned feb 07, 2021 9:15 am
Fanzi je napisao/la:
ned feb 07, 2021 1:00 am
Cericeva firma, jedina u kojoj trenutno ima kapital, Debut Contemporary London je u stecaju.
Iz stecajnog zapisnika mozemo utvrditi sljedece:
1. potrazivanja koja je prijavio ne postoje. Namastao je svasta.
2. obaveze su vece od prikazanih, pri cemu je stecajni utvrdio obavezu od 63 hiljade funti prema poreznoj.
Do ovog momenta, nema potvrde za ovaj iznos obaveza prema poreznoj. Ocekujem novu informaciju u martu.

Ljudi su pisali o njegovim prevarama, ali cu ih sumirati:
Tipa nas Rikardo mu da svoja umjetnicka djela da ih izlozi u galeriji. Ovaj ih proda. Rikardo ne dobije marke. Tako je, bar tako tvrdi u tweetu, prevaren Tony Raymonzrek ciji je Samir bio mecena:
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... _G5kL5QsQq
Znam da ste o ovom pisali, ali sada dajem kontekst.
Vecina drugih umjetnika je pala na obecavajucoj scam shemi. Dam ti novac, ti me promovises. Ljudi su davali unaprijed do 3*400funti i neki od njih tvrde da nikad nisu promovisani i da im novac nikad nije bio vracen.
Neki su uspjeli vratiti svoj novac. Putem suda ili pritiskom.

Samirova supruga je prodavala skupocjene torbe.

Ako cemo po Zujinoj, sta je za privrednika milion, onda mislim da moj imenjak i nije neki. Mislim da covjek nema taj novac. Mislim da ne postoji nikakva zavjera protiv njega.
Mislim da smo ponovo mi krivi. Sve cekamo nekog investitora u parama iz vana. Nema ga.
Ne krivim ljude koji su birali Samira.
Unistili smo sami sebe. Svaka nam cast.

Volio bih da me imenjak demantuje. Moje znanje o biznisu kaze da nema nista od njega. Zao mi je.
I ne mogu vise pisati. Tresem se svaki put radi gluposti.
Jel to izvaro malog Rikarda?
Princa Carlsa nagyzio
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 6:51 pm

Uzrok nasih slabijih rezultata i nekih neocekivanih poraza po mom misljenju u nasoj fizickoj spremi, odnosno snazi.
Vrlo smo spori, igraci nam izgledaju tromi, a tako se na terenu i ponasaju. Jako sporo razmisljamo, to jeste previse se okrecemo, obrcemo i namjestamo u zacetku akcije, sto uz hronicni nedostatak brzine i brzih igraca, nasu igru cini bezopasnom i sporom. Upravo ta brzina je jos jedna stvar gdje smo u vecini utakmica u podredjenom polozaju, a pogotovo protiv jacih protivnika. Veoma smo spori, mi trenutno nemamo nijednog igraca u ekipi koji je sposoban napraviti visak i nanizati par igraca driblingom i brzinom. Sve sami dizel. Evo vidimo i na ovoj utakmici protiv Zrinjskog, gdje njihov lijevi bek driblingom prolazi Veselinovica i brzim pasom na drugoj strani pravi zicer svom krilu, samo sreca za nas pa ovaj nije znao. Startnost ista stvar. Svaka "nicija lopta" zavrsi kod protivnika. Uvijek kasnimo na te odbijene lopte, daleko smo od igraca, svaki prima loptu vrlo lezerno i ima vremena da razgleda i sutira ili da pokusa asistirati.
Nekako ove stvari primjecujem vec duze vrijeme, mozda cak i prije nego sto se Amar vratio, da ne bude da njega pljujem.

I jos nesto, kad se vec igram trenera i analiticara :D nesto kontam da bi se mali Subasic preporodio na poziciji ofanzivnog veznog. Nema brzinu za krilo, ali sasvim dovoljno za desetku, fin udarac, fin pregled igre, fin pas i osjecaj za loptu, a sve ostalo bi naucio od Stilica. Malo me podsjeca na Riada Bajica kad je tek presao u prvi tim. Igro desnog veznog/krilo i djelovao spor, trom, mlitav, nezainteresovan, a onda ga Ado Adzem prebaci na spica i znamo sta se posle desilo. Mislim da bi na ofanzivnom veznom mali Subasic eksplodirao.

Nisam ovoliko slova napiso odjednom od treceg srednje :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 7:39 pm

Grbavica je napisao/la:
ned feb 07, 2021 6:51 pm
Uzrok nasih slabijih rezultata i nekih neocekivanih poraza po mom misljenju u nasoj fizickoj spremi, odnosno snazi.
Vrlo smo spori, igraci nam izgledaju tromi, a tako se na terenu i ponasaju. Jako sporo razmisljamo, to jeste previse se okrecemo, obrcemo i namjestamo u zacetku akcije, sto uz hronicni nedostatak brzine i brzih igraca, nasu igru cini bezopasnom i sporom. Upravo ta brzina je jos jedna stvar gdje smo u vecini utakmica u podredjenom polozaju, a pogotovo protiv jacih protivnika. Veoma smo spori, mi trenutno nemamo nijednog igraca u ekipi koji je sposoban napraviti visak i nanizati par igraca driblingom i brzinom. Sve sami dizel. Evo vidimo i na ovoj utakmici protiv Zrinjskog, gdje njihov lijevi bek driblingom prolazi Veselinovica i brzim pasom na drugoj strani pravi zicer svom krilu, samo sreca za nas pa ovaj nije znao. Startnost ista stvar. Svaka "nicija lopta" zavrsi kod protivnika. Uvijek kasnimo na te odbijene lopte, daleko smo od igraca, svaki prima loptu vrlo lezerno i ima vremena da razgleda i sutira ili da pokusa asistirati.
Nekako ove stvari primjecujem vec duze vrijeme, mozda cak i prije nego sto se Amar vratio, da ne bude da njega pljujem.

I jos nesto, kad se vec igram trenera i analiticara :D nesto kontam da bi se mali Subasic preporodio na poziciji ofanzivnog veznog. Nema brzinu za krilo, ali sasvim dovoljno za desetku, fin udarac, fin pregled igre, fin pas i osjecaj za loptu, a sve ostalo bi naucio od Stilica. Malo me podsjeca na Riada Bajica kad je tek presao u prvi tim. Igro desnog veznog/krilo i djelovao spor, trom, mlitav, nezainteresovan, a onda ga Ado Adzem prebaci na spica i znamo sta se posle desilo. Mislim da bi na ofanzivnom veznom mali Subasic eksplodirao.

Nisam ovoliko slova napiso odjednom od treceg srednje :D
Jesi li zavrsio treci srednje?😇
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 7:45 pm

Izuzetno smo spori, ali zato smo fizički nespremni..ukratko...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 8:00 pm

Kako nećemo biti spori, kada u ekipi nemaš mlade i igrače željne dokazivanja. Kod nas Eldar Šehić sa 21. godinom najmlađi u ekipi, koji ponekad igra. Onda se sjetim da je Hadis Zubanović sa 20 godina riješio Bosnu V., Zrinjski i Sarajevo u finalu Play off-a 1998. U ligi prije Play off-a, standardan i bitan igrač. Zuban rođen 1978. Naravno da on nije tada bio jedini niti najmlađi.

Da bi napravio igrača moraš ga istrpiti, a to kod nas niko ne radi. Jedini koji su donekle, u zadnje vrijeme, "trpili" mlade igrače su pokojni Odović i Adžem.

Šta očekivati od gerijatrije. Hajte, molim vas.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6006
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 8:28 pm

gavran je napisao/la:
ned feb 07, 2021 2:44 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned feb 07, 2021 9:15 am
Fanzi je napisao/la:
ned feb 07, 2021 1:00 am
Cericeva firma, jedina u kojoj trenutno ima kapital, Debut Contemporary London je u stecaju.
Iz stecajnog zapisnika mozemo utvrditi sljedece:
1. potrazivanja koja je prijavio ne postoje. Namastao je svasta.
2. obaveze su vece od prikazanih, pri cemu je stecajni utvrdio obavezu od 63 hiljade funti prema poreznoj.
Do ovog momenta, nema potvrde za ovaj iznos obaveza prema poreznoj. Ocekujem novu informaciju u martu.

Ljudi su pisali o njegovim prevarama, ali cu ih sumirati:
Tipa nas Rikardo mu da svoja umjetnicka djela da ih izlozi u galeriji. Ovaj ih proda. Rikardo ne dobije marke. Tako je, bar tako tvrdi u tweetu, prevaren Tony Raymonzrek ciji je Samir bio mecena:
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... _G5kL5QsQq
Znam da ste o ovom pisali, ali sada dajem kontekst.
Vecina drugih umjetnika je pala na obecavajucoj scam shemi. Dam ti novac, ti me promovises. Ljudi su davali unaprijed do 3*400funti i neki od njih tvrde da nikad nisu promovisani i da im novac nikad nije bio vracen.
Neki su uspjeli vratiti svoj novac. Putem suda ili pritiskom.

Samirova supruga je prodavala skupocjene torbe.

Ako cemo po Zujinoj, sta je za privrednika milion, onda mislim da moj imenjak i nije neki. Mislim da covjek nema taj novac. Mislim da ne postoji nikakva zavjera protiv njega.
Mislim da smo ponovo mi krivi. Sve cekamo nekog investitora u parama iz vana. Nema ga.
Ne krivim ljude koji su birali Samira.
Unistili smo sami sebe. Svaka nam cast.

Volio bih da me imenjak demantuje. Moje znanje o biznisu kaze da nema nista od njega. Zao mi je.
I ne mogu vise pisati. Tresem se svaki put radi gluposti.
Jel to izvaro malog Rikarda?
Princa Carlsa nagyzio
Prostak jedan..
Jesi bezobrazan....
Fuj....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 679
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 8:29 pm

Trpimo mi i mlade i stare vec godinama.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 8:41 pm

Uz sve sto je navedeno u posljednjih par postova, a vezano za nase kljucne slabosti, ja bih
dodao jos jednu stvar...Kada smo posljednji put uvezali barem tri utakmice koje smo odigrali
u istom sastavu ? Stalno nesto vrtimo, muljamo, mijenjamo, eksperimentisemo...Ako hocemo
da imamo ozbiljan i konkurentan tim, moramo imati okosnicu, kostur tima, koji se mijenja samo
u slucaju povreda ili suspenzija zbog kartona...Pa dokle vise daj ovoga vamo, probaj sa onim
tamo...Za sta sluze ove pripreme ? Uigravamo li mi ekipu koja ce nositi na svojim ledjima osta-
tak prvenstva, uigravamo li taktiku, uvjezbavamo li odredjene situacije, kontre, prekide ? Znaju
li se igraci do te mjere da jedan drugog mogu pronaci i pogoditi loptom i zavezanih ociju ? Jedan
od razloga sto djelujemo kao rastimani orkestar je cinjenica da smo precesto u situaciji da po
prvi put igramo u odredjenom sastavu, pa i u formaciji, pa je isto kao da je neko okupio 11 stra-
naca koji se po prvi put vide i igraju zajedno...Sve je ovo do trenera...Ako on nema tacnu viziju,
ideju, tim, ako on ne insistira na uigravanju do automatizma, ako on luta i gubi se, onda ne mozemo
ocekivati cudesa od ovih nasih veterana, pogotovo ako im jos ne dajemo ni plate po par mjeseci.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 8:50 pm

gavran je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned feb 07, 2021 6:51 pm
Uzrok nasih slabijih rezultata i nekih neocekivanih poraza po mom misljenju u nasoj fizickoj spremi, odnosno snazi.
Vrlo smo spori, igraci nam izgledaju tromi, a tako se na terenu i ponasaju. Jako sporo razmisljamo, to jeste previse se okrecemo, obrcemo i namjestamo u zacetku akcije, sto uz hronicni nedostatak brzine i brzih igraca, nasu igru cini bezopasnom i sporom. Upravo ta brzina je jos jedna stvar gdje smo u vecini utakmica u podredjenom polozaju, a pogotovo protiv jacih protivnika. Veoma smo spori, mi trenutno nemamo nijednog igraca u ekipi koji je sposoban napraviti visak i nanizati par igraca driblingom i brzinom. Sve sami dizel. Evo vidimo i na ovoj utakmici protiv Zrinjskog, gdje njihov lijevi bek driblingom prolazi Veselinovica i brzim pasom na drugoj strani pravi zicer svom krilu, samo sreca za nas pa ovaj nije znao. Startnost ista stvar. Svaka "nicija lopta" zavrsi kod protivnika. Uvijek kasnimo na te odbijene lopte, daleko smo od igraca, svaki prima loptu vrlo lezerno i ima vremena da razgleda i sutira ili da pokusa asistirati.
Nekako ove stvari primjecujem vec duze vrijeme, mozda cak i prije nego sto se Amar vratio, da ne bude da njega pljujem.

I jos nesto, kad se vec igram trenera i analiticara :D nesto kontam da bi se mali Subasic preporodio na poziciji ofanzivnog veznog. Nema brzinu za krilo, ali sasvim dovoljno za desetku, fin udarac, fin pregled igre, fin pas i osjecaj za loptu, a sve ostalo bi naucio od Stilica. Malo me podsjeca na Riada Bajica kad je tek presao u prvi tim. Igro desnog veznog/krilo i djelovao spor, trom, mlitav, nezainteresovan, a onda ga Ado Adzem prebaci na spica i znamo sta se posle desilo. Mislim da bi na ofanzivnom veznom mali Subasic eksplodirao.

Nisam ovoliko slova napiso odjednom od treceg srednje :D
Jesi li zavrsio treci srednje?slika
Ma jok, vidio da znam i ispiso se
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 9:33 pm

Koga vas dvojica folirate :rofl:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 9:35 pm

Ujko je napisao/la:
ned feb 07, 2021 9:33 pm
Koga vas dvojica folirate :rofl:
Ovo je za gavru i facu... :ganja:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 9:47 pm

Ujko je napisao/la:
ned feb 07, 2021 9:35 pm
Ujko je napisao/la:
ned feb 07, 2021 9:33 pm
Koga vas dvojica folirate :rofl:
Ovo je za gavru i facu... :ganja:
U svakoj vezi ima kriza :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 07, 2021 10:00 pm

Naidju krize, drukcije grize i samo najbolji plivaju jos
Krivina Jug
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 12:38 pm

Jel ovo neko zatisje pred oluju ? :D
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 12:42 pm

Nece valjda Hiros kod kona ?
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 12:52 pm

Slicica broj 33, sezona 15/16 ...

Dajem bubreg
Željezničar ante portas !
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 4:18 pm

AsharaK je napisao/la:
pon feb 08, 2021 12:52 pm
Slicica broj 33, sezona 15/16 ...

Dajem bubreg
Možda imam. Album mi je kući, pogledat ću kad odem.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 6:39 pm

AsharaK je napisao/la:
pon feb 08, 2021 12:52 pm
Slicica broj 33, sezona 15/16 ...

Dajem bubreg
Probaj ovdje :

https://www.olx.ba/artikal/33584620/alb ... iga-15-16/
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 7:49 pm

Ujko je napisao/la:
pon feb 08, 2021 6:39 pm
AsharaK je napisao/la:
pon feb 08, 2021 12:52 pm
Slicica broj 33, sezona 15/16 ...

Dajem bubreg
Probaj ovdje :

https://www.olx.ba/artikal/33584620/alb ... iga-15-16/
Vjeruj da sam prelisto cijeli olx :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 08, 2021 7:50 pm

KLIS je napisao/la:
pon feb 08, 2021 4:18 pm
AsharaK je napisao/la:
pon feb 08, 2021 12:52 pm
Slicica broj 33, sezona 15/16 ...

Dajem bubreg
Možda imam. Album mi je kući, pogledat ću kad odem.
Hvala ti ;)
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija