Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 11:02 am

Brz oporavak! Volim te Zeljo!!!

Slazem se sa Qoolerom, jucer je Eric zeznuo. Koliko nas je protiv pitara izvadio, toliko je protiv Borca zeznuo. Steta, mogli smo potvrditi taj bod i primaci im se na 2 boda razlike, a vjerujte da im se noge tresu od Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 11:28 am

Grbavica je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:00 pm
I posle Bogija Bogi. **** majku sta ja gledam i zbog koga se nerviram. ***** vam svima mater
Eh evo i Bogija
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
milanribar
Postovi: 682
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 12:40 pm

Eric moze imat momente kad dobro brani, al kad pogledate golmane drugih ekipa u ligi, mozda trojicu ne bi uzeli prije njega. Ne moze se u borbu za titulu sa nestabilnim i nepredvidivim golmanom, Sinoc Kosoric pogrijesi sve sto je mogao i svaku gresku su nam iskoristili i go dali, sad neki golman bi mozda nesto i izvadio od toga al Eric se uklopio u katastrofalnu izvedbu odbrane.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 12:45 pm

bogi je napisao/la:
uto nov 10, 2020 11:28 am
Grbavica je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:00 pm
I posle Bogija Bogi. **** majku sta ja gledam i zbog koga se nerviram. ***** vam svima mater
Eh evo i Bogija
Aj sad neka neko nesto kaze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 1:10 pm

Jebiga, hvalio sam Erićevu formu u zadnje vrijeme, ali isto tako sve manje mislim da je golman za Želju. Nama treba pouzdan golman, neko na koga se možeš osloniti. Ne trebaju nama nekakve bravure na golu, samo pouzdan golman koji neće kiksati. Nešto tipa Antolovića, a moja dugogodišnja želja je Nevres Fejzić. Ako već njega ne možemo dovesti, onda pokušati dovesti Azira Muminovića koji je njegova rezerva u Tuzli, a bio bi prvi izbor u 90% ekipa lige.

Kako je bod protiv Sarajeva čisto Amarov bod, gdje samo on sa 11 neraspoloženih igrača može izvući utakmicu, tako ova izgubljena utakmica ide njemu na dušu. Izbacivanjem Bekrića i Boje izgubili smo sredinu i automatski prestali dominirati. Puno smo izgubili njihovim izlaskom, kao i prebacivanjem Alispahića na desnu stranu, igra je puno tečnija bila dok je on bio na lijevoj strani i skoro svaki napad je počinjao preko njega i Bekrića.

Dobitak utakmice je svakako Zec, vidi se koliko je razumijevanjem igre ispred svih, kombinatorika sa Bekrićem, Lendrićem, Bojom i Alispahićem odlična, rekao bih to i da nije postigao dva gola. Koliko god meni bilo krivo što igra jednu pa ne igra 10 utakmica, taj čovjek nam treba spreman ako imamo imalo šampionskih ambicija.

Neki igrači su uspjeli uhvatiti neku formu, pa tako za razliku od prije dvije sedmice imamo raspoložene Lendrića, Bekrića, Boju, pa i Hajdarevića i Mešu, kojem su se ljudi naklatili na kosti, a on svoj zadatak odlično obavlja. Može ova ekipa i puno bolje uz raspoložene Štilu i Zeca i neprimanje amaterskih golova.

Sva 4 gola koja smo primili su amaterski primljeni. O Eriću kod prvog gola je sve ispričano, Kosorić umjesto u liniji s Ikićem stoji na gol liniji kod drugog gola, kompletna odbrana ispada kod trećeg gola i Zakarić koji je jedini igrač u šesnaestercu ima vremena i da se namjesti i da plasira loptu, neshvatljivo. Kod četvrtog gola vidiš da Zakarić nema nikakvih drugih opcija nego da šuta i ti ga puštaš da šuta, niko ne ide u blok, a svi znaju kakav udarac ima. Nakon te lančane greške dolazi i greška Erića i dobiješ to da izgubiš utakmicu u kojoj, kako su stvari stajale na terenu, nisi smio izgubiti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 1:29 pm

Nisam bio u mogucnosti da pratim utakmicu jucer niti da kasnije citam forum - kratak sam sa vremenom, moze li neko da mi ukratko napise kakva je bila nasa (ne)igra da primimo cetri gola a i damo tri ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 2:40 pm

Ja nisam vidio da su golovi Erićevi osim prvog.

Drugi odbica, treći lik zakucao i četvrti žabica.

Kod četvrtog je možda mogao i bolje reagovati, ali nije baš da je samo njegov. Više ide na dušu onog ko mu nije blokirao šut.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 2:51 pm

Sto se tice Erica nije bas siguran golman,iako mi je drag, nama treba neki ozbiljniji golman sigurniji, Tuzla City dva izvrsna golmana ima, mozda sa Husicem vidjeti neku zamjenu za Veselinovica za Fejzica ili Muminovica
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 4:02 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 10, 2020 12:45 pm
bogi je napisao/la:
uto nov 10, 2020 11:28 am
Grbavica je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:00 pm
I posle Bogija Bogi. **** majku sta ja gledam i zbog koga se nerviram. ***** vam svima mater
Eh evo i Bogija
Aj sad neka neko nesto kaze.
Odmah se krenulo o fudbalu pisati :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 4:28 pm

Eric je kriv za zadnji go, i to je to...

Ko god je bio golman dobro zna sta pricam...

Prvi gol je iskljucivo greska Ace, koje je imao kriticno ispucavanje i drugog stopera koji nije cuvao Limuna te mu dao previse prostora u skoku.
Drugi gol je po meni greska prvo Sehe sto nije pokupio loptu dosta ranije, kasnije i velika SRECA da se onako lopta odbije od Vranjesa, i na sve to kriticno izvlacenje Sehe na beku i Ace sa gol linije.
Treci gol opet kombinacija Ace i Sehe te vjerovanto i Sinise sto nije pokrio stranu, pa je Aco morao izaci. I PO 100. PUT nas igrac (seha u ovom slucaju) pokriva prostor umjesto IGRACA. ja ne mogu vjerujem da se ove stvari desavaju tako cesto. LIK JE SAM BIO NA STRANI, i umjesto da mu Seha pridje on pokriva PROSTOR.
Cetvrti gol je greska golmana.

Sve u svemu, previse gresaka u zadnjoj liniji sinoc, a Eric je samo jedan gol skrivio...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6733
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 8:28 pm

Bravo Tana, fino govori. Vala ne moze biti gori od Koldze da ga jebes.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 9:09 pm

Ispisah kilometar o tekmi sa Borcem i sve odu u vraga.. Uglavnom, Kosoric kriv direktno za dva i po gola, prvi imao svo vrijeme svijeta da izbije glavnom namjesti se al jok u stilu bogija gura u nas peterac, najgoru opciju bira.. Drugi, na linije glumi golmana , niti pokriva Vranjesa, niti pravi ofsajd sto je i najlogicnije bilo. Treci sukrivac, onaj ga ko levata odradi jest da je ostao jedan na jedan, Seha kao izgubljen prati gdje je lopta a ni da pogleda svog igraca..Cetvrti opet Seha ponajvise ne prati igraca svog , kojeg ne smijes pustiti da neometano sutne .
Jos i Eric je mogao cini se bolje kod zadnjeg gola, i to je to.
Zao mi Zelje prije svega imali smo borca i da pridjemo na neznatna 2 boda pitarima , a borac da odyebemo iz utrke.. zao mi i trke i igre Bekrica, Zeca pa i Hajdara, Mese, Ikica, Lendrica..
Citam danas to u vezi sa Acom i ocem , i tu je iskljucivo Amarova krivica , morao je znati u kakvom mu je stanju ekipa. Nakon ponovo odgledane utakmice ne mogu prezaliti sto nisu poceli Milicevic i Miletic, iako sam ja prvi prizeljkivao onaj sastav koji je izasao al ocito da sy tolike utakmice u kratkom vremenu bile previse za prije svega Sehica i Kosorica.
Elem, odigralo se 7 tekmi u 22 dana. Skor je 11\18 i prolaz u kupu. Imali smostrasno zgusnjt i tezak raspored , tri preteska gostovanja , zrinjski kuci , olimpic, radnik, kup..sve u tako malo vremena, ostaje zal za bodovima iz Banja luke.
Kada se sve sabere nismo se nimalo lose izvukli iz ovog ciklusa, obzirom na sve probleme oko svega i svacega. Dobili smo u formi Bekrica nenadano, Zeca konacno da igra i doprinosi uveliko, Bojo se vratio , spreman rastrcan ali jos tre1ba da nadolazi, Mesa se isto popravio kao i Hajdar, stoperi i golman odlicno, bas fino do zadnje tekme gdje su bukvalno sami sebe pobjedili, desno blazevic 3/4 los, ostalo dobar, sinisa se vratio, lijevo seha standardno (po meni premalo), stim da u zadnjoj tekmi kriminalno, milicevic jednom dvaput bljesnuo steta sto nije poceo zadnju.
Cekamo Stilu, fali nam mnogo eto kazu i rovit je.. Ivan mnogo radi ali izostaju golovi, moze to bolje. Mustafa se pogubio totalno. Veseli, subasic, jamak juricic, hajric a zec i ostala ekipica i dalje isto,i dalje jedno veliko NISTA.

Slijedi nam ponovo ciklus od 5 tekmi, gdje smo u ravnopravnom polozaju sa rasporedom sa ostalim, ne kao sada neko 6 a neko 4 teme u 21 dan.
Moramo izgurati ovo do kraja ovih pet kola i ostaju tri na proljece da se kompletira ovaj prvi dio.
Po meni treba nam bar jos 3-4 igraca da podignu formu a da ovi ostali ostanu na ovom nivou, da doprinesu da se izgura ovo, kako? Ne znam. Nadam se da Amar zna .
Isto tako trebamo naci nacina da ove na papiru lakse ekipe rijesavmo sto je lakse i brze moguce, bez toga mozemo se halaliti od ove sezone.. sto bi bilo pogubno za ono sto nam predstoji sljedece godine aBd.
Krupa i Mladost u gostima, Sloboda kuci, nesto sto ne smije doci u pitanje nikako, te iz ove dvije preostale ganjati 4boda.
Pitari nam bjeze pet , a u vrat puse Borac i polako Zrinjski , to su ekipe koje ce imati kakve takve sanse do kraja lige.
Razlika i do pet bodova na pauzi moze se ganjati a preko, tesko, pretesko..
Pitari i Borac imaju najtezi raspored do kraja u preostalih 8 utakmica pa vidjecemo.
Gledati opet sebe najvise dobijati ove slabije ekipe i kuci i na strani(Krupa, mladost, sloboda , radnik) to je pod moranje a ove teze na papiru uvijek smo bili bara bara ili blizi pobjedi..

Samo jako Zeljo do kraja , i zajedno da izguramo ovo do pauze pa onda podvlaciti crte i praviti rezove , odvojiti i odvagati dobro ko je sposoban i ko zasluzuje da bude uz naseg Zelju u STOTOJ godini njegovog postojanja....
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 10, 2020 11:52 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto nov 10, 2020 8:28 pm
Bravo Tana, fino govori. Vala ne moze biti gori od Koldze da ga jebes.
Pravi Željovac :zeljeznicar1:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 8:25 am

Ma i prvi gol je najvećim dijelom Erićev. Ono na petercu mora boksovat golman, razgrnut ih ko buldožer. A njega tip gradi da drugi može pucat. Pa gdje to ima?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:01 am

neroazzuro je napisao/la:
sri nov 11, 2020 8:25 am
Ma i prvi gol je najvećim dijelom Erićev. Ono na petercu mora boksovat golman, razgrnut ih ko buldožer. A njega tip gradi da drugi može pucat. Pa gdje to ima?
Normalno da je njegov, u citavoj utakmici jednom je izletio da pokupi loptu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:28 am

Kod pitara svi što trebaju u repku i ponovo se testirati pozitivni. Koliko ih još ima Boga pitaj ali bitno je da su oni dan poslije tekme se testirali i kao negativni svi. Protiv nas sigurno je bilo pozitivnih.

Bagra.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:32 am

Da nebi ovih reprezentativnih okupljanja kod kobiljara se nikad nebi otkrila korona, nego bi to vjesto prikrivali, smijem se kladiti da su sa pozitivnim igracima igrali u derbiju, al niko to ne pise i ne spominje jer imaju jak medijski lobi, ccccc
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:33 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 11, 2020 10:28 am
Kod pitara svi što trebaju u repku i ponovo se testirati pozitivni. Koliko ih još ima Boga pitaj ali bitno je da su oni dan poslije tekme se testirali i kao negativni svi. Protiv nas sigurno je bilo pozitivnih.

Bagra.
Po zakonu svi kontakti trebaju u samoizolaciju, zato su i nasi otisli. Moze li neko od medija uporediti nasu i njihovu situaciju? Ne vaze isti zakoni za sve?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:56 am

mamba21 je napisao/la:
sri nov 11, 2020 10:33 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 11, 2020 10:28 am
Kod pitara svi što trebaju u repku i ponovo se testirati pozitivni. Koliko ih još ima Boga pitaj ali bitno je da su oni dan poslije tekme se testirali i kao negativni svi. Protiv nas sigurno je bilo pozitivnih.

Bagra.
Po zakonu svi kontakti trebaju u samoizolaciju, zato su i nasi otisli. Moze li neko od medija uporediti nasu i njihovu situaciju? Ne vaze isti zakoni za sve?
A i da odu, pauza je, smišljeno su ovo odradili. I odradili ga majstorski.
Najmanje bolno.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 11, 2020 10:57 am

U zadnjih osam sezona (jedan trofej pred 800 ljudi, bez trafostanice) ovo je najbolji rezultat poslije cetrnaest kola, imamo 29 bodova kao u sezoni 2017 / 2018. U ovom kokuzluku i jadu to je odlicno. Zali Boze Krupe i Mladosti, ali evo sad ako uzmemo do kraja 13 bodova ja mislim da cemo uzdrmanim pitarima prici na 2,3 boda sto bi bio odlican rezultat, pa na proljece bi se ganjali. Ne mogu da se sjetim jel ovo ona Adzemova sezona 17/18 ili vrijeme celavog jazavca kad nam je objasnjavao termin "truhla jabuka" i slao igrace na stepenice sjevera, pa se cudio sto ga ne bendaju ni 2 posto.
Uglavnom, nadam se da necemo sad pasti i u ove cetiri utakmice napraviti neki kiks. U Zapadnom nek bude sto biti mora.
Ja volim Želju. Za njega sve.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija