Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 2:25 pm

mamba21 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:08 am
Ova uprava mi je draga, krivo mi je sto idu. Al opet jedva cekam da vidim Amara opet na klupi. Ti njegovi treninzi kad se pocne derati i muk nastane i medju igracima i navijacima.

Za dobrobit Želje. Moramo gledati naprijed samo sada, nemamo sta od pricanja kako smo sta trebali uraditi u proslosti.
Dobro si ti još prije 2 godine gledao naprijed, baš si nekako realan i neutralan.

Kakvi su mu ti treninzi sad, da li je ovo sve za dobrobit FK Željezničar?
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 2:46 pm

@Ludvig Leple

Nemoj ga brate, grehota ti je.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 2:55 pm

Meni je polusezona s obzirom na sve okej tesko je kad pitari nisu kiksali ni jednu utakmicu i nadam se da ce i njih malo zakociti. Ima jos da se igra ima i kup treba podrzati do kraja
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:04 pm

Sad smo zadovoljni drugim mjestom i borbom za kup?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:15 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon dec 14, 2020 2:25 pm
mamba21 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:08 am
Ova uprava mi je draga, krivo mi je sto idu. Al opet jedva cekam da vidim Amara opet na klupi. Ti njegovi treninzi kad se pocne derati i muk nastane i medju igracima i navijacima.

Za dobrobit Želje. Moramo gledati naprijed samo sada, nemamo sta od pricanja kako smo sta trebali uraditi u proslosti.
Dobro si ti još prije 2 godine gledao naprijed, baš si nekako realan i neutralan.

Kakvi su mu ti treninzi sad, da li je ovo sve za dobrobit FK Željezničar?
Isti treninzi. Ne smiju mu "a" reci. Znamo kako su prolazili prosli treneri, gdje su se igraci zalijetali na trenera. To je mozda i jedino sto je falilo proslima, takav trener.
Logicno je da moras gledati unaprijed. Dvije godine su prosle, a ovdje se i dalje vrti ista prica. Vjrrovatno sam to tada pisao zbog toga, zbog price ciji je veci. I kada ovi odu, trebamo li opet slusati sta su uradili jedni, sta drugi. Gledaj naprijed kako mozes pomoci, a ne da samo seremo i podapinjemo. Zato nam i nema napretka. Mahalasi. Ispasta Željo, a pojedinci nek se nasladjuju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:33 pm

igla je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:04 pm
Sad smo zadovoljni drugim mjestom i borbom za kup?
Sezona nije gotova tu smo blizu mozda je trebalo biti blize. Pitari nisu izgubili ni jednu utakmicu moraju negdje valjda nisu real madrid
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:35 pm

Meha87 je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:33 pm
igla je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:04 pm
Sad smo zadovoljni drugim mjestom i borbom za kup?
Sezona nije gotova tu smo blizu mozda je trebalo biti blize. Pitari nisu izgubili ni jednu utakmicu moraju negdje valjda nisu real madrid
Imaju 9 bodova više, bolji igrački kadar, odličnu situaciju u klubu.
Imamo društvo jednog lica, dijelimo pare ko Braco u Vrbanjuši jabuke.

Trebamo pobijediti 3 više od njih...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:44 pm

**** kup, nismo zadovoljni kupom. Iskreno nemamo ga sanse ni osvojiti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:50 pm

mamba21 je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:15 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
pon dec 14, 2020 2:25 pm
mamba21 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:08 am
Ova uprava mi je draga, krivo mi je sto idu. Al opet jedva cekam da vidim Amara opet na klupi. Ti njegovi treninzi kad se pocne derati i muk nastane i medju igracima i navijacima.

Za dobrobit Želje. Moramo gledati naprijed samo sada, nemamo sta od pricanja kako smo sta trebali uraditi u proslosti.
Dobro si ti još prije 2 godine gledao naprijed, baš si nekako realan i neutralan.

Kakvi su mu ti treninzi sad, da li je ovo sve za dobrobit FK Željezničar?
Isti treninzi. Ne smiju mu "a" reci. Znamo kako su prolazili prosli treneri, gdje su se igraci zalijetali na trenera. To je mozda i jedino sto je falilo proslima, takav trener.
Logicno je da moras gledati unaprijed. Dvije godine su prosle, a ovdje se i dalje vrti ista prica. Vjrrovatno sam to tada pisao zbog toga, zbog price ciji je veci. I kada ovi odu, trebamo li opet slusati sta su uradili jedni, sta drugi. Gledaj naprijed kako mozes pomoci, a ne da samo seremo i podapinjemo. Zato nam i nema napretka. Mahalasi. Ispasta Željo, a pojedinci nek se nasladjuju.
Ja ne spomenuh niti "jedne", niti "druge", to si ti sad etiketirao.

Moje pitanje je vrlo jednostavno i na njega je izuzetno lako odgovoriti, ako imaš trunku obraza i poštenja.

Šta je urađeno za dobrobit FK Željezničar od dana pisanja tvog komentara iznad?

Evo ja ću ti reći ukratko, a ti možeš da se i dalje ponašaš kao neko ko voli Klub, a ustvari samo jednog čovjeka.

Prethodnici su koliko toliko dobro balansirali situaciju. Imali su uz navijače dobru priču, napravljena tribina, ložiona je bila dobra i jedva si čekao da ideš na utakmicu. Teren je napravljen vrhunski, sponzora nikad više nije bilo u istoriji FK Željezničar. Tzv., sportski segment je kažu štekao, osvojen jedan Kup, pozicija na tabeli nije bila lošija od ove sada, tako da prema mom skromnom mišljenju sasvim korektno, pogotovo što su ti prthodnici zamolili za strpljenje za rezultate, dok se ne stabilizujemo i počenom sami "proizvoditi novce".

Šta mi dobijamo? Dobili smo trenera koji je ostao u 2001 godini sa svojim shvatanjima. Očigledno je da nije ništa drugo ni radio, već samo šetao ono tele od kera. Doveo lično on ljude u Klub, koji su spremni klimati glavom samo zato što je on "najtrofejniji" trener svih vremena, a nisu svjesni da se ne živi od stare slave. Okupio je oko sebe klimača glavom kao u priči, samo ne znam odakle više izviru i pravdaju svaki njegov potez. Ono što sada možemo zaključiti da se "poboljšalo" od njegovog dolaska je sljedeće:

- ništa jeftinija ekipa nego ranije;
- teren nov, a propada;
- prihodi nikad gori u istoriji Kluba;
- nameće se prodaja pomoćnog terena;
- famozna "uplatnica" i gubitak učešća u evropi;
- fan shop propada;
- uposlenici Kluba nezadovoljni;
- sportski segment u banani (prisjetit ćemo se ponovo da je to bio osnovni razlog tjeranja Prethodnika).

Da sve ovo zanemarimo, da stavimo po strani, mi smo izgubili svoj identitet i to je ono što najviše boli. Boli da ljudi koje znam i ne gledaju više utakmice, a još gore je što sam i ja tom istom putu, samo izgleda imam slabiju mašinu, pa kasnim.

Izlaz iz ove krize je privatizacija, a ona više ne može ni boliti, sve drugo je besmisleno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 3:58 pm

DJL
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 4:20 pm

Branio sam ga, ali je vakat Amare.
Ili se mjenjaj ili odlazi, odlazi zbog kluba i budućnosti.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 4:38 pm

Koji smo mi cirkus od kluba to samo ima kod nas da trener otjera direktora (nebitno kako je on radio vec onako kazem hijerarhijski model poslovanja kluba ) :lol:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 4:47 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:50 pm
mamba21 je napisao/la:
pon dec 14, 2020 3:15 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
pon dec 14, 2020 2:25 pm


Dobro si ti još prije 2 godine gledao naprijed, baš si nekako realan i neutralan.

Kakvi su mu ti treninzi sad, da li je ovo sve za dobrobit FK Željezničar?
Isti treninzi. Ne smiju mu "a" reci. Znamo kako su prolazili prosli treneri, gdje su se igraci zalijetali na trenera. To je mozda i jedino sto je falilo proslima, takav trener.
Logicno je da moras gledati unaprijed. Dvije godine su prosle, a ovdje se i dalje vrti ista prica. Vjrrovatno sam to tada pisao zbog toga, zbog price ciji je veci. I kada ovi odu, trebamo li opet slusati sta su uradili jedni, sta drugi. Gledaj naprijed kako mozes pomoci, a ne da samo seremo i podapinjemo. Zato nam i nema napretka. Mahalasi. Ispasta Željo, a pojedinci nek se nasladjuju.
Ja ne spomenuh niti "jedne", niti "druge", to si ti sad etiketirao.

Moje pitanje je vrlo jednostavno i na njega je izuzetno lako odgovoriti, ako imaš trunku obraza i poštenja.

Šta je urađeno za dobrobit FK Željezničar od dana pisanja tvog komentara iznad?

Evo ja ću ti reći ukratko, a ti možeš da se i dalje ponašaš kao neko ko voli Klub, a ustvari samo jednog čovjeka.

Prethodnici su koliko toliko dobro balansirali situaciju. Imali su uz navijače dobru priču, napravljena tribina, ložiona je bila dobra i jedva si čekao da ideš na utakmicu. Teren je napravljen vrhunski, sponzora nikad više nije bilo u istoriji FK Željezničar. Tzv., sportski segment je kažu štekao, osvojen jedan Kup, pozicija na tabeli nije bila lošija od ove sada, tako da prema mom skromnom mišljenju sasvim korektno, pogotovo što su ti prthodnici zamolili za strpljenje za rezultate, dok se ne stabilizujemo i počenom sami "proizvoditi novce".

Šta mi dobijamo? Dobili smo trenera koji je ostao u 2001 godini sa svojim shvatanjima. Očigledno je da nije ništa drugo ni radio, već samo šetao ono tele od kera. Doveo lično on ljude u Klub, koji su spremni klimati glavom samo zato što je on "najtrofejniji" trener svih vremena, a nisu svjesni da se ne živi od stare slave. Okupio je oko sebe klimača glavom kao u priči, samo ne znam odakle više izviru i pravdaju svaki njegov potez. Ono što sada možemo zaključiti da se "poboljšalo" od njegovog dolaska je sljedeće:

- ništa jeftinija ekipa nego ranije;
- teren nov, a propada;
- prihodi nikad gori u istoriji Kluba;
- nameće se prodaja pomoćnog terena;
- famozna "uplatnica" i gubitak učešća u evropi;
- fan shop propada;
- uposlenici Kluba nezadovoljni;
- sportski segment u banani (prisjetit ćemo se ponovo da je to bio osnovni razlog tjeranja Prethodnika).

Da sve ovo zanemarimo, da stavimo po strani, mi smo izgubili svoj identitet i to je ono što najviše boli. Boli da ljudi koje znam i ne gledaju više utakmice, a još gore je što sam i ja tom istom putu, samo izgleda imam slabiju mašinu, pa kasnim.

Izlaz iz ove krize je privatizacija, a ona više ne može ni boliti, sve drugo je besmisleno.
Spomenuo jer si me ti citirao iz tog perioda, kada su bile rasprave oko prosle uprave i trenutne. Razmislis malo, ne moras se praviti pametan da skontas sto je napisano ako vec citiras nesto od prije dvije godine.

Slabo su sta radili, vjerovatno sto nisu znali, pasivni takodjer. Pricali smo da su nesposbni, ne pratis forum cesto mozda, mozes i kod mene naci kada si se vec zarovio. Cast Badzaku.

Macron sponzor po meni nesto najbolje sto su uradili. Daleko bolja cjelokupna oprema od svih proslih. I sami su rekli da je najbolji historijski ugovor, ne znam jesu li samo na opremu tu mislili😁
Imali su podrsku vlasti kada su krenuli u planiranju juga. Sta bi bilo da nije korone, ne znam. Ali opet su bile velike sumnje u njih da mogu to, realno.
Radilo se i na marketingu, clanske, godisnje, pa dovodjenje djece iz drugih gradova, skola. Poslije je onda sve stalo. Ali opet kada krene marketing moramo iskoristiti jos vise i vise.
Ekipa slicna proslim godinama. Fali uvijek nesto, ovaj put krila i prodaja igraca kao Dado.

Kada nema utakmica logicno je bilo da ce prihodi biti losi. Sponzori ili ce otkazati ili ce ti dati manje novca, jer su i firme puno pogodjene. A opet se vracamo na to da su nesposbnost pokazali u nedovodjenju vise sponzora i prije korone.
Licenca je njihova najveca greska. A savez te jedva docekao, vidjeli smo da se moze odgoditi to na primjeru od prije 10 dana.
Teren se odrzava kao i prije, ista firma je u pitanju koliko znam , alba.
Ne znam kako fan shop propada, nisam upoznat s tim, prvi put cujem.
Prodaja pomocnog se planira ima nekoliko godina. Ovi to uraditi nece, jer im ne vjeruje niko a i ne znam ko bi vodio taj proces.
Kad nemas para, uposlenici ce biti nezadovoljni, ali mozes li nabrojati koji, ili reci koliko ih imamo koji rade.

To oko publike mi je najveca sega. Prosle sezone si bio najposjecenija ekipa. Pretprosle si do posljednjeg kola takodjer bio najposjecenija, al pitari su slavili titulu na kosevu i uzeli nas tu. A mi smo tada u velikom minusu bili i opet smo bili tu uz klub.
Cim su ovi trenutni dosli, krenula je prica publika ce vam biti najbolji pokazatelj sta misle o njima. Laz. D

A ovo za pracenje utakmica ne treba komentarisati.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
400000razloga
Postovi: 236
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 4:55 pm

Jos kad se dodje do toga, sta je Dzubur sve pisao nekoliko dana pred smrt, poslije utakmice sa Slobodom.
A Badzaka vec odavno nema nigdje u strukturama ni formalno ni sustinski.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:01 pm

400000razloga je napisao/la:
pon dec 14, 2020 4:55 pm
Jos kad se dodje do toga, sta je Dzubur sve pisao nekoliko dana pred smrt, poslije utakmice sa Slobodom.
A Badzaka vec odavno nema nigdje u strukturama ni formalno ni sustinski.
A to je buraz?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:06 pm

Mamba druze....
Kako god obrnes i okrenes to sto si nabrojao nije jos uvijek bolje od onoga sto smo imali.
Jbg tako je....
Dosao je da nam bude bolje,namjerno pisem i jednini jer on je taj koji je ovo sve zasrao.....
Igracima su podjeljene junske plate...a uposlenici ih nisu dobili pitaj Boga od kada.
Korona nije ama bas nikakvo ooravdanje jer smo i prije nje bili u banani.
Znas i sam kako smo bili ismijavani ovdje kada smo pisali da kasne plate....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:21 pm

Trener otjerao direktora. Jel se ovo ikad desilo u historiji?
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:23 pm

Ti sto su se rugali su nestali u misije rupe.
Zao mi je samo sto je nasa raja tako kratkovidna.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:25 pm

A pametna raja je i tada zvizdala na prozivke placenika
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 14, 2020 5:30 pm

Oatani ba Amare, tvoja raja te podržava 😁

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86, samo_da_repliciram i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija