Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 2:15 pm

Ma nije Vedran dalabu da s vakom bandom u klubu saradjuje.ovo sve potjerati pa jovo na novo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 2:51 pm

Budi Željo je napisao/la:
sub maj 23, 2020 1:21 pm
Admir Džubur možda jeste nesposoban ili nedostojan pozicije koju obavlja, ali sigurno nije neko ko bi Želju ukopao, rasprodao i slično. Isto mogu reći i za većinu u upravi. Ne pravite od svake osobe dušmane, mrzitelje Želje i slično. Ježim se kad čujem da je Misimović htio uzeti ovo, graditi nešto privatno na Željinoj zemlji, isto tako mi je muka slušati i za ove.
Prvo da vidimo šta se misli pod ovim investicijama. Postoje modeli koji mogu zaštititi imovinu a omogućiti ulaganje i zaradu nekome. Evo većina ovdje sigurno voli i cijeni rad Vedrana Vukotića u našem klubu. Pa on je od starta govorio da bez ulaza vanjskog kapitala nikad ništa ozbiljnije nećemo napraviti.
Taj Djubur je bjo medju prvim koji su tjerali amara...
Cuvena njegiva postapalica je fakat je vakat....
Tako da hm......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 2:55 pm

cipiripi je napisao/la:
sub maj 23, 2020 1:29 pm
Trebaju pozvati Vedrana da se ponovo aktivira, neka napravi ekipu ljudi sa kojima ce raditi i neka pokusaju naci investitora. Sa njim na celu sam jedino uvjeren da ce nasa imovina i ime kluba ostati zasticeno i da nece biti podlozno raznoraznim malverzacijama i marifetlucima.
+1
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 3:26 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub maj 23, 2020 2:51 pm
Budi Željo je napisao/la:
sub maj 23, 2020 1:21 pm
Admir Džubur možda jeste nesposoban ili nedostojan pozicije koju obavlja, ali sigurno nije neko ko bi Želju ukopao, rasprodao i slično. Isto mogu reći i za većinu u upravi. Ne pravite od svake osobe dušmane, mrzitelje Želje i slično. Ježim se kad čujem da je Misimović htio uzeti ovo, graditi nešto privatno na Željinoj zemlji, isto tako mi je muka slušati i za ove.
Prvo da vidimo šta se misli pod ovim investicijama. Postoje modeli koji mogu zaštititi imovinu a omogućiti ulaganje i zaradu nekome. Evo većina ovdje sigurno voli i cijeni rad Vedrana Vukotića u našem klubu. Pa on je od starta govorio da bez ulaza vanjskog kapitala nikad ništa ozbiljnije nećemo napraviti.
Taj Djubur je bjo medju prvim koji su tjerali amara...
Cuvena njegiva postapalica je fakat je vakat....
Tako da hm......
Ma tjerao je on sve i pravio se pametan pa sigurno sad iskihava sva ta pisanja u kojim je tjerao sve trenere i uprave pa je predsjednik u najgorem trenutku.
Ono sto hocu da kazem da sigurno ne bi Zelju strovalio, prodao, utalio se i slicno. Tako da ne treba odma skakati evo dusmana u klubu sve nam rasprodase. Naslusali smo se toga u proteklih 4-5 godina i previse
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 3:33 pm

Đubur je bolesnik Zelje, to mu niko ne moze osporiti. Najveci Zeljovac koji je na celu kluba bio. Naravno, to ne amnestira njegovu funkciju. To je covjek koji nema svoj novac i nije nikakav smislov i privatnik. Nama ne trebaju Zeljovci, nego strucnjaci na svim tim poljima. Od ovih sad ne znam ko moze nesto popraviti, pogurati osim Badzaka.
Nije niko vidovit i ne znamo sta ce biti u buducnosti. Nigdje nije bajno. Prekidom prvenstva mi smo ubjedljivo najvise od svih izgubili. Porazno ce se na nas odraziti u svakom smislu. Za koronu Đubur i oni nisu krivi :D
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 4:06 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sub maj 23, 2020 2:15 pm
Ma nije Vedran dalabu da s vakom bandom u klubu saradjuje.ovo sve potjerati pa jovo na novo.
I ja mislim da Vedran sa ovakvima ne bi tikve sadio.
Intervju je loš jer služi za ispipavanje pulsa navijača i daljnju polarizaciju. Lagana priprema za privatizaciju/investitora/ulagača na bosanski način. Nije bilo teških pitanja tipa - prijave o nesavjesnom poslovanju, zaštite Željinih interesa po tužbama itd.
Plavi orkestar je napisao/la:
sub maj 23, 2020 12:09 pm
Aviami mislim da je procjena nekretnina prije krova išla na 32 miliona ako ko u medjuvremenu nije promjenio bilans.
Naveo sam knjigovodstvenu vrijednost nekretnina po Finansijskom izvještaju sa 31.12.2018. g. Naravno da je stvarna vrijednost znatno veća. U slučaju da se pomoćnom terenu sa "zelena površina" izvrši prenamjena u "građevinsko zemljište", ko zna koliku bi cijenu dosegla Željina imovina.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 4:25 pm

Kup se mora igrati
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 4:33 pm

alombardo je napisao/la:
sub maj 23, 2020 4:25 pm
Kup se mora igrati
Još nije zakazana sjednica na kojoj će se odlučivati o nastavku Premijer lige BiH

Sjednica Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH na kojem će biti donesena konačna odluka o nastavku premijerligaške sezone još nije zakazana.

- Nema ništa novo… Kad bude dogovoren termin bit će objavljen na našoj zvaničnoj stranici - nfsbih.ba, saznajemo u kući bh. fudbala.

Shodno odluci Izvršnog odbora UEFA-e, sve nacionalne asocijacije su do ponedjeljka u kuću evropskog fudbala trebale dostaviti konačne odluke vezane za nastavak ili prekid takmičarskih sezone.

- UEFA je sve svoje konačne odluke prolongirala za dvije sedmice, jer još nije načisto sa svim stvarima, tako da ćemo tek oko 10. juna imati tačne kalendare takmičenja - javlja naš izvor iz kuće evropskog fudbala u Nionu.

Shodno tome, Izvršni odbor NSBiH najvjerovatnije će biti održan u utorak ili srijedu, nakon Bajrama. S obzirom na to da je i dalje na snazi odluka Ministarstva zdravstva Republike Srpske da profesionalna takmičenja ne mogu početi prije 1. jula, Izvršni odbor će najvjerovatnije donijeti odluku o prekidu sezone u Premijer ligi BiH.

FK Sarajevo će, kako je to i logično (kao prvoplasirana ekipa nakon puna dva kruga takmičenja), biti proglašen za prvaka, Željezničar, Zrinjski i Borac Banja Luka idu u Evropu, te najvjerovatnije niko ne ispada iz lige (treba imati u vidu i to da će neki premijerligaši imati velikih problema sa licencom za narednu sezonu).

Međutim, u kući bh. fudbala još nije usaglašen stav oko Kupa BiH. Naime, postoji i mogućnost da polufinalisti Kupa BiH (GOŠK, Široki Brijeg, Zrinjski i Željezničar) pred početak nove sezone – krajem jula ili početkom avgusta, odigraju mini-turnir na jednom stadionu, najvjerovatnije u Trening centru NSBiH u Zenici.

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 4:43 pm

Neka im daju titulu, drugacije je ne mogu uzeti, kupi, namjesti, prevari sada i na ovaj nacin..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:27 pm

cikazubo je napisao/la:
sub maj 23, 2020 4:43 pm
Neka im daju titulu, drugacije je ne mogu uzeti, kupi, namjesti, prevari sada i na ovaj nacin..
Ne bi im bila prva. I 1999. im je dodjeljena titula, a prvenstvo nije okončano. :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:28 pm

Da li je moguće da Željin navijač ozbiljno razmišlja o prodaji kluba... Istina, danas se sve vrti oko para, ali izgubljeni osjećaj pripadnosti i identitet ne može zamijeniti nikakav novac i nikakve titule. Ko drugačije razmišlja, promašio je stranu grada.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:31 pm

Ova titula će biti tačno slika svega onoga što su oni od osnivanja pa do danas. I nije mi mrsko što će ovako uzeti titulu, jedino im ovo i pristaje. Još jednom će se pokazati razlika između nas i njih ako odbijemo kup koji nam planiraju pokloniti.

Samo se nadam da nećemo opet pognuti glavu i pristati na sitna obećanja i interese.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:31 pm

Njemacki model zeljin spas
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:36 pm

alombardo je napisao/la:
sub maj 23, 2020 5:31 pm
Njemacki model zeljin spas
Za to su potrebni njemci i Njemacka, a kod nas to ne prolazi.
Fejk njemce smo otjerali, a Njemacku nemamo, pa mi ni pisljivi zakon o sportu nemamo.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:46 pm

Jel nam se to bliži "otvaranje šampanjca"?
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 5:53 pm

cipiripi je napisao/la:
sub maj 23, 2020 1:29 pm
Trebaju pozvati Vedrana da se ponovo aktivira, neka napravi ekipu ljudi sa kojima ce raditi i neka pokusaju naci investitora. Sa njim na celu sam jedino uvjeren da ce nasa imovina i ime kluba ostati zasticeno i da nece biti podlozno raznoraznim malverzacijama i marifetlucima.
Vedran s Amarom nece raditi, zvali su ga sjedili su, on ima svoju viziju koja se razlikuje od Amarove i covjek nece odstupiti od toga.
Vedran je uz Jelica najbolji posljeratni predsjednik Zeljeznicara i kao takav bi nam valjao vise nego bilo ko. Ali sta je tu je
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 6:32 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub maj 23, 2020 5:53 pm
cipiripi je napisao/la:
sub maj 23, 2020 1:29 pm
Trebaju pozvati Vedrana da se ponovo aktivira, neka napravi ekipu ljudi sa kojima ce raditi i neka pokusaju naci investitora. Sa njim na celu sam jedino uvjeren da ce nasa imovina i ime kluba ostati zasticeno i da nece biti podlozno raznoraznim malverzacijama i marifetlucima.
Vedran s Amarom nece raditi, zvali su ga sjedili su, on ima svoju viziju koja se razlikuje od Amarove i covjek nece odstupiti od toga.
Vedran je uz Jelica najbolji posljeratni predsjednik Zeljeznicara i kao takav bi nam valjao vise nego bilo ko. Ali sta je tu je
Zdenko Jelić nikada nije bio predsjednik Želje. Ni prije ni tokom ni poslije agresije na BiH.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 7:52 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub maj 23, 2020 3:33 pm
Đubur je bolesnik Zelje, to mu niko ne moze osporiti. Najveci Zeljovac koji je na celu kluba bio. Naravno, to ne amnestira njegovu funkciju. To je covjek koji nema svoj novac i nije nikakav smislov i privatnik. Nama ne trebaju Zeljovci, nego strucnjaci na svim tim poljima. Od ovih sad ne znam ko moze nesto popraviti, pogurati osim Badzaka.
Nije niko vidovit i ne znamo sta ce biti u buducnosti. Nigdje nije bajno. Prekidom prvenstva mi smo ubjedljivo najvise od svih izgubili. Porazno ce se na nas odraziti u svakom smislu. Za koronu Đubur i oni nisu krivi :D
Sa boldiranim se ne bih slozio, ostalo da.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 8:01 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub maj 23, 2020 3:33 pm
Đubur je bolesnik Zelje, to mu niko ne moze osporiti. Najveci Zeljovac koji je na celu kluba bio. Naravno, to ne amnestira njegovu funkciju. To je covjek koji nema svoj novac i nije nikakav smislov i privatnik. Nama ne trebaju Zeljovci, nego strucnjaci na svim tim poljima. Od ovih sad ne znam ko moze nesto popraviti, pogurati osim Badzaka.
Nije niko vidovit i ne znamo sta ce biti u buducnosti. Nigdje nije bajno. Prekidom prvenstva mi smo ubjedljivo najvise od svih izgubili. Porazno ce se na nas odraziti u svakom smislu. Za koronu Đubur i oni nisu krivi :D
To "bolesnik Zelje" ga nimalo ne opravdava. Taj covjek nije uradio nista korisno za klub, ma koliko ga on volio. I da mi je caca rodjeni, ja jedva cekam da mu vidim ledja. Dokazani nesposobnjakovici i on i ovi sto sjede s njim u upravi. Na tribinu pa volite klub
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 23, 2020 9:54 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sub maj 23, 2020 8:01 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub maj 23, 2020 3:33 pm
Đubur je bolesnik Zelje, to mu niko ne moze osporiti. Najveci Zeljovac koji je na celu kluba bio. Naravno, to ne amnestira njegovu funkciju. To je covjek koji nema svoj novac i nije nikakav smislov i privatnik. Nama ne trebaju Zeljovci, nego strucnjaci na svim tim poljima. Od ovih sad ne znam ko moze nesto popraviti, pogurati osim Badzaka.
Nije niko vidovit i ne znamo sta ce biti u buducnosti. Nigdje nije bajno. Prekidom prvenstva mi smo ubjedljivo najvise od svih izgubili. Porazno ce se na nas odraziti u svakom smislu. Za koronu Đubur i oni nisu krivi :D
To "bolesnik Zelje" ga nimalo ne opravdava. Taj covjek nije uradio nista korisno za klub, ma koliko ga on volio. I da mi je caca rodjeni, ja jedva cekam da mu vidim ledja. Dokazani nesposobnjakovici i on i ovi sto sjede s njim u upravi. Na tribinu pa volite klub
odlazak ove nase nazovi upravece biti pojacanje ZELJE ravno povratku STILE u ZELJU.ali nism mi te srece nazalost.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, billybih, Bing [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija