Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 1:07 pm

Zašto još uvijek nismo upoznati sa brojem kupljenih karata, tj. donacija za neodigrani susret protiv Čelika i hoće li uopšte biti objavljeno?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 1:08 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:54 pm
Dobra stvar ovoga je sto ce se pojedini igraci oporaviti. E. Zec bi mogao biti najvece pojacanje, naravno ukoliko dane provodi trenirajuci, a ne puseci nargilu sa premium kokosom i ispijajuci ceski pilsner.
80% lige nam tako sezonu provede.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 1:08 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:53 pm
Da li se ikada saznade, ko nam sredi onako "odlično" suđenje u onih 5 uzastopnih poraza prošle sezone? Pitari? Sva sreća imaju svi izvještaji na 1921., gdje se baš lijepo vidi kako nas "slučajno, 'nako" sakate. :D
Zna se ko je kriv. Klub!
U tom trenutku ljudima u klubu je klub bio najmanje važan. Pored neprijatelja u liku Amara Osima, klub se morao boriti za to stane. Jer se poslije ispadanja od Apolona znalo da idu. Kako se približavao decembar, Zeljo je izgledao sve gore. U svakom segmentu! Prvi put se desilo da imamo više policije neg navijača kojih nije bilo malo. Zar su navijači neprijatelji kluba?
Izgleda kao sci fi, ali mi smo na mnogo više utakmica prošle sezone oštećeni, neko je iz kluba morao naći modus kako će klub zaštiti. Tako da šest poraza u nizu, nisu slucajni.
Krivi smo mi.
Krivo je more
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 1:51 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 2:08 pm

barbarez je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:34 pm
abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ne trebaju nikakvi mitovi da se prave ili razbijaju.
Svaki respekt za ono sto je taj covjek uradio.
Pokrenuo je i napravio ,nasao modus,uradio nesto sto niko nije 30 godina prije,ni pomakao se po pitanju infrastrukture,a Bogami pitanje veliko,da li bi i do dan danas.
I ovaj krov je zavrsen za njegova mandata.
Mi smo Bosanci,i nama u sustini niko ne valja,na ovaj ili onaj nacin,svakog osporavamo i nikome ne vjerujemo. Najpametniji smo,znamo rijesenje za sve,a zivimo ko gnjide,i obitavamo u drzavi koja ima jedan od najlosiji standarda u Europi.
Kad bi malo vise paznje poveli o vlastitim postupcima,i da prvo sredimo svoje zivote,onda bi nam u svemu bilo bolje.
Da ne idem na siroko. Treba da postujemo svoj klub,da postujemo jedni druge,da se ne dijelimo. Da cijenimo i postujemo svakog ,ko je za ovaj klub uradio i koliko trun dobra.
Sa ponasanjem,kako sprovodimo u zadnje vrijeme,ja se zapitam sta bi bilo sa nama u ovih 100 proteklih godina,niti bi imali uspijeha,ni tradicije,ni legendi. Niti bi imali kluba. Unistili bi ga medjusobnim ratovima,nepostovanjem,interesima.
Ja nisam cuo ljude,da pricaju lose o Emeriku Blumu,o Zdenki Jelicu,Ilijasu,Josku,Osimu,Misi,Mesi...
A sad svasta cujemo o Hadziji,Amaru,Senadu,Kemi,Zuji,Dzeli,Zubanu.
Cudi me da npr. Nermin Vazda nije na tapetu,jer mu je mali igrao za pitare,a ne za nas.
Ali opet kazem mi smo to sto smo. Bosanci,previse imamo visoko misljenje o sebi,a nigdje nas nema. Svako drugi nam je smijesan i levat,a toliko toga mozemo nauciti od tih levata.
Puni smo prica o emocijama,a hladni Englezi nam lekciju o tradiciji,ljubavi i odanosti mogu odrzati.
Od svih Jugoslovenskih naroda nas narod je daleko najlosiji.Blentavi smo,glupi,nerealni,neobrazovani,takvi su bili i u Jugoslaviji,takvi smo i danas.Prvaci smo u palamudjenju i pricanju suplje price,sve znamo a kafici nam najvise profitiraju jer su puni svaki dan u svako doba,jer se tu izlaze to silno znanje o zivotu.Politika i sport su dvije sfere u kojima se to najbolje oslikava.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 2:22 pm

1950 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:26 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:02 am
Dr. Adzem je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:50 am
Euro se odgadja tako da ce se nacionalna prvenstva odigrati do kraja!
Ne iznosite dezinformacije,ni ljudi u uefi nisu nacisto sta da rade.
U utorak bi se moglo znati nesto...
Slijedi jako puno sastanaka na tu temu.
Pola upravnog odbora uefe je u karantinu.
Prvo kazes da neko laze, pa da se ne iznose dezinformacije. Ko ce o cemu 🤣🤣
Sta ima u Bugojnu.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 2:22 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:46 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:42 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub mar 14, 2020 12:36 pm
Greska sportskog segmenta, igrač koji uopšte nije nas. :klanjase2:
Pa sto nas lazete onda ovdje....
Zar tebe može neko lagati? Sve znas..
I ko smo to mi?
I sta sam vas lagano?
Samo cu nabrojati neke stvari:nema krova, bankrot, kredit, Sperbank, Bekric, Amar SD, Musa trener, borba za opstanak, nema plata, ima plata zato smo dobili u Tuzli, teren žut, no1, trafostanice, Šiljak na platno listi.. Samo neki pokušaji.
Veze ti nemas sa zivotom...
😂😂😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 2:32 pm

Plavac87 je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:30 am
salle86 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 11:13 pm
Plavac87 je napisao/la:
sub mar 14, 2020 4:16 pm
slika


Slika odista govori više od hiljadu riječi.

Sa razlogom sam sretan jer će na klupi našeg voljenog kluba kada budemo slavili sto godina postojanja, biti gospodin Amar Osim.

Ljubavi što te rodi klasa radnička.
Ček malo, ko kaže da će biti ? Jel to nešto što se mora, bez obzira na SVE. Ili smo vidoviti.
Ne kažem ja ni da neće, eto nek bude sve ko do sad i hoće, ali nek kola krenu nizbrdo (pu pu pu, da ne idemo i ove godine u Europu bilo li zbog licence ili plasmana), ma da je ne znam ko noga !!!

Gospodine, ne znamo šta se može desiti u budućnosti, pogledajte samo ovu pandemiju. Situacija se mijenja iz sata u sat.

No, da se vratimo temi. Možemo zaključiti da idemo naprijed. Nisu to veliki koraci ali su ipak primjetni. Shodno tome, mislim da je odista bespotrebno pričati o najcrnjim scenarijima, šta bi bilo kada bi bilo i ostalom, čisto da bi nešto rekli.

Gospodine, mi smo veliki klub, gigant sa istorijom, tradicijom, legendama. Nećemo se ponašati kao neki manji klubovi koji nakon svakog razočarenja doživljavaju strukturalne rotacije. Treba vremena da se pojedine stvari urede, a kao što smo već rekli primjetni su pomaci, zar ne. Ne može preko noći. Treba biti pozitivan.

Takođe, jako je bitno da znamo, gospodin Amar nije gospodin Kostić, nije gospodin Petrović, nije gospodin Krčmarević. Da ne elaboriram, mislim da se razumijemo, gospodin Osim se ne smjenjuje nakon jedne sezone. Mi smo veliki klub, sa istorijom, tradicijom, legendama i navijačima koji sve to cijene i poštuju, brane, ako i kada treba.

Stotinu godina kluba.


P.S. Samo slušajte vlastiti razum, šta bi ste vi željeli, šta bi vi voljeli za klub. Oslobodite se dokazanih šaptača, trovača, sitnih duša koje kontaminiraju zdrave misli u pokušaju da naškode našem klubu. Takvi rade na crnim scenarijima, takvi bi se radovali da se crni scenariji dese. Takve treba ignorisati.
Cujenjeni gospodine plavac,zamolio bih vas da mi odgovorite na moje postavljeno pitanje.
Odista 😂 bi mi bilo jako drago kada bih dobio vas ostroumni odgovor.
Odista 😂vam hvala na vasem vremenu utrosenom na odgovor.
Srdacan pozdrav!
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 2:33 pm

Eto kako prenose talijanski mediji liga bi trebala poceti 1. Maja i trajati do 30.6..nikakve sanse nema za tim da se Juventusu dodjeli Seria A, pa tako truli mogu da se poklope s pricom da su novi prvaci u martu vec. :palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 3:00 pm

Premier je napisao/la:
ned mar 15, 2020 2:33 pm
Eto kako prenose talijanski mediji liga bi trebala poceti 1. Maja i trajati do 30.6..nikakve sanse nema za tim da se Juventusu dodjeli Seria A, pa tako truli mogu da se poklope s pricom da su novi prvaci u martu vec. :palacgore:
Ma normalno, to su oni i poceli tu suplju da ce im se dodijeliti titula. Nista od toga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 3:03 pm

Srcezelje je napisao/la:
ned mar 15, 2020 2:08 pm
barbarez je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:34 pm
abuzenze je napisao/la:
ned mar 15, 2020 11:43 am
Ako ova garnitura ljudi digne jug padaju svi mitovi o mega Misketu i nicijoj nemogucnosti da uradi nesto na infrastrukturi osim njega. Ako dignu jug i uz to sa Amarom naprave sportski rezultat grande Miske ce otici u zaborav kao i mit o najboljoj upravi ikad.
Ne trebaju nikakvi mitovi da se prave ili razbijaju.
Svaki respekt za ono sto je taj covjek uradio.
Pokrenuo je i napravio ,nasao modus,uradio nesto sto niko nije 30 godina prije,ni pomakao se po pitanju infrastrukture,a Bogami pitanje veliko,da li bi i do dan danas.
I ovaj krov je zavrsen za njegova mandata.
Mi smo Bosanci,i nama u sustini niko ne valja,na ovaj ili onaj nacin,svakog osporavamo i nikome ne vjerujemo. Najpametniji smo,znamo rijesenje za sve,a zivimo ko gnjide,i obitavamo u drzavi koja ima jedan od najlosiji standarda u Europi.
Kad bi malo vise paznje poveli o vlastitim postupcima,i da prvo sredimo svoje zivote,onda bi nam u svemu bilo bolje.
Da ne idem na siroko. Treba da postujemo svoj klub,da postujemo jedni druge,da se ne dijelimo. Da cijenimo i postujemo svakog ,ko je za ovaj klub uradio i koliko trun dobra.
Sa ponasanjem,kako sprovodimo u zadnje vrijeme,ja se zapitam sta bi bilo sa nama u ovih 100 proteklih godina,niti bi imali uspijeha,ni tradicije,ni legendi. Niti bi imali kluba. Unistili bi ga medjusobnim ratovima,nepostovanjem,interesima.
Ja nisam cuo ljude,da pricaju lose o Emeriku Blumu,o Zdenki Jelicu,Ilijasu,Josku,Osimu,Misi,Mesi...
A sad svasta cujemo o Hadziji,Amaru,Senadu,Kemi,Zuji,Dzeli,Zubanu.
Cudi me da npr. Nermin Vazda nije na tapetu,jer mu je mali igrao za pitare,a ne za nas.
Ali opet kazem mi smo to sto smo. Bosanci,previse imamo visoko misljenje o sebi,a nigdje nas nema. Svako drugi nam je smijesan i levat,a toliko toga mozemo nauciti od tih levata.
Puni smo prica o emocijama,a hladni Englezi nam lekciju o tradiciji,ljubavi i odanosti mogu odrzati.
Od svih Jugoslovenskih naroda nas narod je daleko najlosiji.Blentavi smo,glupi,nerealni,neobrazovani,takvi su bili i u Jugoslaviji,takvi smo i danas.Prvaci smo u palamudjenju i pricanju suplje price,sve znamo a kafici nam najvise profitiraju jer su puni svaki dan u svako doba,jer se tu izlaze to silno znanje o zivotu.Politika i sport su dvije sfere u kojima se to najbolje oslikava.
Tako je Barbarez.
Tako je Srcezelje.
Sve istina i razocaravajuce je što niko ništa nece poduzeti da popravi stvari jer svi misle da su najpametniji,najljepši...Stanje u našoj drzavi,gradu,klubu,u društvu je upravo zbog onoga što ste vi naveli u svojim postovima a to niko nece priznati vec ce za to stanje kriviti nekoga drugog.Imamo dva Zeljina foruma i kad malo procitamo šta i kako se piše na njima odmah je jasno gdje smo i šta smo.Na onom tamo forumu 2-3 forumaša javno iskazuju svoje gej sklonosti a predstavljaju se navijacima Zelje i oni su”glavni” tamo a ovdje dvije interesne grupe iza busija udaraju jedni na druge i tako evo cjelu vjecnost.Zelje nigdje a svi bi ko fol boljeg Zelju.Zeljo ih Interesuje ko lanjski snijeg.Primitivizam.neobrazovnje,nekultura su preovladali i sve to proizvodi stanje u kojem jesmo.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 3:34 pm

Pa forum je preslikana slika tribine, stanja u drzavi, stanja u drustvu, iako trebamo teziti boljem i postavljati standarde. Tesko jeste, jer nam je izgleda previse drag "mem" u kojem smo, sve ostalo bi bio izlazak iz zone komfora. Tesko jeste, ali se moze. Ovaj forum je to pokazao vise puta u proslosti.

Mnogo je faktora tu, a rijetko ko zeli da kaze potpunu istinu. Nazalost, rijetko ko zeli i da je cuje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 3:45 pm

slika

Tako se to radi !

A kod nas je sve AKO... Ako klub ovako, ako navijači onako, ako peti ovo, ako deseti ono...
Palamudaši lvl Pro
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 5:20 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
ned mar 15, 2020 3:03 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned mar 15, 2020 2:08 pm
barbarez je napisao/la:
ned mar 15, 2020 12:34 pm

Ne trebaju nikakvi mitovi da se prave ili razbijaju.
Svaki respekt za ono sto je taj covjek uradio.
Pokrenuo je i napravio ,nasao modus,uradio nesto sto niko nije 30 godina prije,ni pomakao se po pitanju infrastrukture,a Bogami pitanje veliko,da li bi i do dan danas.
I ovaj krov je zavrsen za njegova mandata.
Mi smo Bosanci,i nama u sustini niko ne valja,na ovaj ili onaj nacin,svakog osporavamo i nikome ne vjerujemo. Najpametniji smo,znamo rijesenje za sve,a zivimo ko gnjide,i obitavamo u drzavi koja ima jedan od najlosiji standarda u Europi.
Kad bi malo vise paznje poveli o vlastitim postupcima,i da prvo sredimo svoje zivote,onda bi nam u svemu bilo bolje.
Da ne idem na siroko. Treba da postujemo svoj klub,da postujemo jedni druge,da se ne dijelimo. Da cijenimo i postujemo svakog ,ko je za ovaj klub uradio i koliko trun dobra.
Sa ponasanjem,kako sprovodimo u zadnje vrijeme,ja se zapitam sta bi bilo sa nama u ovih 100 proteklih godina,niti bi imali uspijeha,ni tradicije,ni legendi. Niti bi imali kluba. Unistili bi ga medjusobnim ratovima,nepostovanjem,interesima.
Ja nisam cuo ljude,da pricaju lose o Emeriku Blumu,o Zdenki Jelicu,Ilijasu,Josku,Osimu,Misi,Mesi...
A sad svasta cujemo o Hadziji,Amaru,Senadu,Kemi,Zuji,Dzeli,Zubanu.
Cudi me da npr. Nermin Vazda nije na tapetu,jer mu je mali igrao za pitare,a ne za nas.
Ali opet kazem mi smo to sto smo. Bosanci,previse imamo visoko misljenje o sebi,a nigdje nas nema. Svako drugi nam je smijesan i levat,a toliko toga mozemo nauciti od tih levata.
Puni smo prica o emocijama,a hladni Englezi nam lekciju o tradiciji,ljubavi i odanosti mogu odrzati.
Od svih Jugoslovenskih naroda nas narod je daleko najlosiji.Blentavi smo,glupi,nerealni,neobrazovani,takvi su bili i u Jugoslaviji,takvi smo i danas.Prvaci smo u palamudjenju i pricanju suplje price,sve znamo a kafici nam najvise profitiraju jer su puni svaki dan u svako doba,jer se tu izlaze to silno znanje o zivotu.Politika i sport su dvije sfere u kojima se to najbolje oslikava.
Tako je Barbarez.
Tako je Srcezelje.
Sve istina i razocaravajuce je što niko ništa nece poduzeti da popravi stvari jer svi misle da su najpametniji,najljepši...Stanje u našoj drzavi,gradu,klubu,u društvu je upravo zbog onoga što ste vi naveli u svojim postovima a to niko nece priznati vec ce za to stanje kriviti nekoga drugog.Imamo dva Zeljina foruma i kad malo procitamo šta i kako se piše na njima odmah je jasno gdje smo i šta smo.Na onom tamo forumu 2-3 forumaša javno iskazuju svoje gej sklonosti a predstavljaju se navijacima Zelje i oni su”glavni” tamo a ovdje dvije interesne grupe iza busija udaraju jedni na druge i tako evo cjelu vjecnost.Zelje nigdje a svi bi ko fol boljeg Zelju.Zeljo ih Interesuje ko lanjski snijeg.Primitivizam.neobrazovnje,nekultura su preovladali i sve to proizvodi stanje u kojem jesmo.
Kakve interesne grupe sa ovog foruma? Kakav interes imaju?

Uvjeren sam da 99,99% forumaša nema nikakvog interesa od Želje, bar ne sa ovog foruma. Interes ostvaruju osobe koje su ušle u Klub. Tačno se zna koliki im je interes (Kamata (engl. interest). Otjerane su osobe koju dali nemjerljiv doprinos klubu, a za svoj rad nisu bile plaćene. Bili su volonteri.

Tačno se zna u čijem interesu je bilo da piše ili govori o Propasti dinastije MisimovićA, Zahvalite se Zakariću, Pozivam se na peti amandman, U cara Trojana kozje uši...sređivanja sudija na našim tekmama...

Niko nije niti ćorav niti glup. Interesna grupa je ušla u Klub i ostvaruje interes (uzima lovu). To je suština svega. Priča kako navijači (forumaši) imaju neki interes je po meni ciljano smišljena i puštena u javnost, sa ciljem da navijači prestanu vjerovati svojim očima dok čitaju sudske presude i druge relevantne dokumente.

Ko trenutno uzima lovu od Želje, a kune se u ljubav prema istom, je okupio neformalnu grupu ljudi sa ciljem da otjera bivše, a da se isti domognu bankomata. J. licencu tri tačke. Što nije rekao imao sam svugdje šefa, normalno je da ga imam i u Želji. Ljudi me zovu da radim, da pomognem, ali jok...pozivam se na peti amandman, j. tri tačke licencu.Toliko o ljubavi, samo lični interes u hiljadam, desetinama, a na kraju krajeva stotinama hiljada maraka.

Mišljenja sam da su sada sve priče oko svega, a nakon svega, deplasirane, ali one ne uzimaju lovu od Želje. Uzima ih neko drugi.

Zar Babuka ne reče - Željo je klub istomišljenika i neistomišljenika i ne znam zašto se Babukini istomišljenici na bilo šta ljute.

@Plavi orkestar, tebe sam citirao i ništa loše o tebi i tvom mišljenju. Izuzetno te cijenim kao forumaša.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 6:02 pm

Ima i gorih od nas izgledaslika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 6:07 pm

Grbavica je napisao/la:
ned mar 15, 2020 6:02 pm
Ima i gorih od nas izgledaslika
Lahko se tebi zezati. Besplatno si ošalovao kompletnu istočnu tribinu, kako bi tvoje i moje želje uslišili i doveli nam Štilu, kojeg smo nas dvojica najviše prizivali. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plavac87
Postovi: 70
Pridružen/a: čet jan 09, 2020 4:03 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 6:29 pm

Naprijed Željo, četo plava,
nek se čuje tvoja slava,
nek se čuju sve sirene,
kad mašina tvoja krene.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 8:06 pm

avlami97 ne mozemo zatvarati oci i reci da ovdje nema interesnih grupa,ili bolje reci interesnih pojedinaca koji se mogu svrstati u dvije grupe od kojjih je jedna za a druga protiv.Isto tako ima mnogo i onih kojima je sam bitan bolji Zeljo pa ce se nekad svrstati tamo ili ovamo u zavisnosti od onoga šta oni misle da je bolje za Zelju.
Kada sam ono gore napisao nisam mislio samo na dešavanja u klubu koja se ticu sadašnje i Misketove uprave vec malo dalje.Mediji su današnje glavno oruzje u svjetu koje se koristi u ostvarivanju zacrtnih ciljeva i svi ih koriste u mjeri koliko im njihove sposobnosti dozvoljavaju.Te medije je koristila svaka naša uprava u manjoj ili vecoj mjeri a i njena opozicija koja je u to vrijeme postojala.Forum je medij i njega koriste,sem istinskih zaljubljenika u klub,sve zainteresovane strane.Zainteresovana strana nisu samo menadzeri kako se to cesto plasira,puno je tu drugih koji imaju ili zele imati korist od Zelje.Npr zainteresovana strana su clanovi našeg preobimnog strucnog štaba i njihovi clanovi porodice jer to im je izvor primanja,pojedini clanovi uprave,pojedini clanovi administracije,menadzeri,hotelijeri,nerjetko i pojedinci sa tribine,zainteresovani su tamo neki drugi koji nisu u igri a zeljeli bi da budu i da dobiju dio kolaca i da ne nabrajam sve one koji bi da se docepaju Zeljine imovine i sve druge.Svi oni pišu.Svi oni brane jedne a kude druge.Normmalno je i da dosta obicne raje poklopi svoje mišljenje sa nekom od grupa ali u suštini zainteresovani vode i kanališu teme.Ja bih rekao da to nije nikakav problem da mi zivimo u drzavi gdje se mora poštovati zakon i da svako onaj ko bilo šta ukrade ili uradi nešto protivzakonito završi u zatvoru pa nek se onda bore da budu bolji od postojecih.Problem je zato što skoro svi zele da se docepaju Zelje i da preko njega pune svoje dzepove a ne zbog toga da Zeljo bude bolji.Mislim da sa Misketovom upravom to nije bio slucaj.Zeljeli su boljeg Zelju.Iza svih njih ce ostati rezultati i u sportskom i u finansijskom a i u infrastrukturalnom smislu i svi mi bi se trebali potruditi da nikome od njih ne bude svejedno jesu li oni dobri ili loši.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 10:49 pm

Ne znam odakle pojedinima snaga da pišu o bivšoj UPRAVI, NE PONOVILO SE VIŠE!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 15, 2020 11:14 pm

sahmat je napisao/la:
ned mar 15, 2020 10:49 pm
Ne znam odakle pojedinima snaga da pišu o bivšoj UPRAVI, NE PONOVILO SE VIŠE!
Slažem se, ljudi su otišli i to je to, okrenimo se budućnosti. A tebi ako su ovi trenutni dobri i zadovoljan si, kad osnuješ svoju firmu odmah ih dovedi u Upravni odbor.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija