YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat prognozirate protiv Krupe?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
25 (69%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
6 (17%)
Remi
2 (6%)
Poraz
3 (8%)

Ukupno glasova: 36

za_zivot_cijeli
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 26, 2019 6:44 pm

ako se ne varam, pricate o najboljem strijelcu lige iz prosle sezone i prvom strijelcu tekuce sezone
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Raptor44
Kontakt:

uto nov 26, 2019 6:46 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ako se ne varam, pricate o najboljem strijelcu lige iz prosle sezone i prvom strijelcu tekuce sezone
Ma misle da postoji bolji koji bi igrao u našoj ligi...

mamba21
Kontakt:

uto nov 26, 2019 6:47 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
O losem bas losem napadacu 😁Zamisli da imamo osrednjeg napdaca. Blago nama kada nam je Krpa problem.
Forza 1921!

avlami97
Kontakt:

uto nov 26, 2019 6:47 pm

sahmat je napisao/la:
uto nov 26, 2019 6:32 pm
Sad ispade Krpić bolji od Adilovića, Bajića, Hodžića, ko da je Ibrahimović pa svako malo uradi neki potez koji fascinira svijet, Krpić igra zato što nemamo rezervnog napadača, momak je loš i to baš loš, htjeli to priznati ili ne. Sve pokazuje njegova igra, više smeta nego što je koristankakav je to napadač gdje moraš imaati barem 5 šansi da bi zabio jedan gol

Još jednom Siniša ako zaplače bit će bolji od svih bekova koji su igrali skoro pa 100 godina za naš klub. Cirkusant.
Džeko
Sutra da se vrati i njega bi znalci klocem prozvali.

Tačno imam osjećaj da neki na mig pišu pozitivne ili negativne kritike za određene igrače. Kada se vratio Stanić, ovdje su neki, pričali kako Amar zna. Ista situacija je bila i kada se ponovo produžio ugovor Bogičeviću. Ako već morate napadate nekoga, neka to bude Ermin Zec. Od kada je došao nije sastavio tri tekme u kontinuitetu po 90 minuta. Dao je mnogo manje golova i vjerujem da ima veću platu od Krpića.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Brkoo
Kontakt:

uto nov 26, 2019 6:52 pm

Neko na predhodnim stranama napisa nesto u stilu lako je bilo Adilovicu kad je iza sebe imao Zebu, Besliju itd. Sto to onda nije bilo lako npr. Lazaru Popovicu, i on je isto imao navedene igrace iza sebe. Kvalitet, kljucna rijec. Mozes imati Ronalda i Messija pored sebe ako nemas kvalitet ne mogu ti ni oni pomoci.

Ovo diskusija vezana za Krpica podsjeca me na onaj period kad su nam napadaci bili Kajkut i Stevo Nikolic. Kad sam bezuspjesno ovdje na forumu pisao da nema ni teoretske sanse da sa njima mozemo nesto napraviti, da su to greske itd, a mnogi bili slijepi kao i danas vezano za Krpica i pisali suprotno. Prvi strijelac lige bla bla a nakon takve sezone niko nije htio da ga kupi.

Krpic u najgorem slucaju ima kvalitet da bude neki rezervni napadac. To sto su ovi gore nabrojani igraci od strane drugog forumasa losi, to ne amnesticira Krpica i njegov "kvalitet". To je ono u fazonu oni su losiji a nema veze sto je i Krpic los, postoje losiji od njega. Apsolutno pogresno razmisljanje. To sto je on nama prvi napadac i sto nama u klubu igraju gore nabrojani igraci je do kluba i nivoa na kojem se klub nalazi a ne do Krpica koji je uistinu u svakoj utakmici davao sve od sebe i nije se sekunde jedne stedio, ali nema kvalitet za Zelju koji zeli titulu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto nov 26, 2019 6:58 pm

Kapitenu povedi nas, voliš zabijati na derbiju!
Željezničar ante portas !

PlaviVlak
Kontakt:

uto nov 26, 2019 7:01 pm

Pritisni peticu i započni igricu!
Jedva čekam derbi, Štila će sigurno da izdomonira, samo je važno da ne budemo u odbrani kao prošli derbi i primimo 2 gola iz jednog šuta i jednog centaršuta.
Štila, Kemo 1:2.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Plava Porodica
Kontakt:

uto nov 26, 2019 7:09 pm

Konta li nas iko, na bilo koji način, u bilo koje doba, obavjestiti šta je sa radovima na istoku? Kad počinju, jesu li počeli, hoće li početi?
Je li problem napisati 5. redova povodom toga da ne moramo gatati?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Valter
Kontakt:

uto nov 26, 2019 7:31 pm

Brkoo je napisao/la:
Neko na predhodnim stranama napisa nesto u stilu lako je bilo Adilovicu kad je iza sebe imao Zebu, Besliju itd. Sto to onda nije bilo lako npr. Lazaru Popovicu, i on je isto imao navedene igrace iza sebe. Kvalitet, kljucna rijec. Mozes imati Ronalda i Messija pored sebe ako nemas kvalitet ne mogu ti ni oni pomoci.

Ovo diskusija vezana za Krpica podsjeca me na onaj period kad su nam napadaci bili Kajkut i Stevo Nikolic. Kad sam bezuspjesno ovdje na forumu pisao da nema ni teoretske sanse da sa njima mozemo nesto napraviti, da su to greske itd, a mnogi bili slijepi kao i danas vezano za Krpica i pisali suprotno. Prvi strijelac lige bla bla a nakon takve sezone niko nije htio da ga kupi.

Krpic u najgorem slucaju ima kvalitet da bude neki rezervni napadac. To sto su ovi gore nabrojani igraci od strane drugog forumasa losi, to ne amnesticira Krpica i njegov "kvalitet". To je ono u fazonu oni su losiji a nema veze sto je i Krpic los, postoje losiji od njega. Apsolutno pogresno razmisljanje. To sto je on nama prvi napadac i sto nama u klubu igraju gore nabrojani igraci je do kluba i nivoa na kojem se klub nalazi a ne do Krpica koji je uistinu u svakoj utakmici davao sve od sebe i nije se sekunde jedne stedio, ali nema kvalitet za Zelju koji zeli titulu..
Dado Sadiković se doima kao jedan fino odgojen momak. Ali Dado Sadiković nikada nije bio igrač za Želju, al ni blizu. Ponekad i odigra solidno ali on nema kvalitet a pogotovo "muda" za tim koji želi titulu. Prije par godina ovdje se vodila žestoka polemika oko njegovih kvaliteta. Većina je smatrala da nije za nas. Ali evo ga sad opet tu.
Ovi gore pobrojani u mom postu nisu loši nego su mnogo lošiji od Krpića. I ja sam napisao da nemam ništa protiv boljeg od Krpića, ali mi u sastavu imamo i većih problema. Poslije loše predstave Erića, pojedinci sa jedne od tribina Grbavice ponovo su počeli prozivati povratak Vece. Vjerovatno neki haversko-mahalski razlozi. Amar ako može dovesti boljeg od Krpića neka ga dovede. Ali ga molim da nam više ne vraća, Sadikoviće, Staniće, ali i ne ostavlja Zaimoviće, Siniše, Bogičeviće. Međutim kakva je situacija oko novaca u klubu bojim se da nam ovi ne budu plafon.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

storm_raider
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:01 pm

Brkoo je napisao/la:
Neko na predhodnim stranama napisa nesto u stilu lako je bilo Adilovicu kad je iza sebe imao Zebu, Besliju itd. Sto to onda nije bilo lako npr. Lazaru Popovicu, i on je isto imao navedene igrace iza sebe.
Lazar je u 52 utakmice za Zelju zabio 14 golova, a Krpic u isto toliko utakmica 31. Krpic je jedan od zadnjih u koje treba prstom upirati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

shzna
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:18 pm

E Bože sačuvaj, Krpić se proziva. Pa da li ste realni...
1987

Bosanac1993
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:21 pm

sahmat je napisao/la:
uto nov 26, 2019 1:27 am
Raja ga kritikuje što ne igra već nekoliko utakmica, nema ga skoro pa nikako u igri, a kad ucestvuje uspori Štilića za 30% svojom tehnikom. Štila i Ramović su pravi tandem, Ermin Zec bi bas valjao s njima, zna primiti i dodati loptu, Krpic je samo tu bolji u skoku od Zeca, ostalo je uzasno za igru
Kako ne učestvuje u igri a sad na zadnjoj tekmi je kod Štilinog gola započeo akciju proigravši Ramovića koji je asistirao Štili.

mamba21
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:22 pm

Nama izgleda Jug, bez onog dijela prema istoku, sto nismo dobijali ni zadnjih par derbija.

Idemo napunit jug i komsinicu. Svi na derbi!
Forza 1921!

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:34 pm

Hajmo na istok
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

kvalitet
Kontakt:

uto nov 26, 2019 8:58 pm

avlami97 je napisao/la:
uto nov 26, 2019 5:45 pm
kvalitet je napisao/la:
uto nov 26, 2019 5:34 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto nov 26, 2019 4:24 pm
Ove 3 tekme sto smo kiksali na Grbavici smo imali preko 40 suteva od toga preko 20 u okvir gola, ocigledno je problem u realizaciji
Da imamo problema u realizaciji znamo još od septembra. Kako nećeš imati kad imaš jedno i po krilo. Uvjeren sam da je to glavni razlog slabe realizacije. Nejasno mi je što Amar nije ljetos doveo dobro krilo i što sad ne pruži šansu nekome mlađem, gori ne mogu biti od Asima, Dženana i ostalih. Krpić nije problem, iako sam ponekad nezadovoljan njegovom igrom.
Po meni je problem što imamo staru, skupu i nezbalansiranu ekipu kako po kvalitetu tako i po godinama. Uglavnom, imamo masu veznjaka, dok na ostalim pozicijama imamo npr. samo jednog špica ili samo jednog lijevog beka (primarne pozicije). Ekipu treba izbalansirati po pozicijama, kvalitetu i godinama.
Starost je relativan pojam. Neko je fudbalski star s 32, a neko u 35. može bez problema igrati. S tim dijelom se, dakle, ne slažem, jer prosjek godina meni ništa ne znači.

Slažem se za neizbalansiranost prema kvaliteti. Nemamo, prvo, kao što sam rekao, krila, a zatim i bekove. Fali nam i jedan stoper za rotacije umjesto Bogija. Kemo i Sipa mogu biti stoperski par za titulu, ali treba neko normalan da ih mijenja zbog kartona, povreda ili umora.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Dominic
Kontakt:

uto nov 26, 2019 9:11 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Konta li nas iko, na bilo koji način, u bilo koje doba, obavjestiti šta je sa radovima na istoku? Kad počinju, jesu li počeli, hoće li početi?
Cemu to? Malo da si se razletio po portalima vidio bi da je u pitanju kasnjenje od dan-dva, i to opravdano.Zabrana transporta vecih tereta za Dan drzavnosti BiH. Eto, Plavi efendija.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto nov 26, 2019 9:14 pm

Eto obavjestenje, ipak zbog troskova :D
Željezničar ante portas !

sejo
Kontakt:

uto nov 26, 2019 9:15 pm

Dominic je napisao/la:
Cemu to? Malo da si se razletio po portalima vidio bi da je u pitanju kasnjenje od dan-dva, i to opravdano.Zabrana transporta vecih tereta za Dan drzavnosti BiH. Eto, Plavi efendija.
Nista do decembra jbg.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

uto nov 26, 2019 9:15 pm

Dominic je napisao/la:
https://fkzeljeznicar.ba/informacije-u- ... ine/39698/
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

salle86
Kontakt:

uto nov 26, 2019 9:24 pm

Ja Allaha mi još sumnjam da će krova biti...eto toliko vjerujem ovima kad su radovi u pitanju
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto nov 26, 2019 9:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kontranogama i 36 gostiju.

Prijava  •  Registracija