vobznazna2
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub dec 14, 2019 7:07 pm

Nece Štilke nigdje bar ne do kraja sezone

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

hardwell
Kontakt:
Status: Offline

sub dec 14, 2019 7:08 pm

90% sam siguran da ostaje, a opet strahujem da će otići. Nisam boljeg igrača gledao u dresu Želje. Ako ga kojim slučajem puste i uz to za neku mizernu cifru (250k €) onda slobodno što se mene tiče nek svi sami istupe iz kluba i daju otkaze.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

AdmirA
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:10 pm

Ne ide nigdje.
Klasa radnička!

salle86
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:13 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
sub dec 14, 2019 7:00 pm
Ako su ga pustili za pisljivih 500 hiljada maraka, ***** svakom pojedincu u upravi od do!! 30% slabiji cemo uci u drugi dio sezone.
90% bi bili slabiji...ako bi otišao
A time bi sebi zakucali ekser u lijes definitivno
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Ndare
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:23 pm

Štilić kao 250 000 a strahinja pavlović talentirani kao bože 10 000 000. Daj Željo ne igraj se s navijačima. Mi protiv veleža smiješni bez Štilića. Šta treba da nam se desi da napredujemo. Nekad po 7 do 10 godina nam Meša. Fićo, Nikola, Žvaka igrali u trepavicu znali bez gledanja jedni druge loptom pogađati. Sad poligon za održavanje forme i duty free shop postajemo. Igrači nam se upoznaju svako tri mjeseca. Nema tu napretka ni u čemu sem u džepovima menadžera, a mi na tribinama nadati se da će livaje jednu od deset zavrnuti, da ćolići neće pasti na loptu kad je šlampavo guraju ispred sebe, da će hajdarevići dkinut stravu sa sebe itd..
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.

superiore1921
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:29 pm

Ma ako ode Štila, necemo ni Evropu izborit. Titula ide u Banja Luku, čak i da Štila ostane biće guravo..

fcz
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:31 pm

AdmirA je napisao/la:
Ne ide nigdje.
Iskreno se nadam.

Ako ga prodaju to je prakticno javno priznanje da se ne borimo bas ni za sta i da nam je jedina ambicija prezivljavanje kluba.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

ANamelessGhoul
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:37 pm

E ovako preventivno da im ***** sve po spisku puste li ga eto

avlami97
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:37 pm

Prodaja najboljih igrača je jedini način da se izvučemo iz bule. Krediti se moraju vraćati ili ode sve na bubanj. Tek sada dolazi na naplatu "uplatnica" i tek sada vidimo koliko je neigranje u Evropi uticalo na finansijsku ne/stabilnost Kluba. Nema više priče j. tri tačke licencu. To je samo 10-15% budžeta. J. tri tačke sve. i slične gluposti.

Volio bih da Štila ostane makar ništa ne osvojili. Ljudi koji vole fudbal, vole i majstore poput Štilića, bez obzira za koga navijaju. Oni koji ga ne vole, moraju da poštuju njegovo umijeće. Štilić je mađioničar sa loptom. Gospodin u kopačkama.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

sahmat
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:41 pm

Zna li neko nesto vise? Jel ovo istina?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:45 pm

AdmirA je napisao/la:
Ne ide nigdje.
Ko i Sipa prije neki dan.

cikazubo
Kontakt:

sub dec 14, 2019 7:57 pm

Ide Stila.

fanaticZeljin
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:00 pm

Daj ne mlatite molim vas. Niko prima nema jel istina.
Srcu draga, boja PLAVA !

avlami97
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:05 pm

Ako "utope" Štilića, hoće li biti...https://hehe.ba/otvorio-se-sampanja ... nje-zelje/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

fanaticZeljin
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:06 pm

Ako i njega puste za ove pare, slobodne nek se svi kupe.
Srcu draga, boja PLAVA !

Plava Porodica
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:06 pm

Ako je 200 000 eura godišnja plaća malo se tu šta mi pitamo.
A ustvari ovo je samo dokaz koja smo rupa na fudbalskoj mapi, i ovim potezom direktno izbijamo milion eura i više od moguće titule.
5. Voja i Graovaca ne mogu nadomjestiti ovu klasu što nismo gledali bar desetljeće u premijer ligi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:16 pm

Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.

Kospa
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:19 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 14, 2019 7:31 pm
AdmirA je napisao/la:
Ne ide nigdje.
Iskreno se nadam.

Ako ga prodaju to je prakticno javno priznanje da se ne borimo bas ni za sta i da nam je jedina ambicija prezivljavanje kluba.
+1

U redu ga je i pustiti ako mu vec nude toliku platu nije frka, ali za 250k eura pa to je mizerija.
... Godine života svoga tebi dao sam...

barbarez
Kontakt:

boccaccio je napisao/la:
Logika govori da ako igrac odlazi u neki klub, pogotovo ako je u pitanju Turska, gdje prvenstvo traje i odmor je oko nove godine dvije do tri sedmice otprilike, sigurno nece ici na odmor na neke destinacije koje su egzoticne, vec bi se spremao negdje i bio spreman za taj neki transfer. Stoga sam ja miran po pitanju Stilica i on je neko od koga ja ocekujem da bude nosilac nase igre i u narednom periodu.
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub dec 14, 2019 8:27 pm

barbarez je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:
Meni ovo brate djeluje ko neka namjerna patka iz ko zna kojeg razloga. Cak da su je iz kluba pustili. Jer kako sam kazes nema logike nikako.
Ne mogu da odredim izvor svega ovoga, osim da nije logicno da se to desi. I uopste ne vjerujem u takvu mogucnost. Uvijek se glasine pustaju, od toga nastane neka vijest, a raja se upali na to nekom reakcijom. Cilj postignut. Unesen nemir medju raju, koja spekulacije shvataju kao istinu. Meni nece biti istina dok ne vidim na zanicnoj stranici kluba. A momak se odmara. Ja da imam neki transfer, pojacao bi svoje pripreme, ne bi bilo odmora. Da udjem spreman za novi klub koji me je platio. Radi se o profesionalcu koji je godinama u tim pricama. Prosto nema logike da on ide, njegovo ponasanje pokazuje suprotno. Nikad ne reci nikad, ali ovo je pustena patka.

Trenutno korisnika/ca: A.M. Željo, Bing [Bot], Google [Bot], Kospicar, zuka i 27 gostiju.

Prijava  •  Registracija