Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:02 pm

Realno Stanic ovo sto je odigrao kod nas. Odigrao je bolje od Hadzica, Mailsona, Kramarica, Husica, Bevaba, Muse..
A jeftiniji je od svakog od njih.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:03 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:58 pm
Durgo je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:32 pm
Ne treba meni internet sa znam ko je dosao i otisao od igraca. Tu sam godinama, pa znam sam nabrojati:

Dosli:
1. Stanic
2. Dado
3. Alispahic
4. Sipovic
5. Ivan Lendric
6. Mujezinovic
7. Eric
8. Bojo
9. Subasic
(Doci ce jos minmalno 3 ili 4. Iskreno se nadam)

Otisli:
1. Krpic
2. Sipa
3. Fejza
4. Rodin
5. Saban
6. Ivan C.
7. Silni junori koji su bili u Zelji... da ih ne nabrajam poimenicno
8. Najvjerovatnije idu Asim, Zajim, Hajdar....

Sigurno ima jos neko koga sam fulio...

Pa eto saberite...

Opet kazem SVE JE TO OK. Nemamo para da zadrzimo igrace dobre, a lovimo u mutnom za pojacanja... samo nemoj da to sada opravdavate ovaj nacin, a pljuvali ste ga prije godinu... licemjerni ste...
Zasto pominjes juniore? Nijedan nije za prvog tima bio, a vjerojatno nece ni biti.
Objektivno ekipa koju smo imali krajem 2018.godine nit je zadovoljavajuca bila, nit je bila u formi, a bilo je i skupih pojedinaca. Iskreno iz te ekipe bih licno volio da je ostao Curjuric i Jazvic. Obojica su znali lopte, samo su obojica lude glave. Jazvic je bio kao neko janje zrtveno, a cinjenica je da je taj momak bio vrlo solidan i da je istrpljen malo, mi sad ne bi ko hajvani trazili desno krilo. Al' ajd sta je tu je. Od igraca koji su dosli(zaboravio si Klepaca, Stilica i Zeca) nekoliko njih je kostur ekipe. Taj kostur je nazalost slab, a kad dodas da jedan od glavnih je cesto ozljeden i kad nema Semira to je raspasoj.
Mora se ojacati i to se radi. Naravno da imas i gresaka tipa Stanica, Mujezinovica pa i Erica ali to nije toliko strasno kad usporedimo s nekim prijasnjim greskama.

Proslih sezona smo imali gomilanje igraca, cesto skupih na iste pozicije. Meni nikad licno nece biti jasni dovodjenja Projica, Zahirovica, Pozdera, Elsnera. Ta 4.momka kad su dovedena smo imali te pozicije popunjene, a oni nikakav upgrade nisu bili vec su dolazi s velikim upitnicima.
Takodjer po meni licno imam pitanje zasto Halvadzic nije dobio odgovarajucu sansu. Laiku je bilo jasno da taj momak zna o lopti, da je skolovan i da se od njega mogao napraviti igrac. Isto vazi i za Musu, kojeg sad da imamo a mogli smo imali bi pokrivenu poziciju Rb.
Bilo je jako dobrih pojacanja, Graovac, Zakaric, Veseli, Miro, Nikolic(koliko god da to cudno zvuci, ali za rezervnog spica je bio jako dobar izbor),, Curjuric Markovic i Krizman.
Od problematicnih jedino su se isplatili Lendric i Krpic. Bilo je tu i nekih sa prolaznom ocjenom tipa Boccacinija.
Da ne duzim omjer gresaka i dobrih transfera je 2:1(nekom slobodnom procjenom) ali na velikom uzorku to nije dobro. Sada na malom je mali broj gresaka(vec navedene), ali su puno jeftinije bar za sad. Poboljsanje je vidljivo, medjutim ovisnost o dva igraca kao i prije postoji. Ako bi se toga rijesili mislim da bi bili na pravom putu.
Bozo kako komentarises cinjenicu da sada vise trosimo na ekipu na mjesecnom nivou nego ranije?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:08 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:32 pm
Ne treba meni internet da znam ko je dosao i otisao od igraca. Tu sam godinama, pa znam sam nabrojati:

Dosli:
1. Stanic
2. Dado
3. Alispahic
4. Sipovic
5. Ivan Lendric
6. Mujezinovic
7. Eric
8. Bojo
9. Subasic
(Doci ce jos minmalno 3 ili 4. Iskreno se nadam)

Otisli:
1. Krpic
2. Sipa
3. Fejza
4. Rodin
5. Saban
6. Ivan C.
7. Silni junori koji su bili u Zelji... da ih ne nabrajam poimenicno
8. Najvjerovatnije idu Asim, Zajim, Hajdar....

Sigurno ima jos neko koga sam fulio...

Pa eto saberite...

Opet kazem SVE JE TO OK. Nemamo para da zadrzimo igrace dobre, a lovimo u mutnom za pojacanja... samo nemoj sada da opravdavate ovaj nacin, a pljuvali ste ga prije godinu... licemjerni ste...
...došli
10. E. Zec
11. S Štilić
12. B. Bajić
13. M. Klepač
14. A. Mehić
15. J. Bogičeviću istekao ugovor, pa produžena saradnja

...otišli
bruka ih otišlo
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:17 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:03 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:58 pm
Durgo je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:32 pm
Ne treba meni internet sa znam ko je dosao i otisao od igraca. Tu sam godinama, pa znam sam nabrojati:

Dosli:
1. Stanic
2. Dado
3. Alispahic
4. Sipovic
5. Ivan Lendric
6. Mujezinovic
7. Eric
8. Bojo
9. Subasic
(Doci ce jos minmalno 3 ili 4. Iskreno se nadam)

Otisli:
1. Krpic
2. Sipa
3. Fejza
4. Rodin
5. Saban
6. Ivan C.
7. Silni junori koji su bili u Zelji... da ih ne nabrajam poimenicno
8. Najvjerovatnije idu Asim, Zajim, Hajdar....

Sigurno ima jos neko koga sam fulio...

Pa eto saberite...

Opet kazem SVE JE TO OK. Nemamo para da zadrzimo igrace dobre, a lovimo u mutnom za pojacanja... samo nemoj da to sada opravdavate ovaj nacin, a pljuvali ste ga prije godinu... licemjerni ste...
Zasto pominjes juniore? Nijedan nije za prvog tima bio, a vjerojatno nece ni biti.
Objektivno ekipa koju smo imali krajem 2018.godine nit je zadovoljavajuca bila, nit je bila u formi, a bilo je i skupih pojedinaca. Iskreno iz te ekipe bih licno volio da je ostao Curjuric i Jazvic. Obojica su znali lopte, samo su obojica lude glave. Jazvic je bio kao neko janje zrtveno, a cinjenica je da je taj momak bio vrlo solidan i da je istrpljen malo, mi sad ne bi ko hajvani trazili desno krilo. Al' ajd sta je tu je. Od igraca koji su dosli(zaboravio si Klepaca, Stilica i Zeca) nekoliko njih je kostur ekipe. Taj kostur je nazalost slab, a kad dodas da jedan od glavnih je cesto ozljeden i kad nema Semira to je raspasoj.
Mora se ojacati i to se radi. Naravno da imas i gresaka tipa Stanica, Mujezinovica pa i Erica ali to nije toliko strasno kad usporedimo s nekim prijasnjim greskama.

Proslih sezona smo imali gomilanje igraca, cesto skupih na iste pozicije. Meni nikad licno nece biti jasni dovodjenja Projica, Zahirovica, Pozdera, Elsnera. Ta 4.momka kad su dovedena smo imali te pozicije popunjene, a oni nikakav upgrade nisu bili vec su dolazi s velikim upitnicima.
Takodjer po meni licno imam pitanje zasto Halvadzic nije dobio odgovarajucu sansu. Laiku je bilo jasno da taj momak zna o lopti, da je skolovan i da se od njega mogao napraviti igrac. Isto vazi i za Musu, kojeg sad da imamo a mogli smo imali bi pokrivenu poziciju Rb.
Bilo je jako dobrih pojacanja, Graovac, Zakaric, Veseli, Miro, Nikolic(koliko god da to cudno zvuci, ali za rezervnog spica je bio jako dobar izbor),, Curjuric Markovic i Krizman.
Od problematicnih jedino su se isplatili Lendric i Krpic. Bilo je tu i nekih sa prolaznom ocjenom tipa Boccacinija.
Da ne duzim omjer gresaka i dobrih transfera je 2:1(nekom slobodnom procjenom) ali na velikom uzorku to nije dobro. Sada na malom je mali broj gresaka(vec navedene), ali su puno jeftinije bar za sad. Poboljsanje je vidljivo, medjutim ovisnost o dva igraca kao i prije postoji. Ako bi se toga rijesili mislim da bi bili na pravom putu.
Bozo kako komentarises cinjenicu da sada vise trosimo na ekipu na mjesecnom nivou nego ranije?
To jednostavno nije istina, Stilic ima najvise i to 9k, Zec stariji 7.5k. Svi ostali su u 3k izuzev Veselog i Pavica. U sezoni 16/17 Stevanovic, Zakaric su imali 8k, Crnov imao 6k, 5k Krizman i Lendric, Darko 3,5, Graovac 4.5(sto je nase bilo), i jos dosta igraca sa 3k(Zec,Bekrija, Stanic, Sinisa, Dado, Secer...)
Dado i Sinisa sad imaju oko dvice, Lendric 2.5, Stana 1.5. Tako da jednostavno nije moguce.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:22 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:01 pm
LARSSON je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
sri jan 08, 2020 7:36 pm


Lars kakva je ovo olupina.
Jaču statistiku ima Veselinović :kafa:
Bolje Asim u ruci, nego Ovan na grani. :D
Mnogo bolje krilo je blizu potpisa

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Susic
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:25 pm

Susic nije krilo koliko me sjecanje sluzi
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:28 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:17 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:03 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:58 pm

Zasto pominjes juniore? Nijedan nije za prvog tima bio, a vjerojatno nece ni biti.
Objektivno ekipa koju smo imali krajem 2018.godine nit je zadovoljavajuca bila, nit je bila u formi, a bilo je i skupih pojedinaca. Iskreno iz te ekipe bih licno volio da je ostao Curjuric i Jazvic. Obojica su znali lopte, samo su obojica lude glave. Jazvic je bio kao neko janje zrtveno, a cinjenica je da je taj momak bio vrlo solidan i da je istrpljen malo, mi sad ne bi ko hajvani trazili desno krilo. Al' ajd sta je tu je. Od igraca koji su dosli(zaboravio si Klepaca, Stilica i Zeca) nekoliko njih je kostur ekipe. Taj kostur je nazalost slab, a kad dodas da jedan od glavnih je cesto ozljeden i kad nema Semira to je raspasoj.
Mora se ojacati i to se radi. Naravno da imas i gresaka tipa Stanica, Mujezinovica pa i Erica ali to nije toliko strasno kad usporedimo s nekim prijasnjim greskama.

Proslih sezona smo imali gomilanje igraca, cesto skupih na iste pozicije. Meni nikad licno nece biti jasni dovodjenja Projica, Zahirovica, Pozdera, Elsnera. Ta 4.momka kad su dovedena smo imali te pozicije popunjene, a oni nikakav upgrade nisu bili vec su dolazi s velikim upitnicima.
Takodjer po meni licno imam pitanje zasto Halvadzic nije dobio odgovarajucu sansu. Laiku je bilo jasno da taj momak zna o lopti, da je skolovan i da se od njega mogao napraviti igrac. Isto vazi i za Musu, kojeg sad da imamo a mogli smo imali bi pokrivenu poziciju Rb.
Bilo je jako dobrih pojacanja, Graovac, Zakaric, Veseli, Miro, Nikolic(koliko god da to cudno zvuci, ali za rezervnog spica je bio jako dobar izbor),, Curjuric Markovic i Krizman.
Od problematicnih jedino su se isplatili Lendric i Krpic. Bilo je tu i nekih sa prolaznom ocjenom tipa Boccacinija.
Da ne duzim omjer gresaka i dobrih transfera je 2:1(nekom slobodnom procjenom) ali na velikom uzorku to nije dobro. Sada na malom je mali broj gresaka(vec navedene), ali su puno jeftinije bar za sad. Poboljsanje je vidljivo, medjutim ovisnost o dva igraca kao i prije postoji. Ako bi se toga rijesili mislim da bi bili na pravom putu.
Bozo kako komentarises cinjenicu da sada vise trosimo na ekipu na mjesecnom nivou nego ranije?
To jednostavno nije istina, Stilic ima najvise i to 9k, Zec stariji 7.5k. Svi ostali su u 3k izuzev Veselog i Pavica. U sezoni 16/17 Stevanovic, Zakaric su imali 8k, Crnov imao 6k, 5k Krizman i Lendric, Darko 3,5, Graovac 4.5(sto je nase bilo), i jos dosta igraca sa 3k(Zec,Bekrija, Stanic, Sinisa, Dado, Secer...)
Dado i Sinisa sad imaju oko dvice, Lendric 2.5, Stana 1.5. Tako da jednostavno nije moguce.
Raspitaj se malo,znam da to mozes pa ce ti se samo kazati.😉
P.s.Lendric je u po samom dolasku imao 1300 km.
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u sri jan 08, 2020 9:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:29 pm

Lendrić kada je došao kod nas je imao 900 EURA platu. Kada se dokazao plata mu je povećana, a da je imao 5 milja KM hm. Koliku platu ima M. Alispahić, kada sve znaš?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:36 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:01 pm
LARSSON je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
sri jan 08, 2020 7:36 pm


Lars kakva je ovo olupina.
Jaču statistiku ima Veselinović :kafa:
Bolje Asim u ruci, nego Ovan na grani. :D
Mnogo bolje krilo je blizu potpisa

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Daj nam bar asocijaciju ili neki podatak vezan za njega?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:40 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:29 pm
Lendrić kada je došao kod nas je imao 900 EURA platu. Kada se dokazao plata mu je povećana, a da je imao 5 milja KM hm. Koliku platu ima M. Alispahić, kada sve znaš?
Mehmed ima tricu, sve ostalo su puste price. I opet je bar koliko toliko opravdava.
A sad ti meni reci koliko imaju Zajim i Zec jr, jel njima Amar dao te ugovore? Ne vuci me za jezik
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:43 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:40 pm
avlami97 je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:29 pm
Lendrić kada je došao kod nas je imao 900 EURA platu. Kada se dokazao plata mu je povećana, a da je imao 5 milja KM hm. Koliku platu ima M. Alispahić, kada sve znaš?
Mehmed ima tricu, sve ostalo su puste price. I opet je bar koliko toliko opravdava.
A sad ti meni reci koliko imaju Zajim i Zec jr, jel njima Amar dao te ugovore? Ne vuci me za jezik
A koliko ima sa bonusima?
Moraju se razgraniciti pojmovi poput plate i primanja.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 9:52 pm

Čime se vi bavite...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:04 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:43 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:40 pm
avlami97 je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:29 pm
Lendrić kada je došao kod nas je imao 900 EURA platu. Kada se dokazao plata mu je povećana, a da je imao 5 milja KM hm. Koliku platu ima M. Alispahić, kada sve znaš?
Mehmed ima tricu, sve ostalo su puste price. I opet je bar koliko toliko opravdava.
A sad ti meni reci koliko imaju Zajim i Zec jr, jel njima Amar dao te ugovore? Ne vuci me za jezik
A koliko ima sa bonusima?
Moraju se razgraniciti pojmovi poput plate i primanja.....
Zec ima 947 km , topli obrok, 100 bonusa u amku i 243 nargile mjesečno po zelji :placeodsmijeha:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:05 pm

Ja ne ulazim u diskusije o platama igraca jer je suldno o tome pricati i objasnjavati, jer na zalost ima pojedinca ovdje i generalno među nasim navijacima koji se idalje loze da igraci dolaze u nas klub i igraju radi ljubavi prema Zelji i postovanja prema Amaru, pristali su da primaju minimalac jer je cast da igraju za Zelju a sve ostalo je nebitno. Tuzno je to da neko jos vjeruje u "Zeljine ratnike, bolesnike, djecu,...itd." kad sve i jedan ce nas naguziti prvom prilikom, ugovor ponistii na stetu kluba, jos gore uzelti klub lopatom za ugovor,...itd.

Dovoljno je vidjeti sada tokom pauze gdje zimuju pojedinici, ne brinite nisu gladni sve i jedan imaju vece plate od vecine nas ovdje na forumu i među navijacima, i boli ih neka stvar generalno sto se mi sekiramo radi rezultat i njihove kurcobolje na terenu sto su pokazli protiv Veleza i hiljadu puta radnije, ali ne daj Boze da jedna od tih plata zakasni ili da se kazni procentualno neko smanjenje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:05 pm

ista prica kao i dok su tu prosli bili, samo sad novi likovi

samo nastavite igrat fudbal i slavit ce se titula!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:13 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jan 08, 2020 10:04 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:43 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 08, 2020 9:40 pm


Mehmed ima tricu, sve ostalo su puste price. I opet je bar koliko toliko opravdava.
A sad ti meni reci koliko imaju Zajim i Zec jr, jel njima Amar dao te ugovore? Ne vuci me za jezik
A koliko ima sa bonusima?
Moraju se razgraniciti pojmovi poput plate i primanja.....
Zec ima 947 km , topli obrok, 100 bonusa u amku i 243 nargile mjesečno po zelji :placeodsmijeha:
Neistina, 150 u Amku, a nargile neograničeno, dobar s gazdom...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:16 pm

Hajd malo o pojacanjima.....
U svenu i mieticu....
😂😂😂😂😂😂
Drkicu bacite....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:21 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 10:16 pm
Hajd malo o pojacanjima.....
U svenu i mieticu....
😂😂😂😂😂😂
Drkicu bacite....
Kakav Sven i Miletić, budimo ozbiljni. Nismo mi realno na tom nivou.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:39 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 08, 2020 8:32 pm
Ne treba meni internet da znam ko je dosao i otisao od igraca. Tu sam godinama, pa znam sam nabrojati:

Dosli:
1. Stanic
2. Dado
3. Alispahic
4. Sipovic
5. Ivan Lendric
6. Mujezinovic
7. Eric
8. Bojo
9. Subasic
(Doci ce jos minmalno 3 ili 4. Iskreno se nadam)

Otisli:
1. Krpic
2. Sipa
3. Fejza
4. Rodin
5. Saban
6. Ivan C.
7. Silni junori koji su bili u Zelji... da ih ne nabrajam poimenicno
8. Najvjerovatnije idu Asim, Zajim, Hajdar....

Sigurno ima jos neko koga sam fulio...

Pa eto saberite...

Opet kazem SVE JE TO OK. Nemamo para da zadrzimo igrace dobre, a lovimo u mutnom za pojacanja... samo nemoj sada da opravdavate ovaj nacin, a pljuvali ste ga prije godinu... licemjerni ste...
Prosle zime su nas napustili odnosno sa vecinom strucni stab nije zadovoljan bio.
Tu spadaju:Cubara, Jazvic, Curjuric, Vranjes, Blagojevic, Bakrac, Kurtovic,Sabanadzovic i Arezina.
Blagojevic i Saban za njih je neko ranije dogoovrio transfere, Cubara i Kurtovic sumnjam da znaz i ko su. Ostalo preskupi igraci, odnosno igraci koji nisu imali nikakav doprinos naspram primanja.
Dosli su: Sipovic, Sadikovic, Klepac, Bajic, Sabanadzovic, Zec, Stanic. Dvojca su na posudbi bila, Sadikovic puno korisniju od Vranjesa, Curjurica, Arezine, tu i tamo sa Jovanom. Stanic dopunio poziciju lijevog i desnog beka, Ermin prevelika plata zbog stalnih promjena iako je svojim ulaskom okrenuo tri cetri utakmice (Mladostx2, derbi 5:2,Siroki 3:3) sto ga cini korisnijim od Vranjesa koji se znao naci na poziciji iza napadaca a nije ni blizu bio po ucinku iako je vise igrao od Ermina. Ermin kapitalac, koji je zadovoljio 41%.
Promasaji Klepac, Bajic. Saban ok odradio posudbu.
Sipa, Stanic, Dado zadovoljili, i usli su u novu sezonu.
Tacnije iz kluba prosle zime otislo 9 igraca, a doslo 7 igraca, od kojih 2 nisu nista pokazali. Ovo je samo sa sportske strane, teza je plata Arezine i Jazvica ko ovih svih zajedno bez Zeca.
Dolazi ljeto,ne igramo Evropu a oni na terenu su je izborili.
Odlaze Rodin (transfer),Ceman, Fejzic, Bajic, zavrsavaju posudbe Klepacu i Anelu.
Otpustamo tri igraca sa smjesnim primanjima, Rodina prodajemo. Ukupno 6 igraca.
Dolaze:Alispahic,Bojo, Mehic, Eric, Stilic, Subasic. Ukupno 6 igraca, od kojih su dva dosli kao talenti, koji bi trebali nekad sansu dobiti. Alispahic i Stilic su van ocekivanja, Bojo iEric su malo podbacili ali je ispostovao trenera, igrao je sve.
Sad ide novi transfer rok. Nagadja se pojacanjima i odlascima, otisao Krpic i Sipovic. Tacnije prodani su, njima su ugovori do ljeta vazili, prodani su za fine pare kad se uzme u obzir njihove godine i da su na ljeto mogli za 0KM otici. 19-13 za odlaske, ukupno 32 igraca.
Dosao je Lendric koji ako bude kao u prvom mandatu, trebao bi dostojno cak i bolje zamjeniti Krpica. Doci ce sigurno jos igraca, a i otici.
Vratimo se na zimi 2015/16. Tad Zeljeznicar pravi sampionski tim koji treba Evropu izboriti, ima dva puta kup ili 3 mjesto.
Dolazi tacno 13 igraca, a odlazi 10 od kojih je samo Amir prodan, a 9 igraca nije zadovoljilo ss.
Dosli su : Stevanovic x2, Djermanovic, Mailson, Stanic, Bogicevic, Bekric, Zolotic, Zahirovic, Lendric, Kramaric, Fejzic, Halvadzic.
Od njih je svako pomalo dao doprinos, a najbolji utisak ostavili su Miroslav i Lendric. Ostali su razocarali na kraju, iako su uvezali veliki niz bez poraza. I na kraju zavrsili na petom mjestu i porazeni od Slobode u polufinalu kupa.
Te zime otisao je najbolji igrac jeseni Djelmic, nismo se uspjeli dogovoriti. Pored njega napustili nas Kokot, Mladenovic, Diata, Livaja, Antolovic, Stokic, Uzelac. Izuzev Antolovica i dijelom Kokota ti su igraci zivi cirkus.
Dolazi ljeto smjena u kojem ce se smjeniti dva trenera do dolaska Petrovica.
Napustaju nas:Alihodzic, Hadzovic, Midizc, Sehic, Kramaric, Djermanovic, Tiago, Hodzurda, Turkovic, Hiros, Zahirovic, E. Sadikovic. To je ukupno 12 igraca.
Tog ljeta dolazi:Toskas, Bocacini, Lazic, Hervas, Pozder, Secerovic, Ugljesa, Bevab, Husic, Krizman, Markovic, Nikolic, Jahic. To je 13 igraca.
Dolazi Petrovic i do zime su vec bivsi bili : Krizman, Pozder, Secerovic, Bevab, Husic, Jahic, Pozder, Toskas, Lazic, Halvadzic, tj. 10 igraca. Zaradilo od ljeta do zime, samo ono sto je Hervas dao za raskid. Nikg nismo prodali,niti proziveli. Iste zime se znalo da najbolji igrac nece produziti, rizikovalo se zbog titule i kupa.
Pazi sad, u 2 prelazna roka odnosno na pocetku treceg ova sa Amarom otislo je 19 igraca, 13 doslo, tj 32.
To jeste napušta
A od Mulalica do Petrovica isti period, 32-26 za odlaska ovde ima i ugovora koji su potpisivani i kao raskod i prijem u radni odnos. Ugrubo 58 igraca islo tamo vamo.
Da se ko ne zakaci nikakava sposobnost nije dovesti i otpusati igrace a ne igrati Evropu. To smo platili u sljedecim godinama. To je zlocin nad ovim klubom, za koji nikad niko nece odgovarati.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 08, 2020 10:46 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri jan 08, 2020 10:16 pm
Hajd malo o pojacanjima.....
U svenu i mieticu....
😂😂😂😂😂😂
Drkicu bacite....
Kasno si predlozio, Toskas dodje prije na um

Online

Trenutno korisnika/ca: 505 VITEŠKA, ANamelessGhoul, Blueee1921, Google [Bot], SIMA_SIMAU, vinston.cercil i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija