Moderator/ica: storm_raider

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:18 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:14 pm
Jedva ste dočekali da napišete Amare odlazi,pojedinci jedva čekali kiks kako bi mogli nabiti milion postova sa "Amare odlazi".. Neke neka je sramota ovde zna se koji su stalno isto ponavljaju.Moje mišljenje je da sada nebi bilo pametno da ode Amar,pogotovo kakva je sada situacija u svim sferama i to bi se sve završilo sa mjenjanjem trenera ko čarape,standardno naše.Bit će bolje jbg Volim te Željo :zeljeznicar1:
Kako mislis stalno mijenjanje. Pa tu je vec tri godine ?? Jel treba da bude 30 da neki vide da neide ovo.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:19 pm

Koga dovesti, ko bi ovim balvanima bio trener, stvarno trebamo rjesiti mnoge stvari,ukoliko su Amar i Miske dobitna kombinacija,bar tako mislimo,bar tako svi zelimo,ako ce Zeljo biti jak u svim poljima, a oni ne zele, daleko im kuca bila obojici,nije problem sto smo se oprostili od titule, nego nacin na koji smo
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:19 pm

Amar je sa ovim izjavama nakon utakmica opasna konkurencija stand-up komičarima ...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:20 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:18 pm
damirfile je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:17 pm
Ovakva igra na grbavici protiv vjerovatno 3 nalosije ekipe lige je sramota. Pa samo bid osvojli.
A sa ovim rezultatima u zadnje dvije nama ce se svi pribliziti i puhati za vrat. Nadati se x u mostaru da makar malo popravi dan.
O kakvoj ti igri pricas? Trebalo biti 4 1 poluvrijeme.
Trebo sam ja biti halid beslic al jbg on prvi poceo. Jel se racuna igra ili rezultati. Da se nisu pravila promijenila.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:22 pm

damirfile je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:18 pm
ZeljinManijak je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:14 pm
Jedva ste dočekali da napišete Amare odlazi,pojedinci jedva čekali kiks kako bi mogli nabiti milion postova sa "Amare odlazi".. Neke neka je sramota ovde zna se koji su stalno isto ponavljaju.Moje mišljenje je da sada nebi bilo pametno da ode Amar,pogotovo kakva je sada situacija u svim sferama i to bi se sve završilo sa mjenjanjem trenera ko čarape,standardno naše.Bit će bolje jbg Volim te Željo :zeljeznicar1:
Kako mislis stalno mijenjanje. Pa tu je vec tri godine ?? Jel treba da bude 30 da neki vide da neide ovo.
Npr prije Amara si imao pare ali si bio u velikom zaostatku -15 a trenere mijenjali ko na traci.Ne znam ja mislim da nije pametno da sada ode koga bi doveli ?? EDIT : Zaboravio sam dodati da smo i gubili titule na bizaran način,rezime : imali pare imali sve i opet ništa.
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u sub nov 21, 2020 6:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:24 pm

Upravu si.
Sad nemamo pare ,nemamo nista,nemamo placa al zato u zaostatku samo -7. To je ipak napredak za -15.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:25 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:14 pm
Jedva ste dočekali da napišete Amare odlazi,pojedinci jedva čekali kiks kako bi mogli nabiti milion postova sa "Amare odlazi".. Neke neka je sramota ovde zna se koji su stalno isto ponavljaju.Moje mišljenje je da sada nebi bilo pametno da ode Amar,pogotovo kakva je sada situacija u svim sferama i to bi se sve završilo sa mjenjanjem trenera ko čarape,standardno naše.Bit će bolje jbg Volim te Željo :zeljeznicar1:
Vratiti Ažema i staru upravu bjanko. Ne mora nikad boda osvojit! Imali smo pare, najbolje plate, redovne, gradili stadion....

Meni je ovjde najbitnije da sam saznao ko je navijač, a ko nije Želje. Sabro sam sve tribine, a neke pomnožio sa nulom.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:28 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:22 pm
damirfile je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:18 pm
ZeljinManijak je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:14 pm
Jedva ste dočekali da napišete Amare odlazi,pojedinci jedva čekali kiks kako bi mogli nabiti milion postova sa "Amare odlazi".. Neke neka je sramota ovde zna se koji su stalno isto ponavljaju.Moje mišljenje je da sada nebi bilo pametno da ode Amar,pogotovo kakva je sada situacija u svim sferama i to bi se sve završilo sa mjenjanjem trenera ko čarape,standardno naše.Bit će bolje jbg Volim te Željo :zeljeznicar1:
Kako mislis stalno mijenjanje. Pa tu je vec tri godine ?? Jel treba da bude 30 da neki vide da neide ovo.
Npr prije Amara si imao pare ali si bio u velikom zaostatku -15 a trenere mijenjali ko na traci.Ne znam ja mislim da nije pametno da sada ode koga bi doveli ?? EDIT : Zaboravio sam dodati da smo i gubili titule na bizaran način,rezime : imali pare imali sve i opet ništa.
Nisi uvjek, samo kad su babukini pripremali teren za ovo u svlačionici. Slijedio je niz isceniranih poraza od babuke. Tad Kup BiH je bio ništa. samo je bio cilj da babuka udje. On je imao svoj cilj. Da zaustavi sudske postupke. A ovce ko ovce. Skontat ce za 50tak godina.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:29 pm

Pare su same padale sa neba prije i tribina se sama izgradila. Za -15 je isključivo kriv Misimović bio. Za korona titulu naravno da babuka nije bio kriv, naravno da nije kriv za Slobodu, Mladost i Krupu, naravno da nije kriv za 0:3 na derbiju. Šteta što sad ništa ne pada sa neba da vam demagog pokaže šta je football, vidjeli bi tek tada kakva smo sila.
Karma... Izdržati još ovu sezonu do kraja i sljedeću dok lešinar ne odradi ugovor kako je naumio i nek pokupi pare koje mu trebaju i onda idemo ispočetka, valjda će se naći ekipa entuzijasta da proba održati klub u životu i okrenuti se građenju kluba, pa onda za nekih 5-6 godina da se uključimo u borbu za titulu.
Volim te Željo!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:31 pm

Toliko smo mali, da su nam i podjele primitivne, gotovo pa plemenske. Ono sto zdrav razum nalaze, ovdje je davno izaslo kroz vrata. Zajedno sa zdravim razumom. Znamo "sve", a zbog pola metra nicije zemlje ruku na najblizeg dizemo. Dzaba sada pisati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:32 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:13 pm
Nerealno je kako fula taktiku 3.utakmicu zaredom.
Prvo ona sramota protiv Sarajeva, pa protiv Borca vađenje Zeca i Bekrića kad imaš momentum i ubacivanje Štilića pa sad ove izmjene gdje ti se braniš protiv Slobode mjesto da držiš loptu i daš 3.gol.

Tomašević je bio kod nas na probi. Momak je top, ali eto neka nama Veselog i Mujezinovića. Prvi nezadovoljan što mora ustati iz kreveta, drugi nestabilan.

I zadnje Amare vakat je
Mene je iznenadio. Čudno mi je da jedan trener koji formacijom i izmjenama okrene onoliko igru na derbiju, ovako kontra okrene igru protiv nas u zadnje dvije tekme.

Stvarno to nisam očekivao od njega, ali možda je i do karme. Haj znaj.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:34 pm

Mi smo budale fol nesto se nerviramo, ko im jebe mater svima. Nama ni u dzep ni iz dzepa
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:36 pm

Kazu kako 2 operacije srca i uskoro i treca sa 34 godine, e moj Zeljo sta ti rade, ali prezivjecemo i ovo skupa!! Volim te Željezničare!!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:37 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:34 pm
Mi smo budale fol nesto se nerviramo, ko im jebe mater svima. Nama ni u dzep ni iz dzepa
Nama nije u dzep al nekima ocigledno jest dok se ovoliko drze uprkos svemu prikazanom.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:39 pm

LeoMessi je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:36 pm
Kazu kako 2 operacije srca i uskoro i treca sa 34 godine, e moj Zeljo sta ti rade, ali prezivjecemo i ovo skupa!! Volim te Željezničare!!!
Izdrzaces buraz i ti i nas zeljo. Ziv i zdrav nam bio.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:41 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:34 pm
Mi smo budale fol nesto se nerviramo, ko im jebe mater svima. Nama ni u dzep ni iz dzepa
Moje KM nikad nisu vidjeli. I neće....Žalim svoje srce i živce. Jednostavno volim ono što je Željo u suštini. Ovo sada nije ni po čemu Željo. Samo je ime ostalo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:42 pm

Jos jednom da im ***** sve zivo svima redom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:45 pm

LeoMessi je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:36 pm
Kazu kako 2 operacije srca i uskoro i treca sa 34 godine, e moj Zeljo sta ti rade, ali prezivjecemo i ovo skupa!! Volim te Željezničare!!!
Ziv i zdrav mi bio prijatelju, bice sve ok, cuvaj mi se i javi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:47 pm

Ujko je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:05 pm
Dobro je da smo saznali i ko je kriv za ovakvo stanje :

Razočarenje na Grbavici, Osim poručio: Sami smo sebi krivi!
Na stranu zajebancija posto su ove izjave zaista cisto podjebavanje
Ima li iko na ovom forumu koji je zaista "dobar"sa Amarom da nam kaze
Sta Amar misli?Ko je zaista kriv?
Ako nista ,ono, zbog Zelje.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 21, 2020 6:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:32 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub nov 21, 2020 6:13 pm
Nerealno je kako fula taktiku 3.utakmicu zaredom.
Prvo ona sramota protiv Sarajeva, pa protiv Borca vađenje Zeca i Bekrića kad imaš momentum i ubacivanje Štilića pa sad ove izmjene gdje ti se braniš protiv Slobode mjesto da držiš loptu i daš 3.gol.

Tomašević je bio kod nas na probi. Momak je top, ali eto neka nama Veselog i Mujezinovića. Prvi nezadovoljan što mora ustati iz kreveta, drugi nestabilan.

I zadnje Amare vakat je
Mene je iznenadio. Čudno mi je da jedan trener koji formacijom i izmjenama okrene onoliko igru na derbiju, ovako kontra okrene igru protiv nas u zadnje dvije tekme.

Stvarno to nisam očekivao od njega, ali možda je i do karme. Haj znaj.
Kakva crna karma. Mani se glupavih vjerovanja. U svakom poslu treba napredovati raditi razvijati se. On je poceo da zivi u svom nekom svijetu gdje se ovdje skidaju gace na njegovo ime i na pomen Stilića.
Dzaba ti sav talenat i inteligencija kad ne radiš na sebi.
Očit primjer je Maccabi. Slijep je vidio da je to kilometrima daleko od onih ekipa sto su nas gazile onda.
I mjesto da napadnes da krenes jer si vidio da mozes ti se povuces. Ziheraski igras. Isto to radi u prvenstvu, nema vise te lucidnosti jer si procitan. Ne nudis nista novo i svi te kuže.
Dobijaš na bljeskove pojedinaca a kad njih stane nećeš da priznaš da si pročitan.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija