Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 4:41 pm

Kompleksi su cudo...kone konstantno stavljaju statuse za predsjednika heheh..prpa Bgm..42 boda u igri,prva na Grbavici mec lopta..sto se tice predsjednika puna podrska..bitno je da smo se pomjerili sa mrtve tacke,pokusat ce on navuci para i traziti sponzore preko poznanstava..ako se ne pokaze noga mu je..jako mi je drago da je UO pojacan i da je Jasmin Badzak ostao potpredsjednik.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 4:52 pm

Cerić je dosta pričao o generalnom sponzoru, pa se nadam da ćemo tu napokon naći nekoga. Ako išta raduje me neki entuzijazam i želja tih ljudi koja se primjeti u izjavama do sada.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:01 pm

Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevantni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u sub jan 23, 2021 5:08 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Mamba1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:04 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:01 pm
Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevatni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
"Nikom te ne damo" je moglo nekad. Fudbal i vremena se mijenjaju tako da se moramo otvoriti investitorima.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:06 pm

Bice zanimljivo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:13 pm

Zna li ovaj X. Li da nam je ušao u UO? Ako zna dobro je
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:14 pm

Poseban selam za ove sto svaku Upravu podrzavaju uzrecicom "hajmo ljudima dati šansu,nemojte im nalaziti nedostatke" 😂

Kakva smo mi smijurija od kluba, produzenje i smirivanje situacije taman dok Amaru ne istekne ugovor
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:15 pm

Mamba1921 je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:04 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:01 pm
Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevatni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
"Nikom te ne damo" je moglo nekad. Fudbal i vremena se mijenjaju tako da se moramo otvoriti investitorima.
Slazem se, ali se nikad nista "ne prodaje" kad je fakticki dovedeno pred svrsen cin i bez ikakvog plana, pa si u situaciji daj sta das.Ovo je bila klasicna situacija daj sta das, a zbog te situacije nam je propalo 90% privrednih giganata.

Dobili smo macka u vreci i masu obecanja.Nista konkretno.Recept za propast, ako se ja pitam.
Zivi bili pa vidjeli, a prvi cu se izviniti i reci da sam pogrijesio, bude li suprotno.Boga cu moliti da grijesim, ali mi iskustvo ne da da to cinim ovog momenta.

Liku se dao klub u ruke, a da u startu nije donio nista konkretno.Nista.Sve je u futuru: privuCEMO, napraviCEMO, donijeCEMO, unaprijediCEMO....

P.S.Samo da podsjetim, Tan je usao kod pitara i instant izmirio sve dugove.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:21 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:01 pm
Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevantni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
Nakon 3.godine mi cemo donekle se sloziti. Instant rjesenje jeste, probat ce se, da li cemo putem ponora ili ne vidjet cemo jako jako brzo.

Jedino sto mi uljeva neki optimizam su ovaj kinez/malezijac i ovaj advokat sportski. Ti ljudi nece sebi dopustiti mrlju u CV-u a ono sto se moze vidjeti jeste da imaju vrlo ozbiljan CV.

Dalje ono sto mi smeta licno je cinjenica da Zeljo s ovim sto se najavljuje ce da se pocinje odvajati od tradicije.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:23 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:01 pm
Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevantni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
U fudbalu više nema toga. Možeš raditi marljivo koliko hoćeš, ali bez kapitala te nema dugoročno. Radi marljivo koliko hoćeš, a samo jednom nemoj izaći u Evropu (loša sezona - desi se), odmah se vraćaš nekoliko koraka unazad i sve što si dobro uradio pada u vodu. Jednostavno ne može tako. Najbolja uprava koju smo imali je Misketova. Ostvarili smo značajan napredak na infrastrukturi (iako je i to smiješno u poređenju s drugima, pogledaj Osijek samo), ali sportski segment - ništa! Nikakav iskorak. Da su novac za infrastrukturu preusmjerili u sportski segment, ne bismo imali značajan iskorak opet. Zašto? Jer je i taj novac SMIJEŠAN ako govorimo o evropskim okvirima, a bez para...

Ja ne kažem da je ovaj Cerić dobro rješenje. Vrijeme će pokazati. Ali nama treba neko s interesom, neko ko će uložiti, ali i zaraditi od Želje. Možda nam Cerić može pomoći da nađemo nekoga ili neke. Bitno samo da su Željo i njegova imovina zaštićeni.

I ovo nije traženje instant titule. Ovo je preživljavanje. Doći će vrijeme kad će se svi naći pred izborom - privatizacija ili gašenje. Kapitalizam. Na kraju krajeva, pogledaj sve uspješne klubove (jugo)istočne Evrope i pogledaj zašto su uspješni. Ili su državni projekat ili neko jak stoji iza njih.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:29 pm

kvalitet je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:23 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:01 pm
Dakle, Zeljo i zeljovci su jos jednom izabrali "precicu" i tako pokusali ostati relevantni.

Posten i mukotrpan rad kojem treba nekoliko godina da pokaze rezultate....Sta je to? Sta ce nam to?
Daaaaaj instant titule, daaaaj instant novac!
Tih bajki vise nema, a vidim vecina je pala i i dalje pada na to.Nazalost.

Uvjeren sam da ce nas ovi ko fol sad malo stabilizovati, a ustvari ce samo na kratko odgoditi totalnu propast.
Jedina razlika je sto ce ovaj put pad biti jako tezak, a pitanje i da li cemo imati ikakve "zracne jastuke"(citaj: imovinu).

Na hajr i na dobro, uz opasku da su se svi kolektivno pos.rali na moto "Nikom te ne damo", pa predlazem i da se skine taj slogan ovdje na forumu.Itekako smo se dali i to prvom koji se ponudio.
U fudbalu više nema toga. Možeš raditi marljivo koliko hoćeš, ali bez kapitala te nema dugoročno. Radi marljivo koliko hoćeš, a samo jednom nemoj izaći u Evropu (loša sezona - desi se), odmah se vraćaš nekoliko koraka unazad i sve što si dobro uradio pada u vodu. Jednostavno ne može tako. Najbolja uprava koju smo imali je Misketova. Ostvarili smo značajan napredak na infrastrukturi (iako je i to smiješno u poređenju s drugima, pogledaj Osijek samo), ali sportski segment - ništa! Nikakav iskorak. Da su novac za infrastrukturu preusmjerili u sportski segment, ne bismo imali značajan iskorak opet. Zašto? Jer je i taj novac SMIJEŠAN ako govorimo o evropskim okvirima, a bez para...

Ja ne kažem da je ovaj Cerić dobro rješenje. Vrijeme će pokazati. Ali nama treba neko s interesom, neko ko će uložiti, ali i zaraditi od Želje. Možda nam Cerić može pomoći da nađemo nekoga ili neke. Bitno samo da su Željo i njegova imovina zaštićeni.

I ovo nije traženje instant titule. Ovo je preživljavanje. Doći će vrijeme kad će se svi naći pred izborom - privatizacija ili gašenje. Kapitalizam. Na kraju krajeva, pogledaj sve uspješne klubove (jugo)istočne Evrope i pogledaj zašto su uspješni. Ili su državni projekat ili neko jak stoji iza njih.
Kljucna rijec.Ja ne zelim prezivljavanje.Ne zelim "bolesnika na aparatima". Ako smo vec tu, a vjerujem da jesmo, moje rjesenje je da se aparati "iskljuce".Idemo iz temelja i tad cemo raditi kako treba.To je taj mukotrpan i posten rad kroz kojeg ces privuci i postene ljude i posten kapital i razviti se u modaran klub.Problem je sto se ljudi prave slijepi pored "otvorenih ociju", svjesno ili nesvjesno i ne mogu ili nece da ae pomire sa cinjenicom da je nesto gotovo.
Zato se traze pomenute "precice", od instant titula, do instant investitora, a da nemas ni osnovnu klupsku organizaciju.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:32 pm

Koji smo mi levati. U ovoj državi i društvi je zabrinjavajući procenat jako glupih ljudi. "E moj Željo, šta ti rade". Na šta ti spade u dvije godine.
 
adi172
Postovi: 269
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:35 pm

Jel istina da je bacio 100 bitcoina na sto i rekao navijam od malih nogu i konačno mi se pružila prilika da uložim sredstva...
Stadion ode pod hipoteku 100%
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:36 pm

Samir, ukoliko je postao ozbiljan biznismen, napravio je u tom slucaju velik zaokret u karijeri. Takve promjene prvenstveno karaktera su iznimno rijetke. Toliko od mene.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:41 pm

I tako nam ga Badžak uvali. Bilo mu je poštenije da je se odmakao, nego nam propalice doveo. Dakle Željina tradicija radničkog kluba je danas sjebana. Od danas smo samo ovce koje nekome služe za šišanje. Ako ću navijati za nečiju veš mašinu, onda je izbor veliki. Žalim za 100 godina i baš nam ovo uradiše na 100 godina.

EDIT by Mod: Bez psovanja, molimo.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 5:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:36 pm
Samir, ako je postao ozbiljan biznismen, napravio je u tom slucaju velik zaokret u karijeri. Toliko od mene.
Možeš izbrisat potpis. Od danas mi nemamo ni 1% razlike u odnosu na FK Sarajevo. Samo da napomenem da je to jedino što je okupljalo ljude oko Želje. Ja prvi sam danas ostao bez kompasa. Za šta mi sad navijamo? Za nečiji tudji klub!
Badzaku, ako nisi mogao više, mogao si dići ruke, ne ubiti radnički, nas klub.

EDIT BY MOD: ZADNJA OPOMENA ZA VRIJEDJANJE
.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 6:01 pm

slika

Koju ulogu ima ova mlada?
 
Mamba1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 6:01 pm

Qooler je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:46 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jan 23, 2021 5:36 pm
Samir, ako je postao ozbiljan biznismen, napravio je u tom slucaju velik zaokret u karijeri. Toliko od mene.
Možeš izbrisat potpis. Od danas mi nemamo ni 1% razlike u odnosu na FK Sarajevo. Samo da napomenem da je to jedino što je okupljalo ljude oko Želje. Ja prvi sam danas ostao bez kompasa. Za šta mi sad navijamo? Za nečiji tudji klub!
Badzaku, ako nisi mogao više, mogao si dići ruke, ne ubiti radnički, nas klub. Debilu jedan.
Jasmin Badzak je primjer Zeljovca. Ima dosta navijaca koji su spremni da se klub "proda" jer radnicki klub vise ne moze biti konkurentan. Semir Ceric je predsjednik UO, nema vece ovlasti nego sto su imali njegovi prethodnici. Trenutno, Željo je jos uvijek naš.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 6:03 pm

Pored Cerića koji je novi predsjednik, Upravni odbor činit će Jasmin Badžak kao potpredsjednik, Nazif Hasanbegović, Selen Balić, Daver Balić, Kenan Ademović i Fuad Zukić, Dino Husak-Osmanović i Sam X. Li
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 23, 2021 6:04 pm

Qooler smiri malo covjece.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija