Moderator/ica: storm_raider

 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 11:26 pm

Strasna cifra za nase uslove .
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 11:28 pm

To je to, mogu se prostetati ligom naredne 3 godine.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 11:34 pm

nema potrebe da se prica o njima... s obzirom na rivalitet, svaki uspjeh ili neuspjeh gradskog rivala ili te razveseli ili baci u depresiju...

imamo mi dovoljno nasih problema da sad raspravljamo koliko su zaradili
100/94/37/34 - i to je to!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 12:16 am

Cemu apatija pa zaboga dobili samo Azot,velicanstvena pobjeda .Sta nam trebaju te evropske lige i tamo neki levati iz Evrope
Drazi mi je nas kokuzluk,pardon lopovluk od tamo nekih miliona.Ko naki treneri neki tamo Marinovic ili Zizovic.
I molim bez provokacija.Zasto bi mi igrali s jajima i borbeno.To je dosadno.Bolje gospodski podviti rep nego fajterski uci u neizvjesnu zavrsnicu.Kome treba jos i taj stres
Nepravedni smo
Zajebano je biti alfa i omega
Predsjednik,direktor blagajnik pa jos treba voditi upravne,nadzorne odbore.E ako treba i trening se prekida,posao ne smije trpiti.
A i oni igraci oni bi jos i plate.Inace krenule i tuzbe .Cudni likovi ti fudbaleri.Samo jos treba i kamate da traze
I onda najdrazi lik od povjerenja nama napacenim navijacima izadje i kaze
TOP stvar,TOP projekat
Mi obicni Zeljovci KO BIVA TREBA I TO DA POPUSIMO.
Iskreno ne znam koje su pare dovoljne da uprljam prezime !
Oni ce uraditi sto su naumili.Dosli su zbog nekretnina.To im je nijet a nama ostaje da se sjecamo Zelje.
Postoji ta sansa da se "suzdrzani" probude ali bojim se da je vrijeme bajki proslo ,bar za ove starije Zeljovce
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 12:41 am

Ja sad ne mogu zaspati. I mi navijaci smo krivi s nikol te ne damo pa sve uprave i morzev ego ko svemir velik i fantomski dugovi njegovi. Sve vam ***** svima i nabijem vas sviju bez izuzetaka sviju od kraja rata do danas sto niste biki u stanju nas ucinit stabilnim klubom. ABd uzet ce nas neki investitor i zabranit prilazak stadionu svim tzv. legendama i slicnim kurcima. Mrs u pm jos jednom
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 1:07 am

Treba vidjeti hoce li pitari kupiti pomocni...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 1:45 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet sep 25, 2020 1:07 am
Treba vidjeti hoce li pitari kupiti pomocni...
Druze ti se nasladjujes i toliko se ismijavas sa klubom da bi ga dusmanima nudio. Stidi se!
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 4:42 am

I ne zasluzujemo bolje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 5:24 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
čet sep 24, 2020 11:25 pm
1.800.000 eura zaradili, bježi ba
A igraju utakmicu za jos toliko i vise od toga...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 5:39 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet sep 25, 2020 5:24 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet sep 24, 2020 11:25 pm
1.800.000 eura zaradili, bježi ba
A igraju utakmicu za jos toliko i vise od toga...
Pa tom njihovom milijarderu to dodje ko neki dzeparac. Vi gori od njih sa tim brojanjem koliko su zaradili. Drugo smo mi sto nemamo za zraka, nama je i 100 hiljada misaona imenica.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:56 am

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 25, 2020 5:39 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet sep 25, 2020 5:24 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet sep 24, 2020 11:25 pm
1.800.000 eura zaradili, bježi ba
A igraju utakmicu za jos toliko i vise od toga...
Pa tom njihovom milijarderu to dodje ko neki dzeparac. Vi gori od njih sa tim brojanjem koliko su zaradili. Drugo smo mi sto nemamo za zraka, nama je i 100 hiljada misaona imenica.
Istina da mu dodje,ali isto tako ce u buducnosti da uvaljuje jos vise jer je vidio da se moze nesto napraviti.
Naravno da brojimo jer nas se to indirektno tice pa i u neku ruku i direktno jer smo mi mogli biti na njihovom mjestu.
Jbg trebalo je samo Veleza dobiti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:53 am

Rekoh vec, da smo mi na njihovom mjestu to bi bila ozbiljna cifra (i puno manje), ali posto nismo tamo gdje te pare idu je kap u moru. Eh sad, da ih nisu osvojili mozda bi ih ovaj zatjero u tri lijepe, mozda bi ovo, mozda bi ono, previse je tu mozda. Kako god, poenta je da je to sitan novac za ozbiljne lovatore i daleko od necega sto bi tom milijarderu bilo mjerilo uspjesnosti investicije. Pa on ih je za puno manje kupio jbte. Ako bas moramo citati kako se oni bjednici dive tim
parama, ne moramo i mi.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 9:16 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet sep 25, 2020 12:41 am
Ja sad ne mogu zaspati. I mi navijaci smo krivi s nikol te ne damo pa sve uprave i morzev ego ko svemir velik i fantomski dugovi njegovi. Sve vam ***** svima i nabijem vas sviju bez izuzetaka sviju od kraja rata do danas sto niste biki u stanju nas ucinit stabilnim klubom. ABd uzet ce nas neki investitor i zabranit prilazak stadionu svim tzv. legendama i slicnim kurcima. Mrs u pm jos jednom
Koji stadion? Stadion je adio kroz 3 godina. Gotovo je
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 9:23 am

Savez nam dao 40k da idemo u Izrael?? 🤦‍♂️

Jeste li svjesni da su Sarajevo, Zrinjski, Borac, Velež, Tuzla City, Široki Brijeg finansijski stabilniji klubovi od nas? Uvijek se priča o Zrinjskom i Sarajevu samo.

Jehova i sljedbenici -NAPOLJE! Zabraniti ulaz egoističnoj spodobi na stadion.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 9:44 am

igla je napisao/la:
pet sep 25, 2020 9:23 am
Savez nam dao 40k da idemo u Izrael?? 🤦‍♂️

Jeste li svjesni da su Sarajevo, Zrinjski, Borac, Velež, Tuzla City, Široki Brijeg finansijski stabilniji klubovi od nas? Uvijek se priča o Zrinjskom i Sarajevu samo.

Jehova i sljedbenici -NAPOLJE! Zabraniti ulaz egoističnoj spodobi na stadion.
Cilj od pocetka je bio da nas dovedu na prosjacki stap.Da nam hedija,sadaka,humanitarna pomoc bude izvor finansiranja.Nakon toga prodaja imovine,rastaljivanje a poslednji korak je da sve klub stavi na dobos i proda.Udruzeni zlocinacki poduhvat.Naravno imovina bi se prodala bliskom haveru pa bi se kroz pricu o kampu polovina novca vratila firmi koju isti taj ima u posjedu.Coza nostra im nije do koljena.
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 9:53 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
dell21 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:28 pm
Mi ako ne promjenimo statut tj. Ako nam u klub ne udje neki ozbiljan investitor slijedi nam sudbina Sarabona, Alhosa, Famos itd. Rasproda se imovina i kljuc u bravu.
Dati svima otkaz. A na skupstini jedina tack da bude promjena statuta.ako treba prepisati od kona. Za 24 h bi nasli investitora kunem se Bogom
100% ali znas sta ovi su svjesni da promjenom statuta i njima bi dosao kraj.
Mislite da se investitori otimaju da uloze u Zelju? Da se bore protiv violina, placenih portala, placenika po forumima, navijaca kojima je Amar bozanstvo i kojeg bi prizivali nakon svakog loseg poluvremena, igraca koji su u talu sa Amarovom ekipom i koji su spremni minirati i ekipu i rezultate da bi se prikazao poraz sportskog segmenta, da se svaki mjesec pojavljuju nove tuzbe i novi dugovi prema Zeljinim "legendama" i "spasiocima", da ti Amar opet dodje sa salvetom na kojoj pise da mu je Zeljo duzan sad 800.000 KM????

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 9:54 am

black64 je napisao/la:
pet sep 25, 2020 9:44 am
igla je napisao/la:
pet sep 25, 2020 9:23 am
Savez nam dao 40k da idemo u Izrael?? 🤦‍♂️

Jeste li svjesni da su Sarajevo, Zrinjski, Borac, Velež, Tuzla City, Široki Brijeg finansijski stabilniji klubovi od nas? Uvijek se priča o Zrinjskom i Sarajevu samo.

Jehova i sljedbenici -NAPOLJE! Zabraniti ulaz egoističnoj spodobi na stadion.
Cilj od pocetka je bio da nas dovedu na prosjacki stap.Da nam hedija,sadaka,humanitarna pomoc bude izvor finansiranja.Nakon toga prodaja imovine,rastaljivanje a poslednji korak je da sve klub stavi na dobos i proda.Udruzeni zlocinacki poduhvat.Naravno imovina bi se prodala bliskom haveru pa bi se kroz pricu o kampu polovina novca vratila firmi koju isti taj ima u posjedu.Coza nostra im nije do koljena.
Ja mislim da bi oni dobili samo nagradu u vidu par stotina/desetina hiljada maraka (zavisno od uloge koju su odigrali da završe prodaju), a onaj što ima mokre snove na pomoćni, bi malo proširio dvorište.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 10:00 am

Otimat će se da promijenimo statut , vjeruj mi. To već mozemo uraditi na sljedećoj sjednici a ne da prodajemo imovinu djedova.
Od nas je možda samo sloboda u ligi gora što se finansija i organizacije tiče. Al ne imati 40 milja da bi odigrao evropu je dno dna. Sramote nas iz dana u dan i prave nepopravljivu stetu.
Gdje je sad jug da piše parole protiv uprave . Pa dajte ljudi koji vam je pa vidite da idemo u rupu bez dna. Svaki dan idu dugovi u beskrajne cifre jer nema prihoda.
Lopovima se mora stati na rep.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 10:03 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pet sep 25, 2020 1:45 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pet sep 25, 2020 1:07 am
Treba vidjeti hoce li pitari kupiti pomocni...
Druze ti se nasladjujes i toliko se ismijavas sa klubom da bi ga dusmanima nudio. Stidi se!
Jesi ti cuo za rijec "ironija"?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 10:15 am

Eh kad babuka dođe sa svojim znanjem će napraviti bolju ekipu nego prije i to duplo jeftiniju. Samo da babuka dođe.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], milanribar i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija