YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 14, 2020 8:35 am

Kako bi bilo lijepo da se rade izvjestaji jos uvijek, nadam se da ce momci poceti raditi sto prije.
Željezničar ante portas !

teteac8684
Kontakt:
Status: Offline

pon sep 14, 2020 8:39 am

Čestitke momcima na pobjedi, jako bitno poslije kiksa prošlo kolo...Sad se fino pripremiti za Krupu...VOLIM TE ŽELJO!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon sep 14, 2020 8:59 am

Nas raspored:
Zeljeznicar - Krupa 19.09
Zeljeznicar - Zrinjski 23.09 ?
Sarajevo - Zeljeznicar 27.09

Raspored kona:
Olimpik - Sarajevo 16.09
Sloboda - Sarajevo 20.09
Sarajevo - Astana 24.09
Sarajevo - Zeljeznicar 27.09

Kospicar
Kontakt:

AsharaK je napisao/la:
Kako bi bilo lijepo da se rade izvjestaji jos uvijek, nadam se da ce momci poceti raditi sto prije.
Nece sigurno naredne 3 godine
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon sep 14, 2020 9:01 am

Kospicar je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Nece sigurno naredne 3 godine
Ma ja mislim da ce se postic neki dogovor.

NeodgovorniPojedinac
Kontakt:

pon sep 14, 2020 9:50 am

Derbi ce biti odgođen 99%, oni ako prođu 3. pretkolo play off je odmah za 7 dana. I to će nas najviše zaj*bati. Nagomilat će nam sve ove zaostale kad najgori tereni budu.

exbabilon
Kontakt:

pon sep 14, 2020 9:57 am

Dobro jutro lideri na tabeli!
Nije ono sinoc bilo dobro, ali pobjeda koja nas drzi u zivotu i koju mogu iskoristiti da atmosferu okrenu u nasu korist i da nastavimo u nekom boljem ritmu. Kupili smo jos 7 dana do iduce tekme koja bi trebala biti malo laksa. Jos 7 dana ekipi za povratak u formu, treninge i sve ostalo.

Ako hocete da budete sampioni, malo pratite Mustafu, trenirajte i ostavljajte srce na terenu.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pon sep 14, 2020 10:00 am

phpBB [video]

Kazu nema cuka u Finskoj.
Kakav majstorski go.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

NAVIJAČ
Kontakt:

pon sep 14, 2020 10:19 am

Mislim da se Stilic neopravdano kritikuje. Niti je kad trcao, nit je kad klizao. U cetiri utakmice dva gola i tri asistencije, uvijek markiran. Mi prvi na tabeli. Nije zavrsavao utakmice jednim potezom, ali doci ce i to. U Tuzli je spojio Mustafu i Lendrica s golom. Moze Stila i vise, a doci ce i to akoBogda.
Ni milimetra !

IgrajZheljo
Kontakt:

pon sep 14, 2020 11:10 am

Ovaj zec je za balea tito sta nam radi

Veteran1965
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:10 pm

Oko Štile.....jedno je malo trke, i to slažem. Štila nikada nije bio trkač, fajter, nego je bio neko ko je magijom, potezom, šutom ili asistencijom rješavao utakmice. Međutim mi ovdje ne govorimo o malo trke, mi ovdje govorimo da uopšte nema trke, posebno po izgubljenoj lopti ili duelu. Pa bar tada zašprintaj malo i zaganjaj kad izgubiš loptu. Nimalo sportski niti timski nije to ponašanje. I ne sjećam se da je prošle sezone bilo tako.

Grbavica
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:25 pm

Boga mi je trco i ganjo u drugom poluvremenu
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

igla
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:31 pm

Ne slazem se za Stilica ni najmanje.

Ja bas na njemu vidim zelju i vecu nwgo sto sam ocekivao. Pogledajte proslave golova i sl., vidis da je lik srcem tu.

Nije nikad bio od trcanja prevelikog, to ga je kostalo bolje karijere. Ista stvar se pricala za Misketa u repci, aaa skloni ga, ne trci, eto sad imas Besica, trci i dan i noc, al u prazno.

Meha87
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:51 pm

Stilic nije brz igrac jos kad ga stavis na los teren kao onaj sinoc u sirokom onda to malo ruzno izgleda.

exbabilon
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:56 pm

Nije stvar pretrcanih kilometara, pa nije atletika. Stvar je intenziteta. Štila igra fudbal bez šprinta i bez duela, iz mjesta rješava situacije ako mu protivnik nije blizu. Taj fudbal nigdje vani vise ne prolazi, ovdje jos malo.

Ludvig Leple
Kontakt:

pon sep 14, 2020 12:56 pm

igla je napisao/la:Ne slazem se za Stilica ni najmanje.

Ja bas na njemu vidim zelju i vecu nwgo sto sam ocekivao. Pogledajte proslave golova i sl., vidis da je lik srcem tu.

Nije nikad bio od trcanja prevelikog, to ga je kostalo bolje karijere. Ista stvar se pricala za Misketa u repci, aaa skloni ga, ne trci, eto sad imas Besica, trci i dan i noc, al u prazno.
Da zanemarimo što ne trči, ali ne mogu da zanemarim činjenicu da on već dvoje utakmice igra više kao špic u paru sa Lendrićem/Juričićem, jer onakva "kretnja" veznog igrača je nedoustiva, pa makar to bio i Semir Štilić. Bez trke nema ni rezultata. Jučer smo imali sreće da u utakmici bez ikakvih konkretnih šansi na obje strane zabijemo gol i to kakav (bravo Mustafa). Sve ostalo mimo gola treba dobro analizirati i zapitati se kako može igrati neko ko nema snage da pretrči 17,23m.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

avlami97
Kontakt:

pon sep 14, 2020 2:01 pm

Da nije bilo Hajdarevića, mi bi utakmicu izgubili, bez obzira što je igrao Mujezinović. Sa Muletovom zamjenom bi se možda i snašli, a bez Hajdara teško. Tako sam vidio utakmicu. U svakom slučaju čestitke obojici, kao i kompletnoj ekipi i stručnom štabu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Leon_Professional
Kontakt:

pon sep 14, 2020 2:09 pm

Grbavica je napisao/la:
pon sep 14, 2020 12:25 pm
Boga mi je trco i ganjo u drugom poluvremenu
Štila je u drugom bio daleko bolji nego u prvom.
Prvo je odradio loše kao i zadnje dvije tekme prije ove. Nekako se činilo da mu se ne igra. I ono što nije pucao penal ne znam do koga ja, ali OK.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

fcz
Kontakt:

pon sep 14, 2020 2:10 pm

avlami97 je napisao/la:
Da nije bilo Hajdarevića, mi bi utakmicu izgubili, bez obzira što je igrao Mujezinović. Sa Muletovom zamjenom bi se možda i snašli, a bez Hajdara teško. Tako sam vidio utakmicu. U svakom slučaju čestitke obojici, kao i kompletnoj ekipi i stručnom štabu.
Bas premalo ljudi primijeti Hajdarov doprinos.

Ja sam bio prvi koji ga je pljuvao (nekad mozda i malo previse) ali decko je stvarno dosao sebi i pravi je motor. Razorio je bezbroj napada Sirokog a i predaja lopte mu ide sve bolje, ne ureklo se. Pa jbt on je i protiv onih babaroga iz Maccabija izgledao odlicno i sasvim dobro se nosio s njima.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

nookey
Kontakt:

pon sep 14, 2020 2:18 pm

fcz je napisao/la:
pon sep 14, 2020 2:10 pm
avlami97 je napisao/la:
Bas premalo ljudi primijeti Hajdarov doprinos.

Ja sam bio prvi koji ga je pljuvao (nekad mozda i malo previse) ali decko je stvarno dosao sebi i pravi je motor. Razorio je bezbroj napada Sirokog a i predaja lopte mu ide sve bolje, ne ureklo se. Pa jbt on je i protiv onih babaroga iz Maccabija izgledao odlicno i sasvim dobro se nosio s njima.
Sve ok sto se tice pluca trci ko navijen ali pas i sut su mu malo je reci kriminalni. Na tome mora poraditi jer ima potencijala

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gosta.

Prijava  •  Registracija