Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:13 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:09 am
Kazu jutro je pametnije od noci, ja bih rekao da je bolnije, a ne pametnije.
Rekoh ti ja da nema hajra zbog nacina ulaska u klub, sad mozemo gledati i cekati na bolja vremena s boljim ljudima.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:16 am

Treha stalno ponavljati, da se ne zaboravi. Proslu garnituru su na razno razne nacine sabotirali, podmetali im, pokusavali na sve nacine destabilizirati. Amar Osim je preko svojih prijatelja ucestvovao u tome. Sad Zeljo nema tih udara sa strane, ti ljudi sad iznutra unistavaju klub. Unistavaju ga jer su nesposobni a dijelom jer izvlace licnu korist. Amarovo trenersko vrijeme je davna proslost. Pogledajte njegove euro nastupe, pod njegovom palicom smo izgledali poput amatera sa Malte. Koliko je igraca afirmisao? Koliko je igraca unistio? Koliko je obecavajucih transfera svojom politikom upropastio?

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:40 am

Treba vidjet stanje Amarovog duga i odmah danas akciju napraviti i da isplatimo i da se pozdravimo s njim.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:44 am

Ubleha mora otici, a Zeljeznicar je preveliki klub o kojem ima ko voditi racuna bez obzira na sve.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:45 am

Amar je najbolja opcija i dalje za nasu klupu. Problem su ljudi koje je doveo. Ove trenutne u klubu i ne krivim toliko, nisu oni krivi, dosli su jer niko drugi nije htio a sve zbog atmosfere koja se napravila tjeranjem starih. Izlaz? Da li postoji uopste? Ja mislim da postoji. Jedini izlaz je Vukotic, momak koji ima viziju, a da li je realno da dodje? Eh to ne znam, ne znam uopste ima li ikakve sanse, nit znam da li bi se momak htio upustit u rijesavanje problema. Nek nam je Bog na pomoci.
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:48 am

Boli njih bolan đon, oni ovo sve uredno bilježe kao nekakve pozajmice koje bi OPET trebala neka budala sutra da im vraća nauštrb "sportskog segmenta". Samo je pitanje postoji li više takva budala. Ja čisto sumnjam.
I ne znam šta mislite vi s tjeranjem Amara.
Njemu sad ne treba namjerno dati da ide ako je to uopšte moguće. Nek sam čisti sranja koja je napravio sa svojim egom i futbolom. Nek se oni malo pomaknu da dođu bolji... Nadam se da i vi pojedini uživate u plodovima svoje hajke...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:55 am

Pa je li moguće da godinama unazad, godinama znaci, igramo jebeno isto. Isto. Sve isto.

Nema smisla ovo više.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:56 am

Boli Amara čuna šta misle navijači,uvijek bilo i bit ce jer ima jug uz sebe.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:59 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:45 am
Amar je najbolja opcija i dalje za nasu klupu. Problem su ljudi koje je doveo. Ove trenutne u klubu i ne krivim toliko, nisu oni krivi, dosli su jer niko drugi nije htio a sve zbog atmosfere koja se napravila tjeranjem starih. Izlaz? Da li postoji uopste? Ja mislim da postoji. Jedini izlaz je Vukotic, momak koji ima viziju, a da li je realno da dodje? Eh to ne znam, ne znam uopste ima li ikakve sanse, nit znam da li bi se momak htio upustit u rijesavanje problema. Nek nam je Bog na pomoci.
S ove zadnje 4.utakmice nije najbolja opcija za klupu.
Vedran tesko, ali nije iskljuceno
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:03 am

Racional87 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:44 am
Ubleha mora otici, a Zeljeznicar je preveliki klub o kojem ima ko voditi racuna bez obzira na sve.
Pazi samo da ne precijeniš odnos ovdasnjih ljudi prema svemu sto ih okruzuje, u ovom gradu su se gasile organizacije koje su bukvalno značile hljeb i koje su u blagajnickom maksimumu imale vrijednost Željeznicara zajedno sa svojom imovinom, giganti planetarnih razmjera. Niko se počešo nije po guzici.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:09 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:45 am
Amar je najbolja opcija i dalje za nasu klupu. Problem su ljudi koje je doveo. Ove trenutne u klubu i ne krivim toliko, nisu oni krivi, dosli su jer niko drugi nije htio a sve zbog atmosfere koja se napravila tjeranjem starih. Izlaz? Da li postoji uopste? Ja mislim da postoji. Jedini izlaz je Vukotic, momak koji ima viziju, a da li je realno da dodje? Eh to ne znam, ne znam uopste ima li ikakve sanse, nit znam da li bi se momak htio upustit u rijesavanje problema. Nek nam je Bog na pomoci.
Svaka opcija sa amarom u klubu je u startu osudjena na propast.
Zar to nije vidljivo,jbg 3.put dolazi i 3.put klub propada.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:11 am

I nece niko sposoban doci da izvlaci Zelju iz gov.ana dok je Amar tu. Nakon desavanja sa Misimovicem i garniturom i njihovog tjeranja, niko vise sebi nece dozvoliti da mu se takve stvari dese. Zamislite kako je ljudima koji su radili 100% u interesu Zelje, koji su ulozili strasne napore da iscupaju klub iz blata i naprave nesto vrijedno pomena i otjeraju ih ljudi koji su klub i uvukli u to blato. Kome to treba? Da se nadje na zubu polupismenih, krezavih je.bivjetara jer je dirnuo u necije talove. Da se bori da poluigracima koji su bili marionete ovih sto se svim silama izborise da otmu klub, koji su namjerno gubili da pokazu kako sportski segment ne funkcionise.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:13 am

Znaci protiv slabih gubimo a protiv jacih pobjedjujemo :) proslo je najgore. Dva najlosija tima su vec gostovala na grbavici. :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:14 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:45 am
Amar je najbolja opcija i dalje za nasu klupu. Problem su ljudi koje je doveo. Ove trenutne u klubu i ne krivim toliko, nisu oni krivi, dosli su jer niko drugi nije htio a sve zbog atmosfere koja se napravila tjeranjem starih. Izlaz? Da li postoji uopste? Ja mislim da postoji. Jedini izlaz je Vukotic, momak koji ima viziju, a da li je realno da dodje? Eh to ne znam, ne znam uopste ima li ikakve sanse, nit znam da li bi se momak htio upustit u rijesavanje problema. Nek nam je Bog na pomoci.
Aj ako nista bice mu drago da ga je neko nazvao momkom. 😄
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:23 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned sep 20, 2020 9:06 am
teteac8684 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 9:03 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned sep 20, 2020 8:33 am
Kada kazete da treba uprava da ode, na koga tacno mislite, imenom i prezimenom?
Na Amarove havere naravno...Na one koji nisu u stanju marke u klub donijeti...
Najjaca mi je sada prica kao ova uprava nije ispostovala Amara vezano za finansije itd..pa ko ih je doveo?
Kad god je Amar bio u klubu mi smo bili bez dinara, lik hoce apsolutno da se pita za sve.
Nadam se da ce transfer Dzeke propasti i da ce konacno navijaci doci pameti i odustati od bilo koje vrste akcije dok su ovi u klubu.

Ko da gledam ove sedmice ide najava dresova, neka pozitivna prica ali u pozadini mi se gasimo sa ovim ublehasima.
Samo sve otjerati.Sve sto ima vezu s Amarom i mahalskim mentalitetom.Dakle, pored njega i uprave i Gusu, Memica i sl. mahalce.Nakon toga, dovesti postene ljude u klub, iza kojih cemo svi stati (ako uopste iko vise ima volju i zelju da se bakce nama) i poceti lagano stvarati klub.Iz temelja.Bez gledanja rezultata i to u narednim 5 god minimum.U prvim koracima, ta nova uprava treba da namakne pare i isplati sve sto se duguje polovnjacima i sve ih rastjerati.Sve do jednog.Ostaviti tipa Stilu i jos 2-3 nesto iskusnija igraca.Pustiti djecu da igraju, kakva god ona bila i zapoceti sanaciju kluba.Tad i uplacivati pare, ako treba i gurati klub maximalno.Evo ja prvi, koji 2 godine, otkako su ovi dosli, marke nisam dao u klub ni po jednom osnovu cu se aktivirati i poceti uplacivati, a vjerujem i znam barem jos 10 ovakvih poput mene koji su spremni isto uciniti.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:28 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 10:45 am
Amar je najbolja opcija i dalje za nasu klupu. Problem su ljudi koje je doveo. Ove trenutne u klubu i ne krivim toliko, nisu oni krivi, dosli su jer niko drugi nije htio a sve zbog atmosfere koja se napravila tjeranjem starih. Izlaz? Da li postoji uopste? Ja mislim da postoji. Jedini izlaz je Vukotic, momak koji ima viziju, a da li je realno da dodje? Eh to ne znam, ne znam uopste ima li ikakve sanse, nit znam da li bi se momak htio upustit u rijesavanje problema. Nek nam je Bog na pomoci.
Ne lupaj zivotati, doveo ih je Murinjo a ne jer niko nije htio doci radi atmosfere, otjerani su strcuniji i kvalitetniji ljudi a dosao je kamatar sa svojim jazavcima i klimacima glavom. On ne moze biti trener jer hoce da bude vlasnik kluba a trener mu je usputna funkcija. Prestanite braniti Murinja jer klub je u velikim problemima, nema se za kifle, igraci nisu primili minimalno po 3 plate neki i vise a da ne govorim o trenerima u omladinskom pogonu i ostalim uposlenicima...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:31 am

Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:34 am

Kad je dolazio kontaš zna, promijenit će i ispraviti greške "neznalica" prije njega. Ali jok, on dovodi penzionere.
Hajde može biti opravdanje finansije, ali zašto dovede jarane i ovu starudiju koja nije nizašta. To nisu čista posla. Ni sad mi nema objašnjenja zašto su tu. Prošli meč te zakolje Kosorić. Eto sinoć si ganjao rezultat i ne možeš u toj situaciji uvesti Bekrića, Jamaka. Pa šta si ih doveo, bolje da si doveo neke momke iz 1.lige koji bar mogu trčat i boriti se.
Ekipa krnjava i spora kao i kod Slavka i kod drugih. Igra ista. Najbolji smo kad se branimo. Napast ne znamo, nemamo čim.
I tako mislimo uzeti titulu. Jašta. Mogao Murinjo nekada ali i on davno pregažen.

A Amar s nekim drugim ne bi funkcionisao. Došlo bi do sukoba i netrpeljivosti. On da je htio s nekim ne bi uradio ovo što je uradio. Ko je on zaboga da njemu neko ima iznad njeg. Božiji sin. Napunili mu ego ovi njegovi dupelisci i mislite da bi on funkcionisao s nekim drugim. Ne baš.
Njemu je najbolje ovakva postavka, samo u ovakvoj postavci Željo ode u pm.

E sad je samo pitanje izbora ko ti je draži, je li Željo kao klub za koji navijaš ili Amar i kafa i druženje s njim, neki selfi i sjedenje za istim stolom.
 
tribina21
Postovi: 46
Pridružen/a: sub dec 08, 2018 3:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:36 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 11:13 am
Znaci protiv slabih gubimo a protiv jacih pobjedjujemo :) proslo je najgore. Dva najlosija tima su vec gostovala na grbavici. :)
Ima još Olimpic
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 11:41 am

tribina21 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 11:36 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 11:13 am
Znaci protiv slabih gubimo a protiv jacih pobjedjujemo :) proslo je najgore. Dva najlosija tima su vec gostovala na grbavici. :)
Ima još Olimpic
jbm olimpik, protiv njih imamo omjer 59 pobjeda i 2 remija... nije valjda da cemo izgubiti i protiv njih... ako se to desi, onda gasi mjesalicu i motaj kablove i gasi klub :D
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Zaki87 i 280 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija