Moderator/ica: storm_raider

 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:37 pm

godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:45 pm

Evo doso i ja kuci, katastrofa, odron, sramite se pickice
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:48 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub dec 07, 2019 10:15 pm
1. Kjosevski nastavio po starom. Nikad od njega golmana.
2. Stevanovic užas majke mi. Hvala ti na svemu al klupa plafon.
3.Pavic nije prioritet za mjenjati. Srednja žalost.
4. Sipovic veceg lika a da malo ima glavi nisam vidio.
5. Bogicevic jahahahha
6. Bojo definitivno promašaj, ni mu.da ni znanja. Korneri ubi Boze.
7. Alispahic prvo pol i nekako , par šuteva. Drugo nestao. Nema snage očito.
8. Sadikovic za rotacije se ubio. Nije loš Dado .
9. Krpic ne znam sta bi rekao . Nema lopti , nema ni njega.
10. Veseli, on mi je da izvine kao krava dadne 10 litara mlijeka i kad treba sve to naplatiti prospe nogom. Neki rolinzi, nesto pa i dva u nizu, al nema golova, nema asistencija i bez toga je truba.
11.Mujezinovic, prvi sam govorio treba dobiti priliku . E Bogami ovo veceras je bilo prelose .
Bez da tebe ista prozivam i sl.,ali do kad ce Alispahic biti bez snage tj.kad ce konacno biti spreman,a evo proslo vise od pola sezone??

Odgovor je da nece NIKAD i svima koji ocekuju da ce se polovnjaci tipa Alispahica i Ermina Zeca popraviti to treba biti jasno!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:54 pm

Šta ovo pitari odjednom prate našu ligu :D :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:55 pm

Report dugme je popravljeno.


Pitari, jebat cemo vas opet!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 473
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:56 pm

Ma biće ovo dobro, posložit će njih Brko još bolje na pauzi. Bitno je da imamo neku igru, po svemu viđenom od svih klubova najbolju a nadam se da ćemo na pauzi kakvo krilo pribaviti koje zna zabit. Sad malo odmorit od ove negatine po forumu cim se izgubi, a kad se pobjedi padamo u trans, idemo iz krajnosti u krajnost. Pustiti kitic.e ovo im je jedina vadiona, nije bitno što mrtvu Zvijezdu nisu mogli pobjediti (natjerali smo ih da navijaju za sve klubove sem za svoj, svoj su do jučer psovali. Nekad su bili ˝Sarajlije˝, a sad su i Zeničani i Mostarci i Banjalučani) i što su mrtva ka*rina, prime u dvije utakmice 8 komada i ono se nađe da nešto pametuje. Volim te Željo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 11:58 pm

Ja sam zadovoljan polusezonom..dovesti par pojacanja i mozemo aBd biti prvi..zna li neko jel istina da bi Djelmic mogao opet kod nas??
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 12:10 am

Amar927 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:58 pm
Ja sam zadovoljan polusezonom..dovesti par pojacanja i mozemo aBd biti prvi..zna li neko jel istina da bi Djelmic mogao opet kod nas??
FK Gerijatrija 1921
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 12:13 am

Amar nema rjesenje za seljacku igru i bunker. Nama treba napadac koji igra nogom po zemlji, nama treba cijela odbrana.
Do koga je necu imenovati ali ovi ljudi su imali dva prelazna roka a to nisu rijesili.
Klupa danas nikad tanja pitam do koga je.
Velez nas je pobjedio seljackom igrom i to im je donijelo rezultat.
Alea iacta est!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 12:41 am

Malo hladne glave
Veca - Nista nije mogao kod oba gola, odbrana kriva. Prvi reakcija odbrane uzasna, drugi ne bi nj Alison izvadio
Sinisa - Momak je ogranicen, ja ne znam sta vi vidite ali on samo zna da trci i da place, ulizica.
Sipovic - Bori se i to bas gine, jedini od nasih igraca koji je ganjao da uzme loptu.
Bogi - Adio kapetane!
Pavic - Najbolji nas bek, danas odbrana uzasna, napad isto.
Dado - steta zbog slobodnjaka, ali inace dobar
Alispahic - nije se vidio, ali trudi se, moze dosta da pomogne
MUSTAFA MUJEZINOVIC - Nek se prihvati crijeva i ostavi lopte, bolje da smo pare bacili s mosta u Miljacku, nego sto je on doveden, hvala Zubane!
Subasic - Pokazao vise od Mujezinovica i A. Zeca zajedno
Dacic - Nema iskustva
Veseli - Jedini nesto pokusavao
Bojo - dobar za klupe
Krpic - uzasan, cijelu utakmicu nije loptu primio, treba nam napadac hitno! Sa Krpicem na proljece i ganjati titulu je nemoguca misija, treba nam napadac koji zna da napravi sebi prostor i drugima, onako samo bezveze skace po terenu, nikakve koristi.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 12:56 am

Ne sjecam se da smo ikada imali tanju klupu nego danas, posebno sto je i Rama bio bolestan
ili povrijedjen i nije mogao igrati....Od napadaca, jedino Zajmovic, trebalo je probati, pa sta bude...
Po meni, totalno nerezonska zamjena na poluvremenu. Bogiju ne treba nista zamjeriti, on je jednos-
tavno odigrao u skladu sa ocekivanjima i svojim (limitiranim ) sposobnostima, niti bolje, niti gore od
svih utakmica koje je odigrao u posljednjih godinu ili dvije, on niti sastavlja tim, niti je u situaciji da odbije
da igra kada ga trener postavi u prvih 11. Covjek NE MOZE bolje i to se mora vec jednom shvatiti. Ali,
ako vrsis zamjenu na poluvremenu koja nije forsirana povredom, kod rezultata 0 :1 i kad je ocigledno da
"kampovanje" u protivnickom sesnaestercu nece dati efekta ni za tri dana, uz cinjenicu da nam je sasvim
irelevantno da li cemo izgubiti sa 0:1 ili 0:3, onda je logicno da nesto mijenjas u napadu, a ne u odbrani...
Ako je Zajmovic bio jedina opcija, kakav je takav je, ubaci njega, pokusaj nesto u napadu, ne moze gore
nego sto jeste, zaigraj na tu jedinu kartu koju imamo, a nemoj praviti izmjene kao da mi vodimo i cuvamo
rezultat....Uhhhh, trebace dugo da se svi smirimo, imam jako puno logicnih pitanja, ali, eto, sada ce duga
i teska pauza, pa cemo imati dosta materijala za diskusije....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 12:59 am

Veci uhljupi od ovih su samo oni sa koseva. Vidino se na proljece. Bit ce Zeljo opet sampion!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:20 am

Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:37 pm
godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
Tacnije niko nije rekao da je do trenera. Nego do uprave, koliko znam vecina je bila da se Oda ne dira poslije fantasticne Evrope, cak se i iza Mulalica stalo jer je uvezao 10 pobjeda pa da dobije svoju sezonu. Ali ne, neko se sjetio da ti ljudi nisu ispunili cilj Evropa prokockana u zadnja dva kola (taj neko nije skontao da cetvrti na kraju uopste nije isao u Evropu), pa dovedes Kostica. Koji ti haos napravi totalnu pometnju, neko mu sugerisao da pojedince skloni... I normalni noga, totalna neznalica koja se oparila, tacnije doveo ga onaj kriminalac Slovenac.
Onda dolazi Petrovic koji cisti smece, i pravi kakav takav sistem. Nije najljepsi ali je ucinkovit u ovoj ligi, na kraju popusti titulu 4boda, tri kola prije kraja...
Daju mu navijaci podrsku (osim onih sa ss, koji nisu navijaci), ali mu je ne daju Misimovic ix
Co. Dolazi Adzem bez treninga, razvali Gosk..
.. I osvoji na kraju kup, i izgubi titulu.
Opet je vecina da se Ado ne dira, nas covjek osvojio nesto a nije Amar. Normalno smijenis ga, dovedes drugog cirkusanta, koji u drugom kolu shvata da ovde i ne cvjetaju ruze. Napusta nas.
Vracas Odovica koji je otvorio i zatvorio krug lutanja!
Covjek koji je ocigledno imao zdrastvenih problema, morao je da uigra bagru umisljenih "fudbalera", koje je neko doveo, a nije on. U jednu ruku cak je i uspio lijepo smo igrali, ali mu je sreca okrenula ledja, Krupa zabija iz jedne sanse. Poslije toga nastaje cirkus sa sudijama, klub nikad nista u tom momentu nije ucinio da se malo sudjenje dozove,zbog tzv. pravljenja krova u Turskoj. Naravno LAZ!
Ovo su samo treneri, svi su oni imali podrsku navijaca ali nisu uprave. Ovde se danima, cak i kasnije godinama raspravljalo o Kosticu kao velikom znalcu. Plakalo se za Adzemom, ja molio da nas Petrovic i dalje vodi. Jer ne moze bez kontinuiteta nista, nije to firma, fudbal je cudna stvar. Uprava donosi odluke, a ne forumasi.
Naveo sam samo trenere, od njih su svim osim Krcmarevica imali podrsku na ovom forumu(jug i ss ne uzimam u obzir) . Cak je i on predstavljan kao gospodin, ali vise nije moglo.
Pored trenera od igraca:Djelmic, Kokot, Blagojevic, Djermanovic, Tiago, Zakaric, Stanic, Stevanovic i mnogi drugi su imali podrsku, ali neko nije znao ocijeniti. Da suspenzije ne spominjem.
Amar Osim je preuzeo ekipu od Odovica. Napravio sto jeftiniji sastav, ne zato jer on to hoce, nego zato sto u klubu nije bilo para. Misimovicu se desilo da ne izbori Evropu, ali je u kasi bilo sasvim dovoljno novca za Hervasa, Secerovica... Amar nije imao taj luksuz, zahvaljujuci nekome drugo. Zamisli ekipu koja je pet kola izgubila za redom, uspio dovesti na mjesto koje vodi u Evropu.
Od proslosezonske ekipe napravio je "sampionski" sastav, koji je drugi na tabeli bod iza prvog,za razliku od prvog igra kup. Samo svojom krivicom i malo tim jer nije imao srece nije prvi. A zasluzio je, je je izvukao 180% iz ovih "fudbalera" !
Pred nama je zima, vjerovatno burna jer para nema, izborna godina. Moramo se zaduzivati, ili prodati nekoga. S obzirom da placamo danak uredjenog OP i ss u zadnji par godina drugu opciju cemo iskljuciti.
Zalosno je da se Amar dokazuje navijacima kojima je toliko radosti donio u proslosti.
Sretno Zeljo!!
Zadnja izmjena: PratimsamoPlave, dana/u ned dec 08, 2019 1:24 am, ukupno mijenjano 1 put.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:23 am

Za ovu utakmicu kriv je isključivo Amar, ja nemam problem da to priznam, a poznavajući njega ni on. Amar je najbolje rješenje za nas na trenerskom mjestu, ali ruku na srce od 15tak igrača iz rotacije, on je doveo Erića, Sipovića, Alispahića, Dadu, Boju, Štilu, Mujezinovića, Stanu, produžio Bogiju ugovor. Hoću reći izgovora za stanje ekipe apsolutno nema, imali su dva prelazna roka, evo imat će i treći, hoćemo titulu, ne zanima nas kako.
 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:25 am

Polusezona po meni veoma losa, jedina svijetla tačka su derbiji, a ostalo su "usrali" skoro sve sto su mogli... Ovakve rezultate smo imali i s Adzemom (dobri derbiji), pa znamo kako je završilo... Organizacija zadnje dvije utakmice -100.. Protiv Sirokog dodjem nestalo karti za jug iako je bio poluprazan, dakle nisu odstampali dovoljan broj karti... Prije mene čovjek uze zadnjih deset karti za jug, i meni preproda dvije za po 7 KM (kaže mi u facu mora dati "hediju" onom iz kućice sto prodaje). Danas dođem u 16:05 onaj prodavač iz kućice nema 2 KM sitno da vrati za sjever, reko odo za cenera ko čovjek gledat sa istoka. Za istok ne mogu kupiti karte zbog RA, jer policija ne da da se prodje... Krenem na ulaz za jug da pokušam s gornje strane doći do kućice s kartama i lik sto radi na brojevima na ulazu provlači svoju neku kartu (ne znam je li godišnja ili šta), ali uglavnom isti bar kod očitava svim likovima koji imaju i godišnje za istok i pusta.. Opet ne mogu doći do kućice da kupim kartu, i odem na skener na istocnoj tribini (na stepenicama) i kažem onom sto stoji tu sa ne mogu uzeti kartu i on provlači isto neku kartu i pusta me. Takodjer, još nekoliko likova isto tako... Dakle Željo je zbog loše organizacije, u minusu od minimalno nekoliko stotina KM, zbog gluposti. (Ja ću tog cenera potrošit u fan shopu, jer sam naumio "dat" Zelji, ali draže bi mi bilo da sam imao priliku uredno platiti kartu i gledat tekmu, nego ovako za dz.). Također, i onaj štand pred sjevernom tribini sa rekvizitima, ne znam u čijem je cilju da tu bude svaku utakmicu, jer mislim da nije mali broj ljudi koji tu kupe šal ili si. umjesto u fan shopu, gdje bi Željo imao veče koristi. Nadam se da će se u buducnosti riješiti te gluposti oko organizacije utakmica i kupovanja karata, jer ovo je bas amaterski...
Željezničar über alles!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:26 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:20 am
Guvo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 11:37 pm
godinama slusam sranja kako je do kostica , petrovica , adzema , odovica , mulalica a sada je odjednom do igraca. Nije do amara . naravno da je do amara
ma dajte kome vi konobarsku suplju prosipate ,pa niko nije lud , do amara je isto ko sto je bilo do ovih gore .
Tacnije niko nije rekao da je do trenera. Nego do uprave, koliko znam vecina je bila da se Oda ne dira poslije fantasticne Evrope, cak se i iza Mulalica stalo jer je uvezao 10 pobjeda pa da dobije svoju sezonu. Ali ne, neko se sjetio da ti ljudi nisu ispunili cilj Evropa prokockana u zadnja dva kola (taj neko nije skontao da cetvrti na kraju uopste nije isao u Evropu), pa dovedes Kostica. Koji ti haos napravi totalnu pometnju, neko mu sugerisao da pojedince skloni... I normalni noga, totalna neznalica koja se oparila, tacnije doveo ga onaj kriminalac Slovenac.
Onda dolazi Petrovic koji cisti smece, i pravi kakav takav sistem. Nije najljepsi ali je ucinkovit u ovoj ligi, na kraju popusti titulu 4boda, tri kola prije kraja...
Daju mu navijaci podrsku (osim onih sa ss, koji nisu navijaci), ali mu je ne daju Misimovic ix
Co. Dolazi Adzem bez treninga, razvali Gosk..
.. I osvoji na kraju kup, i izgubi titulu.
Opet je vecina da se Ado ne dira, nas covjek osvojio nesto a nije Amar. Normalno smijenis ga, dovedes drugog cirkusanta, koji u drugom kolu shvata da ovde i ne cvjetaju ruze. Napusta nas.
Vracas Odovica koji je otvorio i zatvorio krug lutanja!
Covjek koji je ocigledno imao zdrastvenih problema, morao je da uigra bagru umisljenih "fudbalera", koje je neko doveo, a nije on. U jednu ruku cak je i uspio lijepo smo igrali, ali mu je sreca okrenula ledja, Krupa zabija iz jedne sanse. Poslije toga nastaje cirkus sa sudijama, klub nikad nista u tom momentu nije ucinio da se malo sudjenje dozove,zbog tzv. pravljenja krova u Turskoj. Naravno LAZ!
Ovo su samo treneri, svi su oni imali podrsku navijaca ali nisu uprave. Ovde se danima, cak i kasnije godinama raspravljalo o Kosticu kao velikom znalcu. Plakalo se za Adzemom, ja molio da nas Petrovic i dalje vodi. Jer ne moze bez kontinuiteta nista, nije to firma, fudbal je cudna stvar. Uprava donosi odluke, a ne forumasi.
Naveo sam samo trenere, od njih su svim osim Krcmarevica imali podrsku na ovom forumu(jug i ss ne uzimam u obzir) . Cak je i on predstavljan kao gospodin, ali vise nije moglo.
Pored trenera od igraca:Djelmic, Kokot, Blagojevic, Djermanovic, Tiago, Zakaric, Stanic, Stevanovic i mnogi drugi su imali podrsku, ali neko nije znao ocijeniti. Da suspenzije ne spominjem.
Ta uprava je imala podrsku na ovom forumu, toliku da je on sam nazvan lobotomija!
Amar Osim je preuzeo ekipu od Odovica. Napravio sto jeftiniji sastav, ne zato jer on to hoce, nego zato sto u klubu nije bilo para. Misimovicu se desilo da ne izbori Evropu, ali je u kasi bilo sasvim dovoljno novca za Hervasa, Secerovica... Amar nije imao taj luksuz, zahvaljujuci nekome drugo. Zamisli ekipu koja je pet kola izgubila za redom, uspio dovesti na mjesto koje vodi u Evropu.
Od proslosezonske ekipe napravio je "sampionski" sastav, koji je drugi na tabeli bod iza prvog,za razliku od prvog igra kup. Samo svojom krivicom i malo tim jer nije imao srece nije prvi. A zasluzio je, je je izvukao 180% iz ovih "fudbalera" !
Pred nama je zima, vjerovatno burna jer para nema, izborna godina. Moramo se zaduzivati, ili prodati nekoga. S obzirom da placamo danak uredjenog OP i ss u zadnji par godina drugu opciju cemo iskljuciti.
Zalosno je da se Amar dokazuje navijacima kojima je toliko radosti donio u proslosti.
Sretno Zeljo!!
Hvala Bogu neko nesto bas kvalitetno napisa. Od a do z se slazem
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:28 am

A ne plaćamo danak jebene uplatnice? Je li te stid ovo pisati?
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:31 am

fkztsnj je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:25 am
Polusezona po meni veoma losa, jedina svijetla tačka su derbiji, a ostalo su "usrali" skoro sve sto su mogli... Ovakve rezultate smo imali i s Adzemom (dobri derbiji), pa znamo kako je završilo... Organizacija zadnje dvije utakmice -100.. Protiv Sirokog dodjem nestalo karti za jug iako je bio poluprazan, dakle nisu odstampali dovoljan broj karti... Prije mene čovjek uze zadnjih deset karti za jug, i meni preproda dvije za po 7 KM (kaže mi u facu mora dati "hediju" onom iz kućice sto prodaje). Danas dođem u 16:05 onaj prodavač iz kućice nema 2 KM sitno da vrati za sjever, reko odo za cenera ko čovjek gledat sa istoka. Za istok ne mogu kupiti karte zbog RA, jer policija ne da da se prodje... Krenem na ulaz za jug da pokušam s gornje strane doći do kućice s kartama i lik sto radi na brojevima na ulazu provlači svoju neku kartu (ne znam je li godišnja ili šta), ali uglavnom isti bar kod očitava svim likovima koji imaju i godišnje za istok i pusta.. Opet ne mogu doći do kućice da kupim kartu, i odem na skener na istocnoj tribini (na stepenicama) i kažem onom sto stoji tu sa ne mogu uzeti kartu i on provlači isto neku kartu i pusta me. Takodjer, još nekoliko likova isto tako... Dakle Željo je zbog loše organizacije, u minusu od minimalno nekoliko stotina KM, zbog gluposti. (Ja ću tog cenera potrošit u fan shopu, jer sam naumio "dat" Zelji, ali draže bi mi bilo da sam imao priliku uredno platiti kartu i gledat tekmu, nego ovako za dz.). Također, i onaj štand pred sjevernom tribini sa rekvizitima, ne znam u čijem je cilju da tu bude svaku utakmicu, jer mislim da nije mali broj ljudi koji tu kupe šal ili si. umjesto u fan shopu, gdje bi Željo imao veče koristi. Nadam se da će se u buducnosti riješiti te gluposti oko organizacije utakmica i kupovanja karata, jer ovo je bas amaterski...
Vraća se doba 'marketinga', ili što bi vrli predsjednik rekao ne brini se, ima ko da brine o tome. Javašluk čisti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:47 am

Mozda ce se neki na mene naljutiti al tacno se osjeti ona podjeljenost medju navijacima. Vidi se kako nekih 35% ceka gresku Krpica, Sinise ili ramovica jer su iz mandata gosp. Misimovica. Drugih 35% ceka gresku Amarovih igraca Dade, Mustafe ili Mese pa da kazu " e jesam ti rekao". Nazalost, ali tako je. Ima 30% normalne raje, koja to gleda kao Zeljeznicar, kao cjelinu. Nit gleda unazad nit usporedjuje , nego jednostavno gleda kako sada da bude bolje Zeljeznicaru. Dugo ce potrajati dok se sve ovo ne iscisti...
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:50 am

Kako ljudi ne mogu da shvate da vodjenje kluba nije kao neka privatna firma. Sve je lijepo gradi se stadion, ali ako ti nemas rezultat dzaba tebi Old Traford kad se ti svake godine boris za Evropu ili drugo mjesto. Danas samo zeleni teren donosi velike pare tj. Titula i igranje kvalifikacija za ligu prvaka. Ovo ostalo je sve pokrivanje nekih sitnih troskova.
Relano poznavajuci Amara mozemo i siguran sam da ćemo slaviti titulu, pa mozda cak i duplu krunu. Duga je zima, svi znamo ko je Amar i kakav je znalac. Siguran sam da će biti nekih bumova, ako se ostvare, ali otom potom...
MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, salle86 i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija