YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Senad1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 21, 2020 2:07 am

Grbavica 2 je napisao/la:
uto apr 21, 2020 1:00 am
Senad1921 je napisao/la:
pon apr 20, 2020 3:44 pm
Kakve ba karte, donacije i sl... Zeljo je u pravim rukama, streberi su pobjedjeni... Fudbal je ono na terenu, hebo stadion, plate, finansije...
Ima ko da brine, Dzubure vakat je.
Cijeli svijet je u problemu, a ne samo naš Željo.
Nije bitno da li je Misimović ili Džubur ili peti i deseti.
Željo nije vlasništvo niti jednog, a ni drugog, Željo je naš ako već to potenciramo uvijek, tako se trebamo i ponašati.

Ako nemaš ništa pametno za napisati/reći, bolje šutjeti.

Otiđi na stadion, ponudi se da opereš stolice ako ti je dosadno kući.
Ako ti je ofirno sam da ideš, piši na pm, otići ćemo skupa.

Mi smo Željini, Željo je naš!

Eo sad cu, zajebati nikce... Sad cu se ponuditi, ponudio bih i sampanjac da slavimo ali ide ramazan...

Ima ko sa brine, moj Dzubure mali.

ZELJOOOOOOOO
Krivina Jug

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

uto apr 21, 2020 5:26 am

Grbavica 2 je napisao/la:
uto apr 21, 2020 1:00 am
Senad1921 je napisao/la:
pon apr 20, 2020 3:44 pm
Kakve ba karte, donacije i sl... Zeljo je u pravim rukama, streberi su pobjedjeni... Fudbal je ono na terenu, hebo stadion, plate, finansije...
Ima ko da brine, Dzubure vakat je.
Cijeli svijet je u problemu, a ne samo naš Željo.
Nije bitno da li je Misimović ili Džubur ili peti i deseti.
Željo nije vlasništvo niti jednog, a ni drugog, Željo je naš ako već to potenciramo uvijek, tako se trebamo i ponašati.

Ako nemaš ništa pametno za napisati/reći, bolje šutjeti.

Otiđi na stadion, ponudi se da opereš stolice ako ti je dosadno kući.
Ako ti je ofirno sam da ideš, piši na pm, otići ćemo skupa.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Jah eto......

phpBB [video]
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

mamba21
Kontakt:

uto apr 21, 2020 10:21 am

@senad niko te nece tjerati da pomognes klubu, ni tebi ni ostale. Kada bude akcija neka pomogne ko zeli.

U akciju bi trebalo zbog marketinga ukljuciti sve poznate Željovce .
Prvo poslati mail Robinhu i Arda Turanu, mozda im je i clanska istekla, pa neka obnove 😁
Forza 1921!

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Online

uto apr 21, 2020 10:33 am

Svei da se oo 10 000,a ne 1800 (vidi pod Celik)ulaznica kupi po utakmici ne moze nas iz govana izvaditi....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

mamba21
Kontakt:

uto apr 21, 2020 10:55 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
Svei da se oo 10 000,a ne 1800 (vidi pod Celik)ulaznica kupi po utakmici ne moze nas iz govana izvaditi....
Nase je da pomognemo i da se aktiviramo sto vise, kako je ko u mogucnosti. :zeljeznicar1:
Vidjet cemo kako ce uprava pored navijaca namaci pare.
Forza 1921!

djoxxx1921
Kontakt:

uto apr 21, 2020 12:43 pm

mamba21 je napisao/la:
uto apr 21, 2020 10:55 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
Nase je da pomognemo i da se aktiviramo sto vise, kako je ko u mogucnosti. :zeljeznicar1:
Vidjet cemo kako ce uprava pored navijaca namaci pare.
Ova uprava da namakne nesto? Jel se ti sprdas ili ozb?

Senad1921
Kontakt:

uto apr 21, 2020 2:15 pm

mamba21 je napisao/la:
@senad niko te nece tjerati da pomognes klubu, ni tebi ni ostale. Kada bude akcija neka pomogne ko zeli.

Prvo poslati mail Robinhu i Arda Turanu, mozda im je i clanska istekla, pa neka obnove 😁

Zar klubu treba pomoc? Zar nije spasen klub 23.12? Treba pomoc klubu ili ljudima koji su u klubu? Pitam za jarana...
Senad je tu vjeruj mi prvi da pomogne, ali kada u klubu budi ljudi dosljedni Zelje. Prvo mi na celu kluba dodje pitar, pa onda drzavni uhljeb koji marke nikad svojim rukama steko, pa onda afere sa Siljkom, pa babin uhljeb Brkovic... Da ne spominjem ostale ljude koji su bliski vrhu kluba.
Vidis, taj Dzubur je prvi pljuvo po Amaru, tjerao ga dva puta, sada mu ko Lutko oko noge skakuce.
Kada u klubu bude prvi covjek Badzak i slicni njemu, tom klubu nece nedostajati ni ljubavi ni postenja, a klub ce biti stabilan. Eh sad, kad bude, a bice aBd.
Krivina Jug

mamba21
Kontakt:

uto apr 21, 2020 4:25 pm

Senad1921 je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:

Zar klubu treba pomoc? Zar nije spasen klub 23.12? Treba pomoc klubu ili ljudima koji su u klubu? Pitam za jarana...
Senad je tu vjeruj mi prvi da pomogne, ali kada u klubu budi ljudi dosljedni Zelje. Prvo mi na celu kluba dodje pitar, pa onda drzavni uhljeb koji marke nikad svojim rukama steko, pa onda afere sa Siljkom, pa babin uhljeb Brkovic... Da ne spominjem ostale ljude koji su bliski vrhu kluba.
Vidis, taj Dzubur je prvi pljuvo po Amaru, tjerao ga dva puta, sada mu ko Lutko oko noge skakuce.
Kada u klubu bude prvi covjek Badzak i slicni njemu, tom klubu nece nedostajati ni ljubavi ni postenja, a klub ce biti stabilan. Eh sad, kad bude, a bice aBd.
Drug, ti onda cekaj period kada dodju novi ljudi u klub. Ovo tvoje gore napisano mi je jedanko onim sto su govorili da deru clanske i nece ici na utakmice.
Forza 1921!

avlami97
Kontakt:

uto apr 21, 2020 5:30 pm

U Želji se zadržao sedam sezona, odigravši 174 zvanične utakmice na kojima je postigao 104 pogotka što ga na klupskoj listi strijelaca stavlja na treće mjesto. Ilijas Pašić je prvi Željin reprezentativac i prvi igrač iz SR Bosne i Hercegovine koji je poslije Drugog svjetskog rata obukao dres Jugoslavije. Debi u nacionalnom dresu imao je 17. oktobra 1954. godine protiv reprezentacije Turske. Ostat će u sjećanju da je u drugom poluvremenu zamijenio Todora Veselinovića i iz prvog kontakta s loptom postigao gol. Bio je član jugoslovenskog tima koji je stigao do četvrtfinala na Svjetskom prvenstvu 1958. godine u Švedskoj.

U zagrebačkom Dinamu krenuo je odlično, nizali su se dobri nastupi, a doajen hrvatskog sportskog novinarstva Zvonimir Magdić sa sjećanjem opisao je igru Pašića na jednoj od utakmica:

– A Pašić, ne, ne sjećamo se da smo ikad vidjeli, da tokom čitave igre, netko tako prelazi nekoga! Nikada! Po petoricu u nizu bez otpora. Ako je Maradona složio na kup, na Mundialu, protiv Engleza petoricu, Pašić je, časna riječ, “pokosio” sedam Mađara! Sedam! A, na kraju, Pajo se navalio na jadnog Matraia, mađarskog reprezentativnog braniča i ‘vadio mu dušu i srce’.
https://fkzeljeznicar.ba/da-li-ste-znal ... iji/41406/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

segasega
Kontakt:

uto apr 21, 2020 7:48 pm

Nije samo Zeljo pogoden,pogodeni su svi klubovi...i mi tu navijači trebamo sada ko nikada podrzati kupovinom ulaznica...bice ovo sve dobro nakraju sami da ovaj virus stane...

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto apr 21, 2020 9:27 pm

Pomoći se mora i tu svo pametovanje prestaje.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

storm_raider
Kontakt:

uto apr 21, 2020 10:59 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Senad1921
Kontakt:

sri apr 22, 2020 12:10 am

mamba21 je napisao/la:
Senad1921 je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:

Drug, ti onda cekaj period kada dodju novi ljudi u klub. Ovo tvoje gore napisano mi je jedanko onim sto su govorili da deru clanske i nece ici na utakmice.

E jbg, ides u krajnost a namjerno preskocis odredjene dijelove. Da ti malo pripomognem. Vidimo koliko ljudi vjeruju ovima a posebno vidim vas i vasu pomoc. Evo sve red ispred Grbavice da pomognu.
Usput, je li bila ova korona i zabrane kakve u Januaru? Posto ni ta plata nije bila. Ono cisto sta je s parama od obestecenja za Sipu i Krpica?
Krivina Jug

mamba21
Kontakt:

sri apr 22, 2020 10:12 am

Senad1921 je napisao/la:
sri apr 22, 2020 12:10 am
mamba21 je napisao/la:
Senad1921 je napisao/la:

E jbg, ides u krajnost a namjerno preskocis odredjene dijelove. Da ti malo pripomognem. Vidimo koliko ljudi vjeruju ovima a posebno vidim vas i vasu pomoc. Evo sve red ispred Grbavice da pomognu.
Usput, je li bila ova korona i zabrane kakve u Januaru? Posto ni ta plata nije bila. Ono cisto sta je s parama od obestecenja za Sipu i Krpica?
Preskocim, jer sam od pocetka zelio reci da se klubu pomoci treba i mora. Naci sto bolji nacin, jer to je trenutno glavni cilj.

MANIJACI :klanjase2: :zeljeznicar1: acta non verba, jos jednom :palacgore:
Forza 1921!

Bosanac1993
Kontakt:

sri apr 22, 2020 12:21 pm

https://youtu.be/wTsQq6WzXR4 ne trebamo brinuti nadolaze talenti

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 22, 2020 12:21 pm

Uvijek smo pomagali nas klub pa cemo i sada pomoci kada to budu trazili. Ono sto mene nervira jeste odnos kluba prema igracima i navijacima. Ljudi bozji jeste li vi svjesni da nasi igraci nisu primili niti jednu jedinu platu u ovj godini. Imaju li ovi nasi iz Uprave djecu i porodicu. Pa i djeca i porodice nasih igraca trebaju od necega zivjeti, treba platiti stanarinu i komunalije.
Ako se misle vaditi na pandemiju neka to okace macku o rep. Pandemija u nasoj ligi traje mjesec dana, sta je onda reci za prethodna dva mjeseca tekuce godine. Ako misle voditi klub mjesec za mjesec i moliti boga da sto vise ljudi dodje na utakmice onda su zalutali u strukture kluba.
Ljudi shvatite da nam klubom upravljaju osobe koje nemaju ZNANJE I VIZIJE, upravljaju ljudi koji nikad u svom zivotu nisu "napravili" marke (osim Badzaka), ovi ljudi zive od danas do sutra. Da Amar nije u klubu ovi bi letili jos prije 6 mjeseci. Raja je strpljiva i tolerantna samo zbog Amara. Nije mi jasno sta ce uraditi ako igraci zatraze raskide ugovora, hoce li onda podviti rep i povuci se ko najvece p.icke i CORONU okriviti za sve.
Trznimo se malo i izvrsimo pritisak na Upravu da znamo na cemu smo. Sljedece godine je 100 godisnjica a mi bismo mogli sa juniorima nastupati, jer ovi kako rade jedino ce njima moci platiti par stotina maraka za igranje.
Zadnja izmjena: cipiripi, dana/u sri apr 22, 2020 12:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

djoxxx1921
Kontakt:

sri apr 22, 2020 12:37 pm

Igraci nisu primili platu 4 mjeseca. Pokusajte se zamisliti u takvoj situaciji, da se to desi vama, u vasim firmama i preduzecima. To je jedan dokazvi cinjenica kakvi ljudi vode nas klub. Onaj ko podrzava tu gospodu, nije navijac kluba i ne misli dobro klubu

Budi Željo
Kontakt:

sri apr 22, 2020 12:54 pm

Željo kada treba pomoć mi tu uvijek moramo biti, jer nije ovo klub vlasništvo jednog čovjeka ili manje grupe ljudi, nego svih nas.
Realnost je da osim igre na zelenom terenu ništa nije krenulo na bolje, a samim tim i ta igra će usljed loših stvari u pozadini početi stagnirati. Zamišljam kako će naši igrači igrati kad izadju na teren bez navijača plus sa svim tim dugovanjima koje klub ima prema njima.
Nama je potreban zaokret od 180 stepeni, ja se iskreno nadam da će nas ovo prodrmati sve, prije svega ljude u klubu. Stogodišnjica nam je pred vratima, na obraz svima ako u nju udjemo sa juniorima bez ikakvog rezultatskog motiva.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

zeka_tm87
Kontakt:

sri apr 22, 2020 1:15 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri apr 22, 2020 12:37 pm
Igraci nisu primili platu 4 mjeseca. Pokusajte se zamisliti u takvoj situaciji, da se to desi vama, u vasim firmama i preduzecima. To je jedan dokazvi cinjenica kakvi ljudi vode nas klub. Onaj ko podrzava tu gospodu, nije navijac kluba i ne misli dobro klubu
Boze sacuvaj ako je istina jes osim izabrao bratiju za upravo divota sve neki biznis meni a para nigdje ccc.
amar osim i uprava OUT

Bosanac1993
Kontakt:

sri apr 22, 2020 2:48 pm

Gledam sad Press konferencija 25.08. 2017 povodom izgradnje Južne tribine stadiona Grbavica i steglo dok mi u glavi ovo sve sto se pise u kojoj je situaciji danas klub a gdje smo tada bili i kakvim koracima smo koračali naprijed...u pm

https://youtu.be/yV6fdWsN31s

Dan kada smo najavljivali još jedan pozitivni iskorak zajedno sa stabilnim finansijskim klubom a to je izgradnja moderne južne tribine stadiona koja bi danas bila u funkciji. Hvala tadasnjem predsjedniku nadzornog odbora Misimoviću, članu upravnog odbora Hadziosmanovicu, generalnom sekretaru Duvnjaku i direktoru kluba Šiljku(a njemu na čast i obraz ono što je uradio na famoznoj puč Skupštini). Uz gradnju je planirana i adaptacija prostorija za rad Medija(čime recimo repka ne bi sa Italijom i svim drugim igrala u Zenici), pored toga osvježila bi se galerija Sjeverne tribine kao i njen sam ulaz i prostorije koje smo koristili na Sjeveru. Ove radove bi finansirao Fk Željezničar iz vlastitih tekućih sredstava(a danas ne da nemamo za njih, vec nemamo ni za plate unazad mjesecima prije epidemije koja ce trenutnim u klubu biti izgovor za sve ono sto nisu bili sposobni da realizuju.)

Mi danas nemamo administraciju kluba,imamo poslušnike i ublehe koje dižu kredite bez skoro 2 godine neulaganja ni marke u klub da mu se imovina poveća, odavno se vodi politika rastaljivanja do prodaje najboljoj jaranskoj liniji iz sjene pod parolom spašavanja Fk Željezničara.

Sklonite se neznalice i pustite sposobne da vrate klub na europske tračnice poslovanja, slijedi vrijeme koje će nas pomesti što zbog svjetske ekonomske krize što zbog vašeg neznanja i dugova iz protekle 2 godine.
slika

Trenutno korisnika/ca: Faca Sa Ulica, Google [Bot], ZeljinManijak i 53 gosta.

Prijava  •  Registracija