Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:28 pm

1921.ba je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:19 pm
Samo da vas pozdravimo. Naša dvočlana ekspedicija je odlično, dva negativna nalaza, ali eto, čekamo ponedjeljak. :D
Najvise sam se nasikirao zbog tebe Benzema ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:28 pm

1921.ba je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:19 pm
Samo da vas pozdravimo. Naša dvočlana ekspedicija je odlično, dva negativna nalaza, ali eto, čekamo ponedjeljak. :D
Treba li vam nešto da lakše dočekate ponedeljak, slobodno me kontaktirajte u bilo koje doba.
イビチャ・オシム
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:28 pm

Evo Zec se oglasio, ***** ti testove vise, pa jel realno ovo ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:34 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:27 pm
igla je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:25 pm
Ovdje kad se pričalo da to ne ide tako, da jednom se čovjeku prepusti sve, rečenica "Nek dođe Amar sa svojim ljudima" je bila dovoljna da se skinu stari i postave novi.

Svi koji su imali mišljenje drugo su bili građevinci, proceduraši, misketovci. Sad, haj pomozite, što ismijavate? I i dalje onaj nadobudni stav i branjenje neodbranjivog.

Evo, ovi sa snimka mogu:
phpBB [video]
E bas si mi kvalitetno odgovorio i predstavio tvoje rjesenje za klupske probleme. Mislio sam da mozes puno bolje.
Tebi da pričam? Amar zna, on će sam. Što će iko od nas išta? Iko drugi?

Uostalom, tebi da pričam, braniš i prije napada stvari.
Tvoj idol je najbolji trener u državi. Činjenica.
Tvoj idol i njegove potrčke su gola kurčina kada je riječ o ozbiljnoj organizaciji bilo čega, bilo kakvom ekonomskom poslovanju i bilo čime što se veže za upravljanje. Od danas do sutra, mahalaški. I potvrđeno je da on i oni to ne vide, ne priznaju i ne vide grešku nigdje.

Šta misliš zašto investitori ne lete Amaru da daju pare?
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:42 pm

Amar je za sport najbolji za Zelju svih vremena. Niti smo imali bolje, niti cemo imati u skorijoj buducnosti. To nije moje misljenje, nego statistika sve govori.
Ne moras ti meni pricati, nego kad vec sve ismijavas i pljujes mislio sam da imas neki model, neku ideju, neku viziju, svoj novac ili od nekog da ulozis, da nesto promjenimo...da ne lajemo samo na forumu.
Kakvi bolan investitori. Nadji mi nekog investitora od 1921. ? Ko je investitor?
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u pet avg 28, 2020 3:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:28 pm
Evo Zec se oglasio, ***** ti testove vise, pa jel realno ovo ...
I ja sam ovo pisao neki dan. Nevjerovatno stvarno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:46 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:42 pm
Amar je za sport najbolji za Zelju svih vremena. Niti smo imali bolje, niti cemo imati u skorijoj buducnosti. To nije moje misljenje, nego statistika sve govori.
Ne moras ti meni pricati, nego kad vec sve ismijavas i pljujes mislio sam da imas neki model, neku ideju, neku viziju, svoj novac ili od nekog da ulozis, da nesto promjenimo...da ne lajemo samo na forumu.
Kakvi bolan investitori. Nadji mi nekog investitora od 1921. ? Ko je investitor?
Ključni problem kluba je ovaj dio rečenice.

Ne vjeruje se nikom osim Amaru. Da dođe neko i uzme duplu, Amar bi uzeo i superkup jer bi se izborio da se igra.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:46 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:14 pm
igla je napisao/la:
pet avg 28, 2020 2:16 pm
FK Željezničar ovom prilikom se zahvaljuje svim navijačima koji su kupovinom ulaznica za susret s Mladosti pomogli organizaciju puta u Izrael, te također Ministarstvu kulture i sporta KS i hotelu Garden City Konjic.


Jel vama ovo bijedno pročitati za najtrofejniji klub u državi koji slavi 100 godina?
Sto je bijedno?
Bas je lijepo stavise, navijaci i sponzori platili. Svi znamo ekonomsku situaciju.
Od pedeset postova sve ti je pljuvanje. Hajde napisi rjesenje problema, predstavi model i 10 ljudi koji trebaju uci u klub, rjesenje za sportski segment da sklonimo kamatara. Nista nisam konstruktivno procitao iskljucivo samo pljuvanje. Nemoj mi samo spominjati ove sto su milione spiskali za kamione igraca i trenera i ostavili kup i nulu na racunu,za sport klasicne neznalice. To je izlizana tema. Njih smo otjerali, svjesno. To mi nije drago, iskreno, ali tako stoje stvari.
Ide skupstina, hajde da promjenimo ove, da ih maknemo. Vidimo da ne valjaju, da ne mogu, ne znaju, ali ko nas to vadi i sa cim se trebamo uhvatiti u kostac, kako bi ti to poslozio, gdje bi nasao novac, igrace, kako bi pokrenuo izgradnju tribine....pricamo sasvim normalno. Ako dvije godine pljujes i ismijavas vjerujem da imas u glavi neki svoj evropski model, pa da te ubacimo u klub.
Isto kao i postovi za Covid, samo sabotiranje i pljuvanje. Niko nije napisao kako je trebalo reagovati. Da se razumijemo postovi od ljudi koji pisu da smo trebali u izolaciju i izgubiti pet utakmica nisu ozbiljni jer bas slucajno ti sto su to predlozili vec dvije godine kritikuju i kad treba i kad ne treba, pa zamisli sta bi pisali da sad imamo nula bodova.
Bjedno je što nemaš za put. Naravno da je bijedno.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:46 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:14 pm
igla je napisao/la:
pet avg 28, 2020 2:16 pm
FK Željezničar ovom prilikom se zahvaljuje svim navijačima koji su kupovinom ulaznica za susret s Mladosti pomogli organizaciju puta u Izrael, te također Ministarstvu kulture i sporta KS i hotelu Garden City Konjic.


Jel vama ovo bijedno pročitati za najtrofejniji klub u državi koji slavi 100 godina?
Sto je bijedno?
Bas je lijepo stavise, navijaci i sponzori platili. Svi znamo ekonomsku situaciju.
Od pedeset postova sve ti je pljuvanje. Hajde napisi rjesenje problema, predstavi model i 10 ljudi koji trebaju uci u klub, rjesenje za sportski segment da sklonimo kamatara. Nista nisam konstruktivno procitao iskljucivo samo pljuvanje. Nemoj mi samo spominjati ove sto su milione spiskali za kamione igraca i trenera i ostavili kup i nulu na racunu,za sport klasicne neznalice. To je izlizana tema. Njih smo otjerali, svjesno. To mi nije drago, iskreno, ali tako stoje stvari.
Ide skupstina, hajde da promjenimo ove, da ih maknemo. Vidimo da ne valjaju, da ne mogu, ne znaju, ali ko nas to vadi i sa cim se trebamo uhvatiti u kostac, kako bi ti to poslozio, gdje bi nasao novac, igrace, kako bi pokrenuo izgradnju tribine....pricamo sasvim normalno. Ako dvije godine pljujes i ismijavas vjerujem da imas u glavi neki svoj evropski model, pa da te ubacimo u klub.
Isto kao i postovi za Covid, samo sabotiranje i pljuvanje. Niko nije napisao kako je trebalo reagovati. Da se razumijemo postovi od ljudi koji pisu da smo trebali u izolaciju i izgubiti pet utakmica nisu ozbiljni jer bas slucajno ti sto su to predlozili vec dvije godine kritikuju i kad treba i kad ne treba, pa zamisli sta bi pisali da sad imamo nula bodova.
Bjedno je što nemaš za put. Naravno da je bijedno.
Imamo. Navijaci kupili ulaznice i sponzori podrzali. Tako ce i uvijek biti. Mi smo Željini, Željo je nas!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:50 pm

Igla @Jaro moj, ja sam napisao za sportski segment i ti to znas dobro. A kad skontas nesto konstruktivno za prosperitet kluba, napisi. Ovo ostalo je sve laprdanje u prazno i izliv frustracija. Dodji u nedjelju da se druzimo i uclanimo. To je puno konstruktivnije od ovoga.
Gdje su oni sto su na ZELJINOM forumu pisali da Zec izlazi zarazen i da tim ugrozava druge i klub?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:53 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:57 pm

mamba21 je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:42 pm
AsharaK je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:28 pm
Evo Zec se oglasio, ***** ti testove vise, pa jel realno ovo ...
I ja sam ovo pisao neki dan. Nevjerovatno stvarno.
Igrao je 4.8. protiv Bosne Visoko na Grbavici. Dao gol i asistirao. Početkom avgusta pozitivan, Izolacija od 4.-18.8.2020. :D

"Vidite, doveden sam u nezgodan položaj. Ne bih se oglašavao, ali sam primoran jer ljudi misle da sam neodgovoran i da zaražen hodam po gradu. Odgovorna sam osoba koja je 14 dana bila u strogoj izolaciji pošto sam početkom avgusta bio pozitivan na testiranju. Dakle, od 4. do 18. avgusta sam bio u izolaciji i onda nakon dva negativna testa sam izašao i priključio se treninzima", ističe Zec.


https://www.klix.ba/sport/nogomet/zelje ... /200804131
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet avg 28, 2020 4:02 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 3:58 pm

1921.ba je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:19 pm
Samo da vas pozdravimo. Naša dvočlana ekspedicija je odlično, dva negativna nalaza, ali eto, čekamo ponedjeljak. :D
Zivi i zdravi bili!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:01 pm

AsharaK je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:28 pm
Evo Zec se oglasio, ***** ti testove vise, pa jel realno ovo ...
Sta je rec?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:07 pm

mamba21 je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:42 pm
AsharaK je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:28 pm
Evo Zec se oglasio, ***** ti testove vise, pa jel realno ovo ...
I ja sam ovo pisao neki dan. Nevjerovatno stvarno.
Najnovija informacijama. Juricic i Miletic nisu pizitivni. Sada ce se I ostali testirati. Da li je moguce da su nas c.. ti namjerno htjeli unakaziti ili kod nas ovdje nalaze izvlace iz dzepa. Ako svi budu negativni Uefi poslati nalaze på neka donesu jedninu ispravnu odluku, 0-3.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:20 pm

https://fkzeljeznicar.ba/miletic-jurici ... -19/43108/
Gdje su pravnici, ocigledno da.nas cifuti levate, moze li ovo uticati na ishod utakmice?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:22 pm

Da li su se ostali testirali? Ili samo Lukax2
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:24 pm

storm_raider je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:58 pm
1921.ba je napisao/la:
pet avg 28, 2020 3:19 pm
Samo da vas pozdravimo. Naša dvočlana ekspedicija je odlično, dva negativna nalaza, ali eto, čekamo ponedjeljak. :D
Zivi i zdravi bili!
Al se Dino Pekic dobro opremio. Povukao i malina respirator.
Bravo momci. 👍
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:28 pm

Bravo momci
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 4:38 pm

mamba21 je napisao/la:
pet avg 28, 2020 4:22 pm
Da li su se ostali testirali? Ili samo Lukax2
Kako ide procedura oko testiranja, ako si u izolaciji? Dođu kući "pozitivnom" ili...? Ozbiljno pitam, ako znaš ti ili neko drugi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija