Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 2:56 pm

Uvijek se sjetim kako je dio foruma pisao prije par mjeseci kako treba juniore staviti da igraju, kao nema troška pa šta bude. A ne možete istrpiti jednog mladog igrača tri utakmice, jeste bio užasan jučer, ali može nam valjati sutra, pa malo razmislite dva puta prije nego što sastavite post.
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:18 pm

Mi nemamo ozbiljan klub, imamo klub koji funkcionise na principu improvizacija. Improvizira se oko funkcionisanja kluba, oko igrackog kadra. To nikad nije donosilo dobro nikome. Improvizacije kratkorocno uspiju, dugorocno nikad.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:22 pm

Raptor44 je napisao/la:
sub avg 22, 2020 2:56 pm
Uvijek se sjetim kako je dio foruma pisao prije par mjeseci kako treba juniore staviti da igraju, kao nema troška pa šta bude. A ne možete istrpiti jednog mladog igrača tri utakmice, jeste bio užasan jučer, ali može nam valjati sutra, pa malo razmislite dva puta prije nego što sastavite post.
Neće ako se nastavi ovako ponašati i već misliti da je neka zvijezda.

Ima nedostatke i na tome ništa ne radi.
Što je najgore, na njemu se ne vidi želja, htjenje i izgaranje. Kao da igra preko kc. E to se nikom ne toleriše.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:26 pm

Hoce li ova uprava biti transparenta pa reci koliko su karti tacno prodali ( tj.donacija) i koliko su para zaradili . Ne moraju se pravdati u sta ce biti utroseno jer to je vec potroseno.
Kako su ovi ljudi dosli prestalo se je sa objavljivanjem broja gledalaca i ostvarenim prihodima, valjda tako lakse mogu muljati i smanjivati zaradu po utakmicu.
Oni nisu svjesni da ih jedino mi navijaci mozemo spasiti u danasnjem vremenu kada nema navijaca na stadionu.
Jedino sto trazimo jeste transparentan rad ali to kod ovih ne postoji, jer ko smo mi navijaci da znamo sta oni rade u klubu.
Kao sto je kolega ranije napisao da treneri u omladinskom pogonu vec 4 mjeseca nisu plate primili neka sredstva od prodatih donacija usmjere u isplacivanje plata trenerima, jer za prvi tim se ocigledno ima para cim spavaju po najskupljim hotelima u vlastitom gradu.
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:29 pm

Reklu su sljedece sedmice zvanicno objaviti koliko je ulaznica ukupno...vala poslije jucer ja im ***** mater svima zajedno u kompletu. Bijednici jedni da nisu u stanju bili 15min pritisak izvrsiti na nikad slabiju Mladost.
Sto se mene tice ne moraju ni igrati u Izraelu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:39 pm

santakuruz je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:18 pm
Mi nemamo ozbiljan klub, imamo klub koji funkcionise na principu improvizacija. Improvizira se oko funkcionisanja kluba, oko igrackog kadra. To nikad nije donosilo dobro nikome. Improvizacije kratkorocno uspiju, dugorocno nikad.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Pa sta predlazes? Koja ti je alternativa i svima vama? Posto smo menageri, ekonomisti, gradjevinari vjerujem da imamo isplaniranu buducnost kluba i spremljenu cifru da uletimo. Sve smo osim navijača. Eto sace skupstina, treba predstaviti svoj uspjesan model i otkriti se ispod forumske deke, uraditi nesto konstruktivno, napraviti revolucionarnu promjenu. Samo bez gluposti jer nam je bivsi predsjednik dao vise para za karte nego sto je ostavio u klubu na racunu kad je odlazio, a najbolji je poslije rata, bez dileme, pa zamisli kakvi su ostali bili. Ovo pisem da kazem kako niko nece uloziti svoj novac bez povrata mislim neku ozbiljnu cifru. Taj se nije rodio. Improvizira se jer tako mora biti, za to smo mi krivi jednim dijelom, a drugim nismo jer na neke stvari nismo mogli uticati. Kad kazem Mi onda mislim na cjelokupan klub i upravljacke strukture. Poslije svake lose utakmice mi potezemo dejavu teme i gluposti jer neki nikako da se izljube i predju u 2019. godinu. Zeljo mora biti na prvom mjestu.
Utakmicu sto prije zaboraviti i ici dalje. Prvenstvo je tek pocelo. Moramo mi vjerovati sami u sebe i u ovu ekipu. Volim te Zeljo !
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:42 pm

cipiripi je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:26 pm
Hoce li ova uprava biti transparenta pa reci koliko su karti tacno prodali ( tj.donacija) i koliko su para zaradili . Ne moraju se pravdati u sta ce biti utroseno jer to je vec potroseno.
Kako su ovi ljudi dosli prestalo se je sa objavljivanjem broja gledalaca i ostvarenim prihodima, valjda tako lakse mogu muljati i smanjivati zaradu po utakmicu.
Oni nisu svjesni da ih jedino mi navijaci mozemo spasiti u danasnjem vremenu kada nema navijaca na stadionu.
Jedino sto trazimo jeste transparentan rad ali to kod ovih ne postoji, jer ko smo mi navijaci da znamo sta oni rade u klubu.
Kao sto je kolega ranije napisao da treneri u omladinskom pogonu vec 4 mjeseca nisu plate primili neka sredstva od prodatih donacija usmjere u isplacivanje plata trenerima, jer za prvi tim se ocigledno ima para cim spavaju po najskupljim hotelima u vlastitom gradu.
Pare od clanarina omaldinskog pogona su usmjerene na prvi tim.
Ja sam skoro pisao o odlascima trenera u omladinskom pogonu pa me napadose ovdje,a nije da ih nema.
Dosta djece su roditelji prebacili u druge skole fudbala.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 3:46 pm

Opet ista prica.Sada neko treba poceti pisati sta je istalo iza biveg predsjednika.

Svaki drugi post o bivsim i onda treba se izljubit...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:22 pm
Raptor44 je napisao/la:
sub avg 22, 2020 2:56 pm
Uvijek se sjetim kako je dio foruma pisao prije par mjeseci kako treba juniore staviti da igraju, kao nema troška pa šta bude. A ne možete istrpiti jednog mladog igrača tri utakmice, jeste bio užasan jučer, ali može nam valjati sutra, pa malo razmislite dva puta prije nego što sastavite post.
Neće ako se nastavi ovako ponašati i već misliti da je neka zvijezda.

Ima nedostatke i na tome ništa ne radi.
Što je najgore, na njemu se ne vidi želja, htjenje i izgaranje. Kao da igra preko kc. E to se nikom ne toleriše.
Kako ne radi ?
Ja vala na svakom treningu primjecujem da radi i da sš sa njim radi posebno.
Amar ga i izvrijedja i obruka pred prisutnim, al on suti i radi s Memom individualno na nedostacima, fizicki se isto dotjero do profi nivoa vrlo brzo.
Mladog igraca valja istrpiti, nema tu zaobilaznice.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:22 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:39 pm
santakuruz je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:18 pm
Mi nemamo ozbiljan klub, imamo klub koji funkcionise na principu improvizacija. Improvizira se oko funkcionisanja kluba, oko igrackog kadra. To nikad nije donosilo dobro nikome. Improvizacije kratkorocno uspiju, dugorocno nikad.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Pa sta predlazes? Koja ti je alternativa i svima vama? Posto smo menageri, ekonomisti, gradjevinari vjerujem da imamo isplaniranu buducnost kluba i spremljenu cifru da uletimo. Sve smo osim navijača. Eto sace skupstina, treba predstaviti svoj uspjesan model i otkriti se ispod forumske deke, uraditi nesto konstruktivno, napraviti revolucionarnu promjenu. Samo bez gluposti jer nam je bivsi predsjednik dao vise para za karte nego sto je ostavio u klubu na racunu kad je odlazio, a najbolji je poslije rata, bez dileme, pa zamisli kakvi su ostali bili. Ovo pisem da kazem kako niko nece uloziti svoj novac bez povrata mislim neku ozbiljnu cifru. Taj se nije rodio. Improvizira se jer tako mora biti, za to smo mi krivi jednim dijelom, a drugim nismo jer na neke stvari nismo mogli uticati. Kad kazem Mi onda mislim na cjelokupan klub i upravljacke strukture. Poslije svake lose utakmice mi potezemo dejavu teme i gluposti jer neki nikako da se izljube i predju u 2019. godinu. Zeljo mora biti na prvom mjestu.
Utakmicu sto prije zaboraviti i ici dalje. Prvenstvo je tek pocelo. Moramo mi vjerovati sami u sebe i u ovu ekipu. Volim te Zeljo !
Hajmo malo lagati i obmanjivati javnost da bi se otvorila rasprava na temu nekoga i nečega, a iskreno ovakve postove koji imaju takvu namjenu, samo treba prijaviti a na administraciji je da procijeni.

Zasjesti na pozitivno i na negativno poslovanje i upravljati klubom nije isto, posebno jer se tada niko niti je htio niti je znao uhvatiti se u koštac sa problemima kluba. Koliko je reprogramskih dugova i problema rijeseno, klub pred ozbiljnim problemima tada bio. Lahko je gloginje mlatit kad je postavljen klub na noge i vidiš potencijal za jos izmusti iz njega ...e moj Navijač nek te stid Želje.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:27 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:46 pm
Opet ista prica.Sada neko treba poceti pisati sta je istalo iza biveg predsjednika.

Svaki drugi post o bivsim i onda treba se izljubit...
Uvijek ista prica i forsiranje od nekolicine,ocito da se skrene prica sa stvarnih i ocitih problema o kojima kako kazu ne treba ni govoriti jer se stvara negativna atmosfera i postanes pitar.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:39 pm

cikazubo je napisao/la:
sub avg 22, 2020 4:21 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:22 pm
Raptor44 je napisao/la:
sub avg 22, 2020 2:56 pm
Uvijek se sjetim kako je dio foruma pisao prije par mjeseci kako treba juniore staviti da igraju, kao nema troška pa šta bude. A ne možete istrpiti jednog mladog igrača tri utakmice, jeste bio užasan jučer, ali može nam valjati sutra, pa malo razmislite dva puta prije nego što sastavite post.
Neće ako se nastavi ovako ponašati i već misliti da je neka zvijezda.

Ima nedostatke i na tome ništa ne radi.
Što je najgore, na njemu se ne vidi želja, htjenje i izgaranje. Kao da igra preko kc. E to se nikom ne toleriše.
Kako ne radi ?
Ja vala na svakom treningu primjecujem da radi i da sš sa njim radi posebno.
Amar ga i izvrijedja i obruka pred prisutnim, al on suti i radi s Memom individualno na nedostacima, fizicki se isto dotjero do profi nivoa vrlo brzo.
Mladog igraca valja istrpiti, nema tu zaobilaznice.
Od onda kad je izveden opet isto radi. Kad je ušao u Tuzli, njihova najbolja šansa je bila preko njega i zbog njegove defanzive.

Ja ne vidim kod njeg htjenje i neku volju. Pogotovo ne na tekmi protiv Mladosti. Da zapne, da se nudi, sa ono trči i da vidiš da hoće, jok.
Mislim da se u glavi mnogo nafurao.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:44 pm

Prosle sezone kad god bi kiksali i odigrali lose, sljedeca tekma je bila top, nadamo se istoj i u Izraelu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:48 pm

AsharaK je napisao/la:
sub avg 22, 2020 4:44 pm
Prosle sezone kad god bi kiksali i odigrali lose, sljedeca tekma je bila top, nadamo se istoj i u Izraelu
Sada ide brate jedno mjesec dana patnje, jbg imali smo nismo znali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:54 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub avg 22, 2020 4:48 pm
AsharaK je napisao/la:
sub avg 22, 2020 4:44 pm
Prosle sezone kad god bi kiksali i odigrali lose, sljedeca tekma je bila top, nadamo se istoj i u Izraelu
Sada ide brate jedno mjesec dana patnje, jbg imali smo nismo znali.
Ovo je posljednja opomena svima u Zelji, i veliki samar. Ako se ne mogu skupiti pare da se dovede krilo, mi onda nemamo sta trazit. Jucer da smo imali jedno krilo kako treba, zabili bi pet golova.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 4:58 pm

A haman Dzeko i Gojak nece nigdje, jest nas krenulo u pm.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 5:02 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub avg 22, 2020 4:22 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:39 pm
santakuruz je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:18 pm
Mi nemamo ozbiljan klub, imamo klub koji funkcionise na principu improvizacija. Improvizira se oko funkcionisanja kluba, oko igrackog kadra. To nikad nije donosilo dobro nikome. Improvizacije kratkorocno uspiju, dugorocno nikad.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Pa sta predlazes? Koja ti je alternativa i svima vama? Posto smo menageri, ekonomisti, gradjevinari vjerujem da imamo isplaniranu buducnost kluba i spremljenu cifru da uletimo. Sve smo osim navijača. Eto sace skupstina, treba predstaviti svoj uspjesan model i otkriti se ispod forumske deke, uraditi nesto konstruktivno, napraviti revolucionarnu promjenu. Samo bez gluposti jer nam je bivsi predsjednik dao vise para za karte nego sto je ostavio u klubu na racunu kad je odlazio, a najbolji je poslije rata, bez dileme, pa zamisli kakvi su ostali bili. Ovo pisem da kazem kako niko nece uloziti svoj novac bez povrata mislim neku ozbiljnu cifru. Taj se nije rodio. Improvizira se jer tako mora biti, za to smo mi krivi jednim dijelom, a drugim nismo jer na neke stvari nismo mogli uticati. Kad kazem Mi onda mislim na cjelokupan klub i upravljacke strukture. Poslije svake lose utakmice mi potezemo dejavu teme i gluposti jer neki nikako da se izljube i predju u 2019. godinu. Zeljo mora biti na prvom mjestu.
Utakmicu sto prije zaboraviti i ici dalje. Prvenstvo je tek pocelo. Moramo mi vjerovati sami u sebe i u ovu ekipu. Volim te Zeljo !
Hajmo malo lagati i obmanjivati javnost da bi se otvorila rasprava na temu nekoga i nečega, a iskreno ovakve postove koji imaju takvu namjenu, samo treba prijaviti a na administraciji je da procijeni.

Zasjesti na pozitivno i na negativno poslovanje i upravljati klubom nije isto, posebno jer se tada niko niti je htio niti je znao uhvatiti se u koštac sa problemima kluba. Koliko je reprogramskih dugova i problema rijeseno, klub pred ozbiljnim problemima tada bio. Lahko je gloginje mlatit kad je postavljen klub na noge i vidiš potencijal za jos izmusti iz njega ...e moj Navijač nek te stid Želje.
Kakva administracija, pa nije jednoumlje. Cuj mene da je stid, ja idem na 95 posto utakmica u sezoni sto domaci sto gostujuci, a ti za navijace Zelje koristis termine "mi" i "vi" "Amarovci" i samim tim se izbacujes iz bilo kakve ozbiljne rasprave barem sa mnom. Ne znam ni sto ti odgovaram.
Kakve crne noge i klub. Izgubili kompas na svim poljima.
Puno sam vise od tebe svjestan i upucen u probleme kluba, u prvom redu egzistencijalne i ja nikad nisam bjezao od njih. Prije 2 mjeseca sam prvi pisao da mi ne mozemo dovesti pojacanje, da su sve oci uprte u Amara, ako on nesto uradi, uradi. Nazalost, ali tako je.
Ali svi imaju neki plan i viziju, pa predlazem da se pojave s tim na skupstini, prezentuju, pa uloze novac, spase nas. Piskaranje po forumu nije produktivno. Zadnji put kad se klub "spasavao" doslo nas je 200 u Vilsonovo. Srijedom nas na utakmice ide 100 mislim na gostujuce. Kad se kiksa na domacem terenu javi se 2000 pipaka na raznim forumima. Ne samo ovdje i na orgu je show. To mene nervira.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 5:09 pm

@NAVIJAĆ

Pa mi smo krivi, nije niko drugi. Zbog nas navijača i ne žele doći neki ljudi koji mogu odma unijeti velike pare, a u tome i jest problem.Nažalost propustili smo ono što smo mogli sami ostvariti bez ikakvih stranih ulaganja i prodaje pomoćnog, prošla uprava i Amar bi bili idealno riješenje, samo bi nam nebo bilo granica, a od toga svega ostade nam samo granica. Nažalost, strano ulaganje i prodaja pomoćnog je neminovnost, nećemo dugo čekati na te stvari,a mogle bi se baš brzo dogoditi. Nadam se da će doći bolji dani, da nam se neće više događati ovakve stvari i da ćemo uzeti titulu, a ako je ne uzmemo, noga svim od uprave do čistačice.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 5:12 pm

Raznorazne spletke su se desavale proteklih godina, nekada zavidim ljudima koji manje znaju. Neki nisu ni svjesni koliko su se ogrijesili, a ja "grizem jezik" da se ne raspisen, evo vec dugo zbog Zelje. Bitan je Zeljo samo u ovoj prici. Ni forum, niti ego.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 5:14 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
santakuruz je napisao/la:
sub avg 22, 2020 3:18 pm
Mi nemamo ozbiljan klub, imamo klub koji funkcionise na principu improvizacija. Improvizira se oko funkcionisanja kluba, oko igrackog kadra. To nikad nije donosilo dobro nikome. Improvizacije kratkorocno uspiju, dugorocno nikad.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Pa sta predlazes? Koja ti je alternativa i svima vama? Posto smo menageri, ekonomisti, gradjevinari vjerujem da imamo isplaniranu buducnost kluba i spremljenu cifru da uletimo. Sve smo osim navijača. Eto sace skupstina, treba predstaviti svoj uspjesan model i otkriti se ispod forumske deke, uraditi nesto konstruktivno, napraviti revolucionarnu promjenu. Samo bez gluposti jer nam je bivsi predsjednik dao vise para za karte nego sto je ostavio u klubu na racunu kad je odlazio, a najbolji je poslije rata, bez dileme, pa zamisli kakvi su ostali bili. Ovo pisem da kazem kako niko nece uloziti svoj novac bez povrata mislim neku ozbiljnu cifru. Taj se nije rodio. Improvizira se jer tako mora biti, za to smo mi krivi jednim dijelom, a drugim nismo jer na neke stvari nismo mogli uticati. Kad kazem Mi onda mislim na cjelokupan klub i upravljacke strukture. Poslije svake lose utakmice mi potezemo dejavu teme i gluposti jer neki nikako da se izljube i predju u 2019. godinu. Zeljo mora biti na prvom mjestu.
Utakmicu sto prije zaboraviti i ici dalje. Prvenstvo je tek pocelo. Moramo mi vjerovati sami u sebe i u ovu ekipu. Volim te Zeljo !
Zasto bih ja nesto predlagao? Ja sam obicni forumas. Ovo sad je alternativa ekipi koja je znala kako se vidi klub a koja je imala kompletnu ovu ekipu koja je sabotirala klub i podmetala kako bi ih otjerali. Valjda kad hoces da nekog otjeras podrazumijeva se da znas bolje od njega. Kad nazdravljas preuzimanju kluba valjda to radis jer znas da ces nesto unaprijediti ili imati neku korist. Ne vidim da su ista unaprijedili sto znaci da neko licno ima korist.
I mora nam svima biti jasno, sa ovakvim nacinom rada nece niko doci i dati pare bez da ima zestoku korist i da se taj iskljucivo pita. Znaci opcije su:
1. Napraviti samoodrziv klub
2. Da neko daje svoje pare

Trece opcije nema. Prva opcija je moguca i to smo se uvjerili. To ova sad struktura NE ZNA raditi. Znaci da treba doci neko ko zna
Druga opcija je nemoguca jer nece niko ozbiljan dati pare Amaru (ne Zelji) da ih on krcmi. Ko dodje sa ozbiljnim parama, Amar leti iz kluba iste sekunde. Kad neko da svoje pare on onda odlucuje o svemu i hoce da vrati ulozeno i da zaradi pod svaku cijenu. To je ogroman rizik po klub.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], g 1, Google [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija