Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 9:52 am

AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:32 am
Ma od Visce je sića, 1% samo ...
Nama je bitna svaka marka, pa cak i ulaznica vise koja se uzme.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:19 am

mamba21 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:52 am
AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:32 am
Ma od Visce je sića, 1% samo ...
Nama je bitna svaka marka, pa cak i ulaznica vise koja se uzme.
Treba se nadat i ulasku AEKa u Evropsku ligu, da pokupimo pare sto nam je Misimovic ostavio u amanet. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:22 am

Takodjer juniori su nam ispali iz juniorske lige prvaka.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:26 am

AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:19 am
mamba21 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:52 am
AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:32 am
Ma od Visce je sića, 1% samo ...
Nama je bitna svaka marka, pa cak i ulaznica vise koja se uzme.
Treba se nadat i ulasku AEKa u Evropsku ligu, da pokupimo pare sto nam je Misimovic ostavio u amanet. :D
Je li za evropa ligu 150.000 eura?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:35 am

mamba21 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:26 am
AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:19 am
mamba21 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 9:52 am

Nama je bitna svaka marka, pa cak i ulaznica vise koja se uzme.
Treba se nadat i ulasku AEKa u Evropsku ligu, da pokupimo pare sto nam je Misimovic ostavio u amanet. :D
Je li za evropa ligu 150.000 eura?
Ja mislim da je 100k ojri, al nek me neko ispravi ako grijesim.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:47 am

Ne mogu ni zamislit koliko se u klubu raduju parama od Dzeke.. fakat je besparica i neka sigurna sredstva koja dolaze u narednom periodu nude mogućnost da se neke stvari lakse planiraju. Puno je ostalo do kraja i napadati titulu sa igracima koji su nezadovoljni primanjima je bas tesko, da ne pricam o dovodjenju novih igraca.

Daj vise i navijace na stadion, pa da puste neke godisnje opet koje vrijede od tog trenutka. Mislim da bi prodali jos hiljadu-dvije glat.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:49 am

AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:35 am
mamba21 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:26 am
AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:19 am


Treba se nadat i ulasku AEKa u Evropsku ligu, da pokupimo pare sto nam je Misimovic ostavio u amanet. :D
Je li za evropa ligu 150.000 eura?
Ja mislim da je 100k ojri, al nek me neko ispravi ako grijesim.
450 k eura transfer PLUS Željezničaru će od narednog transfera pripasti 20 posto.

Plavi s Grbavice dobit će i 100.000 eura bonusa, u slučaju da se AEK barem jednom u narednih pet godina plasira u Ligu Europe. U slučaju da se atinski šampion u narednih pet godina plasira u Ligu prvaka, FK Željezničar pripast će 150.000 eura.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:50 am

Iskreno, ovaj transfer je pljacka :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:51 am

Jel moguce da mi vodimo ovoliku brigu oko procenata sto ima klub? Zar ne bi u klubu trebao biti neko ko moze donijeti pare i omoguciti normalno funkcionisanje? Ako nisu u stanju da vode klub neka se sklone i prepuste nekome drugom ko ima neku viziju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:54 am

Može se ljutiti ko hoce, ali uprava na celu sa gospodinom Misimovicem i saradnicima koji su isto tako zasluzni za mnogo sta bili su bili na pravom putu da postave klub na stabilne noge.
Samo bezobrazni ljudi ili "navijaci" se nece sloziti sa ovim, a svi koji misle drugacije neka me demantuju.
Poredale su se neke stvari, pregurali tezak period (uvezivanja staža radnicima, placanje dugova, nasli sponzore itd) , nakon toga smo zajedno gradili, sminkali, farbali (na zapadu sredjen parking iskoristena zemlja na dobar nacin, sredjen zapad (sjetite se slika smeca ispod drvene tribine), plavi zid itd., brojaci na ulazu, teren, led reklame, na sjeveru smo konacno kompletirali "ŽELJO" , slovo O nije licilo na "O") cistile su se stolice itd (znaci brinuli smo da navijacima bude ugodnije), istok smo izgradili zajedno i pored milion problema, investirali smo u tribinu koja bi trebala da nam donosi velike prihode u buducnosti, ovi to izgleda ne znaju da iskoriste.
Ocistili smo sumu iznad juga, dobili novi semafor, ofarbali reflektore itd.. svasta nesto sam mozda i preskocio, ali evo i ovo je dovoljno..

..i trebali smo krenuti sa ubiranjem plodova. Oni su otjerani, i mi smo se onog trenutka kad se sampanjac otvorio vratili u 2010. godinu..
Sad smo tu gdje jesmo, kako dalje? Nova uprava, ako se mogu naci sposobni novi ljudi, u sposobnost ljudi ne sumnjam, sumnjam u hrabrost. Ko ce se uhvatiti u kostac sa svim problemima koje mi realno imamo? Jasminu Badžaku skidam kapu, da njega nije pitanje je sta bi se desilo na 99.rodjendan ...

Eh, mi navijaci smo navijaci i tako treba da se ponasamo. Mi treba da gledamo dobrobit naseg kluba, ne smije nas niko kupiti nicim , jer ova ljubav se ne moze platiti. Moramo svi gledati u istom pravcu i tjerati i Amara i Senada i petog i desetog da radi u interesu kluba i da svi zajedno rastemo. To mi ne radimo.
Dopustili smo u vise navrata da nam se smiju u lice i da nas prave budalama i jos ce to raditi jer im dopustamo.

Ovaj klub ima najveci potencijal u BiH, imamo sve SVOJE imamo bazu navijaca imamo apsolutno sve na nasoj strani, treba nam covjek koji ce prvo poredati stvari kako treba i napraviti viziju za narednih 3, 5 , 10 godina i strogo se drzati toga.
NE MORAMO nista osvojiti tri godine, ako cemo cetvrtu godinu biti stabilni, jaki i uigrani na svim nivoima.
Trebamo iskoristiti klub i infrastrukturu na maksimalan nacin i povesti FK ZELJEZNICAR pravim putem.

Hocu da svoje dijete mogu voditi na utakmice, hocu da mu mogu pricati o historiji, hocu da se ponosim i dalje kao sto se ponosim, hocu da mi se dijete ponosi i hocu da Zeljeznicar živi vječno!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:54 am

Uplacen je februar i pola marta igracima, ali ne znam koliko se jos duguje. A Stila, Zec, Mesa, zadnju su primili za dec ili jan 🤣
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:55 am

AsharaK je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:50 am
Iskreno, ovaj transfer je pljacka :D
I to kakva, ne znamo ni mi sta nas snadje
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:56 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:54 am
Uplacen je februar i pola marta igracima, ali ne znam koliko se jos duguje. A Stila, Zec, Mesa, zadnju su primili za dec ili jan 🤣
Tuga ako je istina :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 10:56 am

Ovo sa dzekinim procentima isto kad kokuz obuce neku staru jaknu pa u dzepu nadje davno zaboravljenog cenera i pisne od srece.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:13 am

Grbavica je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:56 am
Ovo sa dzekinim procentima isto kad kokuz obuce neku staru jaknu pa u dzepu nadje davno zaboravljenog cenera i pisne od srece.
Složio bih se, al' samo donekle.
Džeko je iz Želje otišao prije punih 15 godina, a na ime obeštećenja i procenta solidarnosti (uračunao i Juve) smo na GODIŠNJEM NIVOU inkasirali skoro 300k KM. Znači da nas Džeko svake godine "sponzoriše" sa 300 milja KM.

7.1.2011. je otišao u City za 37 mil eura, a nama leglo preko 1,2 mil eura. Pola godine ranije je i Bekrić otišao za 300k eura. U pola godine tada zaradili 3 miliona KM na samo ova dva igrača, a još je bilo transfera (Šehić, Višća, Adilović...). U tom periodu napravili preko 4 mil KM duga. Kako? :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:19 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:54 am
Može se ljutiti ko hoce, ali uprava na celu sa gospodinom Misimovicem i saradnicima koji su isto tako zasluzni za mnogo sta bili su bili na pravom putu da postave klub na stabilne noge.
Samo bezobrazni ljudi ili "navijaci" se nece sloziti sa ovim, a svi koji misle drugacije neka me demantuju.
Poredale su se neke stvari, pregurali tezak period (uvezivanja staža radnicima, placanje dugova, nasli sponzore itd) , nakon toga smo zajedno gradili, sminkali, farbali (na zapadu sredjen parking iskoristena zemlja na dobar nacin, sredjen zapad (sjetite se slika smeca ispod drvene tribine), plavi zid itd., brojaci na ulazu, teren, led reklame, na sjeveru smo konacno kompletirali "ŽELJO" , slovo O nije licilo na "O") cistile su se stolice itd (znaci brinuli smo da navijacima bude ugodnije), istok smo izgradili zajedno i pored milion problema, investirali smo u tribinu koja bi trebala da nam donosi velike prihode u buducnosti, ovi to izgleda ne znaju da iskoriste.
Ocistili smo sumu iznad juga, dobili novi semafor, ofarbali reflektore itd.. svasta nesto sam mozda i preskocio, ali evo i ovo je dovoljno..

..i trebali smo krenuti sa ubiranjem plodova. Oni su otjerani, i mi smo se onog trenutka kad se sampanjac otvorio vratili u 2010. godinu..
Sad smo tu gdje jesmo, kako dalje? Nova uprava, ako se mogu naci sposobni novi ljudi, u sposobnost ljudi ne sumnjam, sumnjam u hrabrost. Ko ce se uhvatiti u kostac sa svim problemima koje mi realno imamo? Jasminu Badžaku skidam kapu, da njega nije pitanje je sta bi se desilo na 99.rodjendan ...

Eh, mi navijaci smo navijaci i tako treba da se ponasamo. Mi treba da gledamo dobrobit naseg kluba, ne smije nas niko kupiti nicim , jer ova ljubav se ne moze platiti. Moramo svi gledati u istom pravcu i tjerati i Amara i Senada i petog i desetog da radi u interesu kluba i da svi zajedno rastemo. To mi ne radimo.
Dopustili smo u vise navrata da nam se smiju u lice i da nas prave budalama i jos ce to raditi jer im dopustamo.

Ovaj klub ima najveci potencijal u BiH, imamo sve SVOJE imamo bazu navijaca imamo apsolutno sve na nasoj strani, treba nam covjek koji ce prvo poredati stvari kako treba i napraviti viziju za narednih 3, 5 , 10 godina i strogo se drzati toga.
NE MORAMO nista osvojiti tri godine, ako cemo cetvrtu godinu biti stabilni, jaki i uigrani na svim nivoima.
Trebamo iskoristiti klub i infrastrukturu na maksimalan nacin i povesti FK ZELJEZNICAR pravim putem.

Hocu da svoje dijete mogu voditi na utakmice, hocu da mu mogu pricati o historiji, hocu da se ponosim i dalje kao sto se ponosim, hocu da mi se dijete ponosi i hocu da Zeljeznicar živi vječno!
bravo za komentar! mi nismo bili strpljivi, izostali trofeji u u tom periodu ali bili na zdravim finansiskim nogama i nakon pada misketa, bukvalno prezivljavamo. e nije da sam sad protiv amara, on je nas najuspjesniji trener, ali ima veliku manu, njegov ego je veci od kluba, a to ne ide... kada bi on malo popustio u glavi i dopustio da klub vode strucni ljudi sto se tice finansija a on da vodi sportski segment, to bi bila sedmica u lutriji. ovako uzmemo titule 2021 i 2022 imacemo dugove kao nikad, onda opet ce biti spasavaj miske! a sa misketom i bez amara, mozda ne bude titula ali sve mislim da bi jednom kad procepi, bili kao dinamo u hrvatskoj... zaredali bi 10 titula zaredom...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:24 am

Ma nijednom nasem klubu neki milion maraka sa strane nije neka zaboravljena sića u dzepu.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:25 am

avlami97 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 11:13 am
Grbavica je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:56 am
Ovo sa dzekinim procentima isto kad kokuz obuce neku staru jaknu pa u dzepu nadje davno zaboravljenog cenera i pisne od srece.
Složio bih se, al' samo donekle.
Džeko je iz Želje otišao prije punih 15 godina, a na ime obeštećenja i procenta solidarnosti (uračunao i Juve) smo na GODIŠNJEM NIVOU inkasirali skoro 300k KM. Znači da nas Džeko svake godine "sponzoriše" sa 300 milja KM.

7.1.2011. je otišao u City za 37 mil eura, a nama leglo preko 1,2 mil eura. Pola godine ranije je i Bekrić otišao za 300k eura. U pola godine tada zaradili 3 miliona KM na samo ova dva igrača, a još je bilo transfera (Šehić, Višća, Adilović...). U tom periodu napravili preko 4 mil KM duga. Kako? :D
Šehića si naplatio 4.godine poslije. Mersin je imao i sankcije od Uefe zbog toga. Od Dzeke si dobijao na rate(4 ako me sjecanje sluzi, zadnja je bila 2013.) , a dio od Višće si dobio nekih 8.mjeseci poslije, cini mi se 30%.
Adilović je otišao za dž.
Također tih famoznih "4miliona" su velikim dijelom je napravio grande president Telibecirevic, jer je dosta tuzbi doslo na naplatu. Tako da nit su tad bili sveci, ali nisu najodgovorniji za dug.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:27 am

Ko misli da će se titula uzeti pored Zrinjskog i Sarajeva koji su puni ko brod i Borca iza kojeg stoji cijela administrativna jedininca u državi - TAJ NIJE NORMALAN. :)
Dok mi preživljavamo.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 11:31 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 10:54 am
Uplacen je februar i pola marta igracima, ali ne znam koliko se jos duguje. A Stila, Zec, Mesa, zadnju su primili za dec ili jan 🤣
Zato je dobro imati i ove starije, ostvarene igrače. Oni neće propasti zbog ovih plata, zato se njima najviše i duguje.

Znači mogla bi Krupa past u hendikepu :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija