Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:57 am

Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:47 am
Mozda ce se neki na mene naljutiti al tacno se osjeti ona podjeljenost medju navijacima. Vidi se kako nekih 35% ceka gresku Krpica, Sinise ili ramovica jer su iz mandata gosp. Misimovica. Drugih 35% ceka gresku Amarovih igraca Dade, Mustafe ili Mese pa da kazu " e jesam ti rekao". Nazalost, ali tako je. Ima 30% normalne raje, koja to gleda kao Zeljeznicar, kao cjelinu. Nit gleda unazad nit usporedjuje , nego jednostavno gleda kako sada da bude bolje Zeljeznicaru. Dugo ce potrajati dok se sve ovo ne iscisti...
Ma realno nema podjele medju navijacima, takve greske gledaju samo sa foruma pojedinci sto su zakuhali izmedju sebe. Pa kao neka izmisljena podjela.

Krenem od sebe.
Sinisa (Miske) i Mujezinovic (Amar) mislim da su najgori igraci u rosteru i u ligi. Gdje sad ovakvi spadaju u koju podjelu?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 2:04 am

sahmat je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:57 am
Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:47 am
Mozda ce se neki na mene naljutiti al tacno se osjeti ona podjeljenost medju navijacima. Vidi se kako nekih 35% ceka gresku Krpica, Sinise ili ramovica jer su iz mandata gosp. Misimovica. Drugih 35% ceka gresku Amarovih igraca Dade, Mustafe ili Mese pa da kazu " e jesam ti rekao". Nazalost, ali tako je. Ima 30% normalne raje, koja to gleda kao Zeljeznicar, kao cjelinu. Nit gleda unazad nit usporedjuje , nego jednostavno gleda kako sada da bude bolje Zeljeznicaru. Dugo ce potrajati dok se sve ovo ne iscisti...
Ma realno nema podjele medju navijacima, takve greske gledaju samo sa foruma pojedinci sto su zakuhali izmedju sebe. Pa kao neka izmisljena podjela.

Krenem od sebe.
Sinisa (Miske) i Mujezinovic (Amar) mislim da su najgori igraci u rosteru i u ligi. Gdje sad ovakvi spadaju u koju podjelu?
Ne znam gdje ti pripadas al znam sta vidim na stadionu, drustvenim mrezama te na forumima. I na ovom forumu pisu navijaci Zeljeznicara a ne Celika, i samim tim se dosta misljenja moze uvaziti. Koliko smo odsutni pokazuju sjever i istok. Ne mozemo da pgouramo igrace do pobjede. Ali na izlazu sa stadiona 1000 komentara..
"Ovako smo i prosle godine gubili." "Eto im Amar, i on izgubi dvije zaredom kuci". "Pu jebeem im majke i luzerski mentalitet od misketovaca."
O cemu vise da pricamo ?
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 2:32 am

Svako treba da bude odgovoran u skladu sa rezultatima svoga rada, dal to bio Amar, Miske, qurac, palac, nebitno. I ako se napise da je Amar nesto fulio i zasro ne znaci da hocemo da nam se vrati Hotic ili Krcmarevic. Sto se mene tice, moze biti dozivotno trener i u skladu sa nasom situacijom (barem dok sam ja ziv) sumnjam da cemo imati pare za trenera koji je bolji (za Zelju). Ali naravno da necu da sutim ako mislim da nesto ne radi kako treba! Isto tako ce biti pohvaljen za utakmice u kojima popisa protivnika - recimo derbi. Svaka utakmica je za sebe i nosi tri boda, to sto si prosli dobio ne znaci da narednu mozes izgubiti i nikom nista. Zamisli da na bilo kojem poslu kazes sefu sta fali sto sam zasrao ovaj projekat, prosli sam ekstra odradio?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 2:35 am

Čekam kraj sezone za sud o svemu. U Kupu smo, bod za prvim mjestom, imamo igru, ruku na srce, pojacanja trebaju, dolaze tri igraca kvalitetna sigurno, koja ce donijeti kvalitet. A aru vjerujem.

Volim te Željo!!!!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 2:48 am

Sto vise vrijeme prolazi meni je sve manje jasno kako nebitni tim koji igra ligu bez ikakvog posebnog cilja pokaze 500% vise zelje i motiva od tima kojem pobjeda donosi prvo mjesto. Kako jebote, kako??

Haram vam bilo svima!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 3:33 am

Jedan od razloga je sto se po ko zna koji put pokazala nasa psiholoska slabost, jednostavno smo
majstori da od gotovine napravimo veresiju, nismo u stanju da dvije, a kamoli vise utakmica odigra-
mo u kontinuitetu...Zato i mi, navijaci, idemo od euforije do totalnog razocarenja, vruce, hladno, pob-
jednici, luzeri, sampioni, gubitnici....Pa, hajde, ti to sve izdrzi, budi objektivan, ne zapadaj u euforiju,
niti u apatiju...Svi smo znali da ce nam utakmica protiv Veleza biti teza, a i vaznija od one protiv paso-
jeda, pa, evo, sta se desi....Totalno smo se pogubili, od prvog do posljednjeg igraca, ukljucujuci i tre-
nera....Uvijek nam se desi takva katastrofa kada nam je najmanje potrebna, kada vec sve imamo u
svojim rukama, kada barku samo treba mirno dovesti u luku....To je jedan od najbitnijih problema kojeg
se moramo pod hitno rjesavati, kako znamo i umijemo, prije nego i pomislimo na bilo sta drugo....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 5:09 am

Gledam drugi gol Veleža. 7 igrača Želje, a dva igrača Veleža i ovi ih izlevate. Mujezinović ostavi igrača koji zabija gol. Nikad mi više ne bi zaigrao samo zbog toga.
Zajmović je isti, njega odbrana ne interesuje. Izgubi loptu i onda svojim glupim brzim hodanjem se kao vraća nazad i maše glavom ko kakav psihopata. Isto ko da nije u utakmici. Svaka mu je takva.
Asima, Mujezinovića, Zajmovića pod hitno se rješiti. Oni igraju svoje neke utakmice.
Veseli je bio najbolji i najprodorniji, ali ako on ne počne igrati za ekipu i kada probije po krilu ne vidi 4 igrača koja čekaju na 16m i njega se rješiti.
Nama treba jednostavnosti u igri po krilu.
Po meni jedino vezni red je dobar. Alispahić, Bojo i Dado su odradili posao. Nema napadača, krila soliraju do besvjesti, odbrana iz dva napada primi dva gola...
Previše se na silu išlo. Trebalo je ući hladne glave i čekati priliku. Al jbg prvi korner Bogi fata komarce, Sipa ganja onog visokog, a lopta pada na 2m i nigdje nikoga 3m oko igrača Veleža. Imali smo sto puta loptu u 16m Veleža, kampovali ali nikad nisu ostavili našeg igrača samog. Zato me boli Mujezinovićevo ostavljanje igrača. Zajmović je još gori.
Večeras je utakmica bila da lopta neće u gol. Desi se to. Neće pa neće. Ali da ti igrač kao Zajmović na izgubljenu loptu se ponaša kao da je sa druge planete, to se mora rješavati. Ne govorim o večerašnjoj utakmici već inače. Mujezinović i Zajmović su klasični primjer za to. Oni ne postoje kada protivnik napada po njihovoj strani, a u napadu igraju većinom za sebe. Miroslav Stevanović je bio najbolji igrač Želje u zadnjih nekoliko godina, a dao je tako malo golova, al ovi sada debili na krilima to nikad neće skontat.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 5:36 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:20 am
Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:37 pm
godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
Tacnije niko nije rekao da je do trenera. Nego do uprave, koliko znam vecina je bila da se Oda ne dira poslije fantasticne Evrope, cak se i iza Mulalica stalo jer je uvezao 10 pobjeda pa da dobije svoju sezonu. Ali ne, neko se sjetio da ti ljudi nisu ispunili cilj Evropa prokockana u zadnja dva kola (taj neko nije skontao da cetvrti na kraju uopste nije isao u Evropu), pa dovedes Kostica. Koji ti haos napravi totalnu pometnju, neko mu sugerisao da pojedince skloni... I normalni noga, totalna neznalica koja se oparila, tacnije doveo ga onaj kriminalac Slovenac.
Onda dolazi Petrovic koji cisti smece, i pravi kakav takav sistem. Nije najljepsi ali je ucinkovit u ovoj ligi, na kraju popusti titulu 4boda, tri kola prije kraja...
Daju mu navijaci podrsku (osim onih sa ss, koji nisu navijaci), ali mu je ne daju Misimovic ix
Co. Dolazi Adzem bez treninga, razvali Gosk..
.. I osvoji na kraju kup, i izgubi titulu.
Opet je vecina da se Ado ne dira, nas covjek osvojio nesto a nije Amar. Normalno smijenis ga, dovedes drugog cirkusanta, koji u drugom kolu shvata da ovde i ne cvjetaju ruze. Napusta nas.
Vracas Odovica koji je otvorio i zatvorio krug lutanja!
Covjek koji je ocigledno imao zdrastvenih problema, morao je da uigra bagru umisljenih "fudbalera", koje je neko doveo, a nije on. U jednu ruku cak je i uspio lijepo smo igrali, ali mu je sreca okrenula ledja, Krupa zabija iz jedne sanse. Poslije toga nastaje cirkus sa sudijama, klub nikad nista u tom momentu nije ucinio da se malo sudjenje dozove,zbog tzv. pravljenja krova u Turskoj. Naravno LAZ!
Ovo su samo treneri, svi su oni imali podrsku navijaca ali nisu uprave. Ovde se danima, cak i kasnije godinama raspravljalo o Kosticu kao velikom znalcu. Plakalo se za Adzemom, ja molio da nas Petrovic i dalje vodi. Jer ne moze bez kontinuiteta nista, nije to firma, fudbal je cudna stvar. Uprava donosi odluke, a ne forumasi.
Naveo sam samo trenere, od njih su svim osim Krcmarevica imali podrsku na ovom forumu(jug i ss ne uzimam u obzir) . Cak je i on predstavljan kao gospodin, ali vise nije moglo.
Pored trenera od igraca:Djelmic, Kokot, Blagojevic, Djermanovic, Tiago, Zakaric, Stanic, Stevanovic i mnogi drugi su imali podrsku, ali neko nije znao ocijeniti. Da suspenzije ne spominjem.
Ta uprava je imala podrsku na ovom forumu, toliku da je on sam nazvan lobotomija!
Amar Osim je preuzeo ekipu od Odovica. Napravio sto jeftiniji sastav, ne zato jer on to hoce, nego zato sto u klubu nije bilo para. Misimovicu se desilo da ne izbori Evropu, ali je u kasi bilo sasvim dovoljno novca za Hervasa, Secerovica... Amar nije imao taj luksuz, zahvaljujuci nekome drugo. Zamisli ekipu koja je pet kola izgubila za redom, uspio dovesti na mjesto koje vodi u Evropu.
Od proslosezonske ekipe napravio je "sampionski" sastav, koji je drugi na tabeli bod iza prvog,za razliku od prvog igra kup. Samo svojom krivicom i malo tim jer nije imao srece nije prvi. A zasluzio je, je je izvukao 180% iz ovih "fudbalera" !
Pred nama je zima, vjerovatno burna jer para nema, izborna godina. Moramo se zaduzivati, ili prodati nekoga. S obzirom da placamo danak uredjenog OP i ss u zadnji par godina drugu opciju cemo iskljuciti.
Zalosno je da se Amar dokazuje navijacima kojima je toliko radosti donio u proslosti.
Sretno Zeljo!!
Ma ja drugi su krivi....
Bjezi ba...
Yebo te ceka se da zavrsi utakmica pa da od kesa od prodatih karata se podijeli po frtalj plate....
Krivi su drugi jelde....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 7:02 am

Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 2:04 am
sahmat je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:57 am
Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:47 am
Mozda ce se neki na mene naljutiti al tacno se osjeti ona podjeljenost medju navijacima. Vidi se kako nekih 35% ceka gresku Krpica, Sinise ili ramovica jer su iz mandata gosp. Misimovica. Drugih 35% ceka gresku Amarovih igraca Dade, Mustafe ili Mese pa da kazu " e jesam ti rekao". Nazalost, ali tako je. Ima 30% normalne raje, koja to gleda kao Zeljeznicar, kao cjelinu. Nit gleda unazad nit usporedjuje , nego jednostavno gleda kako sada da bude bolje Zeljeznicaru. Dugo ce potrajati dok se sve ovo ne iscisti...
Ma realno nema podjele medju navijacima, takve greske gledaju samo sa foruma pojedinci sto su zakuhali izmedju sebe. Pa kao neka izmisljena podjela.

Krenem od sebe.
Sinisa (Miske) i Mujezinovic (Amar) mislim da su najgori igraci u rosteru i u ligi. Gdje sad ovakvi spadaju u koju podjelu?
Ne znam gdje ti pripadas al znam sta vidim na stadionu, drustvenim mrezama te na forumima. I na ovom forumu pisu navijaci Zeljeznicara a ne Celika, i samim tim se dosta misljenja moze uvaziti. Koliko smo odsutni pokazuju sjever i istok. Ne mozemo da pgouramo igrace do pobjede. Ali na izlazu sa stadiona 1000 komentara..
"Ovako smo i prosle godine gubili." "Eto im Amar, i on izgubi dvije zaredom kuci". "Pu jebeem im majke i luzerski mentalitet od misketovaca."
O cemu vise da pricamo ?
Nazalost, tako je. Ne znam za procente, ali ti je poenta ispravna. Od toga mogu samo pitari, Borac i ostali konkurenti profitirati, mi nikako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:02 am

Imamo šansu da osvojimo oba trofeja, s tim što su nam šanse u KUPu veće. Ostalo je još 14 kola od čega igramo 7 kući i 7 na strani. Ono što nam ne ide u prilog je to što će pitari igrati 8 kući i 6 na strani, a moguće da im budemo i gosti na Koševu, ako ostanemo drugi nakon 22 kola. Mnogo puta se dokazalo da se na "malim" utakmicama uzima titula, a kao dokaz može poslužiti činjenica da smo pod Adžemom 3 puta klepili pitare u sezoni.

Idemo jako. Kup je naš, a ni titula nije daleko, ako uspijemo zadržati postojeći igrački kadar i uz to ga još izbalansiramo i pojačamo, uz nadu da se opet neće produžavati ugovor Bogičeviću. Trebaju nam - dobar golman, jedan lijevi bek, dva stopera, još jedan špic i desno krilo.

P.S. Valjda će raja konačno zapamtiti da smo sa S. Petrovićem 3 kola prije kraja prvenstva drugoplasiranom bježali 3 (tri) boda, ali smo ponajviše zahvaljujući našim trebama od igrača i penalu u Bijeljini ispušili foru.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/velik ... /170506085
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned dec 08, 2019 10:55 am, ukupno mijenjano 4 puta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:35 am

Kontao sam i ja malo mudrovati o utakmici mada se već sve napisalo, ali onda naletim na ovu sliku.


slika

Na ovakve stvari sam ja ponosan, možda jesmo i mi stoka, ko i svi u ovoj zabiti na ćošku europe, ali NISMO najgora stoka.
Ovakve stvari treba cijeniti i njegovati, makar bili jedini i sami u tome. To je nekad bio Željo, voli svoje poštuj tuđe.
Kako rekoh, taman da smo sami i jedini takvi, to je nešto što treba biti vodilja nama "običnim navijačima".
Nije nama drugi kriv što imamo ekipu kojoj čim pređu centar zabiju gol, ekipu koja napada ali nema šuta na gol, ekipu koja ne zna šta bi...do nas je
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:36 am

Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 2:04 am
sahmat je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:57 am
Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:47 am
Mozda ce se neki na mene naljutiti al tacno se osjeti ona podjeljenost medju navijacima. Vidi se kako nekih 35% ceka gresku Krpica, Sinise ili ramovica jer su iz mandata gosp. Misimovica. Drugih 35% ceka gresku Amarovih igraca Dade, Mustafe ili Mese pa da kazu " e jesam ti rekao". Nazalost, ali tako je. Ima 30% normalne raje, koja to gleda kao Zeljeznicar, kao cjelinu. Nit gleda unazad nit usporedjuje , nego jednostavno gleda kako sada da bude bolje Zeljeznicaru. Dugo ce potrajati dok se sve ovo ne iscisti...
Ma realno nema podjele medju navijacima, takve greske gledaju samo sa foruma pojedinci sto su zakuhali izmedju sebe. Pa kao neka izmisljena podjela.

Krenem od sebe.
Sinisa (Miske) i Mujezinovic (Amar) mislim da su najgori igraci u rosteru i u ligi. Gdje sad ovakvi spadaju u koju podjelu?
Ne znam gdje ti pripadas al znam sta vidim na stadionu, drustvenim mrezama te na forumima. I na ovom forumu pisu navijaci Zeljeznicara a ne Celika, i samim tim se dosta misljenja moze uvaziti. Koliko smo odsutni pokazuju sjever i istok. Ne mozemo da pgouramo igrace do pobjede. Ali na izlazu sa stadiona 1000 komentara..
"Ovako smo i prosle godine gubili." "Eto im Amar, i on izgubi dvije zaredom kuci". "Pu jebeem im majke i luzerski mentalitet od misketovaca."
O cemu vise da pricamo ?
Potpuno tačno. Bio sam na sjeveru i iznad mene je grupica od 5-6 navijača od 20-te minute psovala Amaru zbog Mujezinovića i Bogičevića.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:44 am

salle86 je napisao/la:
ned dec 08, 2019 9:35 am
Kontao sam i ja malo mudrovati o utakmici mada se već sve napisalo, ali onda naletim na ovu sliku.


slika

Na ovakve stvari sam ja ponosan, možda jesmo i mi stoka, ko i svi u ovoj zabiti na ćošku europe, ali NISMO najgora stoka.
Ovakve stvari treba cijeniti i njegovati, makar bili jedini i sami u tome. To je nekad bio Željo, voli svoje poštuj tuđe.
Kako rekoh, taman da smo sami i jedini takvi, to je nešto što treba biti vodilja nama "običnim navijačima".
Nije nama drugi kriv što imamo ekipu kojoj čim pređu centar zabiju gol, ekipu koja napada ali nema šuta na gol, ekipu koja ne zna šta bi...do nas je
Najnormalnija stvar, u svijetu je ovo normalno. Ali kad pocnu pisati Hrasno i ko Hrasno, nastane pometnja. E cuj oni bi ndkog dirali sto navija za Velez.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:47 am

I još jedna stvar. Ja nemam problem da pohvalim Amara ili bilo koga drugog kad odrade posao kako treba. Isto tako nikad neću prešutjeti ako nešto nije kako treba, a bilo je utakmica u kojima stvari nisu izgledale dobro. Borac oba puta, Velež oba puta, Široki oba puta, to je već trećina utakmica u kojoj smo mi osvojili 3 od mogućih 18 bodova. Pritom su ovo ekipe od kojih će se samo Borac možda boriti za titulu. Liga je takva da ove sezone možda i sa ovakvom ekipom nekim čudom možemo biti prvi, ali realno ova ekipa se mora drastično mijenjati jer 90% igrača ima luzerski mentalitet i nikad ništa nije osvojila u karijeri. Ovi što su osvajali više ne mogu pomoći ni fizički ni tehnički ni taktički.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:48 am

Ne možemo vaditi polusezonu na 2 derbija, Tatar reče da su nas pustili pa se onda to ne pika :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:49 am

Šta reći o utakmici, a da već nije ispričano. Mene samo čudi, zašto je Ramović uopšte bio na klupi, ako nije moga nastupati i time budemo uskraćeni za još jednog igrača u rosteru za utakmicu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:54 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned dec 08, 2019 5:36 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:20 am
Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:37 pm
godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
Tacnije niko nije rekao da je do trenera. Nego do uprave, koliko znam vecina je bila da se Oda ne dira poslije fantasticne Evrope, cak se i iza Mulalica stalo jer je uvezao 10 pobjeda pa da dobije svoju sezonu. Ali ne, neko se sjetio da ti ljudi nisu ispunili cilj Evropa prokockana u zadnja dva kola (taj neko nije skontao da cetvrti na kraju uopste nije isao u Evropu), pa dovedes Kostica. Koji ti haos napravi totalnu pometnju, neko mu sugerisao da pojedince skloni... I normalni noga, totalna neznalica koja se oparila, tacnije doveo ga onaj kriminalac Slovenac.
Onda dolazi Petrovic koji cisti smece, i pravi kakav takav sistem. Nije najljepsi ali je ucinkovit u ovoj ligi, na kraju popusti titulu 4boda, tri kola prije kraja...
Daju mu navijaci podrsku (osim onih sa ss, koji nisu navijaci), ali mu je ne daju Misimovic ix
Co. Dolazi Adzem bez treninga, razvali Gosk..
.. I osvoji na kraju kup, i izgubi titulu.
Opet je vecina da se Ado ne dira, nas covjek osvojio nesto a nije Amar. Normalno smijenis ga, dovedes drugog cirkusanta, koji u drugom kolu shvata da ovde i ne cvjetaju ruze. Napusta nas.
Vracas Odovica koji je otvorio i zatvorio krug lutanja!
Covjek koji je ocigledno imao zdrastvenih problema, morao je da uigra bagru umisljenih "fudbalera", koje je neko doveo, a nije on. U jednu ruku cak je i uspio lijepo smo igrali, ali mu je sreca okrenula ledja, Krupa zabija iz jedne sanse. Poslije toga nastaje cirkus sa sudijama, klub nikad nista u tom momentu nije ucinio da se malo sudjenje dozove,zbog tzv. pravljenja krova u Turskoj. Naravno LAZ!
Ovo su samo treneri, svi su oni imali podrsku navijaca ali nisu uprave. Ovde se danima, cak i kasnije godinama raspravljalo o Kosticu kao velikom znalcu. Plakalo se za Adzemom, ja molio da nas Petrovic i dalje vodi. Jer ne moze bez kontinuiteta nista, nije to firma, fudbal je cudna stvar. Uprava donosi odluke, a ne forumasi.
Naveo sam samo trenere, od njih su svim osim Krcmarevica imali podrsku na ovom forumu(jug i ss ne uzimam u obzir) . Cak je i on predstavljan kao gospodin, ali vise nije moglo.
Pored trenera od igraca:Djelmic, Kokot, Blagojevic, Djermanovic, Tiago, Zakaric, Stanic, Stevanovic i mnogi drugi su imali podrsku, ali neko nije znao ocijeniti. Da suspenzije ne spominjem.
Ta uprava je imala podrsku na ovom forumu, toliku da je on sam nazvan lobotomija!
Amar Osim je preuzeo ekipu od Odovica. Napravio sto jeftiniji sastav, ne zato jer on to hoce, nego zato sto u klubu nije bilo para. Misimovicu se desilo da ne izbori Evropu, ali je u kasi bilo sasvim dovoljno novca za Hervasa, Secerovica... Amar nije imao taj luksuz, zahvaljujuci nekome drugo. Zamisli ekipu koja je pet kola izgubila za redom, uspio dovesti na mjesto koje vodi u Evropu.
Od proslosezonske ekipe napravio je "sampionski" sastav, koji je drugi na tabeli bod iza prvog,za razliku od prvog igra kup. Samo svojom krivicom i malo tim jer nije imao srece nije prvi. A zasluzio je, je je izvukao 180% iz ovih "fudbalera" !
Pred nama je zima, vjerovatno burna jer para nema, izborna godina. Moramo se zaduzivati, ili prodati nekoga. S obzirom da placamo danak uredjenog OP i ss u zadnji par godina drugu opciju cemo iskljuciti.
Zalosno je da se Amar dokazuje navijacima kojima je toliko radosti donio u proslosti.
Sretno Zeljo!!
Ma ja drugi su krivi....
Bjezi ba...
Yebo te ceka se da zavrsi utakmica pa da od kesa od prodatih karata se podijeli po frtalj plate....
Krivi su drugi jelde....
Kao sto su ovi krivi za nezakucan ekser, uplatnicu, nemanje generalnog, sto nekih stvari tako su ovi za ove gluposti sa igracima i trenerima. To su sve Zeljine pare, radi se o milionima. Misimovicu nije Gredic ispraznio kasu i naplatio "pozajmice", nego je imao dovoljno novca da promjeni 40 igraca do sljedece godine, ali dzaba kad nije znao.
I nigdje nisam spomenuo jucerasnji kiks, to je tako.
Vise se odnosilo da nisam ja, ti smjenjivao i pljuvao trenere zna se ko to radio. Pljuvao je neko drugi, a uprava donosila odluke o otkazima. Odovic, Mulalic, Petrovic, Adzem, svi bez razloga otjerani.
Ps. Avlami, nas je stigao treci koji je imao cetri boda manje. Koliko se sjecam.
Zadnja izmjena: PratimsamoPlave, dana/u ned dec 08, 2019 10:14 am, ukupno mijenjano 1 put.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:57 am

Neraaa je napisao/la:
ned dec 08, 2019 9:48 am
Ne možemo vaditi polusezonu na 2 derbija, Tatar reče da su nas pustili pa se onda to ne pika :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Kakvi su to papci
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 9:59 am

koga je to amar ove godine izbacio od mladih igraca ? upropastio dacica hajdarevica i ovu djecu i zasto sve dabi se neka titula osvojila
A treci cemo bit isto ko prosle godine u jesen
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 10:16 am

Ja ne bih polemisao puno o utakmici. Samo zelim reci i pozeljeti svakom od igraca ga se svaki dan osjecaju kako sam se ja osjecao nako utakmica protiv S. Brijega i veleza. Ali svaki san 24 sata im zelim takav osjecaj.
Ono sto me dodatno boli je organizacija utakmice i drzanje nas navijaca zakljucanih na sjeveru do odlaska futavaca sa dijela sjeverne tribine. Pa zar je moguce da je normalno da nas drze zatvorene kao stoku, zar nisu mogli kao sto nasim navijacima urade fino u 80oj minuti ispratiti gostujuce navijace i otvoriti kapije sjevera na vrijeme. Mozda je neko hitno morao djete odvesti negdje, uzeti terapiju , imao neki dogor itd.Sraman cin organizacije utakmice. Nadam se da ce klub ovo promijeniti i nece dozvoliti da se ovako nesto ponovi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija