Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 10:19 pm

Naravno svi su drugi krivi. Niko njemu riječi ne bi rekao da je samo realan, jer ima rezultate iz prošlosti zbog kojih se može trpiti. Ali u brk reći kako je.
Ovako kad se šprdaš s drugima, pokazuješ ustvari koliko si plitak. Klasični bully. Samo bez ikakvog pokrića. Pa onda ispadneš smiješan.
Ali ničija nije do zore gorila.
VOLIM TE ŽELJO 💙
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 11:46 pm

dejo yt manager je napisao/la:
pon dec 07, 2020 7:14 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri avg 05, 2020 12:53 pm
Zna li neko gdje je i sta radi Dejan Riba Nikolic? Jel ostao u svijetu nogometa i transfera? Cijenio sam ga jer smo s njim zaradjivali na raskidima, dobra taktika i računica.
Nakon Milosa Kostica danas mi pade napamet Denis Pozder. Poslije nas otisao na bauštel. Kucamo na vrata zaboravljenih asova.
Tu sam ljubavi, pratim, gledam, navijam, znojim se i nerviram, radujem se kao lud za ovo iz Mostara, sve isto kao svih ovih 37 godina zivota, hvala sto brines💪 a vjerovatno se i pozdravis sa mnom na mlati u mon cheriu mozda i pive pijes... Sve ce ti brat reci objasniti sta te interesuje u vezi mene, kluba tada, javi se... Taman dodji kod mene super brend sam za BiH pokrenuo kao uvoznik pa da uzmes majicu, duks, street look fazon...

A Pozda, imam ga na IG, decko pravi porodicni covjek, trenira djecu i igra u posljednjoj ligi u mackojNje... A realno necu i ne zelim vas ubjedjivati ko ga je gledao i sta je moj zadatak bio, sad je smijesno...
Al realno kako sam ga skautirao 😂😂😂 bolje lobuje nego sto ima pas na 4 metra...

Ne pisem nikako, slabo i citam tek sad naletih da se neko jos zanima za yt managera nakon 3 godine...
Majke mi nisam konto vise pisati, niti imam sad neki skriveni povod, samo odgovorih bratu koji me se sjetio💪💙

Pozdrav za svu plavu bracu i koji su mi psovali i pljuvali I koji nisu, to sa ove distance izgleda totalno nebitno, bitan je Željo...

Željezničar za život cijeli! 💙
Reci ti nama, iz perspektive nekoga ko je bio u klubu, kako tebi izgleda ovo danas?

I ispričaj šta je bilo za Pozdera, iskreno baš me zanima...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 12:48 am

Dolina je napisao/la:
pon dec 07, 2020 10:11 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 07, 2020 9:58 pm
Dolina je napisao/la:
pon dec 07, 2020 9:46 pm

Nije vise :baklja:
Koga to moje oci vide? :D
Sto si gledao, gledao :D
Odoh po spartlu pa Gavrana traziti :ganja:

slika
Tu je Gavran....tu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 7:44 am

Vrijeme je da i najoptimisticniji Zeljovci zaborave na titulu u ovoj sezoni. Vrijeme je da se cijeli sportski segment ostavi po strani. Titulu ova ekipa ne moze osvojiti, a realno ni ne zasluzuje. Bez obzira ko i kakvi nam konkurenti za titulu bili. Evropa ce se svakako izboriti, makar nam Bekric sastavljao taktiku.

Vrijeme je da skupstinari pocnu raditi na opstanku kluba, sta i kako dalje. Ovako vise ne ide. Trebaju se mobilizirati svi koji Zelji zele dobro i koji mogu pomoci. Ako ne sad, kasnije ce biti prekasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 8:08 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 07, 2020 9:40 pm
1921.ba je napisao/la:
pon dec 07, 2020 8:41 pm
phpBB [video]
Svaka cast, odlicno odradjeno. Neka vas tu gdje vam je mjesto.

E ovo je tek ponos:

slika
Hvala momci na novim minutama! Sretno!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 9:05 am

Raja je totalno izgubila elan oko kluba, način dolaska ovih s "Dana pobjede Željezničara" je ubio u ljudima neku nadu da mi možemo postati normalan klub.

Zaslužujemo brkatu kurčinu na klupi i zaslužujemo da se on pita koja će se majica printat u fanshopu. Mahalski klub, tako nas je počeo i posmatrati, gubi 0-3 do 90. minute i poslije tekme još šprdačine baca...

AMAR NAPOLJE!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 9:09 am

amar92 je napisao/la:
uto dec 08, 2020 7:44 am
Vrijeme je da i najoptimisticniji Zeljovci zaborave na titulu u ovoj sezoni. Vrijeme je da se cijeli sportski segment ostavi po strani. Titulu ova ekipa ne moze osvojiti, a realno ni ne zasluzuje. Bez obzira ko i kakvi nam konkurenti za titulu bili. Evropa ce se svakako izboriti, makar nam Bekric sastavljao taktiku.

Vrijeme je da skupstinari pocnu raditi na opstanku kluba, sta i kako dalje. Ovako vise ne ide. Trebaju se mobilizirati svi koji Zelji zele dobro i koji mogu pomoci. Ako ne sad, kasnije ce biti prekasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar vi mislite da trenutna garnitura ljudi u skupstini moze nesto uraditi da spase klub?
Evo sta su konkretno uradili do sada izuzev par pojedinaca poput Ade Kaljanca koji je ustupio svoj bus za prevoz na utakmice.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 9:23 am

dejo yt manager je napisao/la:
pon dec 07, 2020 7:14 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sri avg 05, 2020 12:53 pm
Zna li neko gdje je i sta radi Dejan Riba Nikolic? Jel ostao u svijetu nogometa i transfera? Cijenio sam ga jer smo s njim zaradjivali na raskidima, dobra taktika i računica.
Nakon Milosa Kostica danas mi pade napamet Denis Pozder. Poslije nas otisao na bauštel. Kucamo na vrata zaboravljenih asova.
Tu sam ljubavi, pratim, gledam, navijam, znojim se i nerviram, radujem se kao lud za ovo iz Mostara, sve isto kao svih ovih 37 godina zivota, hvala sto brines💪 a vjerovatno se i pozdravis sa mnom na mlati u mon cheriu mozda i pive pijes... Sve ce ti brat reci objasniti sta te interesuje u vezi mene, kluba tada, javi se... Taman dodji kod mene super brend sam za BiH pokrenuo kao uvoznik pa da uzmes majicu, duks, street look fazon...

A Pozda, imam ga na IG, decko pravi porodicni covjek, trenira djecu i igra u posljednjoj ligi u mackojNje... A realno necu i ne zelim vas ubjedjivati ko ga je gledao i sta je moj zadatak bio, sad je smijesno...
Al realno kako sam ga skautirao 😂😂😂 bolje lobuje nego sto ima pas na 4 metra...

Ne pisem nikako, slabo i citam tek sad naletih da se neko jos zanima za yt managera nakon 3 godine...
Majke mi nisam konto vise pisati, niti imam sad neki skriveni povod, samo odgovorih bratu koji me se sjetio💪💙

Pozdrav za svu plavu bracu i koji su mi psovali i pljuvali I koji nisu, to sa ove distance izgleda totalno nebitno, bitan je Željo...

Željezničar za život cijeli! 💙

Šta misliš yt manageru da li bi trebali sjesti sa ovim NAVIJAČEM i popiti pivu, pa da vidimo šta brat ima uživo za reći?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 9:48 am

https://youtu.be/Eby-pPZunyU?t=1496

E ovo je zeljo, moji drugovi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 9:58 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto dec 08, 2020 9:09 am
amar92 je napisao/la:
uto dec 08, 2020 7:44 am
Vrijeme je da i najoptimisticniji Zeljovci zaborave na titulu u ovoj sezoni. Vrijeme je da se cijeli sportski segment ostavi po strani. Titulu ova ekipa ne moze osvojiti, a realno ni ne zasluzuje. Bez obzira ko i kakvi nam konkurenti za titulu bili. Evropa ce se svakako izboriti, makar nam Bekric sastavljao taktiku.

Vrijeme je da skupstinari pocnu raditi na opstanku kluba, sta i kako dalje. Ovako vise ne ide. Trebaju se mobilizirati svi koji Zelji zele dobro i koji mogu pomoci. Ako ne sad, kasnije ce biti prekasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar vi mislite da trenutna garnitura ljudi u skupstini moze nesto uraditi da spase klub?
Evo sta su konkretno uradili do sada izuzev par pojedinaca poput Ade Kaljanca koji je ustupio svoj bus za prevoz na utakmice.
Aduka je ljudina, uvijek je tu da pomogne...Većina ostalih i ne misli svojom glavom, dive se babuki i klimaju glavom...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 10:13 am

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 10:20 am

Durgo je napisao/la:
uto dec 08, 2020 9:48 am
https://youtu.be/Eby-pPZunyU?t=1496

E ovo je zeljo, moji drugovi...
Nama treba vise ovoga. Ovo je moj dobri Zeljo...

Cesto ljudi iz grada podcijene ljubav ove raje iz manjih sredina, a koga god sam upoznao, a upoznao sam dosta nasih navijaca iz Breze, Zivinica, Zavidovica, vidis koliko im znaci kada dodju na Grbavicu. Nekada mi ovdje olako blizinu te Grbavice shvatamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 10:48 am

ž'21 je napisao/la:
uto dec 08, 2020 10:13 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ina/207146
Kazu koga dovesti umjesto brke, po ovoj statistici bilo je prethodnih godina dobrih trenera koji nam nisu zadavali ovolike muke gledanja utakmica na domacem terenu.
Ali smo bili nezahvalni, nije bila dovoljna pobjeda vec smo trazili vise golova, i to po mogućnosti vec u prvih pola sata.
Ali ....
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 11:00 am

storm_raider je napisao/la:
uto dec 08, 2020 10:20 am
Durgo je napisao/la:
uto dec 08, 2020 9:48 am
https://youtu.be/Eby-pPZunyU?t=1496

E ovo je zeljo, moji drugovi...
Nama treba vise ovoga. Ovo je moj dobri Zeljo...

Cesto ljudi iz grada podcijene ljubav ove raje iz manjih sredina, a koga god sam upoznao, a upoznao sam dosta nasih navijaca iz Breze, Zivinica, Zavidovica, vidis koliko im znaci kada dodju na Grbavicu. Nekada mi ovdje olako blizinu te Grbavice shvatamo.
Ja kad sam dolazio studirati u Sarajevo maštao sam samo o tome kako cu poslije faxa svaki dan ici da gledam trening, utakmice se podrazumijevaju.
Kao dječak sam tada svaki utorak i petak uzimao "SPORT" jer internet tad nije bio toliko zastupljen, na tranzistoru pratio utakmice.
Otac je držao privatnu firmu koju je X puta morao zakljucati da bi me vodio na utakmice itd itd..
Niko od nas ne traži previše, 90% nas je uplatilo koju marku za istok, kupio kartu za utakmicu koju ne može gledati, kupio nesto u fan shopu i bio ponosan zbog toga, samo zelim da otvorenog srca to i dalje mogu raditi jer volim ovaj klub.
Svi smo mi velika familija koje ima svuda po svijetu i ako je neko rođen i živi na Grbavici ne mora znaciti da voli više klub, mnogo vise odricanja ima raja sa strane i treba to poštovati i cijeniti.

I mislim da u buducnosti treba razmisljati o tim ljudima, tipa dolazi otac sa dva sina na utakmicu iz Goražda, pri tome je jedno od njih član kluba, treba napraviti jeftiniji paket za te ljude koji moraju minimalno jesti u Sarajevu, koji moraju platiti gorivo do Sarajeva..
Ne mogu da ulazim dublje u te stvari, ali mislim da se mora nesto uraditi po tom pitanju. Uslovi ga da bude clan, a onda mu ponudi nesto da mu se isplati i da lakše podnese dolazak..

Muka mi je više od standardne priče i svog ovog sivila koje je iznad kluba, svi znamo manje više razloge i kako su ovi doprinijeli tome, ali je krajnje vrijeme da krenemo razmisljati o "sitnicama" koje nam mogu pomoci, ne trebamo potonuti u sivilo i cekati da se samo od sebe razvedri jer nece. Od malih stvari se krece. Ako nisu u stanju ovi, neka se sklone ima ko hoce siguran sam.. Puno je brate 100 godina da se neko za*ebava sa ovim i sa nama..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 11:02 am

Na trenutnu aituaciju gledam ovako: Kakva je situacija u i oko kluba, imamo i previše bodova! Znam, mnogi će reći da im je muka od ovih poraza kući, ali isto tako pogledajte koga smo sve dobili. Nažalost, evo i bez navijača igramo katastrofalno doma, što znači da ih huk s tribine i pljuvanje kad ne ide ne sputava da igraju loše protiv realno slabijih ekipa. Tjerate Amara! U redu, a jeste li spremni iskeširati lovu za njegov odlazak ili rizikovati da izgubimo licencu i budemo u prosjeku ove lige? Zaista ne znam, ali gotovo je sigurno da će tjeranjem Amara nastati toliki zahtjevi za namirenjem, kako njega samoga, tako i ostalih koji imaju potraživanja od kluba. Da opet ne bude kamata na kub?! Teško je, ali vjerujem da mora i da će biti bolje! Ne slažem se da će biti samo gore, kako neki pišu, ali da je potreban reset, to je činjenica. Statut treba promijeniti, ali da se ne dira u imovinu. To zaštiti kod notara/advokata i ko god dirne u to, da mu se glava zavrti koliko mora platiti za nanesenu štetu eventualno napravljenu i da više nikad ne priđe Grbavici. Raditi na osposobljavanju istoka i prostorija u njemu, sjever doraditi da izgleda ljepše, ali prioritet svih prioriteta su finansije! Bez toga, možemo samo maštati o nekim igračima, stadionu evropskom,skupljoj ekipi koja melje protivnike i sl. Za takvo nešto mora se i Amar povući sa svojih tvrdih pozicija, te pustiti sposobne ljude u klub da vode računa o svemu ostalom, osim o ekipi, a za to, tu je mag sir Amar Osim! Dakle, odvojiti te dvije stvari, ujediniti se, zakopati ratne sjekire, dati period sanacije 4-5 godina, ojačati OP koji je pao na niske grane i ne proizvodi igrače za prvi tim. Postaviti za cilj barem dva igrača godišnje da se priključe prvom timu, ali ne kao posmatrači, nego da budu standardni i da ih možeš fino unovčiti. Muka mi je od ovih poraza, ali ona stara važi i za nas: "Koliko para, toliko i muzike!". Malo sam promišljao, pa eto bujrum, nek i ostali kažu svoja viđenja situacije i šta promijeniti na bolje, naravno. Dobiti u Krupi, jer smo mnogo kvalitetniji, ali to ništa ne znači, ako dobro ne oznoje dresove koje nose i ne daju zadnji atom snage koji imaju, pa nek idu na (ne)zasluženi odmor. O ekipi i igračima, namjerno nisam ništa rekao, jer već je sve rečeno. Prestara smo ekipa, sa Štilom koji nazor i povrijeđen igra! Zato Amar sam sebe krivi, jer zna da bi bolje bilo da je dao po poluvrijeme Štili i Bekriji, a stavio od prve bržeg i poletnijeg igrača, poput Boje, kakav god da je i van forme radi teške povrede. Ljudi dragi, pa igrači nam igraju bez plata i drugi su! Iza nikad boljeg njanjajeva! Da su to neke od prošlih sezona, uprkos kikseva naših, bili bi prvi sa 4-5 bodova prednosti ispred drugog.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 11:07 am

Pa potrazivanja ce biti svakako sa Amarom ili bez njega.
Najbolje da se saceka zavrsni godisnji finansijski izvjestaj pa da vodimo u kolikoj smo dubiozi sa ovom godinom.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 11:48 am

Gospodinu Azmiru Husicu je ponudjen ulazak u klub. Prvi put nas je odbio, drugi put nije.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 11:59 am

To bi bio šlag na tortu ublehe (Amar O.) i njegovih kriminalaca.
Azmir Husić u Fudbalskom klubu Željezničar. HEH'
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 12:00 pm

Azmir baš onako predstavlja ono što je klub.

EDIT: bez uvreda.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 08, 2020 12:10 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto dec 08, 2020 11:07 am
Pa potrazivanja ce biti svakako sa Amarom ili bez njega.
Najbolje da se saceka zavrsni godisnji finansijski izvjestaj pa da vodimo u kolikoj smo dubiozi sa ovom godinom.
Gledam sinoć intervju jednog ekonomiste profesora i između ostalog priča o zaduženosti BiH (ali) i jednog Japana, i između ostalog reče kako je Japan (pre)zadužen 260% dok smo mi 4 puta manje. Ali je kod nas kritična situacija a kod njih rahatluk.
Razlog vrlo prost, oni znaju kako "napraviti" pare i vraćati dugove dok mi svoje kredite trošimo da podmirujemo tekuće troškove.
Preslikano na Želju, nebitno bi bilo koliko smo dužni da znamo šta i kako sutra. Da nam nije jedini plan otići u Krupu i odigrati meč a dalje ćemo skontati. Vizija ne da je NULA već u minusu, da je to moguće.
Bez plana i vizije MORA KAD TAD DOĆI DO KOLAPSA. Nisu moje riječi već ovog profesora sa početka priče. Mora se kad tad presjeći i stegnuti kaiš. Jer ne možeš vječno tapkati u mjestu.
Kad će Željo presjeći, pitanje je. Ali ista je stvar, kad tad će se morati. Što prije to je bolje. Bolje presjeći pa igrati PL jer i konkurencija je sem 2-3 zaqurac, nego ko Čelik presjeći kad je došla voda do grla pa krenuti sa dna.
Na hajr
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel, neroazzuro i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija