YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Vjerujete li da cemo osvojiti titulu u tekucoj sezoni?

Vjerujem
10 (17%)
Ne vjerujem
48 (83%)

Ukupno glasova: 58

mamba21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 06, 2020 9:30 am

8 utakmica
6 pobjeda
2 poraza
5 utakmica nismo gol primili

Eh da smo doveli barem jedno krilo :psujem:
Forza 1921!

Oda majstore!

salle86
Kontakt:

uto okt 06, 2020 9:42 am

nookey je napisao/la:
uto okt 06, 2020 9:29 am
Evo jedno konkretno pitanje, izuzećemo svu negativnu energiju i naša mišljenja oko svega trenutno u klubu, da li stvarno neko misli da sa ovim igračkim kadrom, hroničnom besparicom i nezadovoljstvom navijača možemo uzeti titulu?
Stvarno me zanima mišljenje forumaša, jedno je nada koja naravno uvijek tinja u svima nama, ali realno razmišljanje, da li uopšte imamo šansu da se borimo do kraja za istu?
Moje mišljenje je da se nekako i može. Ali veći je problem što je ta titula skupa, preskupa. I što je pravo pitanje koliko će nakon odlaska ove garniture ostati repova
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

samo_da_repliciram
Kontakt:

uto okt 06, 2020 9:44 am

nookey je napisao/la:
Evo jedno konkretno pitanje, izuzećemo svu negativnu energiju i naša mišljenja oko svega trenutno u klubu, da li stvarno neko misli da sa ovim igračkim kadrom, hroničnom besparicom i nezadovoljstvom navijača možemo uzeti titulu?
Stvarno me zanima mišljenje forumaša, jedno je nada koja naravno uvijek tinja u svima nama, ali realno razmišljanje, da li uopšte imamo šansu da se borimo do kraja za istu?
Sa ovim igračkim kadrom sigurno ne, čak mislim da će biti ekstremno teško i Evropu izboriti. Mi igramo uglavnom ravnopravne utakmice sa svima i molimo Boga da u nekom kritičnom momentu partije prevagne na našu stranu, kao sinoć npr. Tako se niti u sportu niti u životu ne postaje šampion, porazna je činjenica da u ligi ima i previše timova koji nisu slabiji od ovog trenutnog Željinog

zfc
Kontakt:

uto okt 06, 2020 9:49 am

Qooler je napisao/la:
uto okt 06, 2020 7:39 am
NAVIJAČ je napisao/la:
pon okt 05, 2020 3:44 pm
damirfile je napisao/la:
pon okt 05, 2020 3:16 pm

Čovjek osimu i lopovima ne da pare, šta je tu čudno. Ima ih takvih koliko hoćeš. Nekada je cifra prodanih danih bila veća od hiljadu a sada ako bude 100 biće dobro.
Kad je bila? Evo sad lopovima kupili 8 hiljada karata i donirali 40 k KM. Zadnju upravu kad je teklo med i mlijeko ispratio je trocifren broj ljudi na utakmicama sa 200 policajaca, deset marica i tri frakcije navijaca. Gdje tad bilo barem 7 hiljada navijaca da plovimo tim medom i mlijekom?
Moze biti losa prodaja jer je corona i ovi u klubu pojma nemaju s marketingom, a ovaj nekakav bojkot se samo ovdje moze procitat kod par nikova sto ce se javiti za pet dana ako pobijedimo veceras.
Recenica, ne dam ovima je pravi primjer ljubavi i odanosti prema Želji :D
Sad je manje frakcija navijača?

Da se sada igraju utakmice pred publikom, još bi manje bilo.

Kad porediš ove lopove i bivšu upravu, to ti je ko da porediš fiću sa svemirskim brodom.

Jedna pobjeda i odma ispiranje gloova.

Dres niti bilo šta neću kupiti dok se ne uredi stanje u klubu!
Trpi i šuti.....

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto okt 06, 2020 9:55 am

nookey je napisao/la:
za mene kazu da sam pesimista, ali realno gledajuci, mi sa ovim kadrom, finansiskom situacijom i generalnoj atmosferi u klubu i medju navijacima mozemo biti sretni ako izborimo opstanak. sreca po nama pa je olimpik vec drugoligas, pa sam siguran da necemo ispasti barem ne ove sezone. za mene utakmica protiv olimpika ce pokazati kojim putem idemo. mi NIKAD nismo izgubili protiv njih, imamo samo dva remija i sve ostalo pobjede. iskreno, ne bi me cudilo da se patimo protiv njih i kao protiv mladosti ili krupa izgubimo. ukoliko se to desi, onda mogu reci da nas samo neka luda sreca od ispadanja moze spasiti.
100/94/37/34 - i to je to!

nookey
Kontakt:

uto okt 06, 2020 10:04 am

Uglavnom se svi slažemo, tako sam i mislio, po meni je sreća ako je tako možemo nazvati što navijači nisu na tribinama ovo bi eskaliralo davno, al to je sad neka druga priča, imao bi prihode od navijača, sponzora bla bla nekad bi navijači pomogli da se možda pobijedi Mladost itd, al u ovoj trenutnoj konstalaciji istog sam mišljenja da nas nema na mapi kratko i jasno, jednostavno skup istrošenih fudbalera bez motiva (finansijskog) ne mogu i neće ništa napraviti...

milanribar
Kontakt:

uto okt 06, 2020 10:13 am

nookey je napisao/la:
Evropu mozemo izborit. Titulu ne. Sa dva pojacanja na krilima mozemo u borbu za titulu do kraja. Jednostavno premalo rjesenja imamo u napadu, sve kroz sredinu ide. Štilić ima jako malo opcija kome može odigrat pas. Nekad je tu imao Ramovica desno, raspolozenog Veselinovic lijevo pa i stabilnog Krpica u napadu koji je stalno ganjao, gradio se. Oni nisu dobili adekvatne zamjene i sad smo za nijasnu slabiji u ofanzivi nego prosle godine a morali bi bit jaci.Veselinovic ocigledno nezadovoljan i igra na 20% .
Odbranu smo pojacali i to se osjeti, ne primamo golove na svaki centarsut vise i dosta smo cvrsci.

Qooler
Kontakt:

uto okt 06, 2020 10:17 am

nookey je napisao/la:
Ja iskreno mislim da možemo.
Erić evo odličan.
Siniša bio tu i kada smo se borili za titule ranije.
Kosorić - Ikić nisu nešto lošiji od konkurenata.
Lijevog beka evo tražimo i TC nije reper jer imaju tamo najboljeg igrača u ligi na toj strani.
Veseli može proraditi
Štila je doktor lige
Lendrić već bio najbolji strijelac lige.
Fali jedno krilo.
Dado bi povećao šanse.
Alispahić je odličan veznjak....

tak oda je moje mišljenje da titula nije nedostižna. Teško jeste, ali nije nedostižna.

Ja se brinem šta će biti sa kluba. Ne moramo evo uzet titulu 5 godina, daj da budemo uredjen klub...da pravimo sistem.

Amar927
Kontakt:

uto okt 06, 2020 10:30 am

Koliko mora igraca zasticenih godista biti u prvih 11 i u zapisniku ??

mamba21
Kontakt:

uto okt 06, 2020 10:46 am

Amar927 je napisao/la:
uto okt 06, 2020 10:30 am
Koliko mora igraca zasticenih godista biti u prvih 11 i u zapisniku ??
Mislim da 5 ukupno treba, 1 u prvih 11.
Forza 1921!

Oda majstore!

Meha87
Kontakt:

uto okt 06, 2020 11:09 am

nookey je napisao/la:
Naravno da mozemo i prosle sezone bi je uzeli da nije bilo prekida. Ne znam zasto svi misle da su pitari jaki, ljudi u evropi pobjedili pastire iz velsa i buducnost iz podgorice jedva. Zrinjski uskoro mijenja trenera, od borca smo bolji itd.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto okt 06, 2020 11:42 am

zna li neko kada ce se odluciti o terminima odgodjenih utakmica (zrinjski, sarajevo)? imamo sad 14 dana pauze, mozemo barem jednu odigrati sljedece sedmice a drugu u novembru kad bude opet reprezentativna pauza.
100/94/37/34 - i to je to!

reks1
Kontakt:

uto okt 06, 2020 11:45 am

nookey je napisao/la:
Nisam ni ja optimista.Prije svega zbog hronicnog kokuzluka i svega sto to donosi sa sobom.Dugovanja sigurno ne pridonose dobroj atmosferi.Pa mislim da smo jedini mi pustili,prodali igraca iz prve ekipe i to po postavci i igri bitnog igraca.Sirina slaba,povrede i zuti su sastavni dio,da ne spominjem jebenu coronu koja je slag na kafi.To su realne situacije sa kojima se mozemo susresti.
Igramo sporo,fali nam brzine ali prije svega eksplozivnosti i kuveta.Jbt sinoc najstariji najangazovaniji.Krila .....Nema pa nema jer smo izgubili rejting na trzistu.Svidjalo se to kome ili ne ali nije bas sad neki veliki fol igrati za Zelju.Svi smo postali pragmaticniji,pa i fudbaleri.Od ljubavi se ne zivi.Ne mozes platiti struju ma koliko izjavljivao ljubav na salteru
I ko kajmak po pilavu idu "igre"u reziji sudija,politike,saveza
Ko god je pogledao onaj pregled sudjenja u BL zna o cemu pisem
Elem da Bog da

amar92
Kontakt:

uto okt 06, 2020 12:03 pm

Apsolutno nikakve sanse nemamo za titulu sa ovom ekipom (i na terenu, i ekipom van terena). Zrinjski i kone su miljama ispred nas, a fo ce se uskoro i pokazati kad se odigraju ove zaostale utakmice. Iako je vec i sada jasno.

Realno borba za mjesta koja vode u Evropu. Kvaliteta ekipe je na nivou Borca, Tuzle i Veleza, s tim sto Borac ima jos tu „nevidljivu ruku“ koja ga gura.

Ne pamtim da smo i sa jednim trenerom bili sporiji i bezopasniji prema naprijed. Drze nas golovi igraca od kojih to niko nije ocekivao, i jasno je svima da je to vise plod srece nego kvalitete.

Nije Amar zakazao tu kao trener koliko kao menadzer. Od menadzerskih poteza u ovom mandatu valja pohvaliti samo dolazak Stile i prodaju Dade, ostalo je sve fulao.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tm87alem
Kontakt:

uto okt 06, 2020 12:31 pm

nookey je napisao/la:
Plavi brate, pitanje ti je na mjestu, ali mislim da nije u pravo vrijeme. Mišljenja sam da je još rano za prognoze, ide zima i pauza (kad se sve odigra u prvom dijelu) i samo dragi Bog zna, kakva će nam nakon zimske pauze biti organizacija u klubu (da li novi ljudi u upravi, da li eventualno ulazak nekog investitora, čime bi pojačali ekipu i napali titulu, i **** bi bio samo na terenu, a ne na ostalim stvarima - finansije su čudo). Sve su to stvari koje utiču na konačni rezultat, a samo je tabela mjerilo svega! Ipak, da ti odgovorim na pitanje: Sa ovim igračkim kadrom i svim ostalim problemima koji, htjeli-ne htjeli, utiču na krajnji rezultat, mi teško možemo do titule! Jedno su nadanja i navijačke želje, ali realnost je sasvim drugačija! Također, mišljenja sam da evropa neće biti upitna, bez obzira na snagu Borca (kone i svinjski su sigurni) i uvijek neugodne športske iz uskog. Vjerovatno će neko iz samog vrha osvojiti kup, pa bi onda i četvrti išao po tabeli, što odgovara tzv. velikoj četvorki, ali mi se u to ne smijemo uzdati, jer će nas igrice fudbalskih analfabeta koji nažalost vode naš savez, izgurati kao što su to dosad uspješno radili i prolazilo im je. Kao vjerni navijač Želje, vjerujem do zadnjeg momenta da možemo dići pokal!
:zeljeznicar1:

cikazubo
Kontakt:

uto okt 06, 2020 12:43 pm

Neke stvari kao clanska ili dres ne smiju doci u pitanje za pravog navijaca, ma ko bio i sta radio u klubu.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto okt 06, 2020 12:44 pm

Dobijemo sve do kraja i prvi smo :D
Željezničar ante portas !

fcz
Kontakt:

uto okt 06, 2020 12:59 pm

Kad vec pominjete bajke; ko ono napisa prije nekoliko mjeseci, parafraziram, nasi se nisu bunili zbog prekida prvenstva i dodjele titule bindama jer nam je savez obecao titulu za sljedecu sezonu. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Kospicar
Kontakt:

uto okt 06, 2020 1:11 pm

Danas zrijebanje 1/8 finala Kupa?
Kad se igraju utakmice?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Faca Sa Ulica
Kontakt:

uto okt 06, 2020 1:25 pm

Šest godina sam nosio dres Dinama. S ponosom i čašću kao da sam rođen u Zagrebu. U Dinamu sam postao igrač, reprezentativac svoje zemlje i Zagreb ću uvijek nositi u srcu kao svoj grad nakon rodnog Sarajeva. Bilo je puno sreće, malo i tuge, ogromnog zadovoljstva a ponekad i razočarenja! No, sve je to život i jedna stepenica koju moraš preskočiti na putu do uspjeha.
Želim se zahvaliti svima koji su mi ovih šest godina učinili život najljepšim na svijetu. Od Zdravka i Zorana Mamića koji su me doveli u Dinamo, svih trenera koje sam imao, svih mojih suigrača s kojima sam dijelio dobro i zlo. Momci, posebni ste!
Iskreno se zahvaljujem svim onim vrijednim ljudima koje nitko ne spominje a koji čine Dinamo onim što taj klub jest: velik da veći ne može biti! Od Tompe i Iveka, Anamarije, Galeta, Bukija, Ivanke, Luce… Svi vi ste zaslužni ne samo što sam postao nogometaš već što sam postao čovjek! I od srca vam hvala na tome! Hvala predsjedniku Barišiću i gospođi Peras koji vode moj Dinamo. Nije vam lako, ali „Nema predaje“.
I na kraju, najveće hvala navijačima Dinama! Teško ću ikada moći zaboraviti onu plavu Budimpeštu, San Siro, Etihad, Allianz Arenu… Čuvajte naš Dinamo.
Davao sam uvijek sve od sebe za ovaj klub i nije mi lako ostaviti ga iza sebe, ali to je život! Voli vas vaš Goja.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 42 gosta.

Prijava  •  Registracija