Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:29 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 3:05 pm
AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 2:57 pm
Promjena statuta, tek onda rijesavat stvari polako.
Ma rijesit ces malo morgen. Mi 6.struja imamo oko kluba, ovo dok ne uzme neko cvrste ruke, duboka dzepa i celicnih zivaca mozes se slikati.
Mislim da smo imali nesto blizu toga. Ali tog nekog bi te struje sabotirale, jedino da lik ima vecinu kluba pa da mu ne mogu nista.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:47 pm

Citava uprava nek se goni u pm odmah i sad! Nama tu ne trebaju Zeljovci nama u upravi trebaju ljudi sposobni, uspješni i ljudi koji imaju novac!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:47 pm

Prvi korak je pokazati vrata trenutnoj garnituri (upravi, strucnom stabu i par igraca), sljedeci je dovesti nove ljude koji zele nasem klubu dobro za razliku od ovih sada koji sam sebe gledaju. Popricati sa igracim i vidjeti ko je nezadovoljan dati mu ciste papire pa makar mi sa juniorima zavrsili sezonu.

Ovako vise ne ide, pljuvala se prosla uprava i trener itd zbog rezultata. Gdje su sada Kozarici, Gredici itd da kazu da je Zeljo spao na niske grane?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1918
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:49 pm

Ja vam govorim da smo ga već ispušili i jedino što nam nas drži na aparatima je što "članovi neformalne grupe" još nemaju odakle da izvuku lovu uloženu u klub nakon "dana pobjede". Čim se to desi nek nam je Bog na pomoći. Jedino utješno što nam se može tad desiti je da nas preuzme kakav Mujo ili kinez ko njanje da može s nama štimat rezultate za kladionu kao što su i ovi počeli.
Ovo bijes iz mene piše jer sam i pored realnosti opet gajio neku nadu da je babuka izvukao neke pouke iz prethodna dva mandata. Al sad vidim da ni tadašnji scenariji nisu bili slučajnost.
 
neroazzuro
Postovi: 1918
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:51 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned sep 20, 2020 3:47 pm
...nove ljude koji zele nasem klubu dobro za razliku od ovih ...
A ko bi bili ti ljudi po tvom mišljenju?
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 3:52 pm

Onog dana kada su se pocele spominjati tuzbe protiv lica koja su nanjela stetu Želji, tad su se pocele formirati grupe polupismenih taldzija koji su se nasli prozvanim. Od tada se sve radi na stetu kluba nebi li se dzon obrazi i lesinari nekako oprali javnog prozivanja i konacnog podvlacenja crte ko i koliko je zajebao sve nas.
Posto zivimo u zabokrecini kakvoj zivimo, takvi likovi uvijek izguraju svoje jer se pametan uvijek sklanjao od budale.
Lesinari ce se skloniti kad od kluba ne bude vise koristi i opet cekati da neko nesto popravi ne bi li se oni pojavili ponovo sa nekakvim svojim zahtjevima, *urcima palcima.
Uz lesinare velike zasluge za ovo sve idu i dijelu navijaca kojima je mozak davno stao.
Kakvi smo, nismo nista bolje ni zasluzili.
Odavno je ovo izgubilo smisao, bespotrebno naduravanje, gubljenje energije, zdravlja, vremena. Ovo vise nema veze sa Željinom filozofijom i identitetom.


Sent from my HD1903 using Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:03 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned sep 20, 2020 3:51 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned sep 20, 2020 3:47 pm
...nove ljude koji zele nasem klubu dobro za razliku od ovih ...
A ko bi bili ti ljudi po tvom mišljenju?
Mislim da Zeljo kao klub ima najvise navijaca u BiH tako i sire sto se tice nasih ljudi, treba se ponuditi svima sa vizijom i omoguciti ljudima neki model gdje bi imali uvijek uvid u svoje ulozeno kao i pravo glasa. Takodjer ja ne bi bjezao ni od nekog investitora kao pojedinca.

Znam samo jedno a to je da ova trenutna garnitura zasluzuje nogu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:14 pm

Zajedno sa onim koji ih je i doveo.
Sa jedinim trenerom na svijetu koji je dobio ugovor na 3,5 godine.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:26 pm

Organi Kluba
POČASNI PREDSJEDNIK KLUBA: g. Ivan Ivica Osim

SKUPŠTINA

Ermin Čengić, Predsjednik Skupštine
Haris Lulić, Potpredsjednik Skupštine

Članovi Skupštine:

Nihad Harbaš
Adnan Halilović
Kemal Čaluk
Adnan Kaljanac
Nedim Sijerčić
Senad Ljubunčić
Esad Džananović
Edin Cernica
Suvad Džafić
Senad Muhasilović
Mustafa Duraković
Kasim Imširović
Ermin Čengić
Jasmin Šarenkapa
Nijaz Brković
Samir Landžo
Zlatko Marić
Haris Lulić
Kemal Imamović
Nihad Selimović
Damir Hadžić
Edib Fočo
Armin Vlajčić
Emir Muhamedagić
Haris Mujanović
Amar Osim
Aldina Pita
Nadira Čaluk
Mirzet Ruhotina
Hadis Zubanović
Mirza Deljković
Silvije Kristić
Hajrudin Čengić
Midhat Terzić
Izet Jelić
Mirsad Šukalo
Goran Rokvić
Igor Gačanović
Almir Hebibović
Edin Hrapović
Mirza Lazović
Vedad Deljković
Emsel Karić
Elvedin Kovačević
Nihad Laković
Dino Ramić
Ajdin Zekić
Adis Kepeš
Ermin Pešto
Adnan Džindo
Muris Bečirčić

NADZORNI ODBOR

Damir Ablaković – Predsjednik Nadzornog odbora
Mustafa Nurko – član
Senaid Topuz – član

UPRAVNI ODBOR

Admir Džubur – Predsjednik Upravnog odbora
Jasmin Badžak – Potpredsjednik
Abdurahman Drkić – član
Kenan Ademović – član
Selen Balić – član
Fuad Zukić – član
Nazif Hasanbegović – član
Kerim Karavdić – član
Daver Balić – član
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:37 pm

Haha a bio jedan forumas inicijali P.P. pa smo se cesto sukobili... i pazi ovo u potpisu mu pisalo dan pobjede Zeljeznicara nakon sto su ovi pojahali... aferim... i onaj srcezelje nesto tih
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:44 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned sep 20, 2020 4:14 pm
Zajedno sa onim koji ih je i doveo.
Sa jedinim trenerom na svijetu koji je dobio ugovor na 3,5 godine.
Nije ga dobio nego ga je sam sebi dao dok ne uzme navodno svoje pare koje mu se duguju.

A to nikad nije provjereno do kraja jer je taj proces prekinut nasilnom smjenom bivse uprave i njegovim dolaskom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:49 pm

Elegant je napisao/la:
ned sep 20, 2020 4:44 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned sep 20, 2020 4:14 pm
Zajedno sa onim koji ih je i doveo.
Sa jedinim trenerom na svijetu koji je dobio ugovor na 3,5 godine.
Nije ga dobio nego ga je sam sebi dao dok ne uzme navodno svoje pare koje mu se duguju.

A to nikad nije provjereno do kraja jer je taj proces prekinut nasilnom smjenom bivse uprave i njegovim dolaskom.
To za vracanje tih para preko plate je mazanje ociju jer nedugo psije toga pokrenuo tuzbu protiv kluba na koju nikada nije ulozena zalba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:55 pm

Ovo je nasa kapitulacija nazalost, jos jedna sezona potrosena.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:57 pm

Spoiler:
slika
:skoljka:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 4:59 pm

slika

E moj Amare
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:17 pm

Sramno, jadno, tužno, melanholično. Igra na terenu identična kao i stanje u klubu, ne zna se ko pije, a ko plaća. Obzirom da su nam pojačanja u zadnje dvije sezone mahom bila igrači tadašnjih drugoligaša ili sadašnjih kantonalaca, dobro se mi i držimo na tabeli. Igra bez igre još od Mladosti. Možemo mi osvojiti titulu nekim čudom, ali ovo ne vodi apsolutno nigdje, nama treba totalni reset, počevši od vrha pa do dna. Ne možeš kuću graditi na močvari nikako. Tek kada se popravi stanje u klubu, realno je očekivati nekakve partije i titule, ovako je sve nasilu.

Iskreno ne vidim sposobne ljude koji bi se uhvatili ukoštac sa problemima koje imamo trenutno, a sljedećih nekoliko godina je ključno za opstanak kluba.

Sadašnjoj upravi, kao deklarisanim Željovcima i navijačima kluba, savjetujem da što prije napuste klub, prije nego što ih svi budemo pamtili kao grobare Želje. Plešemo na ivici trenutno, nismo toliko daleko od totalne rasprodaje imovine i kantonalne lige koliko god to surovo zvučalo.

Pustite se više Misimovića, stare uprave i trošenja miliona, ako imate šta konkretno da uradite za dobrobit kluba, pokažite se jer je sad pravo vrijeme, ako ne možete kupite se svi do jednog.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:23 pm

Kad pricamo o tim "novim", stavite se u situaciju da ste ostvaren covjek, biznismen, da li bi prihvatili da udjete u Zelju? Ali iskreno?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:32 pm

Grbavica je napisao/la:
ned sep 20, 2020 5:23 pm
Kad pricamo o tim "novim", stavite se u situaciju da ste ostvaren covjek, biznismen, da li bi prihvatili da udjete u Zelju? Ali iskreno?
Pod nekim svojim uslovim sto da ne? Imamo dosta prijatelja kluba koji nece da udju u klub i razloga sto nemaju povjerenje.


Klub ima bruku nacina da ostvari prihode ali izgleda svima mrsko pokrenuti se.

Evo primjer imamo istocnu tribinu zar je problem spremiti poslovne prostore pa iznajmiti nekoj firmi i to je neka vrsta prihoda.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:33 pm

Fanzi je napisao/la:
pet dec 14, 2018 9:12 am
Sve mi je vise jasno da se nista slucajno ne desava.
Smeta me zamjena teza donekle. Onaj dio koji ne smeta odnosi se na ljude koji osim kucnim budzetom, nisu upravljali necim vecim. Pa ne znaju, a jednog dana ce ili znati da nisu znali ili nece.
Smeta kako iza paravana pise par likova koji izvrnu ekonomsko-pravnu logiku i argumentaciju. Porazno ko se sve naziva navijacem Zelje.

Razvoj dogadjaja po ocekivanju.

Scenariji (vizija u narednih 10 godina):

1. vakuum
2. ponavljanje prethodnog stanja
3. privatizacija (ako bude interesanata)

Radovi na infrastrukturi: 0.

Masovniji pad interesa ljudi za Zeljom.

Zivi bili, ne desilo se ovo. Iskustvo kaze drugacije. Sorry!
Prije dvije godine... :roll:
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 5:37 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned sep 20, 2020 2:55 pm
Ok, otjeramo sad nekako Amara. I šta onda? Dovedemo koga na klupu? Jovića? Starčevića? Odovića opet? Musemića? Koga, a da nismo probali u onom periodu? Koga kad će mu onda opet ova ista gamad leći na kičmu kao i zadnji put sa duplimgovnetom.ba i istim poluigračima koje je jehova vratio u klub?
A koga bi tek doveli da nam vodi klub???
Dakle, pušing rođo!
A nije da vam nismo govorili... Sad nastavite slavit dan pobjede.
Ići na stabilazciju kluba. Uopšte ne gledati rezultate. Nije bitno ko će biti trener. Ja bi volio vidit Adžema i Odovića. Davat priliku juniorima. Držat se sredine tabele.Previše su grubo otjerani mnogi treneri. Ne treba to da nam bude primarno. Treba nam 5 i više godina da se vratimo na 2018. Očistiti finansije i onda razmišljati o dominaciji u ligi na duži period. Mišljenja sam da za vrijeme Mismoviće uprave nije bilo vraćanja rata poreznoj i itd, da bi imali duplo veći budzet za igrače od svakog u ligi. Onda tražiti rješenja na trenerskoj poziciji. Do tada Adžem ili Odović su i više nego dobro rješenje.
Kada ode Amar svi se moramo aktivirati i podržati klub, finansijski. Do tada je bacanje para u bunar.
Ona akcija kupovine nekih dionica medju članovima kluba može upumpat masu BAM u klub. Time bi se rješio javašluk u klubu takonda bi nabijači pazili svoj kapital. Ne bi onda Amar tako krčmio klub ko svoju babovinu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], salle86 i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija