Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 10:44 am

Ma najgore sto ne prolazi ljutnja, ova mladost mi je u rangu goska i zvijezde09, kada smo imali one poraze...

Ovaj poraz nam nije trebao... zbog atmosfere i svega... pauzu cemo docekati pravo lose, ako se ne desi neko cudo u izraelu...

Jedino nam ostaje da se nadamo dobrim rezultatima Veleza i Sirokog... barem X da bude, pa da ostanemo prvi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 10:59 am

phpBB [video]


konobare hocemoli te sopit?? haahahhaha

gledaj jadnika na snimku sve vam *****!!! sampanjac ce vam na nos izac
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:17 am

Treneri u omladinskom pogonu su na izmaku strpljenja i snage.
Nisu primili platu za april,maj,juni,juli,i evo sada jos malo i august.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:18 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub avg 22, 2020 10:01 am
NEZALAGANJE je napisao/la:Jesmo li to Evropu vec halalili?
Malo jaci protivnik i to je to?Kraj?Prica o njihovom budzetu, uslovima, igracima ,bla-bla.Standardna nasa.

Kad konacno mislimo poceti praviti klub kako treba i ne bacati vise sezone??

Evo ove godine mozda i uzmemo tu titulu (vidim da je kod 99% raje mentalitet "daaaaajj titulu" ponajprije da mozemo to trljati pitarima u nos i furati da smo veliki klub) i sta onda?? Onda slijedi jos jedno gazenje u Evropi i prica kako cemo biti bolji narednu godinu.

Kad ce vise ta "naredna godina" moji zeljovci? Probudite se vise, u zacaranom ste krugu.Jeste li svjesni da mozda za zivota necete gledati Zelju u evropskim grupama? Vrlo realna opcija.
Prijatelju ta "slijedeca godina" nece doci ni za jos 100 godina. U dobro bolesnom drustvu se ne moze praviti iskorak. Imali smo uvezanih titula, duple krune, pa kave koristi. U blatu smo i dan danas.
Mentalitet je problem, a to se ne mjenja tako lako, na zalost...



Sent from my HD1903 using Tapatalk
Druze, slazem se da je drustvo dobro bolesno, ali se ne slazem da se i tada i u tim uslovima moze napraviti nesto kvalitetno.Znam dosta uspjesnih kolektiva u privredi npr. koji su organizovani i funkcionisu ko "svicarski sat", a znamo kakve sve prepreke imamo u drzavi.Medjutim, o tome se ne pise, to ne donosi citanost, ne donosi zaradu itd.Ovdje se svi hrane samo negativom.
I za kraj,vidio sam da mi mozemo izgledati kao ozbiljan klub i ici u tom pravcu.Nebitno ko je na celu kluba, ali sam vidio da se moze.Problem su ovi tipa sadasnje uprave, a bice ih jos ubuduce kako je krenulo, koji dodju i kazu:"Ovo od ranije, ku.rcu ne valja, rusi sve, pa da pokazemo kako treba".E u tome se gube godine.Ne moze se dolaziti u klub, preuzimati ga, a neimati nikakvu viziju.Baviti se zivotarenjem.Mora se shvatiti jedna stvar, a to je konacno treba zasukati rukave i poceti krvavo raditi.Napraviti organizaciju prije svega.Nisu tu samo pare problem.Ja evo garantujem da sad neko dodje i da nam da 10mil tek onako da trosimo, mi ne bi napravili nikakav iskorak u smislu Evrope.A znas zasto?Zato sto nemamo organizaciju!
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u sub avg 22, 2020 11:23 am, ukupno mijenjano 1 put.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:22 am

Sta ce nas bolan nebio evropa izvaditi, hoce li to Kosoric, Bekric i Jamak da nas izvedu na pravi put...Murinjo i njegovi ahbabi hahhahaj
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:26 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub avg 22, 2020 11:17 am
Treneri u omladinskom pogonu su na izmaku strpljenja i snage.
Nisu primili platu za april,maj,juni,juli,i evo sada jos malo i august.
Nemoj to iznositi javno unosis nemir medju rajom, ja pouzdano znam da je Murinjo primio svaku platu tako da to sto ti pricas nije istina....Moramo imati prioritete prvo Murinjo treba da primi plate i kamate pa onda sta ostane za sirotinju.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:30 am

Ko je ovaj konobar sto se stalno spominje? Fakat ne kontam.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:32 am

Forumasi @PratimsamoPlave i @Srcezelje su banovani na 2 sedmice.

@PratimsamoPlave je banovan zbog provociranja forumasa nakon vise upozorenja.
@Srcezelje je banovan jer je pisao da je utakmica prodana zbog kladionice, takodjer nakon vise upozorenja.

Ugodno forumanje!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 11:42 am

A kako bi to vi radili u firmi a da vam kasni plata i plata?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 12:09 pm

Nit' je realno da nas Mladost dobije na Grbavici, nit' je realno da deremo sve redom bez problema, kao prve 4 utakmice.
Realnost je negdje između, a to je možda i najgore, jer bojim se uzimajući u obzir šta se sve dešava u pozadini, u klubu, ta realnost koja je negdje između ove dvije, neće biti dovoljna za nešto više.
Ponovo.
Vrijeme će pokazati, a nama to vrijeme nije saveznik.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 12:30 pm

I ova slika puno govori. Ja sinoc syeban ko foka, kakav vikend, kakvi bakraci.. jutro jos gore. A njima, njima je sve svejedno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 12:36 pm

Musija podijelio po 1000 KM svima koji su igrali protiv nas, plus strucni stab...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 12:38 pm

Čekam da vidim hoćetel ovoj "pseudojajari" opet progledat kroz prste. Vaša reakcija će dosta toga reći.

A vezano za utakmicu i fudbol općenito, "neformalna grupa" nema džokola, SD, duplogovno i sl. da im podmeću nogu. Nemojte to zaboravit.
Sretno nam protiv palestinaca!
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:01 pm

Jel kraj svijeta ako smo zijanili? Nije. Problem je sto ekipa nema sampionski mentalitet i sto se ovakve utakmice jednostavno moraju dobiti. Ne vidim na koji nacin ova ekipa moze uzeti titulu. Vecinu prilika na prve 4 utakmice smo iskoristili i tako upisali pobjede. Protivnici promasivali svoje sanse i dobijes to sto dobijes. Jucer smo imali tih sansi medjutim realizacija je zakazala. Stoperski par kriminalan. Mislim da ce nam zadnja linija predstavljati najveci problem u nastavku prvenstva. Takodjer nema potrebe pisati lose o Subasicu. Momak je talentovan i ima fudbalskog znanja i ne sumnjam da ce uz Osima postati pravi igrac.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:05 pm

Ja ne znam kako neko može reći ma hajde desilo se, porazi sastavni dio igre, bice bolje.. Nece biti bolje jer smo mi *****, doci ce 2-3-4 tekme sjajno, dodje mladost najgora u ligi i uzmu te kući... pa nema opravdanja za to, da je Real u proslom kolu pao. Evo polahko pocinjemo se vise ofirati iz godine u godinu mi sve haj pa jebajga iduca nasa, ***** vise nasa, ako hos da je nasa nema ovoga **** ga fudbal.. imao si priliku idealnu da cak nakon atmosfere ove, ludnice, optimizma uvezes i iducu pobjedu, gdje bi stao... a svi smo u glavi mladost apsolvirali, jes *****, ne treba nista apsolvirati kad imas Bekrica i Jamaka na klupi, bolje da smo igrali s dva igraca manje. Subasic ko da je iz Girone u Mancester dosao i prvu igra, opuštenica bruda ***** li te u usta svi se zajebavaju, a licno znam ljudi dali su cenera za kartu a trebao im je taj cener za nesto bitnije ali radi ljubavi i situacije su tu... i vidi sta picke prirede. I umjesto da se kaže kasnije, izvinite navijaci, nece se ponoviti ovakva bruka, izmisljaju se neki klubovi, supljira se supe na viljušku i pusite ***** ode ekipa na po jednu, odose plejke igrati... klosari
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:11 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 22, 2020 12:36 pm
Musija podijelio po 1000 KM svima koji su igrali protiv nas, plus strucni stab...
svaka mu cast
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:26 pm

BrUDA je napisao/la:
sub avg 22, 2020 1:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub avg 22, 2020 12:36 pm
Musija podijelio po 1000 KM svima koji su igrali protiv nas, plus strucni stab...
svaka mu cast
I mi smo nasim preko 40.000KM ali oni to ne znaju cijeniti...od mene ni marke vise. Vrhunac mi je bio sinoc kad sudija svira kraj Jamak se ko nasmija
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:37 pm

Katastrofa. Uprskali su 4 pobjede. Dalje moramo ici. U Izraelu bih volio da ne bude busenje neko kao i uvijek sto se dole desi.
Ne nadam se prolazu ni 1%. Mislim i da su se iz Macabija syebali kada su nas sinoc gledali😁

Ide pauza, pa ispocetka sve. Neka se saberu malo, dobro su se popisali svima u usta. Tako to kod nas ide, cim je euforija, akcije, dolazi i samarcina.

VtŽ :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 1:37 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub avg 22, 2020 11:17 am
Treneri u omladinskom pogonu su na izmaku strpljenja i snage.
Nisu primili platu za april,maj,juni,juli,i evo sada jos malo i august.
Svako malo im se zahvaljujemo.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 22, 2020 2:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 22, 2020 1:37 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub avg 22, 2020 11:17 am
Treneri u omladinskom pogonu su na izmaku strpljenja i snage.
Nisu primili platu za april,maj,juni,juli,i evo sada jos malo i august.
Svako malo im se zahvaljujemo.
Kako vas nije stid unositi nemir u ovu idilicnu atmosferu.bas je fino uprava slozila novcanu situaciju sve pare besgresnom jehovi a za ostale lahko cemo.ali nece ni oni dugo hvala Bogu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija