Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:24 pm

ali mali sto dodaje lopte ispred sjevera pred kraj smekerski ide po loptu u terenu :D
MIRZA RASCIC
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:31 pm

I još nešto, danas gledam stavku u budžetu za sport pri ministarstvu sporta i kulture i vidim da je planirano nešto više od dva miliona KM za vrhunski sport! Pretpostavljam da smo mi tu planirani, za gradnju juga, ali taj iznos ne vjerujem da će ići čitav nama! To je tek prijedlog i mogući su amandmani na njega. Ako bude manje, što je realno, moraćemo sami nekako namaći ostatak novca do dva miliona, kako bi radovi počeli najesen, akobogda. Vidjećemo, nije konačno, ali ovdje nisam optimista, da ćemo dobiti neki aman-zaman iznos, bar koji bi nas zadovoljio. Treba preko nekih željovaca u politici nešto pokušati, da ne ostanemo praznih rukava, ne dao Bog! Politici nikad ne vjerujem! Tu se u sekundi promjeni namjena novcu! Neće valjda, ali budimo budni i pratimo i pokušajmo uticati bar malo na budžet koji nas se sve tiče! Molim druge, koji se bolje razumiju, jer nisam te struke, da i oni daju svoj komentar o ovoj tematici. Ponukalo me ono sjajno navijanje pod krovom istoka, da što prije imamo i jug kakav zaslužuju svi navijači Želje!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:42 pm

Predpostvaljam da se radi o 500.000 KM, a ako se dobro sjecam nama su tri strane obecale pomoc kod novog juga a to su KS, Grad Sarajevo, Opcina NS, a ako se sve bude islo po planu nema sumnje da ce se i sam savez ukljuciti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 4:47 pm

Da hoce musemic preuzet tuzlu sto bi valjalo.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 5:07 pm

Jedva čekam derbi da ih silujemo opet.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 5:11 pm

Da ovaj Ajayi dolazi u Zrinjski, do sada bi vec i drzavljanstvo imao....Pa, gdje je vise zapelo, ljudi moji...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 5:26 pm

blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Jao jao jao
Pa ništa, hvala Svevišnjem što eto nisam pitar. Šta drugo reći
🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 5:30 pm

Što se Nevresa tiče, odličan golman za naše lige. Vjerovatno nema jakog menadžera da ga gura, nije ni da se on sad otima da bude nešto što nije. Radi pošteno svoj posao, gdje je god branio bio je dobar. Godine ga polahko stižu ali nije da ne može 3-4 sezone biti ako ništa dobra konkurencija.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 6:24 pm

A i ljudina je, kao njegov rodjak Irfan. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 6:35 pm

Qooler je napisao/la:
pon mar 09, 2020 10:16 am
Izlija je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:52 pm
Qooler je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:33 pm

Teren u martu ne smije bit ovako siv!!!
Nije sarkazam i ne pokušavam da ti nešto kao šuknem jer bi vjerovatno i ti volio da si bio večeras na stadionu ali zbog nečeg si bio spriječen.
Teren je u živo kada ga gledaš zelen osim dijelova ispred golmana gdje je izrovan i nema trave.
Da te razočaram, bio sam na sjeveru večeras. Kada je rađen teren rečeno je da je vrlo kvalitetan i u rangu svjetskih terena. Na početku je tako i izgeldao. Sada se naš teren sve više žuti , a europski se i dalje zelene. Evo 1921 ekipa je izbacila slike u HD, ja sam bio na terenu i on je više žut nego zelen. Kada sam gledao snimak na MojojTV još je užasnije bilo, a salžem se da oni nisu mjerilo.
Najzelniji je tamo gdje su uhljupi bacili baklje pa ona dva kruga se zelene ispred zdenke. E sada da li onaj hibrid daje žućkastu boju, ne znam pa kada ga baklje spale tu te dvije tačke strše zeleno. Pogeldaj bilo koju europsku utakmicu i uporedi sa našim terenom. Valjda bi trebali travnjaci biti u tom ranku, tako je rečeno kad je napravljen.

22. kolo 2020
slika


23 kolo 2019
slika
@Qooler, reci da se zezas! Koje evropske utakmice, koji travnjaci u tom rangu a ne ranku valjda? Poredis Grbavicu s velikim europskim stadionima koji izdvajaju minimalno milion eura na odrzavanje terena godisnje i hoces da se i nasa trava zeleni isto kao i kod njih. :roll: :zid:
Bio sam svjedokom kad se upali razvjeta izmedju utakmica tokom zimskih mjeseci na jednom stadionu u Evropi, ona visi kao ogromni inkubatori za pilice s krova ili nekih nosaca i tik je iznad terena. Pa to trosi toliko struje da je nezamislivo da iko moze imati ispod Beca i u nasim uslovima i tako je to skupa oprema da je moze imati samo redovni ucesnik CL i slicno, a ti ocekujes da nasa Grbavica ima istu boju trave pocetkom marta, na kraju zime, kao u Dortmundu, Berlinu, Parizu, Londonu...?
Ne razumijem, fakat. Te im zucaksta trava na Grbavici te nije najzelenija, te katastrofalno odrzavanje terena u februaru i pocetku marta...Odoh hrkljusa udarat po glavi. Sta je ovo?
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 6:48 pm

tm87alem je napisao/la:
pon mar 09, 2020 4:31 pm
I još nešto, danas gledam stavku u budžetu za sport pri ministarstvu sporta i kulture i vidim da je planirano nešto više od dva miliona KM za vrhunski sport! Pretpostavljam da smo mi tu planirani, za gradnju juga, ali taj iznos ne vjerujem da će ići čitav nama! To je tek prijedlog i mogući su amandmani na njega. Ako bude manje, što je realno, moraćemo sami nekako namaći ostatak novca do dva miliona, kako bi radovi počeli najesen, akobogda. Vidjećemo, nije konačno, ali ovdje nisam optimista, da ćemo dobiti neki aman-zaman iznos, bar koji bi nas zadovoljio. Treba preko nekih željovaca u politici nešto pokušati, da ne ostanemo praznih rukava, ne dao Bog! Politici nikad ne vjerujem! Tu se u sekundi promjeni namjena novcu! Neće valjda, ali budimo budni i pratimo i pokušajmo uticati bar malo na budžet koji nas se sve tiče! Molim druge, koji se bolje razumiju, jer nisam te struke, da i oni daju svoj komentar o ovoj tematici. Ponukalo me ono sjajno navijanje pod krovom istoka, da što prije imamo i jug kakav zaslužuju svi navijači Želje!
600.000 BAM je bilo predvidjeno za Grbavicu od strane bivse Vlade KS ( NiP, NS, SDP NLB ), zeleni stakori su je smijenili uz pomoc SBB-a i DF-a. Vidjecemo sta ce biti, ide/trebao bi budzet uskoro, mislim do kraja mjeseca da se usvoji, onda ce se znati sve.

Ako bude odluka o privremenom finansiranju sve se odlaze za minimalno tri mjeseca.

Znajuci modus operandi zelenih stakorcina........
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 6:51 pm

Eto nam Zlatana nazad 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 6:52 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:05 pm
blueboy je napisao/la:
pon mar 09, 2020 2:55 pm
Čitam malo temu ovih uhljupa na anamo onom forumu. Nisam tamo bar dvije godine ništa napisao, ali me povukao ovaj brat sa svojim lupetanjem. Pa da malo zakuhamo temu :D

slika
Ako su se Pidro i Oremuš vratili kukala nam majka :(
Pusti pitare. Cuj nije nikad bio na ozbiljnom nivou covjek koji je prekucao Poljsku ligu i jos igrao zapazenu ulogu na Kipru i Turskoj. Covjek koji je napravio lewandovskog itd itd.. Da se ne nerviram opet.
Cuva Bog Zelju svog!
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 7:11 pm

nikad_izvini je napisao/la:
pon mar 09, 2020 6:48 pm
tm87alem je napisao/la:
pon mar 09, 2020 4:31 pm
I još nešto, danas gledam stavku u budžetu za sport pri ministarstvu sporta i kulture i vidim da je planirano nešto više od dva miliona KM za vrhunski sport! Pretpostavljam da smo mi tu planirani, za gradnju juga, ali taj iznos ne vjerujem da će ići čitav nama! To je tek prijedlog i mogući su amandmani na njega. Ako bude manje, što je realno, moraćemo sami nekako namaći ostatak novca do dva miliona, kako bi radovi počeli najesen, akobogda. Vidjećemo, nije konačno, ali ovdje nisam optimista, da ćemo dobiti neki aman-zaman iznos, bar koji bi nas zadovoljio. Treba preko nekih željovaca u politici nešto pokušati, da ne ostanemo praznih rukava, ne dao Bog! Politici nikad ne vjerujem! Tu se u sekundi promjeni namjena novcu! Neće valjda, ali budimo budni i pratimo i pokušajmo uticati bar malo na budžet koji nas se sve tiče! Molim druge, koji se bolje razumiju, jer nisam te struke, da i oni daju svoj komentar o ovoj tematici. Ponukalo me ono sjajno navijanje pod krovom istoka, da što prije imamo i jug kakav zaslužuju svi navijači Želje!
600.000 BAM je bilo predvidjeno za Grbavicu od strane bivse Vlade KS ( NiP, NS, SDP NLB ), zeleni stakori su je smijenili uz pomoc SBB-a i DF-a. Vidjecemo sta ce biti, ide/trebao bi budzet uskoro, mislim do kraja mjeseca da se usvoji, onda ce se znati sve.

Ako bude odluka o privremenom finansiranju sve se odlaze za minimalno tri mjeseca.

Znajuci modus operandi zelenih stakorcina........
Čuo sam ali ne mogu da vjerujem da za obnovu nekog pomoćnog stadiona u Goraždu preko NS UEFA-a daje 2.000.000 eura (dva miliona)
Zadnja izmjena: SanMan, dana/u pon mar 09, 2020 7:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 7:14 pm

Al šta kažu, Štilić ne bi imao mjesta kod njih. a u derbiju im djecu pravio. Istog ovog Oremuša pravio budalom kad je htio, dalje nešto pričaju a zadnja linija im ka.rina obična.

- Gomani obojica niđe veze i kikseri.
- Siniša je za Hodzića, Semedo.
- Pavić u defanzivi bolji od Salčina, u ofanzivi ovaj drugi.
- Stoperi su tu negdje, Dupovac loš kao kod nas Aco, Šerbečić i Jovanović tu negdje.
- Meša je za Oremuša po trenutnoj formi i načinu razmišljanja Xavi. Ja ne znam šta oni hvale ovog lika, otkako je došo ćuna obična.
- Dado i Miličević su tu negdje, Tino im svakako ne moće pola sata odigradi a ništa nije do sad ni pokazo da bi se njega plašili. Nepoznanica i za nas i za njih.
- Sa doktorom Štilićem ne može niko a kamoli neki Rahmanović koji svaku utakmicu treba da dobije crveni karton, jedan za priču drugi za startove. Igrač koji može samo u našoj ligi igrati svugdje drugo bi dobijao crveni karton svaku drugu tekmu. Padavičar, nadam se da neće biti vjetra na Koševu inače će više ležati nego trčati.
- Veselinović je bolji igrač od Jukića. Jedan na jedan može proci koga hoće, završnica nedostaje ali i prošli drbi im je on pored Štilića najviše prolema pravio (penal koji je bio i jedan koji nije sviran).
- Ramović i Tatar tu negdje, Ramović bolji igrač, ovaj sretniji. Vazda mu se nekako iskopelja lopta i daje neke golove niđe veze.
- U napadu su jedino bolji, tu je Ahmetović doktor za Lendrića, za nadati se da dobije žuti karton protiv Zvijezda to bi baš dobro bilo.

Osim vs Marinković smiješno porediti, kakav Vinko. :rofl1: :rofl1:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 7:19 pm

Refa1921 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 7:14 pm
Al šta kažu, Štilić ne bi imao mjesta kod njih. a u derbiju im djecu pravio. Istog ovog Oremuša pravio budalom kad je htio, dalje nešto pričaju a zadnja linija im ka.rina obična.

- Gomani obojica niđe veze i kikseri.
- Siniša je za Hodzića, Semedo.
- Pavić u defanzivi bolji od Salčina, u ofanzivi ovaj drugi.
- Stoperi su tu negdje, Dupovac loš kao kod nas Aco, Šerbečić i Jovanović tu negdje.
- Meša je za Oremuša po trenutnoj formi i načinu razmišljanja Xavi. Ja ne znam šta oni hvale ovog lika, otkako je došo ćuna obična.
- Dado i Miličević su tu negdje, Tino im svakako ne moće pola sata odigradi a ništa nije do sad ni pokazo da bi se njega plašili. Nepoznanica i za nas i za njih.
- Sa doktorom Štilićem ne može niko a kamoli neki Rahmanović koji svaku utakmicu treba da dobije crveni karton, jedan za priču drugi za startove. Igrač koji može samo u našoj ligi igrati svugdje drugo bi dobijao crveni karton svaku drugu tekmu. Padavičar, nadam se da neće biti vjetra na Koševu inače će više ležati nego trčati.
- Veselinović je bolji igrač od Jukića. Jedan na jedan može proci koga hoće, završnica nedostaje ali i prošli drbi im je on pored Štilića najviše prolema pravio (penal koji je bio i jedan koji nije sviran).
- Ramović i Tatar tu negdje, Ramović bolji igrač, ovaj sretniji. Vazda mu se nekako iskopelja lopta i daje neke golove niđe veze.
- U napadu su jedino bolji, tu je Ahmetović doktor za Lendrića, za nadati se da dobije žuti karton protiv Zvijezda to bi baš dobro bilo.

Osim vs Marinković smiješno porediti, kakav Vinko. :rofl1: :rofl1:
Mislim da cemo ih jebat po krilima. Madam se zecu da se vrati i da Zaim zaigra satrat cemo ih opet
Cuva Bog Zelju svog!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 8:03 pm

Jedan off topic.
Nadam se da adminima nece zasmetati, ali kako je tema trazim nudim posao dosta mrtva, a meni se mnogo zuri.

Ako ima iko da je u Becu, ili ima nekog tamo da zna da trazi radnika molim vas da mi se javite jer mi gori. Dakle bilo kakav posao izuzev baustele. Nemam iskustva izuzev konobarisanja i 4.5godine kao cnc operater i laser operater.

Njemacki a.2.1, hrvatski papiri.

Javite u inbox ako imate sta da ne zatrpavam ovdje temu, i zamolio bih admine da ne brisu bar jedan dan.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 8:03 pm

slika

Za Sehare :klanjase2:
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 8:12 pm

Ma svaka vam čast. Samo brišite a politički pamfleti (sranja) neka ostaju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 8:13 pm

tm87alem je napisao/la:
pon mar 09, 2020 4:22 pm
Ne bih da kvarim raspoloženje,optimista sam, ali samo da pitam, je li nas treba zabrinuti ona puknuta ćiza na razdjelnici istoka? Tačno sam tu bio i drugi su se to pitali? Da ne bude ko Maksimir, ne dao Bog - ruglo! Hajmo, Occasionally, pojasni nam to, molim te, ti se razumiješ u te stvari! Može li se to nekako zakrpiti, jer kao pravi navijač Želje, brinem za našu Grbavicu! Normalno, ako nije puno novca to, jer nemamo ga za takve stvari, barem za sada. Hvala.
Građevine i građevinci strana 9. Post 166.
Dva stuba našeg krova
Ne pratite kolega :D
slika
slika

- Sjedi. "2" :ne:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Loris1971 i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija