YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 11, 2020 8:47 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet sep 11, 2020 8:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 11, 2020 8:38 pm
Ma bravo. To je taj Tino ispada kao levat. Da hoće i protiv nas ovako izaći da ih opet unakazimo :D
I da budemo drugi jel....
To zavisi od drugih tekmi. Ovih kao protiv Mladosti.

Sarajevo ima individialni kvalitet to ne neminovno. Imaju jednog Tatara, Rahmanovića i Ahmetovića. Naprijed im treba malo šansi da zabiju. Dok su nazad dosta dosta ranjivi. Njima je do sada svaka ekipa napravila isto šansi kao oni. Nosale su ih vile u par mečeva, ali očito mogu zabiti više nego prime :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

kokoška
Kontakt:

pet sep 11, 2020 8:56 pm

Sta je ovo, jel ovo pitaraski forum... Koga boli k.... ko ce pobijediti treba samo sebe gledati. Vec pocinjemo biti mala ekipa, kad se sjetim prije trpamo koga stignemo i ne gledamo na druge.

exbabilon
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:18 pm

Ne mogu ovi Rahmanovica zaustavit bez faula.. strasno koliku razliku pravi.

blueheart
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:37 pm

ma mi bi dolje mogli napraviti 2-3 ko konkretne kontre i zabit 2 gola.... nekako smo tako najbolje funkcionisali. Eh sad dal ce odbrana biti na 0 to je pitanje....
Drzava Zeljo

salle86
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:42 pm

teteac8684 je napisao/la:
pet sep 11, 2020 8:29 am
Kad Zeca možemo očekivati na terenu?
Mi pripremili ražanj a zec u šumi...

storm_raider je napisao/la:
pet sep 11, 2020 2:12 pm
cipiripi je napisao/la:
pet sep 11, 2020 1:03 pm
Kad se moze ocekivat povratak publike na stadion, sta bi od onih silnih sastanaka?

Hajmo raja kupujte godisnje pomozimo nasem klubu i ostvarite benefite da prisustvujete utakmicama nakon pola godine.
Sljedece kolo ide objava. 500 gledalaca maksimalno na tribinama, 10% tribine, samo na sjedenju i bice oznacene stolice.
Po tome onda jedino smo mi na gubitku jer jedino kod nas bude preko 2 milje 🤣
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Elegant
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:44 pm

Vidjet cemo sad nase protiv Sirokog na cemu smo, duga ce ovo biti sezona za nas nikad teza.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

storm_raider
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:51 pm

Elegant je napisao/la:
Vidjet cemo sad nase protiv Sirokog na cemu smo, duga ce ovo biti sezona za nas nikad teza.
I ti pretjerujes...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:58 pm

Umjesto da pobjedom protiv Mladosti budemo u vrhu i da nas drugi "ganjaju" dosli smo u situaciju da nam slijede dvije veoma teske utakmice i da je pritisak sad na nama.
Sve se bojim da nam ova Mladost ne bude kao Sloboda prije nekoliko godina koja je Simi bila krivac za propalu sezonu.
Pobjeda protiv Sirokog je pod moranje ali kako.
Igraci umorni, van forme, sjebani zbog testiranja, a protivnik odmoran i "napaljen" da popravi utisak poslije utakmice sa Slobodom.
Idemo hrabro pa sta bude
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

vinston.cercil
Kontakt:

pet sep 11, 2020 9:59 pm

Elegant je napisao/la:
I ti pretjerujes...
Upravu je covjek 100%. Previse ste subjektivni, ova je ekipa limitirana, dalo se vidjeti protiv Mladosti.

storm_raider
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:01 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet sep 11, 2020 9:59 pm
Elegant je napisao/la:
I ti pretjerujes...
Upravu je covjek 100%. Previse ste subjektivni, ova je ekipa limitirana, dalo se vidjeti protiv Mladosti.
Ma u pravu je on, mislim da se pretjeruje sa ovim "nikad teza". Zaboravlja se kakve smo sezone imali prije 10tak godina..., a da smo limitirani, sve stoji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

amar92
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:04 pm

Zolotic slobodan, on bi nam mogao koristiti. Puno vise nego Jamak i Bekric. Zadnji vezni kakvog nemamo u ekipi, iako je u Belgiji zadnjih godina vise igrao stopera.

Sent from my iPhone using Tapatalk

samo_da_repliciram
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:08 pm

Gledaj im klupe jebote, jos plus Adukor

Plavi orkestar
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:09 pm

Šta je ba ovo,pitari pobjedili raju crnjak puko...Bolji smo od njih i sad a bili smo bolji i prošle sezone i da im pitarski savez sa Vicom i Beusom ne pokloni titulu qurac bi je uzeli,mi bi im pobjegli 10 bodova.Qurac ce je uzeti ove godine ako im je ponovo ne poklone.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:11 pm

Jbg imaju pare, imaju investitora. Mi se uzdamo u Bekrica, Jamaka i Acu...oni Adukor, Fanimo, Rahmanovic.

Sutra 3 boda po moranjem.
Gdje je taj futbol, futbal, footbal ili kako vec se zove Amare?

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:23 pm

Matej Rodin otišo u Cracoviu. Imamo ja mislim 0,5% od njega. :D
Željezničar ante portas !

Plavi orkestar
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:27 pm

SIMA SIMAU mi imamo sve,oni nemaju ništa.Nije mi jasno zašto takvo razmišljanje.Eto poslije 70 godina postojanja ganjaju stadion u zakup,prodali ime za sicu i sutra ih taj moze ugasiti.Lapili od Paje tri terena koja su napravljena na zemljištu Poljoprivrednog dobra Butmir i da u ovoj prokletoj zemlji ima zakona davno bi ih bilo po prdekanama zbog toga i tu nisu vllasnici,i to im je pod zakup.Titule im donosio Dario Dzarovski,Salem Prolic sa sudijskom organizacijom i na kraju pitarski savez sa Vicom na celu.Mi smo za njih institucija u svakom pogledu.I u moralnom i u materijalnom.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u sub sep 12, 2020 9:53 am, ukupno mijenjano 2 puta.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

NeodgovorniPojedinac
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:31 pm

Ubijeđen sam da imamo boljih prvih 11, možda i prvih 13-14 igrača, boljeg stručnjaka na klupi i vjerovatno veći motiv da osvojimo konačno!
Na njihovoj strani je nažalost širina, a bojim se da će ona u ovom čitavom haosu biti jako bitan faktor.
O situacijama u klubovima ne bih, nije za usporedbu.
Držat ću se isključivo terena, neću gledati širu sliku, jer samo tako imamo barem neke šanse.

Plavi orkestar
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:56 pm

Fudbal je danas grana privrede koja donosi novac pa skoro u svim zemljama.Zapita li se neko zašto taj fudbal ne donosi novac Zelji vec gubitke.Do koga je?Ne placaš teren,imaš ogromnu kvadraturu poslovnih prostora,armiju navijaca,ime...u glavnom si gradu sa ogromnim potencijalom za naše priilike...Nije naš budzet 100 miliona pa da se ne moze godina izgurati,naš buudzet je 4-5 miliona.Problem je naša imovina.Sve snage su usmjerene u to kako da se ona otme od Zelje.Scenario vidjen bezbroj puta u Sarajevu,uništi firmu,dovedi je u dugove i onda je otkupi za sicu.To se u Zelji radi vec godinama.Ne odustaju.

NeodgovorniPojedinac
Kontakt:

pet sep 11, 2020 10:58 pm

Čuj do koga je???
Pa to svi znamo.
Pola nas ne opravdava, pola ih opravdava...
Ali u suštini svi znamo DO KOGA JE!

Plavi orkestar
Kontakt:

pet sep 11, 2020 11:07 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pet sep 11, 2020 10:58 pm
Čuj do koga je???
Pa to svi znamo.
Pola nas ne opravdava, pola ih opravdava...
Ali u suštini svi znamo DO KOGA JE!
Citaj sa razumjevanjem.I ne misllm da je do Amara.Malo je više od jednog do koga je.Vjetar im u ledja daju svi oni koji ništa ne poduzimaju da to sprijece a mogli bi.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija