Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:14 pm

Amara su doveli ljudi koji ne znaju razliku između duga kad ne daš nekom platu i rate kredita. Pa bila priča da je i Mančester zadužen.
Doveli su ga oni koji su pričali da će igrati neki i bez para za njega.

Ne možeš TAKVIM objasniti da na horuk nikad ništa nije izgrađeno!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:15 pm

Zovite ih kako hocete al u jedno sam siguran.Da su ostali imali bi trening kamp zapocet Jug i finansijski stabilan klub.Ovako stagnaciju i svim segmentima a najtuznije je da smo blizu prinudne naplate dugovanja i blokade racuna sto u prevodu znaci da smo u stecaju.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:16 pm

Jebote 6 bodova smo izgubili kuci protiv Mladosti i Krupe, heeeej
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:17 pm

Bolje izgubiti dvaput 1-0 nego jednom 2-0
Veliki sefw
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:18 pm

VAKAT JE davno prosao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:18 pm

igla je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:14 pm
Amara su doveli ljudi koji ne znaju razliku između duga kad ne daš nekom platu i rate kredita. Pa bila priča da je i Mančester zadužen.
Doveli su ga oni koji su pričali da će igrati neki i bez para za njega.

Ne možeš TAKVIM objasniti da na horuk nikad ništa nije izgrađeno!
Njega nije niko doveo,on je doveo sam sebe i postavio ove qurce
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:19 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:48 pm
fcz je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:45 pm
Sad cemo vidjeti ima li Zeljo navijace ili ne.
Ima brate i to kakve navijace ali svi slijepu vjeruju Amaru barem vecina.
Da je bilo ko drugi u klubu vec bi se javljalo njih 10 kako nece ovo da trpe.

Sutra ce fol par navijaca otici na trening i to je to, gadi mi se sve.
To se zove pravi navijač, al Amara...ne Želje. Neka se stide.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:19 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:11 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:20 pm
Nema druge klub mora traziti investitora ne ide vise ovako samo tonemo dublje
Ne obmanjuj. Vidjeli smo da moze, klub je bio stabilan i plate redovne. Zamisli Dulji slali ponudu od 800.000 KM. I ti dodjes ovdje i kazes treba ti investitor?! Pa kome ce onda Amar biti sef?
Ma daleko je i ono bilo od idealnog, i tad smo bili u zapecku sto se tice trofeja. Ali eto, makar nisu gasili klub kao brkati muljator i njegovi lopovi.

Da bi bio br.1 u BiH treba tu neko malo jaci i od Senada & co. - oni svakako mogu biti stepenica za pronalazak pravog i ozbiljnog investitora.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:05 pm
Nidje ni jednog sad.
I ja gledam, na forumu sute. Cekaju prvi i drugi val, pa da krenu u mitologije po forumima.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:23 pm

Qooler je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:14 pm
black64 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:00 pm
Prije 4 godine nudili konama 400 000 eura za Duljevica a danas nemamo ni za plate grom te hebo.
Dvije godine sa Amarom, su ti dovoljne da Bayern bankrotira, a ne Željo. Taj čim se približi klubu, odma dugovi rastu. Kako god skontam, on misli da Željo postoji zbog njega.
Upozoravli pisali da nas ceka sudbina KK Bosne.Molili na razum da se prevazidju nesuglasice nadju zajednicki interes al jok.Epilog gledamo al najtuznije je da tu nije kraj.Da ga jos priupitamo koliko danas trazi stotina hiljada eura da se on i njegovi iz kluba povuku.Polako sve ce isplivati na povrsinu al dal ce za neseg Zelju biti kasno e to je pitanje.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1195
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:23 pm

Jos jednom, sretan ti rodjendan, dragi Zeljo !!!! Pet generacija moje familije je utkano
u tebe, od osnivanja, pa do danasnjeg rodjendana. Dio si nas, zajedno smo proslavljali
sve tvoje uspjehe i pobjede, slavili i patili, prolazili i dobra i teska vremena, starili zajedno..
Ti ostade mlad, a ja vec deda, tako i treba, da mi pozivis jos hiljadu godina.....
Prije 99 godina, neki vizionari, zaljubljenici, osnovase naseg Zelju, radnici, zeljeznicari...Od
svojih mrsavih plata, odvojili su nesto sto bi se danas zvalo pocetni budzet. Nismo imali
special edition Marcon dresove, nego su ih na Singericama sile majke, sestre, supruge. I
prvi grb, koji se na srcu nosio, bio je rucno, s ljubavlju i postovanjem, iglom i koncem izvezen...
Danas je trebalo da proslavimo rodjendan, 99-ti, da se prisjetimo svih slavnih dana, ali, i teskih
vremena, da se sjetimo sta smo sve kroz istoriju dozivjeli i prezivjeli, kako smo i zbog cega
postali najtrofejniji i najvoljeniji klub, ne samo u BiH, nego i sire, da sve to uvelicamo, bez nekog
vatrometa, ali, sa pobjedom...Pobjedom, kao poklon nasem dragom Zelji, za rodjendan....
A, sta smo dobili ? Sta je dobio nas Zeljo ? Grupu istetoviranih ovisnika o Instagramu kojima je
vaznije koliko ce pratioca i kakve ce komentare dobiti, nego koliko ce znoja iscijediti i kako ce
igrati i arogantnog i prepotentnog trenera koji ih nije u stanju nauciti ni kako da izvedu korner
( i medjedi bi do sada naucili da imaju dobrog ucitelja ). Gospodo moja draga, vi svi skupa, jed-
nostavno niste DOSTOJNI da nosite taj grb koji je vama, ocigledno, samo fizicki na srcu..Bagro
jedna, sram vas bilo !!!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:23 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:16 pm
Jebote 6 bodova smo izgubili kuci protiv Mladosti i Krupe, heeeej
Da dobiju sve do kraja ovih 6 bodova im necu halalit. Mamu im ***** sve do jednog
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:25 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:23 pm
AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:16 pm
Jebote 6 bodova smo izgubili kuci protiv Mladosti i Krupe, heeeej
Da dobiju sve do kraja ovih 6 bodova im necu halalit. Mamu im ***** sve do jednog
Da ti promjenimo nick u Dr. Osim? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:26 pm

Ujko je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:23 pm
Jos jednom, sretan ti rodjendan, dragi Zeljo !!!! Pet generacija moje familije je utkano
u tebe, od osnivanja, pa do danasnjeg rodjendana. Dio si nas, zajedno smo proslavljali
sve tvoje uspjehe i pobjede, slavili i patili, prolazili i dobra i teska vremena, starili zajedno..
Ti ostade mlad, a ja vec deda, tako i treba, da mi pozivis jos hiljadu godina.....
Prije 99 godina, neki vizionari, zaljubljenici, osnovase naseg Zelju, radnici, zeljeznicari...Od
svojih mrsavih plata, odvojili su nesto sto bi se danas zvalo pocetni budzet. Nismo imali
special edition Marcon dresove, nego su ih na Singericama sile majke, sestre, supruge. I
prvi grb, koji se na srcu nosio, bio je rucno, s ljubavlju i postovanjem, iglom i koncem izvezen...
Danas je trebalo da proslavimo rodjendan, 99-ti, da se prisjetimo svih slavnih dana, ali, i teskih
vremena, da se sjetimo sta smo sve kroz istoriju dozivjeli i prezivjeli, kako smo i zbog cega
postali najtrofejniji i najvoljeniji klub, ne samo u BiH, nego i sire, da sve to uvelicamo, bez nekog
vatrometa, ali, sa pobjedom...Pobjedom, kao poklon nasem dragom Zelji, za rodjendan....
A, sta smo dobili ? Sta je dobio nas Zeljo ? Grupu istetoviranih ovisnika o Instagramu kojima je
vaznije koliko ce pratioca i kakve ce komentare dobiti, nego koliko ce znoja iscijediti i kako ce
igrati i arogantnog i prepotentnog trenera koji ih nije u stanju nauciti ni kako da izvedu korner
( i medjedi bi do sada naucili da imaju dobrog ucitelja ). Gospodo moja draga, vi svi skupa, jed-
nostavno niste DOSTOJNI da nosite taj grb koji je vama, ocigledno, samo fizicki na srcu..Bagro
jedna, sram vas bilo !!!!
Ziv i zdrav nam bio ljudino. Uvijek nam je cast kada se javis ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:27 pm

"Gosp. Osim , klub je u finansijskoj dubiozi , igračima kasne plate, ne nazire se početak gradnje nove južne tribine , u samom timu neke igračke pozicije su i dalje deficitarne, klub nije igrao u evropskom takmičenju prošle sezone zbog nedobijanja licence, nema se jasne vizije razvoja kluba , a evo i tim koji vodite je izgubio od klubova sa dna tabele ..."
Osim : " Ja, i ? .. "
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:27 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:23 pm
AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:16 pm
Jebote 6 bodova smo izgubili kuci protiv Mladosti i Krupe, heeeej
Da dobiju sve do kraja ovih 6 bodova im necu halalit. Mamu im ***** sve do jednog
Igraci su samo vrh ledenog brijega, ocito je problem u klubu a klubom upravlja debeli lazov. Kako se prica on i njegove taldzije fakticki hoce da uniste klub kako bi mlatnuli pare.

Meni samo nije jasno zasto ljudi koji (ocigledno) imaju dokaze sute ili eventualno pricaju u siframa. Ja bih u ovoj situaciji i brata rodjenog "pustio niz vodu".
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:29 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:25 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:23 pm
AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:16 pm
Jebote 6 bodova smo izgubili kuci protiv Mladosti i Krupe, heeeej
Da dobiju sve do kraja ovih 6 bodova im necu halalit. Mamu im ***** sve do jednog
Da ti promjenimo nick u Dr. Osim? :D
Ma jok brate nema potrebe. Pocelo su mi se gadit majke mi. Kazu plate ovo ono. Pa svi mi radimo a oduzima nam se od plate od pocetaka ove korone. Ove picketine nisu ni zasluzili niti jedne ove godine.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:29 pm

fcz je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:19 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:11 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:20 pm
Nema druge klub mora traziti investitora ne ide vise ovako samo tonemo dublje
Ne obmanjuj. Vidjeli smo da moze, klub je bio stabilan i plate redovne. Zamisli Dulji slali ponudu od 800.000 KM. I ti dodjes ovdje i kazes treba ti investitor?! Pa kome ce onda Amar biti sef?
Ma daleko je i ono bilo od idealnog, i tad smo bili u zapecku sto se tice trofeja. Ali eto, makar nisu gasili klub kao brkati muljator i njegovi lopovi.

Da bi bio br.1 u BiH treba tu neko malo jaci i od Senada & co. - oni svakako mogu biti stepenica za pronalazak pravog i ozbiljnog investitora.
Ne bih se ja složio, kada je trebalo doci vrijeme najboljih projekata uz potpunu stabilizaciju kluba, ljudi su otjerani i nisu pokazali puni kapacitet koji su iz dana u dan popravljali. Lutalo se na pronalasku sportskog rezultata, pitala se i struka i radilo se i tu po modelu, ali nije davao rezultat za titulu. Ali uz sav potencijal koji je Zelju gurao ka naprijed,titula bi dosla i onda nas niko ne bi mogao zaustaviti kada iz plusa poslujes i gradis dalje klub. A svi zaboravljamo da su ti ljudi dosli spasavati klub, trazili rjesenja u svim segmentima i uz to cinili sve da klubu donesu titulu. A sta ovi danas rade, van terena nista dobro a ni na terenu nemamo pomake, uz svo postovanje Amaru kao treneru nekako je isti djavo kad je gubio Oda od Mladosti kao i danas sto on gubi. Zeljo gubi na kraju.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:31 pm

fcz je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:19 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:11 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:20 pm
Nema druge klub mora traziti investitora ne ide vise ovako samo tonemo dublje
Ne obmanjuj. Vidjeli smo da moze, klub je bio stabilan i plate redovne. Zamisli Dulji slali ponudu od 800.000 KM. I ti dodjes ovdje i kazes treba ti investitor?! Pa kome ce onda Amar biti sef?
Ma daleko je i ono bilo od idealnog, i tad smo bili u zapecku sto se tice trofeja. Ali eto, makar nisu gasili klub kao brkati muljator i njegovi lopovi.

Da bi bio br.1 u BiH treba tu neko malo jaci i od Senada & co. - oni svakako mogu biti stepenica za pronalazak pravog i ozbiljnog investitora.
Uzmi u obzir i okruzenje. Mi smo bili na idealnoj putanji. Trebalo je par godina da budzetom nadvisimo sudijske naručene greške i da budemo Celtic u svojoj ligi. Imam osjećaj da je onih 6 poraza naručeno preko svlačionice. I onda upada Brko jer nije dobio treći put kamatu, a da je neko drugi zaradi. Gdje će klub pored takvog narcisa napredovat. Ma sve pod noge, da on bude pametan. Sad je sam sebi sredio ugovor, sam pravi dugove preko pijuna i kad ode sjest će kamatama koje je on sam napravio. Pitar nijedan nije toliki dušman Želji. Ko god dodje u Želju, vraćat će kamate Amaru, koje je Amar sam napravio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 11:32 pm

Čovjek kojeg su krasili trofeji ali i ozbiljni dugovi i problemi u klubu.
Sad nema footballa a dugovi i problemi su tu.
Odjebi Brko.

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot] i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija