Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 1:41 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon dec 02, 2019 1:24 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 02, 2019 1:03 pm
AsharaK je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:41 am
Pa u subotu i jest tekma, Amar malo pomjeso.
Nije pomijesao, poslali smo mi molbu da bude u nedjelju.
Još nije zvanično poznat termin utakmice ili ?
Ja nesto nisam za to da uvijek zatvaramo mi kolo, ali dobro, znaju oni najbolje. Trebace igracima i odmor, bio je tezak teren na Zubanpolju. Ova me je pobjeda bas obradovala, vise nego onih 5 komada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 1:52 pm

storm_raider je napisao/la:
pon dec 02, 2019 1:41 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon dec 02, 2019 1:24 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 02, 2019 1:03 pm


Nije pomijesao, poslali smo mi molbu da bude u nedjelju.
Još nije zvanično poznat termin utakmice ili ?
Ja nesto nisam za to da uvijek zatvaramo mi kolo, ali dobro, znaju oni najbolje. Trebace igracima i odmor, bio je tezak teren na Zubanpolju. Ova me je pobjeda bas obradovala, vise nego onih 5 komada.
Mi i Borac bi zatvorili 😁

Koliko se sjecam i protiv Radnika smo zatvarali mi i ostali prvi na pauzi. Protiv Sirokog takodjer kada je Bekric iz penala zabio. Neka se nastavi niz. Idemo ih uzeti :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:07 pm

Svi zajedno da iznesemo zadnju utakmicu i damo podrsku nasem Zelji da ostane tamo gdje pripada! Sve nesuglasice ostavite izmedju sebe, ide zimska pauza, bit ce vrijeme i za toga, ali Zeljo nas treba! Treba nas sef strucnog staba, trebaju nas igraci, nemojte da ih izdamo i napunimo Grbavicu i zadnji put. Kad mogu ja iz Gracanice, mozete i vi iz Sarajeva. Zeljo nas treba, dolazis?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:11 pm

I vidim da me na gg prozivaju da je south momak koji je regularan dobio ban zbog posta koji svi vidite. :D

Dobio je ban zbog uvreda i post je obrisan. Forum je doveden u red, i nikakve uvrede se nece tolerisat, i nastavite tako i dalje. Zadnjjih 15ak dana je milina uci, pisati i citati.
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:13 pm

avlami97 je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:26 am
south side je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:18 am
Al sto je cudno, nigdje sad onih pljuvaca Amara kada smo dobili derbi i prosli i ovaj samo nestanu i onda na jednom ulete sa svojim ne buloznim pricama i podmetanjem raznih papira i tuzbi .Tek se sad vidi da su to dusmani u suradnji sa pitarskim ublehama,hajd sto je amar nabio kompleks pitarima nego i ovim drugim koji su protiv njega i koji kopaju na sve nacine ne bih li pokazali Amara kao kamatara koji dosao samo da uzme pare a kao Zeljo ga neinteresuje. Kavi su to ublehasi al neka na kraju ce da jedu svoja damu I da vas brko popisa na kraju.AMAR AMAR OSIM OSIM.
Nemoj započinjati tu priču Boga ti. Amar na terenu kao trener je OK - najbolji. Amar mimo terena i sve ono što je uradio i nije uradio je drugi par rukava. Ako to ne možeš shvatiti, do tebe je. Na koncu konca ima onaj tamo forum na kojem se uglavnom priča samo o Amaru, a Želje ni u tragovima. Treba razlučitei rezultate na zelenom terenu od rezultata Kluba općenito.
Amar k´o čovjek je karin.a. Jasno kao dan.
Al je kao trener tata. je.baji ga.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:14 pm

VOLIM TE ZELJOOOO. hajmo napunit Dolinu sada
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:50 pm

Svejedno koji dan, SVI NA GRBAVICU!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 2:50 pm

https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... uba/39784/

Eto pa delegirajte,da ne bude sa ja samo delegiram....😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 3:12 pm

Dok je Sarajeva grada i fudbala u njemu, pamtice se Stilic Semir za sva vremena !
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 3:51 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon dec 02, 2019 2:50 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... uba/39784/

Eto pa delegirajte,da ne bude sa ja samo delegiram....😂😂😂
Nadam se da će u Skupštinu biti izabrani vrijedni, časni i pošteni ljudi, a ne oni koji će samo dizati ruku ili se pozivati javno na određeni član, a potom se poklopiti ušima. Nadam se da u Skupštini neće biti mjesta za one koji tužakaju Želju, naplaćuju isti dug više puta, uzimaju mu kamatu ili blokiraju klupski račun.

Očekujem od budućih članova Skupštine da promptno reaguju na svaki vid nesavjesnog i nezakonitog poslovanja, malverzacija i drugih oblika ne/činjenja koji će u konačnici Željo plaćati, kako novcem, tako i ugledom.

Volio bih da se svi iskreni Željovci, koji mogu pomoći, kandiduju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:03 pm

Jeste primjetili kako Osim forsira naše golmane da čim prime loptu, odmah je izbijaju ka naprijed tražeći neku brzu kontru.
To je Klopp doveo do savršenstva u Liverpoolu, činjenica je da mi nemamo takve igrače, ali svejedno u derbiju smo mnogo dobrih stvari uradili na taj način.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:18 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon dec 02, 2019 2:13 pm
avlami97 je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:26 am
south side je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:18 am
Al sto je cudno, nigdje sad onih pljuvaca Amara kada smo dobili derbi i prosli i ovaj samo nestanu i onda na jednom ulete sa svojim ne buloznim pricama i podmetanjem raznih papira i tuzbi .Tek se sad vidi da su to dusmani u suradnji sa pitarskim ublehama,hajd sto je amar nabio kompleks pitarima nego i ovim drugim koji su protiv njega i koji kopaju na sve nacine ne bih li pokazali Amara kao kamatara koji dosao samo da uzme pare a kao Zeljo ga neinteresuje. Kavi su to ublehasi al neka na kraju ce da jedu svoja damu I da vas brko popisa na kraju.AMAR AMAR OSIM OSIM.
Nemoj započinjati tu priču Boga ti. Amar na terenu kao trener je OK - najbolji. Amar mimo terena i sve ono što je uradio i nije uradio je drugi par rukava. Ako to ne možeš shvatiti, do tebe je. Na koncu konca ima onaj tamo forum na kojem se uglavnom priča samo o Amaru, a Želje ni u tragovima. Treba razlučitei rezultate na zelenom terenu od rezultata Kluba općenito.
Amar k´o čovjek je karin.a. Jasno kao dan.
Al je kao trener tata. je.baji ga.
Realno i Senad kao covjek karina. Pa niko nije te stvari pisao po forumu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:24 pm

Fin intervju Stilica.
Govorio kako su mu Dado i Alispahic pomogli dosta na derbiju i da su odlican posao odradili. Da je atmosfera medju njima odlicna. 3boda moramo potvrditi protiv Veleza.
Svi zajedno
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:45 pm

south side je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:18 am
Al sto je cudno, nigdje sad onih pljuvaca Amara kada smo dobili derbi i prosli i ovaj samo nestanu i onda na jednom ulete sa svojim ne buloznim pricama i podmetanjem raznih papira i tuzbi .Tek se sad vidi da su to dusmani u suradnji sa pitarskim ublehama,hajd sto je amar nabio kompleks pitarima nego i ovim drugim koji su protiv njega i koji kopaju na sve nacine ne bih li pokazali Amara kao kamatara koji dosao samo da uzme pare a kao Zeljo ga neinteresuje. Kavi su to ublehasi al neka na kraju ce da jedu svoja damu I da vas brko popisa na kraju.AMAR AMAR OSIM OSIM.
Tvom istomišljeniku sam već rekao. Amar Osim da osvoji i Ligu prvaka sa Željom, živim za dan kada će otići iz klub. Taj dan će biti kraj pijace i ahbaba. Željo mora bit sistem kvalitetnih ljudi, a sa Amarom to nikad neće bit.
Obraz se jedbom gubi i nikad ne vraća.
Okrenite se priči oko fotboola. Kult ličnosti nikad neće proći kod iole savjesnih navijača.
Uskoro će i kraj godine i finasijski izvještaj, koji je bitniji za klub od svih derbija.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:50 pm

Izdrzite braco jos 1 kolo, zadrzimo pozitivnu atmosferu do veleza pa onda ima vremena za palamudjenje :titula:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 4:51 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 02, 2019 4:18 pm
Realno i Senad kao covjek karina. Pa niko nije te stvari pisao po forumu.
Ne znam na osnovu čega si to zaključio. Ja uopšte nisam stekao takav dojam al, kažem, ne poznajem čovjeka.
A ljudi su ovdje u više navrata demonstrirali Amarovu dosljednost i poštenje.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 5:41 pm

BrUDA je napisao/la:
pon dec 02, 2019 4:50 pm
Izdrzite braco jos 1 kolo, zadrzimo pozitivnu atmosferu do veleza pa onda ima vremena za palamudjenje :titula:
Ipak evo subota tekma, tako da bih mogao stići :)
Sem ako ne bude nedjelja hahah
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 5:45 pm

BrUDA je napisao/la:
pon dec 02, 2019 4:50 pm
Izdrzite braco jos 1 kolo, zadrzimo pozitivnu atmosferu do veleza pa onda ima vremena za palamudjenje :titula:
Atmosfera je vrhunska i medju navijacima i igracima. Laznu napetost prave dvije struje, jedna sa ovog i druga sa onog portala.
Nekad su oni zajedno predlagali za skupstinu, sve bilo bajno. Pravo jedinstvo, zamisli ti sad kad pisu Danan, Nea, Irfo, Virtual, Avlami.. lijepo o Zelji, ne raduju se kad nas klub gubi . To su radili oni tamo prosle, a ovi to rade ove godine. Boga mole da izgubimo kako bi oni svoju raskosnu pamet prosuli po forumu.
Dok se oni opet ne dogovore, tj. dok ne budu njihovi licni aferimi zadovoljni, nece se smiriti. Samo su oni podjeljeni, navijaci nikad sretniji i zadovoljniji.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 5:46 pm

Zasto administracija brise post, u kojem govorim istinu za Senada?
Amar moze biti karina, ovaj ne moze?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 02, 2019 5:47 pm

south side je napisao/la:
pon dec 02, 2019 11:18 am
Al sto je cudno, nigdje sad onih pljuvaca Amara kada smo dobili derbi i prosli i ovaj samo nestanu i onda na jednom ulete sa svojim ne buloznim pricama i podmetanjem raznih papira i tuzbi .Tek se sad vidi da su to dusmani u suradnji sa pitarskim ublehama,hajd sto je amar nabio kompleks pitarima nego i ovim drugim koji su protiv njega i koji kopaju na sve nacine ne bih li pokazali Amara kao kamatara koji dosao samo da uzme pare a kao Zeljo ga neinteresuje. Kavi su to ublehasi al neka na kraju ce da jedu svoja damu I da vas brko popisa na kraju.AMAR AMAR OSIM OSIM.
Post je za sehare. Istina 100%!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija