Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 1:31 pm

poslije kairata, protivnik ce nam biti lokomotiva vladivostok. :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 1:35 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon avg 31, 2020 1:31 pm
poslije kairata, protivnik ce nam biti lokomotiva vladivostok. :D
Koja će zbog kazne od UEFA-e morati igrati meč u drugoj državi, pa će se susret održati u Južnoj Koreji.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 1:48 pm

Đaba ti sve samo da mi ova testiranja prđemo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 1:53 pm

u palestini bice gusto bice 0-2 a onda rutinski te uzbekistance ispratit na grbavici sa par komada u mrezi

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
flux
Postovi: 654
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 1:55 pm

Da li je neko negdje procitao ima li Macabi zarazenih u klubu? Da li su se oni testirali? Zašto niko iz kluba nije trazio njihove negativne testove na uvid?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:03 pm

Ako budemo svi "zdravi" prolazimo Haifu, a onda i Kazahstance..
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:25 pm

avlami97 je napisao/la:Ako budemo svi "zdravi" prolazimo Haifu, a onda i Kazahstance..
A igramo europa ligu. Koja ironija...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:28 pm

Na osnovu cega vlada optimizam i zbog cega uopste ljudi misle da mi mozemo napraviti nesto protiv Haife? Nase sanse za prolaz su vrlo male i to je realnost.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:47 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon avg 31, 2020 12:13 pm
mamba21 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 11:11 am
slika

Bravo Manijaci na akciji :zeljeznicar1:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja...
Daj nam tu Galatu, da im Tuce i Jamak zamahuju na centru.
Acta non verba.
Mi smo Željini, Željo je naš!!
Znas li broj aktivnih?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:51 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
pon avg 31, 2020 2:28 pm
Na osnovu cega vlada optimizam i zbog cega uopste ljudi misle da mi mozemo napraviti nesto protiv Haife? Nase sanse za prolaz su vrlo male i to je realnost.
Zato sto je vakat da nas pogleda
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 2:56 pm

mamba21 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 2:47 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon avg 31, 2020 12:13 pm
mamba21 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 11:11 am
slika

Bravo Manijaci na akciji :zeljeznicar1:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja...
Daj nam tu Galatu, da im Tuce i Jamak zamahuju na centru.
Acta non verba.
Mi smo Željini, Željo je naš!!
Znas li broj aktivnih?
Ne znam, iskreno.

Na stranu zezancija, ali ni meni nije jasno na osnovu cega ljudi temelje optimizam pred Makabi. Ne kazem da nemamo minimalne sanse, ali realno predaleko smo mi od Kairata, koji je po meni favorit i da dodjemo do njega. Sa Vagner Lovom i Kosovicem. O Makabiju da ne pricam, ali treba se samo boriti i niko im nece nista zamjeriti bez obzira na ishod.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 3:01 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
pon avg 31, 2020 2:28 pm
Na osnovu cega vlada optimizam i zbog cega uopste ljudi misle da mi mozemo napraviti nesto protiv Haife? Nase sanse za prolaz su vrlo male i to je realnost.
Zanimljivije je kad se nečemu nadamo, treba biti optimist nekada.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 3:03 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 2:47 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon avg 31, 2020 12:13 pm
Kad nikog nema znaj da tu sam ja...
Daj nam tu Galatu, da im Tuce i Jamak zamahuju na centru.
Acta non verba.
Mi smo Željini, Željo je naš!!
Znas li broj aktivnih?
Ne znam, iskreno.

Na stranu zezancija, ali ni meni nije jasno na osnovu cega ljudi temelje optimizam pred Makabi. Ne kazem da nemamo minimalne sanse, ali realno predaleko smo mi od Kairata, koji je po meni favorit i da dodjemo do njega. Sa Vagner Lovom i Kosovicem. O Makabiju da ne pricam, ali treba se samo boriti i niko im nece nista zamjeriti bez obzira na ishod.
Kairat je jaci od Maccabija, i bit ce favoriti u tom duelu ako izraelci nas izbace. To sto su iz Kazahstana i sto su nama Bosancima manje poznati ne znaci da su slabi.

Vrijednost po TM-u:
Kairat 20 mil €
Maccabi 13 mil €
Zeljo 5 mil €


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 3:54 pm

Mešanović je kraj karijere dočekao u FK Željezničar sa kojim je uspio osvojiti titulu prvaka naše zemlje, a u razgovoru za pomenuti portal govorio je o Amaru Osimu.

- Amar je doktor fudbala u ovoj državi. Najpragmatičniji, a složen na najjednostavniji način. On zna fudbal. Istina, nije imao puno ni izgubiti, malo je bilo kockanja, ali… Ako ćemo biti realni, ko bi sad doveo čovjeka u 34. godini koji je prethodno pauzirao deset mjeseci zbog puknuća ahilove tetive. Niko.

Kada je već pričao o Željezničaru, otkrio je i zašto je nakon jednog gola uzviknuo – Delvecchio.

- Haha, a vidim da to navijači pamte. To je ostalo još iz djetinstva. Kada sam kao dijete igrao s prijateljima ispred zgrade uvijek bismo nakon što zabijemo gol spomenuli nekog igrača koji naumpadne. U to vrijeme ja sam spominjao Panajotovića koji je igrao početkom 80-ih, pa Čopa iz Vinkovaca, Šmudla iz Osijeka. Kad se oduzme lopta moralo se kazati Bajro Župić i slično. Tako je na kraju došao i Delvecchio.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 5:18 pm

Je li imao neko problema sa uplatama iz inostranstva prilikom kupovine u fanshopu?
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 5:57 pm

Ima li iko ovdje da se blize razumije u ove testove i testiranja i to.. Da li postoji yebena mogucnost da nam neko garantuje da kada testiramo igraca i bude negativan da taj ko da rezultate da pravnu i materijalnu odgovornost za tacnost testova , i da ce biti negativni ako su vec bili na tom njihovom testiranju sve da ih marsovci testiraju na ovu koronu ???
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 6:23 pm

mirsad94 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 5:57 pm
Ima li iko ovdje da se blize razumije u ove testove i testiranja i to.. Da li postoji yebena mogucnost da nam neko garantuje da kada testiramo igraca i bude negativan da taj ko da rezultate da pravnu i materijalnu odgovornost za tacnost testova , i da ce biti negativni ako su vec bili na tom njihovom testiranju sve da ih marsovci testiraju na ovu koronu ???
U suštini ako je negativan na Veterini ili bilo kom ovlastenom labu, negativan je i svugdje u svijetu bez obzira na tip masine koja radi analizu, testa i ostalo... ali eto... ocigledno su cifuti imali drugi plan
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 6:28 pm

Ovo kone lagano prolaze u Semberiji. Mnogo su kvalitetniji. Mi trebamo samo sebe gledati! Zali boze bodova sa MDK. Nadoknadicemo to sa konama akobogda. Sjutra doviti za negativu na testovima!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 6:32 pm

Slavko je Karina od trenera zato ih i ubise samo se brani ubleha
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 31, 2020 6:46 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon avg 31, 2020 6:23 pm
mirsad94 je napisao/la:
pon avg 31, 2020 5:57 pm
Ima li iko ovdje da se blize razumije u ove testove i testiranja i to.. Da li postoji yebena mogucnost da nam neko garantuje da kada testiramo igraca i bude negativan da taj ko da rezultate da pravnu i materijalnu odgovornost za tacnost testova , i da ce biti negativni ako su vec bili na tom njihovom testiranju sve da ih marsovci testiraju na ovu koronu ???
U suštini ako je negativan na Veterini ili bilo kom ovlastenom labu, negativan je i svugdje u svijetu bez obzira na tip masine koja radi analizu, testa i ostalo... ali eto... ocigledno su cifuti imali drugi plan
Ma ne mozes sa ovim jadnicima na kraj nikako, uvijek mogu reci da ima jedan pozitivan i opet nazad za Sarajevo.. Ali da li postoji model da se uradi sve da ih se sprijeci u tome, nazalost mnogo je mjesta za manipulaciju oko ovog jada.
Moze li se poduzeti mjere npr. Da se tempira let tako da se testiramo tako da rezultati ovdje budu tacno pred let , i da samo negativni idu tamo, da se ako treba snima sve vrijeme da igraci drze fizicku distancu i maske na licu, tj da je nemoguce da se zaraze od zadnjeg testiranja do slijetanja, da se sleti na dan utakmice i da se ostavi prostor samo da se mogu testirati i dobiti rezultati , bez treninga , bez icega, po mogucnosti test na aerodoromu itd.
Sve da se uradi da im se smanji prostor za manipulaciju, sve sto je do nas .
Treba dobro sve analazirati i isplanirati ako se ikako ima snage i sredstava, sve su prilike da jedva cekaju da nas opet nogom nabiju od tamo ..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija