Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 11:53 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:48 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:43 am
A samo mi neko nek objasni sto je Sinan Ramovic toliko bitan? 27.godisnjak koji ima dar/talenat, ali ga je manje vise prosuo. Cesto nije u kombinacijama sto zbog povreda, sto zbog glupavih kartona, a kad igra isto je toplo hladno. Nikakve konstante a ni vala neke koristi.
Ma ništa braca niko neće reći ako bolji dođe.
A hoće li?
Skeptična je raja i u tome je problem što idu neki dobri igrači, ostaju levatine a dolaze lošiji od onih koji su otišli.
Lendric losiji od Krpica?
Jovanovic i Kosoric losiji od Sipovica i Bogija?
Levatina Zajmovic i Stanic i ko jos?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 11:53 am

"Nećemo ih nabiti nogom, već ćemo priliku dati nekim drugim igračima. Znači da ti igrači sebe ne vide u ovom klubu, takvi nam ne trebaju, takvi ljudi nam ne trebaju u ovom trenutku. Imamo isti cilj koji ćemo odraditi kroz klub. Takvi nam ne trebaju"
Amare pokazi da niko nije iznad kluba. Drago mi je da he neko tu da ih spusti na zemlju..U zadnjih par godina su uzimali ogromne plate a sta su postigli na terenu..Sinan je fin igrac ,dobar al je itekako zamjenjiv i to u ligi imas par igraca koji se mogu dovesti a bolji su od njega.Amare samo u kost pokazi im sta znaci nositi grb najveceg kluba
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:02 pm

Koga mozemo dovesti iz nase lige ?
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:03 pm

Zukanovic je naš veliki problem. Svim našim igračima kojima ističu ugovori se nabija cijena, a oni koji su duže vezani ugovorom imaju slabiju cijenu. U fks je kontra.

Znači kad igrač hoće da produži ugovor tražiti će veću platu na osnovu svoje vrijednosti na transfermarktu jer vrijedi (koliko mi to mislili da je nebitno), a kad neka ekipa hoće da nam kupi nekog igrača onda će spuštati cijenu jer ne vrijedi na transfermarktu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:03 pm

Tamam sad mozemo dovesti Samira Bekrica :D
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1227
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:06 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:49 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:43 am
A samo mi neko nek objasni sto je Sinan Ramovic toliko bitan? 27.godisnjak koji ima dar/talenat, ali ga je manje vise prosuo. Cesto nije u kombinacijama sto zbog povreda, sto zbog glupavih kartona, a kad igra isto je toplo hladno. Nikakve konstante a ni vala neke koristi.
Fazon je u tome sto nam nema ko igrati :D
A brate nije bas da se naigrao, realno 32% minuta je odigrao u minuloj sezoni, usporedbe radi manje od Zeca. Mislim da cemo svakako dovesti desno krilo u ovih pet sest dana, tako da nije neki hendikep da se toliko raspravlja.

@Leon
Skeptican sam i ja realno, ali opet osim Zaje i egzistencije nije bas da imamo puno antitalenata vise. Otisao nam je vrli stoper Bogi, Zec Jr tako da bar imamo manje takvih.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:13 pm

Ako dodje Zakaric, halal Rama 😂
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:17 pm

hardwell je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:03 pm
Zukanovic je naš veliki problem. Svim našim igračima kojima ističu ugovori se nabija cijena, a oni koji su duže vezani ugovorom imaju slabiju cijenu. U fks je kontra.

Znači kad igrač hoće da produži ugovor tražiti će veću platu na osnovu svoje vrijednosti na transfermarktu jer vrijedi (koliko mi to mislili da je nebitno), a kad neka ekipa hoće da nam kupi nekog igrača onda će spuštati cijenu jer ne vrijedi na transfermarktu.
Iskreno to je smijesno, zar stvarno neko misli da se dovode igraci i pri tome prati transfermarkt i cijene koje uredjuju neki bubuljicari. Taj transfermarkt u inostvanrstvu je potpuno nebitna stvar ili vec davno prevazidjena, programi i tehnologije kojima se skautiraju igraci za koje se izdvajaju neke cifre su daleko napredniji i tacniji, a i oni su nista napsram mendzerske masinerije, poznanstava i direktne komunikacije i skautiranja. Tako da je ta platforma poptuno irelevantna u realnom poslu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:28 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:13 pm
Ako dodje Zakaric, halal Rama 😂
Doci ce ako mu daju platu isto kao i Ramovic sto zeli vise, a mi smo budale jer se lozimo sto je on kao odbio pitare, da su mu ispunili finansije sad bi mu sve redali ovdje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:30 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:13 pm
Ako dodje Zakaric, halal Rama 😂
Malo je slobodnih igraca koji mogu kvalitetno igrati krilo. Zakaric je takav. Ovi sto su pod ugovorima nema nista od njih, ne vrijedi niko da se plati..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3078
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:40 pm

Svaku odluku Amara ja poštujem, al ako ne bude titula nek se svi kupe..
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5207
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:43 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:51 am
Amar Osim je menadzer kluba. Ono isto sto je Ferguson bio u Mancesteru, ima iste ovlasti.
Ne popunjava uplatnice, ne pregovara sa sponzorima, ako moze pomoci, pomogne.
Ali zato odredjuje plate, saradnike od pionira do seniora.
Znaci ima sve mogucnosti koje su npr imali u periodu Senada (Slavko-Cenan-Misimovic). Odredjuje ko ce voditi omladisnki, dovodi igracr, otpusta igrace, kontrolise odredjeni budzet koji mu je uprava dala. Uprava sada nema mogucnosti potpisati igraca i reci to je poslovna odluka. Nema toga, ako Amar smatra da Sinan Ramovic ne vrijedi neke pare, u budzetu ih imamo toliko ali ih ne damo. Nema Badzaka, Dzubura da mu mogu reci klubu treba takav igrac, oni nisu iz te struke. I od kad to neko ne vjeruje Amaru?
Posto vidim da sve koristite da ga pljujete. Samo cu vam reci 5 titula lige, 4 kupa, 1 super kup.
Ne provaljuj se. Ferguson nije nikada birao upravljačke strukture MANUa.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:48 pm

Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:02 pm
Koga mozemo dovesti iz nase lige ?
niko realan a da ima kakve takve kvalitete, prvi mi napamet za desno krilo padaju Peco i Ovcina, u 1 fbih Huseinspahic iz Gza al on moze samo ko neka backup opcija, trebao je na ljeto u Celik se vratit al ga ispale pred let u Tursku sa mjenjanjem uslova

zaboravio sam i Kulovica, mislim da ga je vec bogi spominjao ili ja, takodjer desno krilo
Zadnja izmjena: blueDBR, dana/u ned jan 19, 2020 12:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:50 pm

blueDBR je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:48 pm
Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:02 pm
Koga mozemo dovesti iz nase lige ?
niko realan a da ima kakve takve kvalitete, prvi mi napamet za desno krilo padaju Peco i Ovcina, u 1 fbih Huseinspahic iz Gza al on moze samo ko neka backup opcija, trebao je na ljeto u Celik se vratit al ga ispale pred let u Tursku sa mjenjanjem uslova
Svi pod ugovorima jbga...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5207
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:52 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:41 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned jan 19, 2020 7:21 am
Svako na svijetu ima pravo da bira za sebe sta je najbolje.. svi mi budimo realni tezimo ka boljem zivotu, kad se nadjemo u prilici da vise zaradimo to i uradimo jer zivimo u bijednoj sredini gdje je svaka marka bitna.
Zivot fudbalera je kratak..

Sinan je imao dvije mnogo vece ponude u nasoj ligi koje je odbio nadajuci se da ce dobiti barem priblizno u svom klubu u kojem je eto vec 2-3 godine, u kojem je mogao zavrsiti kao invalid i nikad vise ne zaigrati..

Spreman je bio staviti potpis i na duzi period jer taj momak voli Zelju.. neko ce reci voli pare hoce vise, samo realno razmsilite kakve su pare po inostrasntvu kakve su ovdje, ovo je smijesno realno..
27-28 godina imas i zelis nesto veca primanja logicno, sto je opet manje od ovog sto je imao na stolu u PL a da ne pricam o inostranstvu...
Za mene sramota, za Zelju steta..
Slazem se! Normalno da ides gdje ti je bolje.
Iskreno u pl nigdje ti nije bolje. Dugorocno gledano, Zrinski i Sarajevo su rijetko pravili neke transfere sa igracima od 26 nesto godina.
Ovde je Kvesic upitnog zdravlja napravio transfer i igrao sa Etoom, Krpic, Lendric, Zakaric, Stevanovic..
Bilo je potrebno odigrati sest mjeseci na nivou.
Nije Zeljo kriv za povrede, mora se malo i na sebi raditi. Tako da mu je bolje igrati u Zelji za 2,5 milje nego u Mostaru za 3,2..
Meni iskreno uvijek drag igrac, i pravo mi je zao sto nije sa Amarom nasao dogovor. Nek mu je sretno!
Srđan Stanić se ne bi složio.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:54 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:53 am
"Nećemo ih nabiti nogom, već ćemo priliku dati nekim drugim igračima. Znači da ti igrači sebe ne vide u ovom klubu, takvi nam ne trebaju, takvi ljudi nam ne trebaju u ovom trenutku. Imamo isti cilj koji ćemo odraditi kroz klub. Takvi nam ne trebaju"
Amare pokazi da niko nije iznad kluba. Drago mi je da he neko tu da ih spusti na zemlju..U zadnjih par godina su uzimali ogromne plate a sta su postigli na terenu..Sinan je fin igrac ,dobar al je itekako zamjenjiv i to u ligi imas par igraca koji se mogu dovesti a bolji su od njega.Amare samo u kost pokazi im sta znaci nositi grb najveceg kluba
Niko nije iznad kluba, osim Amara.
Treba svojim primjerom pokazati ali to njemu na obraz.
Neke igrace uzme na zub, htio bi da mu igraju za klikere. Prelako se odrice igraca koji mogu vljati pogotovo sto nisi doveo drugog, boljeg.
A sada imas situaciju ala Vranjes, znaju svi da Stila i Erminu ne igraju za sitnu lovu.
Pa evo i Zaima je ostavio kao rezervnog spica jer ema nikog a kada ga uvede igra po krilu.
Ne mozes praviti ekipu za titulu sa jeftinim igracima, danas sigurno ne ( konkurencija je jaca i liga ) a cekati da jedan Subasic proigra nema se vremena.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:55 pm

Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:50 pm
blueDBR je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:48 pm
Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:02 pm
Koga mozemo dovesti iz nase lige ?
niko realan a da ima kakve takve kvalitete, prvi mi napamet za desno krilo padaju Peco i Ovcina, u 1 fbih Huseinspahic iz Gza al on moze samo ko neka backup opcija, trebao je na ljeto u Celik se vratit al ga ispale pred let u Tursku sa mjenjanjem uslova
Svi pod ugovorima jbga...
[/quote
Maksimovic..mada ja ocekujem da Zerica da konacno pokaze svoj talenat
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:57 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:52 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jan 19, 2020 11:41 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned jan 19, 2020 7:21 am
Svako na svijetu ima pravo da bira za sebe sta je najbolje.. svi mi budimo realni tezimo ka boljem zivotu, kad se nadjemo u prilici da vise zaradimo to i uradimo jer zivimo u bijednoj sredini gdje je svaka marka bitna.
Zivot fudbalera je kratak..

Sinan je imao dvije mnogo vece ponude u nasoj ligi koje je odbio nadajuci se da ce dobiti barem priblizno u svom klubu u kojem je eto vec 2-3 godine, u kojem je mogao zavrsiti kao invalid i nikad vise ne zaigrati..

Spreman je bio staviti potpis i na duzi period jer taj momak voli Zelju.. neko ce reci voli pare hoce vise, samo realno razmsilite kakve su pare po inostrasntvu kakve su ovdje, ovo je smijesno realno..
27-28 godina imas i zelis nesto veca primanja logicno, sto je opet manje od ovog sto je imao na stolu u PL a da ne pricam o inostranstvu...
Za mene sramota, za Zelju steta..
Slazem se! Normalno da ides gdje ti je bolje.
Iskreno u pl nigdje ti nije bolje. Dugorocno gledano, Zrinski i Sarajevo su rijetko pravili neke transfere sa igracima od 26 nesto godina.
Ovde je Kvesic upitnog zdravlja napravio transfer i igrao sa Etoom, Krpic, Lendric, Zakaric, Stevanovic..
Bilo je potrebno odigrati sest mjeseci na nivou.
Nije Zeljo kriv za povrede, mora se malo i na sebi raditi. Tako da mu je bolje igrati u Zelji za 2,5 milje nego u Mostaru za 3,2..
Meni iskreno uvijek drag igrac, i pravo mi je zao sto nije sa Amarom nasao dogovor. Nek mu je sretno!
Srđan Stanić se ne bi složio.
Ovo je moje misljenje. Drago mi je da se neam isto misljenje kao Srdjan Stanic.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 12:59 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:55 pm
Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:50 pm
blueDBR je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:48 pm


niko realan a da ima kakve takve kvalitete, prvi mi napamet za desno krilo padaju Peco i Ovcina, u 1 fbih Huseinspahic iz Gza al on moze samo ko neka backup opcija, trebao je na ljeto u Celik se vratit al ga ispale pred let u Tursku sa mjenjanjem uslova
Svi pod ugovorima jbga...
[/quote
Maksimovic..mada ja ocekujem da Zerica da konacno pokaze svoj talenat
ja kolko sam upratio njih on ne igra po krilu skoro nikako, vec prednjeg veznog a laznih krila smo se nagledali u zadnjem periodu, sto se tice Zere nisam nesto bas optimistican on jedino moze u sredini igrat nista brzinu nije popravio, a tu mi nemamo previse prostora da mu damo sanse da igra
 
fanaticZeljin
Postovi: 3078
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 19, 2020 1:01 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:55 pm
Minjore je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:50 pm
blueDBR je napisao/la:
ned jan 19, 2020 12:48 pm


niko realan a da ima kakve takve kvalitete, prvi mi napamet za desno krilo padaju Peco i Ovcina, u 1 fbih Huseinspahic iz Gza al on moze samo ko neka backup opcija, trebao je na ljeto u Celik se vratit al ga ispale pred let u Tursku sa mjenjanjem uslova
Svi pod ugovorima jbga...
[/quote
Maksimovic..mada ja ocekujem da Zerica da konacno pokaze svoj talenat
Majke mi kada procitam da neko očekuje nesto od Zerica ja se ospem.
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921, samo_da_repliciram, SIMA_SIMAU i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija