Moderator/ica: storm_raider

 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 5:54 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:49 pm
hardwell je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:48 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:44 pm


Brate moj ja sam za njih sve Zeljeznicar Allaha mi. Ljudi zovu Sipu u klub, predlazu online peticije, poletili da javno napisu ko ima koronu banovali ljude kad su vrijedjali celavog krmka, a sad pustaju da se ovakve sgvari govore Amaru, Stili, Hajdaru, Aci...jedino ppstujem Facu zbog ozb navijackog staza, mada valja gluppsti. Ovi ostali su pokazali pravo lice. Fuj.
Na stranu vrijeđanje, a da li ti stvarno misliš nakon svega da je Amar pravi čovjek za klub?
U ovom trenutku najbolji. Svakako legenda kluba i najtrofejniji trener kluba i citave drzave. Da nas vodi Odovic, bez plata i sa limitarnim kadrom bili bi ispod Tuzle na tabeli.
Opet ti ne odgovori sta mislis ko je kriv sto je situacija takva u klubu? Sto nemamo za kifle? Da li bi se doveli u situaciju da nemamo za kifle da doticni nije u klubu? Malo simptomaticno da svaki put dok je doticni tu, u klubu je zivi javasluk, a godinama nakon odlaska istog se oporavljamo.. nista ti to ne govori? to sto je nekad osvajao titule sa Zeljom mu daje za pravo da sad unisti i stavi klub pod kljuc? To njegov privatni klub pa moze sta hoce?
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 5:57 pm

Model opet aktivan ko nekad Kakva budala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 5:59 pm

Ne zna se koje gori Amarova taktika, ovaj Navijac, ili ovi iz drugog tabora sto su tu samo kad se gubi.
Smirite malo frustracije.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:01 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:53 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:50 pm
Amar Osim je najveće zlo koje je zadesilo Želju od 1921. do danas. Crnim slovima će biti upisan u historiju kluba.

To nije razlog da mu se psuje porodica, to su predivni ljudi i sumnjam da su ovoj kurčini od čovjeka i pravi roditelji!
Jednostavno nema logike da jesu.
E ti si samo falio poslije poraza..vjerujem da si navijacka vendeta i primjer. Cuj crnim slovima, od 16 trofeja osvojio 9. Bas simpomaticno samo poslije poraza pises. **** li te Rajlovac .
Nije on osvojio trofeje nego svetinja, Fudbalski Klub Zeljeznicar!!!

On je bio trener kojem je g. Ivica Osim pomagao pa smo imali iluziju da je on neki strucnjak. Otkako je g. Ivica, nazalost, u slabom stanju isplivalo je na vidjelo da je Amar jedan obican laznjak.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:02 pm

Allaha mi da dodje Sir Alex Ferguson, da nam je upravi Senad, Mamic, Vukotic, Abramović, nama niko ne bi valjao,sto se tice Amara ja vam garantujem da bi bili sestri, ne bi se nadali evropi,sto se tice igraca Mladen,Jamak,Mustafa, Miletić, Blazevic, Hajric, Lendric mogu ici komotno,ne treba nam zamjena za to,ovo je bruka i sramota sto se njih tice
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:03 pm

TREBA NAM NEKO SA PARAMA,KESHOM,GOTOVINOM,KAKO HOCETE MI OVAKO BEZ MARKE KO DA HOCEMO DA J**** BEZ K*****
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:04 pm

Kako puce frajer 😆
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:04 pm

Ovo je nasa realnost.

Rezultati Zeljeznicara prije gospodina Amara Osima:
- Sredjeno poslovanje kluba
- Izgradnja istocne tribine
- Obnovljen teren
- Obnovljen zapad
- Obnovljene stolice na sjevernoj tribini
- Napravljen plan za izgradnju nove juzne tribine
- Poslovanje kluba legalizirano
- Zapocet proces vracanja dugova
- Podignuta tuznica protiv NN osoba zbog nsavjesnog poslovanja
- Uvezan staz uposlenicima kluba koji zbog toga nisu mogli otici u zasluzenu penziju
- Generalni sponzor
- Rekordan broj sponzora
- 2. mjesto u Premijer Ligi
- Osvojen Kup


Rezultati Zeljeznicara za vrijeme gospodina Amara Osima:
- Teren propada zbog neodrzavanja
- Odlazak mnogih sponzora
- Gubitak generalnog sponzora
- Stopirano vracanje dugova
- Legalizovan (FIKTIVNI, BEZ DOKAZA) dug prema gospodinu Amara Osimu
- Plate kasne i po 6 mjeseci
- Novi dugovi dobavljacima koji se ne servisiraju
- 2. mjesto u Premijer Ligi


Kao sto vidite, svi vi koji branite gospodina Amara, branite i zastupate iskljucivo njegove interese, a radite protiv interesa Zeljeznicara. Gdje je to i na cemu, pitam vas, gospodin Misimovic i njegov sastav UO i NO profitirao od Zeljeznicara? Da li je ijednu marku zaradio od Zeljeznicara? Pa na osnovu cega prozivate covjeka, kada znate da nije, vec da je svoje dragocjeno i skupo vrijeme davao Zeljeznicaru? Pitam to dok je gospodin Amar Osim legalizovao svoj dug, uzima cca. 10 000 BAM mjesecne plate redovno i redovno na nelegalan nacin profitira od Zeljeznicara. A steta koju je napravio tjeranjem bivsih saziva UO i NO je nesaglediva. Pametnome dosta.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:05 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:15 pm
Na osnobu cega vi tjerate Amara ublehe forumske? Da ga nema imali bi 10 bodova manje. Plata, ni igraca, ni upravr s glave. Sve improvizacija.
Kako ovaj Durgo@ hinjski pokaze pravo lice kad se izgubi, neke klipove postavlja, vraca se na Rajlovac i dan pobjede. E moj jazavac nisi ti, ni ovi ublehasi kompetentni da stavljate nijednog igraca, ni trenera u usta odnosno u recenicu. Zeljo uber alles.
Zbog takvih poput tebe nam je klub u kur.cu... ta poredjenja neka kuci prosipaj...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:06 pm

Do nas je sve. Jer očito je da nam se ovo sviđa ovako čim se malo "olakšamo" na forumu pa onda sutra "u nove pobjede". A oni u klubu vide da nemaju apsolutno nikoga da bude opozicija, da mogu kako god hoće jer im se može.
Krivim samo nas "navijače".
Kur@c smo mi, navijači nismo. Kad lahko dopuštamo da nam se od kluba ovo radi. Kad niko prstom ne mrda, da se bar neko počeše po glavi. Počevši od sebe, pa dalje redom ...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:08 pm

Čovjek nakon utakmice preuzme krivicu i prizna da je do njega, nije dobro postavio ekipu, odabrao igrače za današnju utakmicu, i nakon svega pacijent ga brani i ne da na njega. Fakat presmješno.
Sa druge strane skrenuo bi pažnju na previše uvreda danas ( i ne samo danas) i prema Amaru, i prema igračima. Mislim da najmanje što se može učiniti je da se to obriše, i skrene pažnja onima koji pišu da ohlade malo. Ma koliko neko bio protiv njega, ovakve uvrede su neprihvatljive. Razumijem frustriranost i ljutnju, ali to nije u redu. Bar ne na ovako javno.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:08 pm

Ode NAVIJAC u povijest.:(
ONO sebe naziva navijacem i Zeljeznicarom.
Pomozi Boze tom nesretniku i njegovom idolu koji nas je unistio do kraja.


Sretno i ne vratio se aBd.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:11 pm

Ja na ovom forumu često se kritički očitujem po pitanju Amarove taktike i ostalog. Međutim način kako se ovdje piše postao je sramotan. Uostalom momčad koja ima ovakve dvije grupe navijača koje ko biva navijaju za isti tim a na drugom je mjestu, nešto je za izučavanje budućim generacijama. Barem smo nekad imali najbolje navijače.
Inače danas Amar 100 postotni krivac.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:11 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
ned dec 06, 2020 6:02 pm
Allaha mi da dodje Sir Alex Ferguson, da nam je upravi Senad, Mamic, Vukotic, Abramović, nama niko ne bi valjao,sto se tice Amara ja vam garantujem da bi bili sestri, ne bi se nadali evropi,sto se tice igraca Mladen,Jamak,Mustafa, Miletić, Blazevic, Hajric, Lendric mogu ici komotno,ne treba nam zamjena za to,ovo je bruka i sramota sto se njih tice
Buraz, prvi sam koji kaže da je Amar izvukao vjerovatno maksimum ove ekipe. Ali ne može se samo to gledati.
Amar je kriv za ovo stanje. Amar je kriv što nam je ekipa kanta, što nemamo para.

Zato ga svi tjeraju. Nema nam sreće dok se on kurci i hoće da je sve.
Svaki njegov mandat je bio popraćen lošim poslovanjem i dugovima. Samo sad nije ni blizu titule i ne može ga titula izvaditi. Sad nas samo kopa dublje i dublje.

Treba se riješiti tereta Amara i Senada i krenuti ispočetka bez njih.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:12 pm

Amar je rak , tumor kluba.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:14 pm

Durgo je napisao/la:
ned dec 06, 2020 6:05 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:15 pm
Na osnobu cega vi tjerate Amara ublehe forumske? Da ga nema imali bi 10 bodova manje. Plata, ni igraca, ni upravr s glave. Sve improvizacija.
Kako ovaj Durgo@ hinjski pokaze pravo lice kad se izgubi, neke klipove postavlja, vraca se na Rajlovac i dan pobjede. E moj jazavac nisi ti, ni ovi ublehasi kompetentni da stavljate nijednog igraca, ni trenera u usta odnosno u recenicu. Zeljo uber alles.
Zbog takvih poput tebe nam je klub u kur.cu... ta poredjenja neka kuci prosipaj...
Nije nama klub u kurcu zbog ovakvih. Oni su marginalni. Klub je u kurcu zato sto svi samo gledaju sebe.
Ovdje samo stranac pomaze koji nehaje sta ce se pricati po Makijatu, po forumima po gradu etc.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:15 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned dec 06, 2020 6:14 pm
Ovdje samo stranac pomaze koji nehaje sta ce se pricati po Makijatu, po forumima po gradu etc.
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:16 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned dec 06, 2020 6:04 pm
Ovo je nasa realnost.

Rezultati Zeljeznicara prije gospodina Amara Osima:
- Sredjeno poslovanje kluba
- Izgradnja istocne tribine
- Obnovljen teren
- Obnovljen zapad
- Obnovljene stolice na sjevernoj tribini
- Napravljen plan za izgradnju nove juzne tribine
- Poslovanje kluba legalizirano
- Zapocet proces vracanja dugova
- Podignuta tuznica protiv NN osoba zbog nsavjesnog poslovanja
- Uvezan staz uposlenicima kluba koji zbog toga nisu mogli otici u zasluzenu penziju
- Generalni sponzor
- Rekordan broj sponzora
- 2. mjesto u Premijer Ligi
- Osvojen Kup


Rezultati Zeljeznicara za vrijeme gospodina Amara Osima:
- Teren propada zbog neodrzavanja
- Odlazak mnogih sponzora
- Gubitak generalnog sponzora
- Stopirano vracanje dugova
- Legalizovan (FIKTIVNI, BEZ DOKAZA) dug prema gospodinu Amara Osimu
- Plate kasne i po 6 mjeseci
- Novi dugovi dobavljacima koji se ne servisiraju
- 2. mjesto u Premijer Ligi


Kao sto vidite, svi vi koji branite gospodina Amara, branite i zastupate iskljucivo njegove interese, a radite protiv interesa Zeljeznicara. Gdje je to i na cemu, pitam vas, gospodin Misimovic i njegov sastav UO i NO profitirao od Zeljeznicara? Da li je ijednu marku zaradio od Zeljeznicara? Pa na osnovu cega prozivate covjeka, kada znate da nije, vec da je svoje dragocjeno i skupo vrijeme davao Zeljeznicaru? Pitam to dok je gospodin Amar Osim legalizovao svoj dug, uzima cca. 10 000 BAM mjesecne plate redovno i redovno na nelegalan nacin profitira od Zeljeznicara. A steta koju je napravio tjeranjem bivsih saziva UO i NO je nesaglediva. Pametnome dosta.
Ma je bo to, izadji iz kuhinje megamixa...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:18 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:51 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:49 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 06, 2020 5:44 pm


Brate moj ja sam za njih sve Zeljeznicar Allaha mi. Ljudi zovu Sipu u klub, predlazu online peticije, poletili da javno napisu ko ima koronu banovali ljude kad su vrijedjali celavog krmka, a sad pustaju da se ovakve sgvari govore Amaru, Stili, Hajdaru, Aci...jedino ppstujem Facu zbog ozb navijackog staza, mada valja gluppsti. Ovi ostali su pokazali pravo lice. Fuj.
@NAVIJAČ , pusti ga brate u kucu nek ti sve iz kuce iznese i proda, pa kad dodjes u situaciju da nista vise nemas ako ostanes i dalje NAVIJAČ i obozavaoc "vizije" nekad dobrog trenera, psihologa i pedagoga onda cu te postovati.
Djesi Fergi **** te Sinan Ramovic u tastaturu. Haj nam objasni situaciju u klubu, ko daje pare, ko vodi kakav je kadar, ko novi ulazi u klub ,koliko para daje...
Kad se uozbiljis pricat cemo. Poz
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 6:19 pm

Eo sad ce pitari okrenut i bit ce brr

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 256 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija