Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 4:57 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 5:59 pm

Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 9:24 am
Dominic je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:55 am


Da li je ovo istina? Ako nije, dajte maknite ovog ´´pisca´´!
Ako neko demantuje sa argumentom i dokazom, prestajem pisati za stalno !


Je li pošteno ?
Valjda ti prvo trebas dokazati i argumentovati svoju tvrdnju da bi ti neko na taj nacin odgovorio, zar ne?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 6:32 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 30, 2020 4:03 pm
Racional87 je napisao/la:
čet apr 30, 2020 2:33 pm
Jedina drzava i jedini mentalni sklop kojem je normalno napisati 'posuđivao NA CRNO' i jos to pravdati. A pola radnog vijeka proveo u uređenom sistemu (citaj Japan) i taj sistem nije htio ili nije bio sposoban uvesti u nas klub. Radije je slao igrace na bankomate.


Ne mozes ga oprati - iskamatario je Fudbalski klub Zeljeznicar i to se ne moze odbraniti. A kakvo nam vrijeme predstoji, nek' nam je Bog na pomoci sa njim.

I jos nesto - NISMO MI NAJVECI KLUB ZBOG NJEGA. TO SMO BILI PRIJE NJEGA I BICEMO UVIJEK - ZBOG STVARI KOJE SE NE MOGU KUPITI NITI OSVOJITI.
Zbog njega smo najtrofejniji klub u BiH !
A on najveci i najbolji trener i sportski fudbalski radnik koji je radio na ovim prostorima !
Zeljo majstore postoji 100 godina....
A ne od 2000
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 6:44 pm

1950 je napisao/la:
čet apr 30, 2020 5:59 pm
Racional87 je napisao/la:
pon feb 24, 2020 9:24 am
Dominic je napisao/la:
pon feb 24, 2020 8:55 am


Da li je ovo istina? Ako nije, dajte maknite ovog ´´pisca´´!
Ako neko demantuje sa argumentom i dokazom, prestajem pisati za stalno !


Je li pošteno ?
Valjda ti prvo trebas dokazati i argumentovati svoju tvrdnju da bi ti neko na taj nacin odgovorio, zar ne?


Reci HIM, Aleksandov Veliki, poznavace argumenata i dokazanih tvrdnji o propasti dinastije Selimovica i u cara Dzubura zecije usi...
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 6:45 pm

Bez prozivanja na ličnoj osnovi samo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 6:47 pm

Pisali smo o privatizaciji.Privatizacija,u”normalnim” zemljama,u kojima zive vecinom normalni ljudi,u zemljama gdje se sprovode zakoni a zbog toga se i poštuju,nije problem.Kod nas je problem.Kod nas je postalo normalno ukrasti,prevariti,slagati...To je problem.Privatizacija Zelje bi išla ovim tokom.Za 3-4 godine bi se klub ugasio a na pomocnom i glavnom terenu bi nikla 2-3 trgovacka centra.One,koji bi da se docepaju Zeljine infrastrukture,bolje reci zemljišta,Zeljo interesuje ko’ lanjski snijeg.Njih ni rodjena mater ne interesuje vec samo kako još koga prevariti i još više ukrasti.To je njihova droga i oni ne znaju stati a i ne zele.Dobro su uvezani sa ljudima koji odlucuju ili imaju utjecaj u opštini i kantonu i pokušavaju.Pokušavaju na razne nacine a ko im stane na put njega se rješe.Naša sreca je što smo veliki Klub,ima nas,pa se uvijek neko nadje i pomrsi im racune.Bojim se da je sve manje i manje raje koja je u stanju dzilkošima stati na put.Zato se svi moramo zapitati gdje je ta crvena linija ispod koje se ne moze i kada mi cuvari našeg kluba moramo reagovati.Pomoci klubu finansijski je bitno ali nije najbitnije.Najbitnije je stati na put ološu.Sve dok ološ smatra da smo slabi on ce pokušavati,kada vidi odlucnost i da ce ga te namjere debelo koštati on ce tek tada odustati.Ništa ne mogu uraditi i bez pomoci od organa kluba.Svi znamo ko sjedi u upravi a ko u skupštini pa nek stisnu što bi rekli naši stari.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 6:55 pm

Neko se dotakao i poreza.Porezi u BiH nisu porezi vec harac gdje bogati otimaju od siromašnih.Mrvice tih poreza se vrate gradjanima a sve ostalo dzilkoši strpaju u svoje dzepove.Valjda vam je to jasno i zato im nikada ni jednu marku placenog poreza ne treba halaliti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 7:19 pm

AsharaK je napisao/la:
čet apr 30, 2020 4:57 pm
https://fkzeljeznicar.ba/rade-bogdanovi ... jka/41497/
Vrlo interesantan intervju sa Bogdanovicem, izuzetno mi je drago da se prisjetio nacina skautiranja iz
tih vremena....Ovi stariji ce se sjetiti, ali i onda kada je Grbavica bila neuslovna za odigravanje prven-
stvenih utakmica, pa smo igrali na Kosevu, na Grbavici smo igrali prvenstva ili turnire osnovnih skola,
pod budnim okom nasih skauta...I u godinama koje su slijedile, nastavili smo sa tom ispravnom praksom,
a, eto, Rade je samo jedan od tih talenata koji je na vrijeme otkriven....Ispravno i profesionalno odradjen
skauting, jedan je od garancija stabilne buducnosti Kluba.... Bogdanovic :
– Na Grbavicu sam došao 1982. godine, poslije turnira škola na teritoriji Sarajeva.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 30, 2020 9:43 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 30, 2020 4:03 pm
Racional87 je napisao/la:
čet apr 30, 2020 2:33 pm
Jedina drzava i jedini mentalni sklop kojem je normalno napisati 'posuđivao NA CRNO' i jos to pravdati. A pola radnog vijeka proveo u uređenom sistemu (citaj Japan) i taj sistem nije htio ili nije bio sposoban uvesti u nas klub. Radije je slao igrace na bankomate.


Ne mozes ga oprati - iskamatario je Fudbalski klub Zeljeznicar i to se ne moze odbraniti. A kakvo nam vrijeme predstoji, nek' nam je Bog na pomoci sa njim.

I jos nesto - NISMO MI NAJVECI KLUB ZBOG NJEGA. TO SMO BILI PRIJE NJEGA I BICEMO UVIJEK - ZBOG STVARI KOJE SE NE MOGU KUPITI NITI OSVOJITI.
Zbog njega smo najtrofejniji klub u BiH !
A on najveci i najbolji trener i sportski fudbalski radnik koji je radio na ovim prostorima !
Tako je prika svaku rijec potpisujem - 10 trofeja 5 liga 4 kupa 1 superkup, kad dodamo na to da je nanajevo 4 lige ukupno osvojilo od osnivanja ove drzave to jos vecu snagu daje tvojoj izjavi, ako Bog da ove godine da se izjednaci sa Zrinjskim po broju osvojenih ligaskih trofeja !

Mogu pricat da je svakakav, al tvrdit da nije najtrofejniji, najveci i najbolji trener BiH ikada moze samo tvrdit pitar ili neki dusmanin !

phpBB [video]
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 8:47 am

phpBB [video]

Željo
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 8:48 am

phpBB [video]

Željo
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 9:39 am

http://www.mojatv.ba/mojatv-mojawebtv.html

U okviru akcije podrške BH Telecoma za prevenciju širenja korona virusa, svim mobilnim korisnicima BH Telecoma je omogućeno besplatno gledanje TV sadržaja putem usluge Moja web TV, bez tarifiranja mobilnog interneta, do 31.05.2020. godine.
Za korištenje usluge bez naplate mobilnog interneta neophodno je izvršiti aktivaciju usluge u skladu sa Uputstvom, te prijaviti se na aplikaciju sa mobilnim brojem.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 3:34 pm

Ne sporim ja Amarove trenerske kvalitete, ne sporim osvojene trofeje. Amar je nas, kakav god da je, nas je. Ne sporim i znam vrlo dobro koliko on voli klub. Amar na klupi, ali striktno na klupi, sto se mene tice, dozivotni ugovor. Ne sporim ja ni to da je on davao svoje pare u klub. Ali problem je taj sto je on to radio na pogresan nacin. On je jedan od direktnih krivaca za par miliona poreznog duga. Necemo se lagati. Nacin na koji se vratio, ljude koje je okupio i uveo u klub, s tim ja imam problem. Mnogi ovdje imaju kratko pamcenje. Nama jos jednom ako se desi scenario od prije par godina, niko nas iscupati nece. A Amarovo mijesanje u stvari koje nisu vezane za teren, instaliranje nesposobnih ljudi koji gledaju samo svoj interes, u klub, mi cemo imati problem. Zeljo ce imati problem, ogroman
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 5:50 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
pet maj 01, 2020 3:34 pm
Ne sporim ja Amarove trenerske kvalitete, ne sporim osvojene trofeje. Amar je nas, kakav god da je, nas je. Ne sporim i znam vrlo dobro koliko on voli klub. Amar na klupi, ali striktno na klupi, sto se mene tice, dozivotni ugovor. Ne sporim ja ni to da je on davao svoje pare u klub. Ali problem je taj sto je on to radio na pogresan nacin. On je jedan od direktnih krivaca za par miliona poreznog duga. Necemo se lagati. Nacin na koji se vratio, ljude koje je okupio i uveo u klub, s tim ja imam problem. Mnogi ovdje imaju kratko pamcenje. Nama jos jednom ako se desi scenario od prije par godina, niko nas iscupati nece. A Amarovo mijesanje u stvari koje nisu vezane za teren, instaliranje nesposobnih ljudi koji gledaju samo svoj interes, u klub, mi cemo imati problem. Zeljo ce imati problem, ogroman
Ma "Amarovci" to na isti nacin gledaju. Prvi ja, znaci sa svim se slazem od A do Z.
Nervira raju ova prica koja traje dvije godine, pa su ga ismijavali za govornu manu, pa lopov,kamatar, i oni bi osvajali da su namjestali i tako to..
Normalno to je sve ovdje dopusteno, kao "sloboda misljenja" .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 5:57 pm

I niko nije otjerao proslu upravu. Ono sve sto se desavalo je fakticki bilo nepotrebno.
Javna tajna je bila da su nakon ispadanja od Apolona digli ruke. Tj.cekali pare od UEFE da naplate posudbe i odu iz kluba.
Niko njih nije mogao istjerati, kao sto nije mogao od pocetka. Jer su imali i tad najvecu podrsku koju su ljudi u upravi imali. Stadion se okrenuo proti kopa,prvi put u historiji.
Oni nisu bili u stanju da zastite klub od onih pljackama na terenu, a to ti se u BiH desava samo ako niko iza kluba ne stoji.
Klub su ostavili u rasulu, bez administracije,na racunu para nije bilo, sponzore koje su mogli povukli su,hvala im za sve. Stadion su ostavili ljepsi nego ikad,krov skoro dogoovorili, i nisu ostavili dugove kakve su ostavljale prethodne strukture. Jednostavno ni oni sami nisu znali kako dalje. Znali su da ih Amar moze samo spasiti. Ali on nije zelio da radi sa njima, iz njemu poznatih razloga.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 8:23 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet maj 01, 2020 5:57 pm
I niko nije otjerao proslu upravu. Ono sve sto se desavalo je fakticki bilo nepotrebno.
Javna tajna je bila da su nakon ispadanja od Apolona digli ruke. Tj.cekali pare od UEFE da naplate posudbe i odu iz kluba.
Niko njih nije mogao istjerati, kao sto nije mogao od pocetka. Jer su imali i tad najvecu podrsku koju su ljudi u upravi imali. Stadion se okrenuo proti kopa,prvi put u historiji.
Oni nisu bili u stanju da zastite klub od onih pljackama na terenu, a to ti se u BiH desava samo ako niko iza kluba ne stoji.
Klub su ostavili u rasulu, bez administracije,na racunu para nije bilo, sponzore koje su mogli povukli su,hvala im za sve. Stadion su ostavili ljepsi nego ikad,krov skoro dogoovorili, i nisu ostavili dugove kakve su ostavljale prethodne strukture. Jednostavno ni oni sami nisu znali kako dalje. Znali su da ih Amar moze samo spasiti. Ali on nije zelio da radi sa njima, iz njemu poznatih razloga.
Tjerani su oni, dugo. I na kraju otjerani, a to ide na dusu svima nama. Jer tek sad to isplivava. Tjerani su na mnoge nacine, uglavnom od ovih sto sad sjede u klubu i nekih sto su se povukli s guzicom u kraj. I divna nam je situacija u klubu sa tim "strucnjacima". Imali su vremena, pokazali su za sta su sposobni. Znas i ti dobro kakva se tad atmosfera napravila. Da se jug nije okrenuo protiv, nista od onog se ne bi desilo. A jug jedini ima snagu i jedino se njihova pika. Tuzno ali tako je. I te pljacke na terenu nisu slucajne, vjeruj mi. Kasa nam je uglavnom prazna, ali smo funkcionisali, ljudi su znali i radili, licencu dobijali bez problema, plate redovne, bez bankarskih kredita, bez poreznog duga. I onda ona najvaznija stvar, pored svega toga, Grbavica se gradila i uljepsavala. Znas kad cemo sad docekati bagere na stadionu? Budimo zadovoljni ako docekamo jednog molera sa kantom jupola da okreci prostorije na zapadu. O dugovanjima i licenci je sve ispricano... To mene, kao navijaca boli
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 8:57 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet maj 01, 2020 5:57 pm
I niko nije otjerao proslu upravu. Ono sve sto se desavalo je fakticki bilo nepotrebno.
Javna tajna je bila da su nakon ispadanja od Apolona digli ruke. Tj.cekali pare od UEFE da naplate posudbe i odu iz kluba.
Niko njih nije mogao istjerati, kao sto nije mogao od pocetka. Jer su imali i tad najvecu podrsku koju su ljudi u upravi imali. Stadion se okrenuo proti kopa,prvi put u historiji.
Oni nisu bili u stanju da zastite klub od onih pljackama na terenu, a to ti se u BiH desava samo ako niko iza kluba ne stoji.
Klub su ostavili u rasulu, bez administracije,na racunu para nije bilo, sponzore koje su mogli povukli su,hvala im za sve. Stadion su ostavili ljepsi nego ikad,krov skoro dogoovorili, i nisu ostavili dugove kakve su ostavljale prethodne strukture. Jednostavno ni oni sami nisu znali kako dalje. Znali su da ih Amar moze samo spasiti. Ali on nije zelio da radi sa njima, iz njemu poznatih razloga.
Dje si Fadile nisam te prepozno......
Bas kontas neko lud ovdje.....
😀😀😀😀😀😀
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 9:56 pm

Smijesni ovi sto brane Senada,smijesni ovi sto brane Amara,ista prica po ko zna koji put i kako vam nije mrsko??
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 10:24 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet maj 01, 2020 9:56 pm
Smijesni ovi sto brane Senada,smijesni ovi sto brane Amara,ista prica po ko zna koji put i kako vam nije mrsko??

Ne brani ovdje niko Senada, vec njegov nacin rada. Nacin na koji je Zeljo funkcionisao, sta se sve radilo i na koji nacin. E isto tako, svakome kome je Zeljo na prvom mjestu ne voli nacin rada Amara. Okej, nas je, najbolji, najtrofejniji... Ali gdje na svijetu ima da trener postavlja predsjednika kluba, UO, NO, pravi bunt protiv prosle garniture i sl? Je li to normalno i ok? Malo realnosti nije na odmet.
Sjecas se busanja u prsa Dzinde, onog perhana sa skupstine kako se on ne odrice titule, Selimovica, Ustamujica i sl? Gdje su, sta su? Dosli, popljuvali, zavalili Zelju i otisli... Jadno.
Krivina Jug
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 01, 2020 10:46 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet maj 01, 2020 9:56 pm
Smijesni ovi sto brane Senada,smijesni ovi sto brane Amara,ista prica po ko zna koji put i kako vam nije mrsko??
Niko to ne bi spominjao da 3, 4 forumasa u svakom postu u bilo koje vrijeme ne spomenu Amara Osima (mngup i jedan od nas) i ne velicaju prethodnu upravu, koju 99 posto ljudi smatra dobrom i nema nista protiv nje, ali sad trenutno su nebitni. To su radili i za vrijeme onog prvog vala nervoze i sirenja Korone kad se nikad niko nije ni sjecao fudbala. To samo govori o kakvim osobama je rijec. Zato dosta raje i ne pise ovdje i kulturno su otjerani. Ta dva lika (Amar i Senad)koji oni izjednacavaju i ovog drugog velicaju nesto ne mogu u istu recenicu, a kamoli da se prave neke analize.
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u pet maj 01, 2020 10:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim Želju. Za njega sve.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija