Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:38 pm

phpBB [video]


Poslušati 1:12:00. Vukotiću doktoree !!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:46 pm

Ovo danas što gledamo nije Fudbalski klub Željezničar, ovo je igračka sir Amar Osima. Klub se nalazi u talačkoj krizi, a što je najgore nema ga ko ni spašavati. Nikakav investitor/vlasnik nam ne može pomoći dok je ovaj tu, ne budite ludi. Sudbina Čelika nas čeka i mislim da se više ništa ne može uraditi da se to zaustavi, jer on sam neće otići, a niko ga ni ne može otjerati niti želi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:48 pm

Mi smo Željini,
Željo je Amarov.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:48 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 12, 2020 5:34 pm
Qooler je napisao/la:
sub dec 12, 2020 5:32 pm
fcz je napisao/la:
sub dec 12, 2020 5:24 pm


Samo je budala protiv investitora/promjene vlasnicke strukture. Naravno, za to bi trebali pravi navijaci da podrze prave ljude a ne da tako nesto sprovode nekakvi Balici, Peste i ulojeni Dabar.
Neka sam budala. Nemoj samo reći da je istok nikao sam od sebe. Vidli smo svi da moze bez investitora. Nama samo treba sposoban čovjek, a ne čovjek koji se petlja u sve, a ni za šta nije.
Ma ne moze brate moj, oni su s onim nacinom rada dali maksimum. Ne mogu oni dati ni "obrnuti" novac koji nam treba. Da su pravi ljudi za sprovodjenje privatizacije/transformacije - to svakako jesu.
Ja sam mišljenja da mogu, neke stvari su se morale onako raditi kako su se radile, mic po mic svasta nesto smo rijesili sto opcenito "koci" klub, otkocili smo ga i krenuli naprijed malim ali sigurnim koracima, trebao nam je iskorak koji bi dosao ne sumnjam, ali sve se to unistilo i danas imamo ovo sto imamo.
U onakvim okolnostima dva puta drugi i kup, uz mnogo investicija i napretka u vidu pomocnog terena, tribine itd znamo sve sta se finog uradilo.
Volio bi da smo "progutali" onih pet poraza koji nisu bili cisti ali i da su bili cisti trebalo je progutati i analizu napraviti i krenuti dalje. Kad pisem o ovome bas mi muka neka dodje, vjerovao sam u onaj projekat i sad bi opet potpisao da dodje ista garnitura, a za finansije se nisam brinuo jer su se znali snaci u svakom trenutku a to je umjece danas.
Naravno, vremenom ne sumnjam da bi se ekipa pojacavala. Zamislite da onom sastavu dodamo jednog Badzaka koji i ovako sam vuce na ledjima..Pa mogle su se fine stvari napraviti, pa kad se sve sredi ako bas ne može veci iskorak onda privatizacija ali "cistih papira" a ne da nas neko "spasava" a zapravo nas guši...Da ne duljim, nek nam je Bog na pomoci svima koji se sikiramo i Želji da izađe na pravi put.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:50 pm

Kad se sjetim Admira Adzema, lijepa igra,covjek je znao muda pokazati, pogotovo na onome prvom derbiju kad su mu Kemo i Bogi poceli a jedan Graovac ostao na klupi,osvojio covjek kup,drugo mjesto,a tri puta mlatno njanje,eh tada su se neki bunili, Zajmovic Ronaldo bio,Vojo,Kajkut,Hajdar,Blagi,Sinisa, nista bolja ekipa od ove ali tada smo igrali FudBol, karma je cudo
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 5:50 pm

@fcz, smiri malo sa tim epitetima. Shvatam kako se osjecas, ali nema potrebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:09 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
sub dec 12, 2020 5:50 pm
Kad se sjetim Admira Adzema, lijepa igra,covjek je znao muda pokazati, pogotovo na onome prvom derbiju kad su mu Kemo i Bogi poceli a jedan Graovac ostao na klupi,osvojio covjek kup,drugo mjesto,a tri puta mlatno njanje,eh tada su se neki bunili, Zajmovic Ronaldo bio,Vojo,Kajkut,Hajdar,Blagi,Sinisa, nista bolja ekipa od ove ali tada smo igrali FudBol, karma je cudo
Vjeruj mi druze da ja Admira ne mogu prezalit.
Da su covjeku dozvolili barem 3-4 prelazna roka mi bismo bili prvaci sigurno.
Najljepsi fudbal smo u zadnjih nekoliko godina igrali s njima.
Nikad veca kohezija medju igracima nije bila.
Cesto se sjetim utakmice protiv Radnika kada smo ih pobjedili u onom blatu, kakva je tu borbenost, kohezija i zajednistvo bilo.
Tad se igralo SRCEM ZA ZELJU
Alea iacta est!
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:10 pm

Prije par dana klub je, zbog Amara, napistio (dao otkaz) direktor Dzihanic, jedini čovjek koji se mogao brinuti i koji se brinuo o zakonitom poslovanju kluba.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:14 pm

cipiripi je napisao/la:
sub dec 12, 2020 6:09 pm
pestabudimpesta je napisao/la:
sub dec 12, 2020 5:50 pm
Kad se sjetim Admira Adzema, lijepa igra,covjek je znao muda pokazati, pogotovo na onome prvom derbiju kad su mu Kemo i Bogi poceli a jedan Graovac ostao na klupi,osvojio covjek kup,drugo mjesto,a tri puta mlatno njanje,eh tada su se neki bunili, Zajmovic Ronaldo bio,Vojo,Kajkut,Hajdar,Blagi,Sinisa, nista bolja ekipa od ove ali tada smo igrali FudBol, karma je cudo
Vjeruj mi druze da ja Admira ne mogu prezalit.
Da su covjeku dozvolili barem 3-4 prelazna roka mi bismo bili prvaci sigurno.
Najljepsi fudbal smo u zadnjih nekoliko godina igrali s njima.
Nikad veca kohezija medju igracima nije bila.
Cesto se sjetim utakmice protiv Radnika kada smo ih pobjedili u onom blatu, kakva je tu borbenost, kohezija i zajednistvo bilo.
Tad se igralo SRCEM ZA ZELJU
Brate 10.12 je bio protiv Radnika, meni rodjendan,sad sam se najezio,ona proslava gola za 1:2,bas sto kazes ne mogu ni ja da prezalim,3/4 prelazna roka da je imao bili bismo sila danas,nadam se da cemo jos jednom imati priliku vidjeti ga na klupi pa makar dvije godine ga istrpili sa pravom upravom, kakav su tandem Zaka,Sinan i Vojo bili, strasno
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:20 pm

Najveca je tuga sto je morz dosao da nam bude bolje, a mi za stoti rodjendan moramo cestitati najvecem rivalu na osvojenoj tituli, polovinom decembra. Svaka vam cast
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:34 pm

Raja ovdje samo trazi kako opet "preko noci" postati relevantan.

Nema toga ljudi.Zaboravite!! :ne:

Sta mislite da ce se neko pojaviti u ovim vremenima i posteno ulagati u nas, a da im ovi iz uprave i Amar prezentiraju ozbiljan projekat?? Nemojte biti naivni.Opet!!

Cilj treba da nam bude rjesavanje od ovih parazita. Nakon toga, vidjeti gdje smo!? Da li bi ta neka nova grupa ljudi mogla spasiti sta se da spasiti ili idemo na totalni reset u smislu kretanja od kantona.

Tek kad se tu uredimo, mozemo pricati o privatizaciji kluba i zapamtite jednu stvar: Nikad se nista ovakve magnitude kao sto je nas Zeljo NE PRODAJE dok je na koljenima i u losem stanju!!! Nikad!! Tad te sigurno nece kupiti neko dobrih namjera!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6007
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:43 pm

400000razloga je napisao/la:
sub dec 12, 2020 6:10 pm
Prije par dana klub je, zbog Amara, napistio (dao otkaz) direktor Dzihanic, jedini čovjek koji se mogao brinuti i koji se brinuo o zakonitom poslovanju kluba.
Kako ce dati otkaz kada mu je ugovor istekao.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 6:52 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub dec 12, 2020 6:43 pm
400000razloga je napisao/la:
sub dec 12, 2020 6:10 pm
Prije par dana klub je, zbog Amara, napistio (dao otkaz) direktor Dzihanic, jedini čovjek koji se mogao brinuti i koji se brinuo o zakonitom poslovanju kluba.
Kako ce dati otkaz kada mu je ugovor istekao.....
Bio je, izgleda, novi ugovor iz oktobra.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:12 pm

Kako vam se Hajric cinio danas ?
Meni je za ono malo pokazao mnogo vise od Lendrica i Juricica
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:17 pm

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:21 pm

Ljudi , danas je Krupa imala samo " dobar ,lijep dan "...

Nema se šta puno reći, jer Osim neće otići iz moralnih razloga , savjesti ili nečeg sličnog ... a za to je potrebno imati samo "prst obraza"

Ima Sarajevo (klub) par solidnih igrača, al' ove godine njihov najbolji igrač je Amar ... ko bi rek'o ...
ne znam je li preteška riječ ali je poniženje da Sarajevo na našu 100-godišnjicu uzme titulu ...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:28 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
sub dec 12, 2020 7:12 pm
Kako vam se Hajric cinio danas ?
Meni je za ono malo pokazao mnogo vise od Lendrica i Juricica
Sasvim solidan igrac koji bi vjerovatno uskoro mogao izrasti u jako dobrog. Ali jebiga, neokupanom nije po cejfu da Hajric igra, ima placena "ledja" pa moze raditi sta hoce a pravih navijaca koji bi rastjerali sotonu i njegove podanike nema dovoljno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:32 pm

slika
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 7:40 pm

400000razloga je napisao/la:
sub dec 12, 2020 7:32 pm
slika
Svašta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 12, 2020 8:02 pm

Dakle, uposlenik firme verbalno napada direktora, nakon cega direktor daje otkaz !!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, cipiripi, Dzezvar, Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija