Qooler
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 10:12 pm

staaarinavijac je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:03 pm
Vidi se da se "babuka" druži sa Husrefom ...ne bi taj nikad preuzeo krivicu za poraz na sebe ... Amar zna , al' Feđa zna malo više ... činjenica je da smo samo drugi na tabeli ali zato što su glavni konkurenti u raspadu ili lošoj formi ... ovakvim igrama, odnosno rezultatima nema teorije da osvojimo titulu , a samo titula može zadovoljiti navijače , Amara svakako boli briga za rezultate ... nije on toliko star da ne upiše Filozofski fakultet , tamo može filozofirati i šupljirati do mile volje ...
Još jednom podsjetnik - "babuka" je izabrao igrače na početku sezone .
S kojim , da ne kažem s čijim parama ćemo dovesti pojačanja u pauzi ? Ako smo ozbiljni ljudi ,onda ne smijemo biti više naivni misleći da ćemo se pojačati u zimskoj pauzi onako kako treba ....
a treba nam titula .
Da je zadržat postojeće igrače. Do skora Želji nije bio skup ni Vranješ, a danas je skupa i čistačica da malo onaj sjever obidje bar vodu da očisti.
Klub nikad nije imao manje stila i osjećaja.

fanaticZeljin
Kontakt:

sub dec 07, 2019 10:15 pm

1. Kjosevski nastavio po starom. Nikad od njega golmana.
2. Stevanovic užas majke mi. Hvala ti na svemu al klupa plafon.
3.Pavic nije prioritet za mjenjati. Srednja žalost.
4. Sipovic veceg lika a da malo ima glavi nisam vidio.
5. Bogicevic jahahahha
6. Bojo definitivno promašaj, ni mu.da ni znanja. Korneri ubi Boze.
7. Alispahic prvo pol i nekako , par šuteva. Drugo nestao. Nema snage očito.
8. Sadikovic za rotacije se ubio. Nije loš Dado .
9. Krpic ne znam sta bi rekao . Nema lopti , nema ni njega.
10. Veseli, on mi je da izvine kao krava dadne 10 litara mlijeka i kad treba sve to naplatiti prospe nogom. Neki rolinzi, nesto pa i dva u nizu, al nema golova, nema asistencija i bez toga je truba.
11.Mujezinovic, prvi sam govorio treba dobiti priliku . E Bogami ovo veceras je bilo prelose .
Srcu draga, boja PLAVA !

Leon_Professional
Kontakt:

sub dec 07, 2019 10:32 pm

Eto umjesto da sada budemo jesenji prvaci i budemo opušteni, mi moramo gledati ove pitarske kurve što izlaze iz rupe.

Pocrkali svi redom.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Guvo
Kontakt:

sub dec 07, 2019 10:48 pm

mujezinovica smo jebenog platili 40 hiljada maraka e moj kamataru u pizdu materinu vise hoceli ZELJO docekat bolje ljude
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Amar927
Kontakt:

sub dec 07, 2019 10:52 pm

Izgleda da su epizodu na Grbavici zavrsili:Bogi,Pavic,Mujezinovic, A.Zec,Zajmovic

fcz
Kontakt:

sub dec 07, 2019 10:55 pm

Amar927 je napisao/la:
Izgleda da su epizodu na Grbavici zavrsili:Bogi,Pavic,Mujezinovic, A.Zec,Zajmovic
Malo. Ali nije lose za pocetak.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:03 pm

Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:48 pm
mujezinovica smo jebenog platili 40 hiljada maraka e moj kamataru u pizdu materinu vise hoceli ZELJO docekat bolje ljude
Hajmo administracija. Majka Asima je dio plave porodice.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Tare1921
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:06 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:55 pm
Amar927 je napisao/la:
Malo. Ali nije lose za pocetak.
Prije par dana se pisalo i da prodajemo Krpica, Veselog, Ramovica, Osmankovica i Vecu pa jel to sada istina ili mahalska?
Zeljeznicar prvak 2019/20

Guvo
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:06 pm

Sta bolan pa nisam mu psovo majku nego kazem u pizdu materinu hoceli doci bolji ljudi?
BOJKOT GG.BA PORTALA!

vobznazna2
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:17 pm

Ja rodjenih sto nam jebu mater i prozivaju za krkane itd... kazu ni pod bjelim brijegom nisu vece gadosti culi od ovih na Grbavici kao treba nas sve poubijat itd... a zaboravljaju kako su nas docekali prije 2 mj na onom selu

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

PratimsamoPlave
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:30 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:17 pm
Ja rodjenih sto nam jebu mater i prozivaju za krkane itd... kazu ni pod bjelim brijegom nisu vece gadosti culi od ovih na Grbavici kao treba nas sve poubijat itd... a zaboravljaju kako su nas docekali prije 2 mj na onom selu

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Da ne spominjem javno. Sta sam sve cuo, fuj!
Ako su oni takvi, ne moramo mi neke stvari pricati.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

blueboy
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:31 pm

Brkoo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 6:14 pm
Sta ga je bolan Dudic odvojio od fudbala. Realizacija cista nula, da se igralo 3 dana ne bi gola dali. Zato sto nemamo igrace koji znaju zabiti gol, kratko i jasno. Nemamo krila koja zabijaju, sredina danasnja prema naprijed ocajna, imamo Krpica kao napadaca itd. Bojo nam izvodio kornere, cim pridje lopti znas da ide jedan balon u ruke golmanu i on ne odustaje, svaki korner preslikan..

Oni jednom presli centar glupi Stevanovic im poklonio korner i covjek ostane sam na 3 metra od gola jer invalid Bogicevic hvata komarce negdje i ljudi te kazne. Onda mi opet kao nesto napadamo a iz aviona se vidi da necemo zabiti gol. Ljudi ti onda u drugom poluvremenu par puta predju preko centra i zabiju jos jedan gol.

Bruka i sramota je ovo vecerasnje izdanje, bruka i sramota. Pokazali su mnogi igraci jos jednom da su luzeri i nadam se da cemo ih se napokon rijesiti.
A što nemamo bolja krila, boljeg napadača, jesam li ja možda sastavio ovu ekipu i dao je Amaru i rekao moraš s njima igrati, snađi se kako znaš?
Jesam li ja možda rekao da Boji izvodi kornere kad nema Štilića ili mu je to rekao neko iz stručnog štaba?
Je li ja možda trebam otići da im objasnim da nema smisla svaku utakmicu počinjati sa golom minusa ako hoćeš neku titulu?
Valjda ima čovjek koji je sastavio ekipu igrača na terenu i ljudi van terena sa kojima će nam donijeti tu titulu, čak je i izračunao koliko bodova nam za to treba.

Ništa ovdje nije do igrača, mi znamo kakvi su i koji su im dometi. Ovdje je samo do onoga ko je birao te igrače da s njima krene po titulu, a oni su u godinama iza nas uspjeli prosuti sve što se prosuti moglo.

Guvo
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:37 pm

godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
BOJKOT GG.BA PORTALA!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:45 pm

Evo doso i ja kuci, katastrofa, odron, sramite se pickice
Željezničar ante portas !

NEZALAGANJE
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:48 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:15 pm
1. Kjosevski nastavio po starom. Nikad od njega golmana.
2. Stevanovic užas majke mi. Hvala ti na svemu al klupa plafon.
3.Pavic nije prioritet za mjenjati. Srednja žalost.
4. Sipovic veceg lika a da malo ima glavi nisam vidio.
5. Bogicevic jahahahha
6. Bojo definitivno promašaj, ni mu.da ni znanja. Korneri ubi Boze.
7. Alispahic prvo pol i nekako , par šuteva. Drugo nestao. Nema snage očito.
8. Sadikovic za rotacije se ubio. Nije loš Dado .
9. Krpic ne znam sta bi rekao . Nema lopti , nema ni njega.
10. Veseli, on mi je da izvine kao krava dadne 10 litara mlijeka i kad treba sve to naplatiti prospe nogom. Neki rolinzi, nesto pa i dva u nizu, al nema golova, nema asistencija i bez toga je truba.
11.Mujezinovic, prvi sam govorio treba dobiti priliku . E Bogami ovo veceras je bilo prelose .
Bez da tebe ista prozivam i sl.,ali do kad ce Alispahic biti bez snage tj.kad ce konacno biti spreman,a evo proslo vise od pola sezone??

Odgovor je da nece NIKAD i svima koji ocekuju da ce se polovnjaci tipa Alispahica i Ermina Zeca popraviti to treba biti jasno!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

black64
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:54 pm

Šta ovo pitari odjednom prate našu ligu :D :D

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:55 pm

Report dugme je popravljeno.

Pitari, jebat cemo vas opet!
Željezničar ante portas !

Refa1921
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:56 pm

Ma biće ovo dobro, posložit će njih Brko još bolje na pauzi. Bitno je da imamo neku igru, po svemu viđenom od svih klubova najbolju a nadam se da ćemo na pauzi kakvo krilo pribaviti koje zna zabit. Sad malo odmorit od ove negatine po forumu cim se izgubi, a kad se pobjedi padamo u trans, idemo iz krajnosti u krajnost. Pustiti kitic.e ovo im je jedina vadiona, nije bitno što mrtvu Zvijezdu nisu mogli pobjediti (natjerali smo ih da navijaju za sve klubove sem za svoj, svoj su do jučer psovali. Nekad su bili ˝Sarajlije˝, a sad su i Zeničani i Mostarci i Banjalučani) i što su mrtva ka*rina, prime u dvije utakmice 8 komada i ono se nađe da nešto pametuje. Volim te Željo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Amar927
Kontakt:

sub dec 07, 2019 11:58 pm

Ja sam zadovoljan polusezonom..dovesti par pojacanja i mozemo aBd biti prvi..zna li neko jel istina da bi Djelmic mogao opet kod nas??

BHDragons
Kontakt:

ned dec 08, 2019 12:10 am

Amar927 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:58 pm
Ja sam zadovoljan polusezonom..dovesti par pojacanja i mozemo aBd biti prvi..zna li neko jel istina da bi Djelmic mogao opet kod nas??
FK Gerijatrija 1921
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija