Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:09 pm

Panonsko jezero dnevno posjeti 5k ljudi, oni na nama ***** ostre hahahahhahahahahhahahahah
Željezničar ante portas !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:12 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:01 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
čet avg 27, 2020 10:57 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 10:56 pm
Napokon muda pokazali
Nadam se da ce muda pokazati gdje treba a to je na terenu
Mi da smo muda pokazivali van terena unazad nekoliko godina ne bi dolazilo do ovoga.
Sve cu im halalit samo ako izbace cifute i ogade fudbal ciganima kao prosle sezone
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:15 pm

Haklapuc je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:04 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 27, 2020 10:50 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 27, 2020 10:48 pm
Podmeču nam pitari sada, usrali se.
A tamo nas zezali jer smo muslimani.

Dokle više.
Svi nam krivi, samo mi jok... postupi kako su nam nalozili, a ko sto neko napisa moze test danas biti negativan, bolest se razviti kroz 3-5-7 dana...ali hajde lakse šupljirati.
Eto bi na kraju onako kako sam i govorio, je li to šupljiranje? Je li trebalo pognuti glavu i pustiti da te prave budalom?
Ako je tebi ovo dobitak i povoljna situacija onda dobro .. aferim
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:20 pm

A nije dobitak? Daj mi samo jedan primjer gdje je cijeli kolektiv otisao u izolaciju zbog par zarazenih, i ja cu prvi rec da su nas trebali poslati u izolaciju.
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:20 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:15 pm
Haklapuc je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:04 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 27, 2020 10:50 pm


Svi nam krivi, samo mi jok... postupi kako su nam nalozili, a ko sto neko napisa moze test danas biti negativan, bolest se razviti kroz 3-5-7 dana...ali hajde lakse šupljirati.
Eto bi na kraju onako kako sam i govorio, je li to šupljiranje? Je li trebalo pognuti glavu i pustiti da te prave budalom?
Ako je tebi ovo dobitak i povoljna situacija onda dobro .. aferim
Šta je tačno dobitak u ovoj situaciji? Zaraženi u izolaciju, negativni da treniraju ako se ičemu nadamo ove sezone.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:24 pm

Nismo baš finu sliku predstavili ni kluba ni države ali Bože moj, uvijek se možemo na nešto izvaditi.

Dobro je da imamo još jednu šansu, dobro je što je reprezentativna pauza. Valjda dođemo tobe i prestanemo se bahatiti i poštovati procedure.
Kako je moglo biti, ovo izgleda i dobro sad za sad.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:29 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:20 pm
A nije dobitak? Daj mi samo jedan primjer gdje je cijeli kolektiv otisao u izolaciju zbog par zarazenih, i ja cu prvi rec da su nas trebali poslati u izolaciju.
Igman Konjic, na pocetku pandemije. Sta se od tada promijenilo? Sa zdravstvenog aspekta gotovo nista, ali su mjere popustile, jer bi nasa, ionako losa ekonomija, totalno propala da se ovo sprovodi i dalje.Dakle, preuzima se svjestan rizik.Medicinski gledano, po ovom sto nam pricaju o koroni i kako se djelovalo u pocetku, svi kontakti zarazenog bi trebali u samoizolaciju i tako se i radilo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:30 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:29 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:20 pm
A nije dobitak? Daj mi samo jedan primjer gdje je cijeli kolektiv otisao u izolaciju zbog par zarazenih, i ja cu prvi rec da su nas trebali poslati u izolaciju.
Igman Konjic, na pocetku pandemije. Sta se od tada promijenilo? Sa zdravstvenog aspekta gotovo nista, ali su mjere popustile, jer bi nasa, ionako losa ekonomija, totalno propala da se ovo sprovodi i dalje.Dakle, preuzima se svjestan rizik.Medicinski gledano, po ovom sto nam pricaju o koroni i kako se djelovalo u pocetku, svi kontakti zarazenog bi trebali u samoizolaciju i tako se i radilo.
Konjic je citav bio u karantini kao grad
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:31 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:30 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:29 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:20 pm
A nije dobitak? Daj mi samo jedan primjer gdje je cijeli kolektiv otisao u izolaciju zbog par zarazenih, i ja cu prvi rec da su nas trebali poslati u izolaciju.
Igman Konjic, na pocetku pandemije. Sta se od tada promijenilo? Sa zdravstvenog aspekta gotovo nista, ali su mjere popustile, jer bi nasa, ionako losa ekonomija, totalno propala da se ovo sprovodi i dalje.Dakle, preuzima se svjestan rizik.Medicinski gledano, po ovom sto nam pricaju o koroni i kako se djelovalo u pocetku, svi kontakti zarazenog bi trebali u samoizolaciju i tako se i radilo.
Konjic je citav bio u karantini kao grad
Tako je. I onda se desava ovo sto vec pomenuh.Problem je sto ovaj "svjestan rizik" ne prolazi u Evropi i sto bi nasi profesionalci iz kluba trebali znati.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u čet avg 27, 2020 11:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:32 pm

Daj boze da nije ni doslo do ovoga, ali eto.. nadati se boljem samo nam to preostaje.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:24 pm
Nismo baš finu sliku predstavili ni kluba ni države ali Bože moj, uvijek se možemo na nešto izvaditi.

Dobro je da imamo još jednu šansu, dobro je što je reprezentativna pauza. Valjda dođemo tobe i prestanemo se bahatiti i poštovati procedure.
Kako je moglo biti, ovo izgleda i dobro sad za sad.
Mi nemamo ništa s tim što su propisi našeg saveza takvi kakvi su, a najbolje vidimo kakvi su kada odeš u prvu ozbiljnu državu. Vidjele bi i ostale ekipe iz lige da odu u neku uređenu državu i da ih testiraju. Strpiti se do kraja Evrope i onda nastaviti po ovim procedurama, sve drugo je hendikep za nas u ovakvoj situaciji i sa ovakvim protokolom. Imaš simptome - sklanjamo te, povrijeđen si. Kome da testiramo pred svako kolo i od kojih para? Uostalom ko to traži od nas?

U divljoj ligi se samo isto tako možeš i ponašati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:38 pm

Uff.. bude ti drago sto ne igramo sa Njemcima ove meceve...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 27, 2020 11:51 pm

Haklapuc je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:36 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet avg 27, 2020 11:24 pm
Nismo baš finu sliku predstavili ni kluba ni države ali Bože moj, uvijek se možemo na nešto izvaditi.

Dobro je da imamo još jednu šansu, dobro je što je reprezentativna pauza. Valjda dođemo tobe i prestanemo se bahatiti i poštovati procedure.
Kako je moglo biti, ovo izgleda i dobro sad za sad.
Mi nemamo ništa s tim što su propisi našeg saveza takvi kakvi su, a najbolje vidimo kakvi su kada odeš u prvu ozbiljnu državu. Vidjele bi i ostale ekipe iz lige da odu u neku uređenu državu i da ih testiraju. Strpiti se do kraja Evrope i onda nastaviti po ovim procedurama, sve drugo je hendikep za nas u ovakvoj situaciji i sa ovakvim protokolom. Imaš simptome - sklanjamo te, povrijeđen si. Kome da testiramo pred svako kolo i od kojih para? Uostalom ko to traži od nas?

U divljoj ligi se samo isto tako možeš i ponašati.
Ma meni je najgore što pitari dva puta idu u goste i ništa. Ovi iz Borca i Zrinjskog isto.
Mi zaglavili kao levati neki.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:04 am

Sta smo sve prezivili u ova 4 dana jbt
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:05 am

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sta-p ... ook+status

Ne dajite im materijala da se s nama sprdaju dodatno, ionako smo medijski na udaru.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:15 am

Kad dodju teski dani i kada ti lose krene
Digni pogled ka tribini, ugledaces tamo mene

Dok drugi traze mane i seru sa druge strane
S Juga se pjesma ori, bori se Zeljo bori

Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oci
Zakucace bar jos jednom i s neba ce za te doci 2x

Dozivjeti mozda necu, da prodjes u finale
I da velikog Reala pobijedis na penale
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:20 am

U usranoj drzavi se ne zna ni ko pije ni ko placa.Krizni štabovi i zdravstvene institucije ne znaju kuda gone,narod zbunjen i izgubljen...Sve nesposobni ugrabili fotelje i uništiše sve cega se dohvate.Naši nisu trebali pristati ni na samoizolaciju do ponedjeljka.Zašto 20 ljudi mora a hiljade migranata ne.Jeli i jedan sanitarni inspektor provjerio zdravstveno stanje i jedne te osobe koje se mogu sresti na svakom pedlju ove zemlje.Uostalom jesu li ti strucnjaci uopšte primjetili bilo koga medju tih 20 ljudi sa nekakvim simptomima pa zakljucili da mogu biti potencijalni izvor zaraze.Dragi epidemiolozi ovo nije pocetak pandemije,mjere onda i danas ne mogu biti iste.Kakve više izolacije,mora se dozvoliti da virus cirkuliše medju omladinom,da se stice imunitet,a zaštiti stare i hronicne bolesnike.Htjeli mi to ili ne virus je tu,danas se desilo nama a sutra je neko drugi na redu,ne sekirajte se stici ce i do onih sa kobilje glave koji uzivaju u ovome što se desilo nama.I sve tako dok se ne stvori kolektivni imunitet ili ne obezbjedi kvalitetna vakcina.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1976
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:42 am

ja ne vjerujem price. navijaci? hah
MIRZA RASCIC
 
IgrajZheljo
Postovi: 57
Pridružen/a: ned feb 23, 2020 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 12:59 am

Jel nama prva naredna utakmica maccabi? Ako se odigra naravno
 
santakuruz
Postovi: 386
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 28, 2020 6:42 am

Ljudi nemojmo se blamirati. Pola ekipe zarazeno, naravno da treba cijeli kolektiv u samoizolaciju i to barem 7 dana. Ako si prije dva dana bio na treningu sa zarazenim igracem poprilicne su sanse da si se i ti zarazio i to ce se pokazati kroz 2-5-7 dana. Mora se zaustaviti sirenje virusa u ekipi. Druga stvar je sto su igraci maksimalno neodgovorni i zarazeni ce hodati po gradu jer se osjecaju super a ubice oca od konobara koji im dodaje snjure ili bolesnu mamu djevojke koja radi kao prodavacica negdje. Mozda tebi nije nista ali ubices nekog svojim neodgovornim ponasanjem.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija