Moderator/ica: storm_raider

 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 9:50 pm

Apsolutno tacno, ko god uputi bilo kakvu kritiku je dusman kluba, drago mu je sto je sve ovako kako jeste. Pisemo samo zbog svog ega, da mozemo reci sta sam vam reko, citirajte me.
To sto nam je imovina pod hipotekom, sto dug raste iz dana u dan, sto je OP u rasulu, marketing nikakav a uprava nesposobna, trener zavlaci nos gdje mu nije mjesto, nije bitno. Koga to jos zanima? Nikog. Treba sve nas koji kritikujemo biti stid svojih rijeci i misli. Ko smo mi da bilo sta govorimo? Suti, daj pare, od usta odvajaj i nista ne pitaj.
Glupi smo i bezobrazni kada ne pristajemo na na tvrdnje da nema niko bolji da vodi klub, nezahvalni smo na sve blagodeti koje nam ova garnitura nudi. Mislim da smo zasluzili javnu kaznu. Brisanje iz clanstva kluba, kacenje svih imemena izdajnika kluba na stub srama. Krajnje je vrijeme da se otvori takmicenje u sto pogrdnijim pridjevima i nazivima za ovakve sto remete red i mir. Ako ima imalo pravde na ovom svijetu sve nas treba pohapsiti i javno kamenovati na centru, pred utakmicu.
Kada se rijesite izdajnika i kukoja onda ce biti samo pitanje dana, sata kada ce svi problemi nestati, sekunde ce nas djeliti od senzacionalnih rezultata.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:00 pm

Zaboravio si sve manje navijaca i aktivnih clanova, vidi se to 😁

Mozes li napisati sta znaci OP u rasulu bez laganja ko neki dan. Po rezultatima izgleda fino.
Marketing je bolji nego ranijih godina, ali i ja sam ponavljao da je los da moze bolje, jer se svede na isto kao i svakom klubu. Bilo je finih marketinskih poteza ove sezone. Nekad sam i pisao sta bi se moglo raditi jos od aktivnosti, mogao si i ti kad ti vec ne valja.
Svakodnevan odnos tokom ovog perioda je za pohvalu. Npr to je za pphvalu, ali posto ti od pocetka svog pisanja samo "kritikujes", to nije kritika vec pljuvanje.bolje da je storm tebi dan objasnio razliku izmedju kritike i pljuvanja To sam i paprikasu pisao, slicni ste😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:03 pm

Budite oprezni sa ovim izborom najboljeg igraca jer Mladen Veselinovic koketira sa pitarima opasno.

I molim kamatarove indijance da me zaobiđu :pljesak:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:05 pm

Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:11 pm

**** te život, Asim Zec nam treći najbolji strijelac... :r
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:12 pm

Hoce li konacno Zajmovic otici iz kluba? Ja fakat ne znam ko njega drzi i na kakvu prevaru.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:16 pm

Evo ja se prvi kajem za sve napisano. Okrenuo sam novi list, doso tobe.
S. Stanic je igracina.
Josida je bio igracina i sada je igracina, a tek Stancevski. Mujezinovic ce eksplodirati, cuce se van granica BH. Rustemovic i Efendic su pravi igraci za nas. Bekic levat samo sebi dize cjenu preko Zelje. Niti smo ga kontaktirali niti nas je odbio.
Neka igraca 30+, donose mirnocu i to ce nam omoguciti dobru zaradu. Sada je radni vjek igraca puno duzi, mogu glat do 40 igrati.
Dzubur je pravi za predsjednika, sto obeca to i spuni. Student u upravi je novost u svjetskim okvirima, pomicemo granice, postavljamo standarde. Da nema S. Balica u upravi trebalo bi ga od blata praviti. Bez one elegancije i elokvencije nema nista od nas. Treneri u OP su vrhunski. To sto se prica da su otjerani jer su uzimali lovu od roditelja nije tacno. To zli jezici pricaju da je tacno nebi ih Amar sada vracao.
Ljudi, kupujte clanske, godisnje, svako po 3 dresa najmamje. Ako nemate dizite kredite, i u klubu tako rade. Ako je Amar tako napravio, nema greske. Dajite sakom i kapom. Samo tako klub moze opstati.
Dole sa izdajnicima!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:19 pm

Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 9:50 pm
Apsolutno tacno, ko god uputi bilo kakvu kritiku je dusman kluba, drago mu je sto je sve ovako kako jeste. Pisemo samo zbog svog ega, da mozemo reci sta sam vam reko, citirajte me.
To sto nam je imovina pod hipotekom, sto dug raste iz dana u dan, sto je OP u rasulu, marketing nikakav a uprava nesposobna, trener zavlaci nos gdje mu nije mjesto, nije bitno. Koga to jos zanima? Nikog. Treba sve nas koji kritikujemo biti stid svojih rijeci i misli. Ko smo mi da bilo sta govorimo? Suti, daj pare, od usta odvajaj i nista ne pitaj.
Glupi smo i bezobrazni kada ne pristajemo na na tvrdnje da nema niko bolji da vodi klub, nezahvalni smo na sve blagodeti koje nam ova garnitura nudi. Mislim da smo zasluzili javnu kaznu. Brisanje iz clanstva kluba, kacenje svih imemena izdajnika kluba na stub srama. Krajnje je vrijeme da se otvori takmicenje u sto pogrdnijim pridjevima i nazivima za ovakve sto remete red i mir. Ako ima imalo pravde na ovom svijetu sve nas treba pohapsiti i javno kamenovati na centru, pred utakmicu.
Kada se rijesite izdajnika i kukoja onda ce biti samo pitanje dana, sata kada ce svi problemi nestati, sekunde ce nas djeliti od senzacionalnih rezultata.
"Kada mislis da se sve raspada, mozda se to samo sve slaze na svoje mjesto." :ganja:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:24 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:05 pm
Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:27 pm

Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:24 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:05 pm
Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
:rofl: :rofl:

Mozes li mi reci gdje mogu naci podatke koliko smo zaradili od marketinga :rofl:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:29 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:27 pm
Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:24 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:05 pm
Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
:rofl: :rofl:

Mozes li mi reci gdje mogu naci podatke koliko smo zaradili od marketinga :rofl:
U klubu😁
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:31 pm

Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:24 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:05 pm
Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
Vidi ja sam laik, ja kazem sa stanista navijaca koji prati zvanicnu stranicu i iznosim samo svoje misljenje - mislim da su lijepo animirali raju sto se tice drustvenih mreza. To je sve.

Nisam detaljno analizu pravio, ali mislim da smo u toku korone dobili 3 ili 4 nova sponzora (neki su novi a neki su produzili saradnju). Ispravi me,slobodno, ako grijesim.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:32 pm

slika

Tribina istok danas.
Zaraza u najavi.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:12 pm
Hoce li konacno Zajmovic otici iz kluba? Ja fakat ne znam ko njega drzi i na kakvu prevaru.
On je meni sasvim korektan i zahvalan igrac. Nikad nicim nije uvrijedio klub, a znao je biti koristan sa klupe!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:35 pm

Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:29 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:27 pm
Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:24 pm

Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
:rofl: :rofl:

Mozes li mi reci gdje mogu naci podatke koliko smo zaradili od marketinga :rofl:
U klubu😁
Neozbiljno neozbiljno😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:41 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:31 pm
Nemaveze je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:24 pm
buckybarnes1921 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:05 pm
Mislim da je zvanicna odradila odlican posao u doba korone. Bilo je tu snimaka velikih utakmica, animiranja navijaca, animiranja djecice i sta sve ne.
Pusti to sta se kome sviđa ili ne sviđa. Jedino mjerilo marketinga je koliko para donese u klub. Da pisu grafite po javnim WCima ako donesu 1 milon necega super. Ako ne, mogu biti kao marketig WW kada nema koristi od njih.
Koliko su "fine objave" donjele para u klub? O, zero, nista. A znas zasto? Zato sto su to radili nestrucni ljudi, amateri koji nemaju pojma sta je marketing.
Vidi ja sam laik, ja kazem sa stanista navijaca koji prati zvanicnu stranicu i iznosim samo svoje misljenje - mislim da su lijepo animirali raju sto se tice drustvenih mreza. To je sve.

Nisam detaljno analizu pravio, ali mislim da smo u toku korone dobili 3 ili 4 nova sponzora (neki su novi a neki su produzili saradnju). Ispravi me,slobodno, ako grijesim.
Te objave nemaju nista sa parama. To je samo doza za bolesnike. Pare donose dobro smisljene i vođene akcije. To sto smo mi dobili tih nekoliko sponzora ne znaci nista. Bitna je samo cifra koja je ispod cize. Da marketing dobro radi onda nebi bio skoro milionski minus na godisnjem izvjestaju i nebi se uzimali krediti. Marketing je vec decenijana nula, nista. A na zalost nista se ne mjenja po tom pitanju.
Dovedi strucnjake, daj ljudima procenat od vrijednosti sponzorskog ugovora. Jok, hoce da uzme ba Zelji. Evo mu plata pa nek radi nako, ko fol.

@mamba21
Sta sada nije u redu?
Pitao si ja ti odgovorio. Ozbiljno i jezgrovito.
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:43 pm

Racional87 je napisao/la:
pon jun 15, 2020 10:32 pm
slika

Tribina istok danas.
Zaraza u najavi.
Ti si neprijatelj kluba, dusman. Ovo su pitarska posla. Fotomontaza. Smece nije plavo. Sve je ovo savez smislio, oni nas stalno handre.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:45 pm

Hajde reci cemo da si otisao u klub.
Znas li ti prvo sta je marketing? Kako mozes uopce doci do ikakve cifre koju si zaradio od marketinga? Dobro je tebi barba rekao danas.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
buckybarnes1921
Postovi: 74
Pridružen/a: pet feb 21, 2020 9:12 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:45 pm

Ja ti navedem primjer 3,4 nova sponzora - ti kazes ma nista to.

Evo mozda bi svako o nas mogao lobirati u nekoj firmi ili u firmi gdje si uposlen da pokusa sponzorisati klub, to je jedan od nacina da pomognemo klubu. Ja sam to uradio i to na vise adresa, i 2 puta je upalilo. Zar to nije bit filozofije Zeljo? Zamisli kada bi 100 navijaca to pokusalo, pa doslo bi 10 novih sponzora dajem ruku u vatru.

Korona je onesposobila i unazadila i puno puno vece klubove od nas, ne treba ni to zanemariti. Svijet je stao na momenat.
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 15, 2020 10:47 pm

Kako glupe stvari pišete

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], MATORI, milanribar i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija