Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 17, 2020 11:42 pm

Što se tiče nastupa u Europi mi protiv izraelaca ništa nismo mogli, svaki drugi naš klub bi od njih ispao.
Tragedija se desila prije par mjeseci kad smo saznali da nismo ni nosioci u prvom pretkolu, a tad niko o tome nije pisao, a kone sa dvije titule i bez ikakvih uspjeha u kvalifikacijama digli koeficijent, pa sad igraju i u trećem pretkolu protiv levata.
Moramo se vratiti pobjedama i osvajanju trofeja, to je jedini način da klub financijski ne krahne.
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 17, 2020 11:55 pm

AsharaK je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:03 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:03 pm
raja hoce li biti prenosa tekme u subotu...gledam program arene i prenose mrtvi radnik-olimpik na arena1...je li moguce da nece prenositi najpraceniji klub u bih?
Prenosi nas arena
Odakle info? Jel sigurno?

Sto se tice Evrope sacekati Zrinjski na Kipru, da vidimo je li stvarno do nas, ili je cijela liga i dalje quratz. Konacno da jos neko ode malo do Kipra ili Izraela, povraca mi se od protivnika koji nas vazda zakace dok se ovi guslaju sa Slovencima i Crnogorcima.
 
Zeljo92
Postovi: 18
Pridružen/a: pet nov 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 12:08 am

ubaceni element je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:55 pm
AsharaK je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:03 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:03 pm
raja hoce li biti prenosa tekme u subotu...gledam program arene i prenose mrtvi radnik-olimpik na arena1...je li moguce da nece prenositi najpraceniji klub u bih?
Prenosi nas arena
Odakle info? Jel sigurno?

Sto se tice Evrope sacekati Zrinjski na Kipru, da vidimo je li stvarno do nas, ili je cijela liga i dalje quratz. Konacno da jos neko ode malo do Kipra ili Izraela, povraca mi se od protivnika koji nas vazda zakace dok se ovi guslaju sa Slovencima i Crnogorcima.

bas :palacgore:
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 12:41 am

Raptor44 je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:42 pm
Što se tiče nastupa u Europi mi protiv izraelaca ništa nismo mogli, svaki drugi naš klub bi od njih ispao.
Tragedija se desila prije par mjeseci kad smo saznali da nismo ni nosioci u prvom pretkolu, a tad niko o tome nije pisao, a kone sa dvije titule i bez ikakvih uspjeha u kvalifikacijama digli koeficijent, pa sad igraju i u trećem pretkolu protiv levata.
Moramo se vratiti pobjedama i osvajanju trofeja, to je jedini način da klub financijski ne krahne.
Kone su osvojile 2 titule, ali kone se ne zahvaljuju navijačima što su otišle na gostovanje u Izrael, jer ne bi drugačije imali. Kone ne čekaju transfere Cimirota i Duljevića da bi im klub opstao.

Samo uređen klub može izgraditi tim, tim nikada ne može klub. Da može, mi bi bili klub i nakon prvih Amarovih titula, a ne bi došli u situaciju da potpisujemo reprograme i jedva omogućimo ljudima da odu u penziju jer im niko nikad nije plaćao ništa...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:01 am

Samo jedno pitanje vezano za cestitku u videu od šefa stručnog štaba koji kaze da smo u nikad goroj situaciji... zašto je to tako?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Zeljo92
Postovi: 18
Pridružen/a: pet nov 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:03 am

igla je napisao/la:
pet sep 18, 2020 12:41 am
Raptor44 je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:42 pm
Što se tiče nastupa u Europi mi protiv izraelaca ništa nismo mogli, svaki drugi naš klub bi od njih ispao.
Tragedija se desila prije par mjeseci kad smo saznali da nismo ni nosioci u prvom pretkolu, a tad niko o tome nije pisao, a kone sa dvije titule i bez ikakvih uspjeha u kvalifikacijama digli koeficijent, pa sad igraju i u trećem pretkolu protiv levata.
Moramo se vratiti pobjedama i osvajanju trofeja, to je jedini način da klub financijski ne krahne.
Kone su osvojile 2 titule, ali kone se ne zahvaljuju navijačima što su otišle na gostovanje u Izrael, jer ne bi drugačije imali. Kone ne čekaju transfere Cimirota i Duljevića da bi im klub opstao.

Samo uređen klub može izgraditi tim, tim nikada ne može klub. Da može, mi bi bili klub i nakon prvih Amarovih titula, a ne bi došli u situaciju da potpisujemo reprograme i jedva omogućimo ljudima da odu u penziju jer im niko nikad nije plaćao ništa...
Sarajevo ima investitora, klub koji svake godine posluje 2 miliona godisnje u MINUSU. Da ti nije ovo sad receno, ti bi idalje zivio u svijetu gdje je Sarajevo savrsen, uredjen klub, ko zna...ne bi bio jedini koji tako misli.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:11 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:01 am
Samo jedno pitanje vezano za cestitku u videu od šefa stručnog štaba koji kaze da smo u nikad goroj situaciji... zašto je to tako?
Ja sam vidio na facebuku da je neko postavio neki dokumnt PU o prinudnoj naplati nekakvih doprinosa, da izvines pun ***** ima 400 hiljada maraka. E sad da li je foluska neka, da li je istina ne znam, a ako je istina eto ti odgovora
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:13 am

Zeljo92 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:03 am
igla je napisao/la:
pet sep 18, 2020 12:41 am
Raptor44 je napisao/la:
čet sep 17, 2020 11:42 pm
Što se tiče nastupa u Europi mi protiv izraelaca ništa nismo mogli, svaki drugi naš klub bi od njih ispao.
Tragedija se desila prije par mjeseci kad smo saznali da nismo ni nosioci u prvom pretkolu, a tad niko o tome nije pisao, a kone sa dvije titule i bez ikakvih uspjeha u kvalifikacijama digli koeficijent, pa sad igraju i u trećem pretkolu protiv levata.
Moramo se vratiti pobjedama i osvajanju trofeja, to je jedini način da klub financijski ne krahne.
Kone su osvojile 2 titule, ali kone se ne zahvaljuju navijačima što su otišle na gostovanje u Izrael, jer ne bi drugačije imali. Kone ne čekaju transfere Cimirota i Duljevića da bi im klub opstao.

Samo uređen klub može izgraditi tim, tim nikada ne može klub. Da može, mi bi bili klub i nakon prvih Amarovih titula, a ne bi došli u situaciju da potpisujemo reprograme i jedva omogućimo ljudima da odu u penziju jer im niko nikad nije plaćao ništa...
Sarajevo ima investitora, klub koji svake godine posluje 2 miliona godisnje u MINUSU. Da ti nije ovo sad receno, ti bi idalje zivio u svijetu gdje je Sarajevo savrsen, uredjen klub, ko zna...ne bi bio jedini koji tako misli.
Šta misliš taj minus, čije su to pare?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:26 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:11 am
plavi kanarinac je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:01 am
Samo jedno pitanje vezano za cestitku u videu od šefa stručnog štaba koji kaze da smo u nikad goroj situaciji... zašto je to tako?
Ja sam vidio na facebuku da je neko postavio neki dokumnt PU o prinudnoj naplati nekakvih doprinosa, da izvines pun ***** ima 400 hiljada maraka. E sad da li je foluska neka, da li je istina ne znam, a ako je istina eto ti odgovora
Sere Amar, unosi negativu, nije ni blizu tako loše kako se priča.

Sad ozbiljno.
Pa neki dan je ovdje neko napisao o tom dugu kojeg moramo platiti. Očito prošlo nezapaženo. I mi bi nešto mjenjali i mi ćemo se kao nešto pitati. Ahahahahh
Najsmješnija priča u zadnje vrijeme. Radit će šta hoće i kako hoće. To je jedina istina.
Pa i na forumu se prestalo kukati i kritikovati tako ozbiljnu stvar a nešto bi kao reagovali :D
 
Zeljo92
Postovi: 18
Pridružen/a: pet nov 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 1:36 am

igla je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:13 am
Zeljo92 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:03 am
igla je napisao/la:
pet sep 18, 2020 12:41 am


Kone su osvojile 2 titule, ali kone se ne zahvaljuju navijačima što su otišle na gostovanje u Izrael, jer ne bi drugačije imali. Kone ne čekaju transfere Cimirota i Duljevića da bi im klub opstao.

Samo uređen klub može izgraditi tim, tim nikada ne može klub. Da može, mi bi bili klub i nakon prvih Amarovih titula, a ne bi došli u situaciju da potpisujemo reprograme i jedva omogućimo ljudima da odu u penziju jer im niko nikad nije plaćao ništa...
Sarajevo ima investitora, klub koji svake godine posluje 2 miliona godisnje u MINUSU. Da ti nije ovo sad receno, ti bi idalje zivio u svijetu gdje je Sarajevo savrsen, uredjen klub, ko zna...ne bi bio jedini koji tako misli.
Šta misliš taj minus, čije su to pare?
Ti bi volio da se Zeljo proda za virslu kao vijetnamci, pa da se promjeni tvoj nacin pisanja na forumu? Da ne bude vise da Zeljo zivi od transfera, navijaca i slicno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 2:08 am

Zeljo92 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:36 am
igla je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:13 am
Zeljo92 je napisao/la:
pet sep 18, 2020 1:03 am


Sarajevo ima investitora, klub koji svake godine posluje 2 miliona godisnje u MINUSU. Da ti nije ovo sad receno, ti bi idalje zivio u svijetu gdje je Sarajevo savrsen, uredjen klub, ko zna...ne bi bio jedini koji tako misli.
Šta misliš taj minus, čije su to pare?
Ti bi volio da se Zeljo proda za virslu kao vijetnamci, pa da se promjeni tvoj nacin pisanja na forumu? Da ne bude vise da Zeljo zivi od transfera, navijaca i slicno.
Najveci klubovi Evrope (osim Bayerna koji je svijet za sebe) posluju u minusu. Nije to ove drzave, tako se radi i u Spaniji, Engleskoj itd. Mozemo se mi tjesiti da ce oni propasti i da je to kod njih nesto sto je nestabilno i od danas do sutra ali samo se lazemo i sebi cinimo lose.

Bez investitora nas NEMA.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Zeljo92
Postovi: 18
Pridružen/a: pet nov 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 2:14 am

Slazem se, ali kuknjava kako smo mi ocaj a pitari rade odlican posao je...oni imaju vijetnamca mi nemamo i tu je kraj price. Klub ce zivjeti od prodaje igraca, sponzora, ulaznica, tv prava i slicno sve dok ne dodje investitor, kraj price.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 6:00 am

Joj u kakvim iluzijama pojedinci zive,cuj ako Roma dobije sve odjednom i mi cemo dobiti isto....
Izgleda da u klubu bas gori cim su pustili tu pricu na forum...
Od toga nema nista,dobivati cemo pare u ratama kao sto smo ih dobijali i svaki put do sada.
Ja se samo nadam da ce te pare usmjeriti na otplatu kredita te da se skine hipoteka sa Zeljine imovine.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 7:59 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:Joj u kakvim iluzijama pojedinci zive,cuj ako Roma dobije sve odjednom i mi cemo dobiti isto....
Izgleda da u klubu bas gori cim su pustili tu pricu na forum...
Od toga nema nista,dobivati cemo pare u ratama kao sto smo ih dobijali i svaki put do sada.
Ja se samo nadam da ce te pare usmjeriti na otplatu kredita te da se skine hipoteka sa Zeljine imovine.
Ne širi negativnu energiju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 8:06 am

Kontam kakav đon umjesto obraza moraš imati, da snimiš video i govoriš o situaciji u klubu u koju si ga sam doveo svojom ublehaškom pričom.
Fuj ! Neka nam je Bog na pomoći s njim i njegovim ublehama.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 8:21 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pet sep 18, 2020 7:59 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:Joj u kakvim iluzijama pojedinci zive,cuj ako Roma dobije sve odjednom i mi cemo dobiti isto....
Izgleda da u klubu bas gori cim su pustili tu pricu na forum...
Od toga nema nista,dobivati cemo pare u ratama kao sto smo ih dobijali i svaki put do sada.
Ja se samo nadam da ce te pare usmjeriti na otplatu kredita te da se skine hipoteka sa Zeljine imovine.
Ne širi negativnu energiju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma ne sirim....😀
Neki ovdje nikako da skontaju da se niti jedan transfer u svijetu nije platio u komadu.....
Niti ce se ikada platiti.Mozemo mi traziiti od rome da nas odmah isplate sve ali to nepije vode isto kao sto nije pilo vode kada su pametnjakovici trazili od porezne povrat nekog pdv-a da im isplate .....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 9:21 am

Visca ti si na redu, pa onda Amir :kafa:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 9:32 am

Ma od Visce je sića, 1% samo ...
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 9:50 am

Premier je napisao/la:
čet sep 17, 2020 5:55 pm
Izbaci buducnost astanu...mi je ne bi izbacili ni da igramo svake godine s njima sljedecih 10 godina..jbo nas i nas mentalitet.
Mi smo ne prepoznatljivi kao klub postali. U ovih 99 godina nas je krasilo zajedništvo, karakter...Sada ljudi koji vode klub hladno kažu sklonite se da mi dodjemo, umjesto da se radi zajedno. Drugo jedini smo klub iz BiH koji ove godine nije pobjedio nikoga u kvalifikacijama Europa lige. Koeficijent nam je u slobodnom padu.

Nego idemo potrošit pare od Džeke, j tri tačke sve ostalo.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 18, 2020 9:51 am

Problem kluba je stalni i kvalitetan izvor finansiranja, ne može neka uplata pa taman da je i 5 miliona eura biti rješenje. Imali smo te situacije više puta pa svi znamo kako je završilo, potroše se pare sa kamare i onda gledaj kako sunce zalazi. OK bitno je da kapa i neka kapa hvala bogu najljepse su pare koje svojim rukama zaradiš, ali da desetine hiljada ljudi sada dovi(ja imam takav osjećaj) i moli boga da Džeko potpiše zbog, izvinite na izrazu, pišljivih 400 hiljada eura to je meni strašno. Pa nije Željo Rudar iz Breze yebote

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cala, Dzezvar i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija