Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:37 pm

Jos jednom, Stila je bas rovit. Istina je da je van forme, ali je i rovit.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:39 pm

Meni draze kad izgubimo ono cisto od nemoci kao sto smo trebali u derbiju nego ovako. Bio sam ubijedjen da cemo ga zabiti za 3 - 4. Ali hajde, to je fudbal. Prvi faul iz kojeg smo gol primili je smijesan. Drugi pomocnik je bas navlacio i bas slucajno rijec je o Srbinu, Tesanovicu. Ali sudije nisu krive, imali smo ih, falilo je koncentracije i malo srece da okrenemo. Vec u autobusu misli usmjeriti na Slobodu.
Valja sad slusat forumske magove i njihovu konstrukciju klupske politike. Ja ne znam sto se ovo psovanje i vrijedjanje Amara i igraca tolerise. Kakvi su ovo izlivi frustracija. To prelazi u mrznju i iznad levela je pitarskih postova, klasicni dusmanluk. Bice promjena u upravi, Amar ostaje naravno i radi standardno, a od prodaje pomocnog nema nista tako da ne pisite gluposti. Ovako vam stoje stvari, da ne razbijate glavu.
Nekad je opusteno, a nekad paranojaaa...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:40 pm

hvala vam na borbenosti, glavu gore... a upravu vam na onu stvar :D

Volim te Zeljo :zeljeznicar1:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:41 pm

Stilic ima povredu i njemu ce goditi ova pauza, ne treba pricati kako Stila nece da igra.

Meni je samo krivo kako mjesta u ekipi ima Aco i Seha, pa to je ludost.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:42 pm

Hare79 je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:35 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:21 pm
Ma sit sam vise tvrdih tekmi sa dva tacna pasa, zatvoreno, pasivno i isprovociras 1:1.
Prava tekma s mudima, otvoreno, napadacki, dobili bi 2 razlike da nemas glupane nazad... ljudi zabili 4 gola, sva cetei poklon...nijedan nije bio proizvod gradnje napada ili akcije...

Zec babo.
Stilic me bas brine, kako se za 2mjeseca izgubio onakav igrac od prosle sezone, svako kolo potez za svrsavanja..
Slažem se, više volim kad izgube s mudima nego bezmudo naguzove izvuku nerješeno. Bekriću spomenik dići, svaka čast na volji, trci i kombinatorici. Štilu trajno klupirati dok se ne prestane kurčit. Šteta što smo pozadi imali toliko propusta, inače prema naprijed odavno nismo bolje i brže odigrali.
Da, istini za volju muda su danas pokazana. Jedini zajednicki imenitelj za tim u globalu su bila samo muda ali naravno, to nije bilo dovoljno. Ogroman disbalans izmedju ofanzive (koja je odigrala slobodno cu reci vrhunski) i retardirane, rahljave, mutave odbrane je premalo da se dobije jak tim koji ima domacinsko sudjenje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:50 pm

Poslije pauze Mili mora umjesto Sehe.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:50 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:37 pm
Jos jednom, Stila je bas rovit. Istina je da je van forme, ali je i rovit.
A ne znam što ga je uopšte uvodio ako je rovit. Čim sam vidio da ulazi umjesto Bekrića imao sam loš osjećaj, igra se s njim odmah usporila za 20 posto, još je izašao i Bojo koji kod nas ima najbolju motoriku a uđe Mujezinović koji je van forme, i na kraju bi šta bi. Odavno znamo da nemamo lijevog beka da valja, ipak je Šeha Amarov eksperiment na tom mjestu a ne neka ozbiljna opcija. Aco je imao loš dan, al je prethodno odigrao dobro. Erić ne smije onakve golove primat sa 25 metara, taman misliš da je nadošao, napravi onakav kiks. Lendra se trudio i puno pretrčao, a Zec pokazao klasu i mislim da je prethodnih mjeseci bio žrtva Amarove sujete, barem imam takav osjećaj. Amar se vazda dokazuje na najboljim igračima, valjda da zadovolji svoj ego. Elem, poraz boli, ali opet kazem nije bilo bez muda, bolje šehid nego kurban od prve minute kao protiv Sarajeva ili u Izraelu.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:50 pm

Procitao sam SVE komentare - i niko od vas nije u pravu!
Nije kriv ni brko, ni eric, ni niko od nasih.

Kriv je AMFILOHIJE!
Od svake njihove domace naredne utakmice na svakoj trbini visit ce po jedan!
:ganja:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:51 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:37 pm
Jos jednom, Stila je bas rovit. Istina je da je van forme, ali je i rovit.
Ma za Stilu po meni nema smisla pricati kako mu se ne igra i slicno.
Da, bilo bi najbolje da je danas presjedio na klupi, i zbog ekipe i zbog njega ali u njega - njegov trud i ljubav prema Zelji - ni najmanje ne sumnjam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:00 pm

Tryg je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:27 pm
Al nasa najjaca floskula kojom se brani ova sramota od kamatara i uprave je: Nemam momcima sta zamjerit borili su se.

Sent from my iPhone using Tapatalk
...ipak nisu 6 plata primili... :D
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:02 pm

Od pocetka losa postavka igre. Izmjene lose, prelose. A pojedini igraci ma niih je suvisno komentarisati. Sve sto se dobro uradilo prosla 3-4 kola bacismo u vodi.Da smo pobijedili puno je primiti ovoliko golova.
Ma ovako vise ne ide i budala vidi.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:04 pm

Kosoricu da das 6 plata unaprijed djaba njemu, lik unosi toliku paniku u ekipu, svaki njihov napad je pola kiksa Kosorica
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:04 pm

Od ovog može da se rikne. Šta oni znaju koliko nama ovo znači..
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:06 pm

Ne znam do kad cemo kritivi igrace, jer nije u pitanju los dan nego prosjecan kvalitet istih i igra toplo-hladno.
Kriv je iskljucivo onaj ko ih je doveo, jer nisu ovo momci koji imaju 18 godina pa trpis, pa se nadas, ovo su zreli igraci za koje se odavno zna da su limitirani.
Izmjene katastrofalne, promaha izmedju linija, ali isto tako i sramotno sudjenje i vise nego sretni golovi. Kao sto vec neko rece ovo je jedna od onih utakmica kad ulazi sve.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:08 pm

Bar se vidjelo kome se treba zahvaliti,ali Bekric nama nosi igru,to je stvarno bruka i sramota za nas,a ne njemu kapa dole, valjda Vrhovac se ustali sa Ikicem sljedeću polsezonu, i mislim da smo se nazalost oprostili od titule
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:11 pm

I da dodam da je Sehic najgori lijevi bek zadnjih godina,ipak strasna konkurencija je tu, DA LI JE MOGUCE DA MI OD KVESICA NEMAMO NORMALNOG LIJEVOG BEKA
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:12 pm

MATORI je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:50 pm
Procitao sam SVE komentare - i niko od vas nije u pravu!
Nije kriv ni brko, ni eric, ni niko od nasih.

Kriv je AMFILOHIJE!
Od svake njihove domace naredne utakmice na svakoj trbini visit ce po jedan!
:ganja:
Samo reisa okaciti na Grbavicu pa da vidimo
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:31 pm

Bio rovit il nebio Štilić je već poprilično vremena loš. Šta treba, cijelu utakmicu čekati kad će jedan slobodan udarac ili pas imati a mi cijelo vrijeme igrati sa igračem manje.
Bekriću svaka čast. A i za Hajdara - znalac ko Zec, Štilić, Alispahić, Bojo sigurno nije al zato presjeće više nego njih trojica + još
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:35 pm

zakaric je radio sta je htio veceras ***** ga guzata
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 9:44 pm

Guvo je napisao/la:
pon nov 09, 2020 9:35 pm
zakaric je radio sta je htio veceras ***** ga guzata
On radi koliko mu pustis.
Svi znaju da je teska picoka i niko da ga jednom ljudski polomi i smiri k'o bubicu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija