Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:33 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:29 pm


Ako je ova drzava proizvela Dzeku time sto nista u njega nije ulozila, time sto je trenirao u poderanim kopackama kao svi mi tih godina i sto je u njemu to probudilo ogroman inat, onda je proizvela. :)
I to sto kazes. :D Mi i tog jednog mega talenta nismo prepoznali, jer nemamo strucne ljude i sve pomenuto.Prepoznale ga Teplice za koje smo mi renomeom Real Madrid.Sve jasno gdje smo mi kao klub i kakva su nam shvatanja, a taj dogadjaj je bio prije 15 godina.I sad nam je ista organizacija.Daj da se sta cvakne, a ostalo sta bude.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:35 pm

Sa ublehasem na klupi i ublehasima u upravi nece biti ni rezultata ni nafake. Sto se prije pimirimo s time, lakse ce nam biti.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:45 pm

Racional87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:35 pm
Sa ublehasem na klupi i ublehasima u upravi nece biti ni rezultata ni nafake. Sto se prije pimirimo s time, lakse ce nam biti.
Oni prosli ublehasi su zato imali rezultat i nafaku
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:47 pm

Ja cu im oprostit i mladost i haifu ako dobiju Siroki, al koliko je realno sad da se ekipa podigne?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:51 pm

Meha87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:45 pm
Racional87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:35 pm
Sa ublehasem na klupi i ublehasima u upravi nece biti ni rezultata ni nafake. Sto se prije pimirimo s time, lakse ce nam biti.
Oni prosli ublehasi su zato imali rezultat i nafaku
Ti "prosli" su gradili stadion i uredili klub, kup je osvojen kao takmicenje. Trenutno gospodin Osim, osim legalizovanja kamate i duga nista nije uradio. Doduse jeste jedan od glavnih pokretaca prodaje pomocnog terena. Opstrukcije kakve su imali ti "prosli" niko nije imao u historiji Zeljeznicara.

Prica je da se Vukotic vraca u Zeljeznicar i tu ima neke istine.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:53 pm

Mi zivimo u drzavi koja je medju zadnjim rupama na svirali u cjeloj Evropi,u svim segmentima.Samim tim i u sportu.Cemu se mi mozemo nadati kad je stanje u drzavi sve gore i gore iz godine u godinu?Nicemu dobrom.U zemlji u kojoj je dobro samo politicarima i kriminalcima za sportiste a i sve druge nema mjesta.Bit ce sve gore i gore tako da ove poraze u ovim Evropskim utakmicama trebamo prihvatiti kao sasvim normalan slijed dogadjanja u našem društvu u kojem zivimo.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:01 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:08 pm
Koliko para toliko muzike......
ma dok mi ekipu gradimo oko 1 do 2 igraca i kada dovodimo razne kosorice bekrice i slicne "igracine" i sezonu i po lafo trazimo krila mi smo truba i to zesca nazalost.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:02 pm

Stilic me je razocarao, vec nekoliko utakmica preseta, nema zelje nema volje jednostavno sav je nonsalantan.
Sta reci evropa je zavrsena okrecemo aw nasem prvenatvu.
Dva pitanja mi se vrte po glavi.
Prvo koliko ce nam vremena trebati da se vratimo u formu i takmicarski ritam.
Drugo kad ce od.jebat Zeca zadnja ozbiljna utakmica koju je odigrao je bila u Zenici protiv Celika prije godinu dana.
Prolazna ocjena veceras ide Hajdaru, Lendricu, Blazevicu i Sehicu ostali se nisu vidjeli.
Ne mogu vjerovat da za 90 minuta nismo istrcali barem jednu kontru
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:03 pm

Trenutno bodovni saldo:
https://onedrive.live.com/edit.aspx?res ... eVcgnxYGjI

@Kospicar nije dobio bodove jer je tipovo dva puta.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:04 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:03 pm
Trenutno bodovni saldo:
https://onedrive.live.com/edit.aspx?res ... eVcgnxYGjI

@Kospicar nije dobio bodove jer je tipovo dva puta.
Prognoze za Široki počele
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:05 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:51 pm
Meha87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:45 pm
Racional87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:35 pm
Sa ublehasem na klupi i ublehasima u upravi nece biti ni rezultata ni nafake. Sto se prije pimirimo s time, lakse ce nam biti.
Oni prosli ublehasi su zato imali rezultat i nafaku
Ti "prosli" su gradili stadion i uredili klub, kup je osvojen kao takmicenje. Trenutno gospodin Osim, osim legalizovanja kamate i duga nista nije uradio. Doduse jeste jedan od glavnih pokretaca prodaje pomocnog terena. Opstrukcije kakve su imali ti "prosli" niko nije imao u historiji Zeljeznicara.

Prica je da se Vukotic vraca u Zeljeznicar i tu ima neke istine.
Molim Boga da ima istine u tome jer to nam je jedna od rijetkih slamki spasa. Vrijeme nam prolazi, moramo se svim silama cupati i pokusati uhvatiti voz za izlaz iz propasti.

Vukotic je pametan, moderan, vizionar, posten i veliki Zeljovac - ukoliko se desi da ponovo dodje u klub MORAMO ga podrzati!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:11 pm

Izgledali smo jadno drugo poluvrijeme. Ništa jadnije nego kada smo ispali od AIK sa Petrovićem. Ono igraš, a ne vjeruješ da ćeš proći.
Nisam pametan. Ne krivim za ovo nikoga. Generalna je situacija , da kad vidiš one Izraelce sve mlado i pršti od snage i trče. Kod nas penzionerski dom. Jedina ekipa koja mi pada na pamet je ona Grčka reprezentacija. Jedino su oni bili veći dinosaurusi. Zato eno igraju u D liga nacija.
Mi definitivno živimo u prošlom vremenu. Bekrić, Jamak, Amar Osim... Nije igra ni bila loša koliko smo ko klub loši.
Da bi imao dobre igrače, klub mora imati para. Da bi klub imao para mora biti uredjen.Nikada, al nikada mi nećemo bit uredjen klub dok se pita jedan čovjek. Mi ne znamo radit timski. Sada samo se nadam da će bit bolji taj jedan od koga zavisimo. Ovo sad je katastrofa u svakom pogledu.
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:13 pm

Qooler je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:11 pm
Izgledali smo jadno drugo poluvrijeme. Ništa jadnije nego kada smo ispali od AIK sa Petrovićem. Ono igraš, a ne vjeruješ da ćeš proći.
Nisam pametan. Ne krivim za ovo nikoga. Generalna je situacija , da kad vidiš one Izraelce sve mlado i pršti od snage i trče. Kod nas penzionerski dom. Jedina ekipa koja mi pada na pamet je ona Grčka reprezentacija. Jedino su oni bili veći dinosaurusi. Zato eno igraju u D liga nacija.
Mi definitivno živimo u prošlom vremenu. Bekrić, Jamak, Amar Osim... Nije igra ni bila loša koliko smo ko klub loši.
Da bi imao dobre igrače, klub mora imati para. Da bi klub imao para mora biti uredjen.Nikada, al nikada mi nećemo bit uredjen klub dok se pita jedan čovjek. Mi ne znamo radit timski. Sada samo se nadam da će bit bolji taj jedan od koga zavisimo. Ovo sad je katastrofa u svakom pogledu.
Prosjek godina prvih 11 kod Makabija 27, kod Zelje 28. Ne bih bas rekao da su oni svi mladi. Ostalo si koliko toliko upravu
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:14 pm

fcz je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:05 pm
Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:51 pm
Meha87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 9:45 pm


Oni prosli ublehasi su zato imali rezultat i nafaku
Ti "prosli" su gradili stadion i uredili klub, kup je osvojen kao takmicenje. Trenutno gospodin Osim, osim legalizovanja kamate i duga nista nije uradio. Doduse jeste jedan od glavnih pokretaca prodaje pomocnog terena. Opstrukcije kakve su imali ti "prosli" niko nije imao u historiji Zeljeznicara.

Prica je da se Vukotic vraca u Zeljeznicar i tu ima neke istine.
Molim Boga da ima istine u tome jer to nam je jedna od rijetkih slamki spasa. Vrijeme nam prolazi, moramo se svim silama cupati i pokusati uhvatiti voz za izlaz iz propasti.

Vukotic je pametan, moderan, vizionar, posten i veliki Zeljovac - ukoliko se desi da ponovo dodje u klub MORAMO ga podrzati!!!
Ima istine, nazalost ekipa mu je upitnog sastava, a znamo da bez tima ne mozes nista.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:23 pm

cipiripi je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:02 pm
Stilic me je razocarao, vec nekoliko utakmica preseta, nema zelje nema volje jednostavno sav je nonsalantan.
Sta reci evropa je zavrsena okrecemo aw nasem prvenatvu.
Dva pitanja mi se vrte po glavi.
Prvo koliko ce nam vremena trebati da se vratimo u formu i takmicarski ritam.
Drugo kad ce od.jebat Zeca zadnja ozbiljna utakmica koju je odigrao je bila u Zenici protiv Celika prije godinu dana.
Prolazna ocjena veceras ide Hajdaru, Lendricu, Blazevicu i Sehicu ostali se nisu vidjeli.
Ne mogu vjerovat da za 90 minuta nismo istrcali barem jednu kontru
Ono protiv Mladosti je foliranje, a ovo ovdje realnost njegova. Semir igra igru bez duela, bez trke. Tako u našoj ligi može dominirati jer je majstor s loptom i ima ulogu koja njemu odgovara.
Može se vidjeti očito na našim tekmama da Štila ne ulazi u duel, ni na treningu. To u Evropi ne ide, nema više takvih igrača. Moderan fudbal to ne trpi. Moraš trčati.

Neka njeg nama, ali previše mi imamo igrača koji su "pregaženi vremenom" da bi nešto mogli u Evropi. Spori smo godinama.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:33 pm

I sa Zecom sutra raskinuti ugovor kad se vrate odma na aerodromu
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:40 pm

flux je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:13 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:11 pm
Izgledali smo jadno drugo poluvrijeme. Ništa jadnije nego kada smo ispali od AIK sa Petrovićem. Ono igraš, a ne vjeruješ da ćeš proći.
Nisam pametan. Ne krivim za ovo nikoga. Generalna je situacija , da kad vidiš one Izraelce sve mlado i pršti od snage i trče. Kod nas penzionerski dom. Jedina ekipa koja mi pada na pamet je ona Grčka reprezentacija. Jedino su oni bili veći dinosaurusi. Zato eno igraju u D liga nacija.
Mi definitivno živimo u prošlom vremenu. Bekrić, Jamak, Amar Osim... Nije igra ni bila loša koliko smo ko klub loši.
Da bi imao dobre igrače, klub mora imati para. Da bi klub imao para mora biti uredjen.Nikada, al nikada mi nećemo bit uredjen klub dok se pita jedan čovjek. Mi ne znamo radit timski. Sada samo se nadam da će bit bolji taj jedan od koga zavisimo. Ovo sad je katastrofa u svakom pogledu.
Prosjek godina prvih 11 kod Makabija 27, kod Zelje 28. Ne bih bas rekao da su oni svi mladi. Ostalo si koliko toliko upravu
OK, al se vidjela dominacija u trčanju. Možda je i mentalitet. Ne znam. Uglavnom ili nećemo ili ne možemo. Ljudi su nas pojeli u drugom poluvremenu. Toliko brži, i toliko okretniji.
Većina onih "stručnih komentatora" što su se motali po TV kanalima u doba kad je Bayern išao ka tituli LP, je govorila da je ta snaga Bayerna iz organizacije kluba. Počinjem vjerovat u to.
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:49 pm

Qooler je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:40 pm
flux je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:13 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:11 pm
Izgledali smo jadno drugo poluvrijeme. Ništa jadnije nego kada smo ispali od AIK sa Petrovićem. Ono igraš, a ne vjeruješ da ćeš proći.
Nisam pametan. Ne krivim za ovo nikoga. Generalna je situacija , da kad vidiš one Izraelce sve mlado i pršti od snage i trče. Kod nas penzionerski dom. Jedina ekipa koja mi pada na pamet je ona Grčka reprezentacija. Jedino su oni bili veći dinosaurusi. Zato eno igraju u D liga nacija.
Mi definitivno živimo u prošlom vremenu. Bekrić, Jamak, Amar Osim... Nije igra ni bila loša koliko smo ko klub loši.
Da bi imao dobre igrače, klub mora imati para. Da bi klub imao para mora biti uredjen.Nikada, al nikada mi nećemo bit uredjen klub dok se pita jedan čovjek. Mi ne znamo radit timski. Sada samo se nadam da će bit bolji taj jedan od koga zavisimo. Ovo sad je katastrofa u svakom pogledu.
Prosjek godina prvih 11 kod Makabija 27, kod Zelje 28. Ne bih bas rekao da su oni svi mladi. Ostalo si koliko toliko upravu
OK, al se vidjela dominacija u trčanju. Možda je i mentalitet. Ne znam. Uglavnom ili nećemo ili ne možemo. Ljudi su nas pojeli u drugom poluvremenu. Toliko brži, i toliko okretniji.
Većina onih "stručnih komentatora" što su se motali po TV kanalima u doba kad je Bayern išao ka tituli LP, je govorila da je ta snaga Bayerna iz organizacije kluba. Počinjem vjerovat u to.
Ma ne mozemo se mi porediti s Makabijem nikako. Ljudi su u svakom pogledu dvije svjetlosne godine ispred nas, realno. Smijem se zakleti da je njihov B tim spremniji od nas. Ne samo nas, nego cijele nase lige koja je na nivou juniora kada je u pitanju fizicka sprema. Zato mi nemamo sta traziti u Evropi jos zadugo. Jedino rijesenje kod nas u državi bi bio neki model koji dozvoljava ulazak investitora. Samo tako se iskorak moze napraviti ili da država stane iza tebe u ozbiljnom smislu, ali posto mi nemamo drzave,ostajemo na investitoru
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:54 pm

flux je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:49 pm
Qooler je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:40 pm
flux je napisao/la:
sri sep 09, 2020 10:13 pm

Prosjek godina prvih 11 kod Makabija 27, kod Zelje 28. Ne bih bas rekao da su oni svi mladi. Ostalo si koliko toliko upravu
OK, al se vidjela dominacija u trčanju. Možda je i mentalitet. Ne znam. Uglavnom ili nećemo ili ne možemo. Ljudi su nas pojeli u drugom poluvremenu. Toliko brži, i toliko okretniji.
Većina onih "stručnih komentatora" što su se motali po TV kanalima u doba kad je Bayern išao ka tituli LP, je govorila da je ta snaga Bayerna iz organizacije kluba. Počinjem vjerovat u to.
Ma ne mozemo se mi porediti s Makabijem nikako. Ljudi su u svakom pogledu dvije svjetlosne godine ispred nas, realno. Smijem se zakleti da je njihov B tim spremniji od nas. Ne samo nas, nego cijele nase lige koja je na nivou juniora kada je u pitanju fizicka sprema. Zato mi nemamo sta traziti u Evropi jos zadugo. Jedino rijesenje kod nas u državi bi bio neki model koji dozvoljava ulazak investitora. Samo tako se iskorak moze napraviti ili da država stane iza tebe u ozbiljnom smislu, ali posto mi nemamo drzave,ostajemo na investitoru
Model, kao sto vidimo na primjeru iz neposredne blizine, vec postoji. Ostajemo na sposobnosti ili nesposobnosti da se nadje ozbiljan investitor.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 10:59 pm

Pa ovo je neka realnost cak i gore sam ocekivao, a moglo je vrlo lahko i okrenuti u nasu korist da nismo primili onu golcinu pred kraj prvog.
Nisam htio da iznosim na forumu, ali imali smo igrace koji su se umarali nakon 4 kruga oko stadiona zbog korone, a danas su igrali. Da se razumijemo, mi i duplo jaci i bez korone u ovom duelu smo autsajderi tako da korona nije nikakva izlika, ali s njom smo bas bili u deficitu. U deficitu smo i u Sirokom gdje sam bodom zadovoljan. Vratice nam sve ovo kad nam bude najsladje. Siguran sam u to.
Svaka cast igracima na borbi i zalaganju. Idemo dalje !
Ja volim Želju. Za njega sve.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija